FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

Poll

A jeni te martuar?

PO

39% - 64
JO

60% - 97
Total: 161

#101 03.05.2011 02:43:50

magjupja
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2010
Posts: 14

Re: A jeni te martuar?

po jom e martume dy here se maspari jom da sheri i vjeres edhe kunates

Offline

 

03.05.2011 02:43:50

AdBot
Advertisements

#102 05.05.2011 20:53:45

griba
i/e regjistruar
Registered: 03.05.2011
Posts: 3

Re: A jeni te martuar?

do martohesha menjiher me kete cic madhen

Offline

 

#103 28.06.2011 20:51:08

mergimi
i/e regjistruar
Registered: 24.06.2011
Posts: 25

Re: A jeni te martuar?

jo  as une  me kan i martun skisha hy si disa qe kan hy e kerkojn , pra le ti qesin grat e tyre pra edhe ata qe jan te martuar  ata-ato

Offline

 

#104 06.07.2011 13:14:18

mergimi
i/e regjistruar
Registered: 24.06.2011
Posts: 25

Re: A jeni te martuar?

jo nuk jam perferoj jeten e avanturave ma shume

Offline

 

#105 14.09.2011 11:32:16

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: A jeni te martuar?

Femrat qe dojne sex te shkelqyer dhe  sekret munden te me shkruajne ,ju ofroj shume knaqesi dhe diskrecion jam nga ferizaj.

Offline

 

#106 20.02.2012 13:17:53

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A jeni te martuar?

Ska rendesi hahahaha

Offline

 

#107 31.03.2012 11:40:31

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: A jeni te martuar?

Po. Jo ma pak se 5 here

Offline

 

#108 26.04.2012 14:53:35

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: A jeni te martuar?

bash valla hahahaha

Offline

 

#109 27.04.2012 12:36:06

phantom1977
i/e regjistruar
Registered: 07.02.2012
Posts: 6

Re: A jeni te martuar?

Cristina boxin e ki full fshi pak se deshta ta shkruaj ne leter dashurije
Smile

Offline

 

#110 12.05.2012 11:53:50

Lena
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2012
Posts: 9

Re: A jeni te martuar?

Joo

Offline

 

#111 12.05.2012 21:53:19

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A jeni te martuar?

Ani lena ishalla martohesh

Offline

 

#112 18.09.2012 21:25:06

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: A jeni te martuar?

po


i adhuroj pidhat

Offline

 

#113 31.10.2012 09:05:05

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: A jeni te martuar?

Jo sjam ma!!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting