FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

Poll

A jeni te martuar?

PO

39% - 64
JO

60% - 97
Total: 161

#51 24.09.2009 12:23:30

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: A jeni te martuar?

natyrisht, qe po. Ndryshe nuk do ishim aq rezistent ne qirje po te mos shkarkoheshim mire ne darke.

Offline

 

24.09.2009 12:23:30

AdBot
Advertisements

#52 25.09.2009 14:10:35

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: A jeni te martuar?

po

Offline

 

#53 09.10.2009 15:57:11

blendi
i/e regjistruar
Registered: 23.07.2009
Posts: 11

Re: A jeni te martuar?

po

Offline

 

#54 10.10.2009 11:00:56

erblini
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2009
Posts: 20

Re: A jeni te martuar?

jo

Offline

 

#55 21.10.2009 06:58:50

EnerGY.fire
i/e regjistruar
From: PZ
Registered: 21.10.2009
Posts: 7
Website

Re: A jeni te martuar?

Joooooooooooooooooooooooo :P


http://img0.uploadhouse.com/fileuploads/4664/4664780fec9e8d0e80eb910c1831b3a4acec8ba.gif
http://i38.tinypic.com/2ljgheo.jpg

Offline

 

#56 26.10.2009 22:06:09

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: A jeni te martuar?

I martum Po vec nuse nuk kam!...

Offline

 

#57 27.10.2009 07:19:05

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: A jeni te martuar?

jo

Offline

 

#58 29.10.2009 16:05:50

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: A jeni te martuar?

une jam i martuar por me pelqen te bej sex dhe me femra te tjera ,

Offline

 

#59 30.10.2009 12:03:18

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: A jeni te martuar?

jo

Offline

 

#60 30.10.2009 21:43:26

Djaloshi_007
i/e regjistruar
Registered: 30.10.2009
Posts: 4

Re: A jeni te martuar?

JO po lypi nje grua po nuk po gjej HAHAHA

Offline

 

#61 01.11.2009 18:35:41

gizza
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2009
Posts: 3

Re: A jeni te martuar?

jo nuk jam i martyam

Offline

 

#62 01.11.2009 18:36:18

gizza
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2009
Posts: 3

Re: A jeni te martuar?

nuk jam i martyam po nuk po muj me gjet nje grua te ndershme bre

Offline

 

#63 04.11.2009 00:43:13

Nocturne
i/e regjistruar
From: New York
Registered: 31.10.2009
Posts: 12
Website

Re: A jeni te martuar?

Jo edhe nuk e kom njet hic me te than drejt se u bo mos me i besu femrave hic koheve te fundit... ni far vakti mashkujt ngajshin mas femrave me letra tash femrat kamt jon ka i thejn huahuaha spo dihet a e kan per nime a mas nja 3 vjete te thojn hajt papa...


HATE TO LOVE
LOVE TO HATE

Offline

 

#64 06.11.2009 00:05:46

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: A jeni te martuar?

Nocturne wrote:

Jo edhe nuk e kom njet hic me te than drejt se u bo mos me i besu femrave hic koheve te fundit... ni far vakti mashkujt ngajshin mas femrave me letra tash femrat kamt jon ka i thejn huahuaha spo dihet a e kan per nime a mas nja 3 vjete te thojn hajt papa...

Demekk ti me letraa haa (phaaaa) ?!

Offline

 

#65 08.11.2009 19:41:41

Nocturne
i/e regjistruar
From: New York
Registered: 31.10.2009
Posts: 12
Website

Re: A jeni te martuar?

DallDyshani wrote:

Nocturne wrote:

Jo edhe nuk e kom njet hic me te than drejt se u bo mos me i besu femrave hic koheve te fundit... ni far vakti mashkujt ngajshin mas femrave me letra tash femrat kamt jon ka i thejn huahuaha spo dihet a e kan per nime a mas nja 3 vjete te thojn hajt papa...

Demekk ti me letraa haa (phaaaa) ?!

me fal po te pengon gje kjo pune hauhauha paska paska hala njerz te mecem knej pari hauahua


HATE TO LOVE
LOVE TO HATE

Offline

 

#66 15.11.2009 01:58:36

sex ledi
i/e regjistruar
Registered: 03.11.2009
Posts: 13

Re: A jeni te martuar?

e martuar pa dashuri asht njisoj si me ken beqare mendoj un po pati kunder te shkruajn

Offline

 

#67 03.12.2009 05:21:20

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: A jeni te martuar?

pflame wrote:

pse breh ju qka jeni te Martum keni hi ne forum breh....a e dini se religjioi ja fal 1 djalit te ri mekatin nese shembull nuk asht i martum(nese nuk e perserit)...a neser asht i martum ja dyfishon....po ti NITA_GV a nime je e martume a veq qashtu po kalon me fraerin ton...edhe qaj klipi a nime i yti asht a, qka po i nxjershe cicat edhe bothet...ncncnnc shum breh mendjelehta jeni ba....nejse po e jap pergjigjen time

Nuk Jam I Martum As Nuk E Kam Nijet Deri 26 (tash i kam 21)


www.kosovarja.co.nr

11111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Jo breh  po ti spo dike se ma mire ashte me shku me nje  (i)  (e) te martuar sesa pa te martuar,,sepse nje i,e te martuar jane me eksperience dhe ja dine sesi me ta ba qefin dhe te kenaqin ma mire ( duke perjashtuar ato qe dalin ne hotele ) sesa beqaret,ky eshte mendimi im ,ti na trego me mire,,,une per vehte po te isha beqar do te shkoja me pare me nje femer te martuar se ta knaq karin e ta ban qefin deri aty sa do te thush boll se marova,,ti provoje dhe me trego.Une prap te martuar kisha qi po edhe beqaret nuk perjashtohen sepse do i kisha tregu sesi eshte sekreti i nje mashkullit per tja ba qefin ,,jeni te mirepritura te gjitha femrat.

Offline

 

#68 03.12.2009 05:31:22

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: A jeni te martuar?

sex ledi wrote:

e martuar pa dashuri asht njisoj si me ken beqare mendoj un po pati kunder te shkruajn

nuk jam me mendimin tend ?si mund te lindin dashuria??une them je apo sje i martuar ska rendesi n.q.se ti apo ajo kryen marredhenie seksuale me partnerin  vazhdimisht do te thote qe ti ndien per ate njeri dhe po te ndiesh per ate njeri do te thote qe e do ,rendesia me madhe per te dashur eshte - dhe mvaret krejt vetem tek marrdheniet seksuale n.q.se ato e pelqejn njeri-tjetrin ne seks do te thote qe e duan njeri-tjetrin por n.q.se ato bejn nje seks vetem sa per te kryer pune aty ska dashuri, ky eshte mendimi im .

Offline

 

#69 01.01.2010 20:11:27

doni23
i/e regjistruar
Registered: 01.01.2010
Posts: 11

Re: A jeni te martuar?

tina sa e bukur je tkisha

Offline

 

#70 01.01.2010 20:12:52

doni23
i/e regjistruar
Registered: 01.01.2010
Posts: 11

Re: A jeni te martuar?

tina si kishom mujt me fol na dy

Offline

 

#71 01.01.2010 20:14:05

doni23
i/e regjistruar
Registered: 01.01.2010
Posts: 11

Re: A jeni te martuar?

mr_doni@live.se naj femer se don me fol ne msn

Offline

 

#72 01.01.2010 20:18:16

doni23
i/e regjistruar
Registered: 01.01.2010
Posts: 11

Re: A jeni te martuar?

nita_GV kamqef permas me ta shti

Offline

 

#73 01.01.2010 20:21:00

doni23
i/e regjistruar
Registered: 01.01.2010
Posts: 11

Re: A jeni te martuar?

loressa sa e buker je ta kisha shti guhen ne pidh

Offline

 

#74 28.02.2010 00:54:15

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: A jeni te martuar?

jo

Offline

 

#75 28.02.2010 09:15:32

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: A jeni te martuar?

po jom e martum kom 3 femi

Offline

 

#76 01.03.2010 16:07:58

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A jeni te martuar?

po

Offline

 

#77 01.03.2010 19:41:25

vip_gun1
i/e regjistruar
Registered: 05.02.2010
Posts: 22

Re: A jeni te martuar?

jo

Offline

 

#78 07.03.2010 06:13:49

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: A jeni te martuar?

joOoOOoO

Offline

 

#79 12.03.2010 05:51:59

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: A jeni te martuar?

shyqyr se jom e martume s`ka ma mir

Offline

 

#80 31.03.2010 20:36:23

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: A jeni te martuar?

JO

Offline

 

#81 08.04.2010 19:48:34

Kari-Zotni
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 27

Re: A jeni te martuar?

cka po don me than me ket pytje te martuem apo te pa martuem
po si ajo apo aj iduhet te ken te drejtat e barabarta si mashkulli qe lengon ne femra te huja pse mos te lengon edhe femra ne mashkuj te huj apo me duket mue se ju nuk jeni tu dit  cka po doni me than me ket pytje

Offline

 

#82 16.05.2010 02:07:54

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: A jeni te martuar?

vera wrote:

shyqyr se jom e martume s`ka ma mir

a qihesh edhe jasht martese , a veq burrit tond ja jep pidhin ?

Offline

 

#83 16.05.2010 08:12:00

leshataki12
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 7

Re: A jeni te martuar?

po

Offline

 

#84 17.05.2010 12:26:12

dardan
i/e regjistruar
From: Gjilani
Registered: 15.05.2010
Posts: 16

Re: A jeni te martuar?

Po

Offline

 

#85 18.07.2010 19:18:49

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Re: A jeni te martuar?

po i matruar jam...

Offline

 

#86 29.07.2010 13:14:00

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: A jeni te martuar?

Po jam i martum....

Offline

 

#87 29.07.2010 18:25:33

zanaa
i/e regjistruar
Registered: 21.07.2010
Posts: 4

Re: A jeni te martuar?

jooo

Offline

 

#88 01.08.2010 17:56:38

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Re: A jeni te martuar?

un me zannen po du mu martu hohohoohoho

Offline

 

#89 11.08.2010 08:54:16

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: A jeni te martuar?

Shenjtor_i_Drejtesise wrote:

hala sjam martu,po grat vdesin mu qi me mu

kishe me shku ne ferr per shkak te vdekjeve te grave qe kan ndodh

Offline

 

#90 11.08.2010 22:58:52

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A jeni te martuar?

JO, sjam  martume

Offline

 

#91 27.08.2010 22:14:32

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: A jeni te martuar?

Jo

Offline

 

#92 05.09.2010 15:18:49

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A jeni te martuar?

ishalla marohesh jona.

Offline

 

#93 08.09.2010 22:21:16

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: A jeni te martuar?

Po

Offline

 

#94 13.09.2010 09:12:23

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: A jeni te martuar?

e kallta e martume ti mi dreq apo ndron gjelle ti se ha po te njejten pras ti :)

Offline

 

#95 13.09.2010 19:55:00

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: A jeni te martuar?

hahahaaha Alba_Boy gjellen e njejt po ha veq salaten po ndroj pak po dal prej specav ne kasraveca

Offline

 

#96 17.09.2010 18:04:18

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: A jeni te martuar?

jo

Offline

 

#97 29.09.2010 11:34:37

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010
Posts: 16

Re: A jeni te martuar?

Nita_GV wrote:

PO

nita jam i martuar por kur te shoh ty "I wish I never was" sepse ashtu nuk do e kuptoja SEPURLATIVEN sikur tani qe te shoh

Offline

 

#98 17.01.2011 08:39:49

qiforti
i/e regjistruar
Registered: 30.11.2010
Posts: 21

Re: A jeni te martuar?

po

Offline

 

#99 18.03.2011 17:26:33

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A jeni te martuar?

ariu55 wrote:

Po jame i martuar dhe kame femije, jame i interesuar te kontaktoj femrat mbi 40 vjeqare dhe te qoje dashuri Ariu55 ma konkretisht prishtin-55@hotmail.com

o xhaxhi po se i ke ti qe futesh ktu e kerkon mbi 40 vjet bobobooooo cna cenka kjo dashniaaaaa :/

Last edited by Britanezja (18.03.2011 17:27:00)

Offline

 

#100 07.04.2011 10:14:34

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: A jeni te martuar?

Britanezja wrote:

ariu55 wrote:

Po jame i martuar dhe kame femije, jame i interesuar te kontaktoj femrat mbi 40 vjeqare dhe te qoje dashuri Ariu55 ma konkretisht prishtin-55@hotmail.com

o xhaxhi po se i ke ti qe futesh ktu e kerkon mbi 40 vjet bobobooooo cna cenka kjo dashniaaaaa :/

Nuk eshte pune dashnije Britaneze por eshte pune seksi, nje qirje e fort

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting