FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.07.2008 22:51:23

Kari
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 7

E qiva shoqen e klases

Kisha perfunduar shkollen e mesme te pergjithshme me sukses dhe dohesha te shkollona me shum, keshtu qe vendosa te shkoj ne shkollen e lart te ekonomis, managjementit dhe juridikut. Per fat te mir timin vendosa keshtu! Ne fillim shikova femrat ne Klasen time te re dhe mendova "Hmm as nje bukuroshe, shka te baj tash une ketu?" Por fati e deshti ndrysh, nje vajz e nderroj klasen dhe erdhi nje tjeter ne Klasen time. Shum u gezova. Kja e reja ju pershtatke mendimit tim se si duhet te duket nje femer! Ishte gjat, bjondine, i kishte flioket e gjata te bardha dhe me dredha te lehta, i kishte syt e kalter dhe cicat te medhaja. Po edhe beline bukur dhe bythen e qume. Bash asi qfare lypsha une!

Ja nisi viti shkollor dhe u hetua se kja vajza te cilles ja kisha nu syrin nuk ishte aq nxenese e fort. Nuk mrrinte per te mesuar edhe aq shum dhe kishte ma se shumti probleme me landen e Politikes, dhe Religjionit. Keshtu se mesusi pyti kush do te ishte ne gjendje ti ndimoj. Mbasi se ja kisha nu syrin mu duk menyra ma e mira. Keshtu se une thash "Zoteri Mesus, mbasi se une jam kryetar klase dhe shkolle, dhe nje nxense shembullor ne keto dy lend do te ishte ma se miri se une di ndimoja!" Mesusi dhe aja pranun dhe keshtu se mu mu ba qefi. U ula afer saj dhe ja nisim me letra duke biseduar mes njeri tjetrit. Une ja nisa duke e ngucatur kur ma lypi nje vizore i thash "A ki qef te gjat?" aja me tha me plot kuptim se shka dojsha me i than "Po shum se me te shkurt nuk mrrin mir aty ku duhet!" dhe i thash "Ja pra mere ket 30 centimetra!" aja buzeqeshi dhe e murr nje vizore timen.
Mesusi kishte qef se diksuh te pregadiste nje ligjerat mbi temen "Egjipti dhe Religijioni Egjiptian" une u lajmerova vullnetarisht dhe me tha mesusi "Duhet te punosh me diken!" keshtu se e zgodha at vajzen dhe aja u ndi mir te ket nje mundesi per nje not te mir. Ne i banem fjalet se kur te takohemi dhe vendosem se neser mbas shkolle ne shtepin e saj dhe nena e saj dio te na voziste me kerr.

Dita e neserme kalloj shpejt une jisha pregadit me sherr :) Disa Kondoma ne xhep dhe isha pastru mjaft mir e kisha pregadit karin mjaft mir per te qendruar keshtu se e kisha shpraz krejt koqet nga sperma per te qendruar edhe me gat. I kisha vesh breket ma te mirat dhe isha ber gati per te hi dhander :) Shkolla mbaroj dhe ne u nisem tek parkingu aty ku do te na priste nena e saj. U ulem ne kerr dhe shkum te banesa e saj. Kur hyra brenda aja me tha se nena do te shkonte me punu por ne mundemi te qendronim vetem aty mbasi se baba i saj nuk jetonte me ne ket banes. Nena e saj veq se sma kish bre viqin me dy brina :) Kish ba nje drek te mrekullushme deri ne gu! Dhe na dha edhe nje shishe te venes teper te mir italiane. Dhe u pershendet. Ne ja nisem duke hanger buk dhe biseduar per gjera te ndryshme. Por une isha i fokusuar se ti dha asajna sa ma shum per te pir ver sepse e disha se alkoholi reagon mjaft mir per nje femer kur aja qihet dhe une isha i bindur se une do ta qi ket femer. E bim krejt veren dhe aja e piv 2/3 kurse une vetem 1/3 ashtu siq deshta edhe une. Ja nisi me pas ndikim vera dhe aja i zgidhi floket dhe i leshoj shlir. Me pyti se a ti birte librat per te ja nisur mesimit dhe i thash "Po" Ka hecke asaj i shkojshin pythet mjaft mir dhe fustani i rriket teper bukur. Aja nuk i pruni librat por me luti te shkoja ne dhomen e sajna per te mesuar aty. Une e ndegjova ;) dhe u ula ne nje karrig ne dhomen e saj. Ja nisem duke biseduar dhe i thash "Karrika pak e fort te ulem ne shtrat!" aja nuk priti nja as dy dhe u ul para meje me libra ne brehen. Ju ula afer dhe ja nisem duke lexuar por jo duke mesuar. Shikimet na shkojshin tek njeri tjetri. Dhe une ja preka doren! Aja me shikoj dhe e largoj libren.

E shikum njeri tjetrin dhe une sun u durova dhe e putha ne goj. I kishte puzt e buta dhe te mira, nuk pritem gat dhe ja nisem edhe guhen ta perdorim. Ishte nje puthje fenomenale :) Duke e puthur ja nisa duke ja ferkuar dhe cicat dhe ja desha pjesen e nalt te fustanit. Ja tashti ishin cicat ashtu siq duhet dhe une ja nisa duke ja mbajtur me nje dor dhe ja thithur. E ndjeva se si aja ja ndinte lezet thithjes time. Dhe ma ngjti ne shpin dhe me doren tjeter ma ferkonte karin permby pantolla. Nuk u durova dhe u largova dhe u pshteta per muri dhe ja bera me dije ta nxirrte karin jasht. Po aja ishte profi si ne filma permbi pantola bente kishte ishte duke thithur dhe kja me kalli edhe ma shum. Dikur mi hapi pantollat dhe mi deshi dhe e murr ne goj karin tim i ber guri. Ja nisi duke thith si profi. Me kallke krejt, krejt karin e futi brenda. Une ja bera me dije te ndalet dhe rash ne shpin dhe ja nisem duke praktikuar poziten 69, ne te njehjten koh une ja lipiva pidhin dhe aja mu karin,. Ishte kenaqesi e madhe. Sa ma shum, se ndinte aja kenaqesi me thithte edhe me mir keshtu se u kallem te dyt dhe per fat te mir koqet e mia ishin te zbrasta dhe nuk kisha fare nder mend per te derdhur.
U lartesuar dhe ja nisi te me hyp permbi. Cicat e saja ishin ne pozit te pershatshme per te masiratur dhe thithur. Dhe ket rast e shfrytezova. Ja morra cicat ne goj dhe ne dor dhe lujsha me to. Dhe kja ja rritke kenaqesin asaj me teper. Dikur u lodh duke i dhanun aja tempo keshtu se ra permbi mu krejtsisht dhe une ja nisa duke ja futur me hoza karin ne pidh aja ja nisi duke me puthur egersisht dhe te dyt e ndim nje orgazem te fort.
E morra e shtrina ne shpin, ja qova kembet perpjet, e lipiva doren time dhe ja meshova ne pidh me dor. E morra karin tim gur ne dor dhe ja avita vetem majen dhe pidh te nxeht aja e kerkonte te terrin "Ma rrras krejt deri ne koqe, te lutem!!!!!" por une deshta ta dhezi ma shum dhe bejhsa lojra deri sa aja nuk u dur e zgjati doren dhe ja ngjiti "do ta kpus ne qoft se nuk ma rrasish dhe me qish fort!" Une e ndegjova, ja hapa kembet dhe u futa fell ne te. Ishte e berur qull dhe teper e nxeht, dhe e ngusht, kja me pelqeu ma se shumit. I hyra mbrenda dhe ja futsha me nje tempo te lart duke i thanur "Ta qifsha pidhin e amel dhe te nxeht, ka me te qi sikur i trent dhe nuk kam me u ngi!" "Jepma, futma, kallum krejt, --- oh zemer --- u kalla -- ah ah!" "Ah" "Oh" "Ufffff" "Me kalle bre!" bertisnim te dyt dhe zeri yn shkoj ne qiell aq shum ksihim pertit sa se kujshia permbi neve ja nisen duke meshuar podit :) ne buzeqeshem dhe tani po merrim frym rend dhe po rrinim vetem duke puthur, dhe u derdha krejt ne te u kalla nuk u durova dhe bertita sa kishta ne kry dhe aja bashk me mua. U lartesova dhe ja nxorra karin nga pidhi e hoqa kondomin dhe rash afer sajna duke ja thitur cicat dhe aja mua karin.

Mbasi se kishim mbaru dhe pushui e luta te ma thith edhe nje her karin.Aja nuk pritoj dhe e beri me qef. U derdha prap u vesha dhe i thash "Do te shkoj ne shtepi#" "Dhe mesimi?" "Po ne a mesum" i thash une dhe buzeqeshja "Mos ki frik kam autoritet te mesusi dhe nuk dop te ket problem do ta shty per disa muj ligjeraten!" Aja buzeqeshi dhe mbeti rat ne krevetin e vet. Dhe une dola.

Neser ne shkoll i rugollova krejt punt me mesusin dhe shka isthe ma se miri se aja ishte ende e kallt, dhe per qef se kishte do te ma thithe ne WC te shkolles po ket nuk e lejova por shkonim ne zyren time te cillen e kisha si kryetar i shkolles. U ula ne kariken time dhe aja ra ne guj para meje ma nxur karin dhe ja nisi duke thitur ter poshimin se e kishim dhe e kishim ka 20 minuta dy her ne dit ;)
Aja dikur ja nisi edhe duke ber reklam per karin tim keshtu se ja pava hajrin :)

Offline

 

11.07.2008 22:51:23

AdBot
Advertisements

#2 14.07.2008 11:12:51

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: E qiva shoqen e klases

hehe

Offline

 

#3 29.08.2008 07:52:42

Karrota
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2008
Posts: 13

Re: E qiva shoqen e klases

shum bre e paske qi at shoqe na kalle edhe neve


sa ju dua oj qika

Offline

 

#4 04.10.2008 12:54:49

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: E qiva shoqen e klases

ohh bre a pom qin edhe muuuaaaaa

Offline

 

#5 04.10.2008 12:56:13

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: E qiva shoqen e klases

a

Offline

 

#6 05.10.2008 01:12:47

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: E qiva shoqen e klases

fiffy qe po tqi une

Offline

 

#7 20.07.2009 14:27:48

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: E qiva shoqen e klases

fiffy nese do te qi edhe une ahahaha

Offline

 

#8 14.09.2009 16:34:40

lonchee-
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2009
Posts: 14

Re: E qiva shoqen e klases

ty shoki je llegeend halla te qoft :/;););););););););););)

Offline

 

#9 22.09.2009 14:03:21

OXI
i/e regjistruar
Registered: 22.09.2009
Posts: 6

Re: E qiva shoqen e klases

MHM POM PELQEN NGJARJA LONCHE JAM MAGJUP EDHE E KAM KARIN E MADH EDHE NA JA DIJM KIMETIN PIDHIT QE DON E BOJM NJE STRY BASHK ZEMER

Offline

 

#10 22.09.2009 14:03:43

OXI
i/e regjistruar
Registered: 22.09.2009
Posts: 6

Re: E qiva shoqen e klases

:rolleyes:MHM POM PELQEN NGJARJA LONCHE JAM MAGJUP EDHE E KAM KARIN E MADH EDHE NA JA DIJM KIMETIN PIDHIT QE DON E BOJM NJE STRY BASHK ZEMER

Offline

 

#11 23.09.2009 22:14:42

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: E qiva shoqen e klases

lonchee flm po spe di a je mashkull a femen ............flm edhe ju tjert per komentet


sun jam taku mo me at femnen fuck ....ahahhaha

Offline

 

#12 20.10.2009 15:07:44

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: E qiva shoqen e klases

Bravo kryetari i klases.. Hallall

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting