FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.10.2008 16:58:13

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

Erdha unë - hapni dyert e forumit

pershendetje nga un. jam vajz sa e qet aq edhe e shkathet. uroj tja kalojm sa me mir bashke..
jam nga qyteti i mitrovices por jetoj ne ch dhe jam 19 vjece.
kam profesion e pasion dhe hobi.
jam ne shkolle per modele dhe pelqej te vazhdoj per dizajn veshjesh ne paris.
jam zeshkane dhe kam qejf meshkujt me sy bojeqielli dhe te lart e sportiva
kaq nga une.

ps:
kete forum e kam gjet ne google duke kerkuar TREGIME EROTIKE me nje shoqe,. edhe ajo do te registrohet keto dite.

:P:P:P

http://img216.imageshack.us/img216/6466/gona1sc9.jpg

http://img399.imageshack.us/img399/1854/gona2sr9.jpg

http://img399.imageshack.us/img399/5346/gona3va2.jpg

Last edited by Marigona (17.10.2008 16:59:57)

Offline

 

17.10.2008 16:58:13

AdBot
Advertisements

#2 18.10.2008 08:49:32

suela
biseda te lira
From: francce
Registered: 17.10.2008
Posts: 32
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

ai ki gjinjet tu te vertet apo i ke mbush silikon :)

Offline

 

#3 18.10.2008 10:59:44

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

mire se vjen ne forumin me te madh erotik shqiptar ne internet.
urojme caste te mira, debate te kendshme dhe harmoni ne forumin tone.

Offline

 

#4 18.10.2008 11:11:37

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

OPSSS CFARE GJINJSH PASKE

SIDOQOFTE MIRE SE VJEN NE FORUM

MUHABETE SEKSI TE EMBLA BEFSH :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Offline

 

#5 19.10.2008 00:44:23

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Mire se vini  Marigona .
Caste te kendshme ne komunitetin virtual erotik shqiptare

Offline

 

#6 19.10.2008 11:02:30

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

uh hot ^^

mir se erdhe

Offline

 

#7 19.10.2008 23:32:52

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

uuuauau    mir s e ke ardh  e ke  jeshu  forumin    :kiss:  :D

Offline

 

#8 19.10.2008 23:33:07

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

uuuauau    mir s e ke ardh  e ke  jeshu  forumin    :kiss:  :D

Offline

 

#9 21.10.2008 11:15:06

sy_kaltroshi82
i/e regjistruar
Registered: 21.10.2008
Posts: 7

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

pershdnetje per te gjith qe jeni ketu jam i ri ketu edhe do shiqoj se si i japini mendimet

Offline

 

#10 25.10.2008 03:25:45

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

mule mule thirrne cisternen e qumshtit se poget e nxerrem ni dinar hahahaah po namin e cicave bre i paske av av av mashalla

nejse mir se erdhe ja kalofsh sa ma mir

Offline

 

#11 26.10.2008 19:49:56

next
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2008
Posts: 11

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

a e qin pidhin moj ti ?

Offline

 

#12 26.10.2008 19:50:34

next
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2008
Posts: 11

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

porno@star.porno ju pres ne msn krejt pidhave

Offline

 

#13 02.11.2008 00:51:54

Mr-Love
i/e regjistruar
Registered: 24.10.2008
Posts: 3

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Atëher mir se erdhe

Offline

 

#14 02.11.2008 23:50:31

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

tung nita loqk si jeni pse moi loqk ta shtivsha karin cicat ti haksha nuk po lajmrohesh ma ne msn gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#15 02.11.2008 23:50:56

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

tung nita loqk si jeni pse moi loqk ta shtivsha karin cicat ti haksha nuk po lajmrohesh ma ne msn gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#16 04.11.2008 16:55:07

beni_79d
i/e regjistruar
From: deutschland
Registered: 05.09.2008
Posts: 28

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

cicat e mira i pske marigon ...ma hangsh karin mpuq

Offline

 

#17 06.11.2008 22:08:50

sheki
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 44

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

O t'hanksha krejt po sexy te koke

Offline

 

#18 07.11.2008 07:23:44

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

marigon, a e rreh minin hiq ti a jo, po menoj a i ban hyzmet karit.
duhet duhet valla se i paske senet (te ne n'Prizren thon pidh me bole tek je)
hallall veq vazhdo kshtu se e paske menen me ja thy karin najkuj (ni rafsh me haz)

Offline

 

#19 02.12.2008 21:26:38

xhuljo_vl
i/e regjistruar
Registered: 02.12.2008
Posts: 5

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

yllo shum sexy je!!! a ma jep msn tende me fol??? kiss your hooooot lips

Offline

 

#20 05.12.2008 09:03:14

Karrota
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2008
Posts: 13

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Shum ebukur qenki Marigona ju uroj suksese une Jom Malsori nga Prishtina jetoj ne Gjermani


sa ju dua oj qika

Offline

 

#21 08.12.2008 17:41:07

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

O Marigona,,,cfare femre simpatike,,kisha me t'qi tan naten e gjat,per 2 sy t'ballit

Offline

 

#22 18.01.2009 22:50:31

matrix
Guest

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

tung pershendetje te gjithve

 

#23 20.01.2009 01:27:04

timmy
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2009
Posts: 4

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

o qfar cicash ti hangsha krejt qe merre emailin tim nese tvyn timi-06-1@hotmail.com

Offline

 

#24 20.01.2009 01:27:30

timmy
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2009
Posts: 4

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

o qfar cicash ti hangsha krejt qe merre emailin tim nese tvyn timi-06-1@hotmail.com

Offline

 

#25 20.01.2009 01:29:12

timmy
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2009
Posts: 4

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

o qfar cicash ti hangsha krejt

Offline

 

#26 22.01.2009 01:27:10

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

shum e   fort   jeni   artiste  e  vertet   mekat  qe  nuk  keni ndonje   film erotic   e  kisha  bo nje   me  ty  ahaha    ahahahaa   je   porno  yll  i  vertet

Offline

 

#27 22.01.2009 14:26:42

haveri
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2008
Posts: 22

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

le qe ti kemi hap dyert por edhe kembet ti kisha hap e ti kisha qu perpjet

Offline

 

#28 23.01.2009 00:02:40

geti_7
i/e regjistruar
From: kuamanov macedonia
Registered: 16.12.2008
Posts: 12

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

tung bukuroshe nga mirvovica  qejeton ne ch  je shum ebukur elagante dhe shum seksi te nje trup shum te mir  un jom nga maqedonia jom bjond syt i kom te kaltert dhe me trup sportyiv mirem mesport po ahstu sdudjoj ne sport  nes emund e ja msn jeme edhe do kishim bisedu ok timi_ch_6@hotmail.com mpuqqqqqq llokum kalo mir


tung ju pershndes vajza te bukura nese oni te bisedojm msn time e kom eja loqk ju dua

Offline

 

#29 24.01.2009 18:04:27

prrosti
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 8

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

ej marigona  komplimete  shum e bukur je te pershendes shum nese kishi mundesi me fol me mesengjer mir u kan me ba add ket ardres  ti  prrosti@hotmail.com kam deshir te kam shoqeeri me ty.

Offline

 

#30 31.01.2009 00:02:10

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Pidh i   fort  koke sidomos  cicat:P

Offline

 

#31 25.02.2009 14:05:38

andueni
i/e regjistruar
Registered: 17.02.2009
Posts: 30

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

margigona me te vertet qenke shum e bukur dhe besoj se edhe ne seks je po ashtu shum e mir dhe din ta kenaqesh mashkullin tung nga un andueni

Offline

 

#32 18.03.2009 12:40:13

Legenda
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2009
Posts: 4

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Ej marigona mos eshte naj foto e ndonjeres PORNOSTAR
Po sidoqoft shum sexiiiiii PIL (trup):P:P

Offline

 

#33 18.03.2009 12:42:43

Legenda
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2009
Posts: 4

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

[img][/img]

Offline

 

#34 21.03.2009 15:51:05

besii02
i/e regjistruar
Registered: 21.03.2009
Posts: 7

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

pershendetje marigona si je aje mir te pash ne foto edhe me pelqeve kam deshir te takoj ty edhe ne msn edhe te folim se qisi femre me pelqejn per sex aje edhe ti i pajtimit per sex besii02@live.com ose pote-pres@hotmail.com tung tung ta ha

Offline

 

#35 21.03.2009 15:51:24

besii02
i/e regjistruar
Registered: 21.03.2009
Posts: 7

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

pershendetje marigona si je aje mir te pash ne foto edhe me pelqeve kam deshir te takoj ty edhe ne msn edhe te folim se qisi femre me pelqejn per sex aje edhe ti i pajtimit per sex besii02@live.com ose pote-pres@hotmail.com tung tung ta ha

Offline

 

#36 23.03.2009 08:57:20

vali-bossi
Guest

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

mu kishin logh edhe koqet tut maj ne kar ty se  valla pidh i trent te koka nese ban add valdrin_haziri@hotmail.com  I love you maragona:S nese ka mundesi add mpuq

 

#37 15.04.2009 21:53:46

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

mire do jesh me te qi

Offline

 

#38 24.04.2009 23:07:33

Akrepi
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2009
Posts: 8

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

[img][/img]

Offline

 

#39 12.06.2009 19:07:58

kurvari
Guest

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

sje ti te kto foto

 

#40 28.07.2009 14:29:33

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

cica te mira

Offline

 

#41 26.08.2009 10:19:48

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

alamet pidhi qenkit

Offline

 

#42 03.09.2009 13:12:04

loverboy_21
i/e regjistruar
Registered: 05.08.2009
Posts: 8

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Femer e mire qenke po qka bon njeri mi dal ti mashkullit pa ly hiq ,shum e pakt je per shqiptare une se besoj qe ti je ajo ne foto...

Offline

 

#43 03.09.2009 20:22:41

bL4ckk
Guest

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

Foto e Fundit nuk osht e jotja.. :)_

 

#44 04.09.2009 02:29:55

BIg-Dick
Guest

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

eii Marigona pse mashron antaret e forumit se kjo foto eshte e jotja (ekam fjalen per qatan te avatari yt ,nuk eshte e jotja kjo foto ket muni me pa krejt nese e shkruni Betül Som ne Facebook dhe do gjeni profilin e saj qe ka ket foto si te marigones.............
Met Miraaaa.....

 

#45 04.09.2009 06:28:20

snaiperi
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 8

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

me te vertete ashtu qenka "betul som " del ne facebook...........
kjo marigona duhet te jete nje kurve ordinere dhe mashtruese...

Offline

 

#46 04.09.2009 22:17:44

ismailove1992
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 19

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

alamet pidhi kane

Offline

 

#47 04.09.2009 23:29:02

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

cica jom marak shum i thithi si viq:P

Offline

 

#48 05.09.2009 13:26:45

BIg-Dick
Guest

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

snaiperi wrote:

me te vertete ashtu qenka "betul som " del ne facebook...........
kjo marigona duhet te jete nje kurve ordinere dhe mashtruese...

Po Snaiper mundet me qen noi kurve por mundet me qen edhe noi mashkull qe paraqitet si femer

 

#49 08.09.2009 15:59:12

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

oh ta hengsha pidhin mir se vjen

Offline

 

#50 10.09.2009 23:53:30

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdha unë - hapni dyert e forumit

jam djal sa i gjat aq edhe i shkathet ne sex ufaaa ahahaha marigona cicen ta ha oj zemer kisha dasht me kontaktu me ty per ma thjesht me fol ne msn me ty ma gjat ok shkruma add tane ne PV

te pershendes

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting