FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 21.02.2012 09:21:56

TRINGA
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2012
Posts: 2

ANDI KOMSHIU IM

Kjo qe po e shkruaj eshte ngjarje e vertet dhe me ndodhi me komshiun tim Andin. Jam nje studente brucoshe, kam nevoj te perparoj nga lamia e matematikes. Drejtimi eshte i atille qe duhen njohuri me te avancuara ne matematike, qe me vone te kem me lehte ne provimet tjera. Nuk kisha deshir te shkoj ne kurs te matematikes, vendosa qe vete te mirem. NJe mbremje erdhen komshinjet me ndejt dhe djali i tyre Andi eshte kogja i zoti ne matematike dhe ata me ofruan sa here qe kam pengesa Andi do me ndihmonte. Dhe nje dite duke ushtruar disa funksione thjesht u bllokova, thirra Andin ... Ai me eja te une edhe jam me nje program kompjuterik duke u marrur dhe ti spjegoj. Shkova ashtu, me liber dhe fletore te ushtrimeve. Andi, shume i kendshem, biseduam, i tregova problemim, filloi te mi sqaronte dhe me te vertet jam nje vajz qe shume shpejt i kuptoj gjerat, pas nje ore ushtrimesh, Andi me ofroi te pijm kafe se bashku edhe ne te kaluaren kemi pire shume kafe... desha une ti pregadisja sepse ne banesen e Andit ndihem shume e lre. Me tha jo jo, i pregadis une. Dhe ai shkoi ne kuzhin une ne dhomen e tij, u futa ne kompjuter per te downloaduar nje fie nga emaili im rrethe nje testi te matematikes. Sdi ku rruajta dhe duke kerkuar papritur me hap nje video inqizim, wowww nje vajz qe e njihja i jepte Andit kenaqesi orale, thjesht mbeta e shtangur nga habija dhe smund te besoja se Andi kishte ne kar kaq te madhe. Dhe u mundova ta nderpreja video inqizimin por ishte vone, Andi me kafe me dore me pa mu te skuqur dhe te huturar, me tha po si e gjete kete te plast e dala. Une nuk kisha fjale, deren nuk e gjeja te dilja jasht, Andi, per nje moment me afroi nga vetja, me puthi me plot pasion, une smund ti rrezistoja, u bera e dobet, ne koke me sillej vetem at qka shihja nga videoja, Andi ne pershperiti ne vesh, e di qe te ka dhez inqizimi dhe do e provosh at qe do ta mbash ne mend per tere jeten, me nje potez, gjoksi im merrte frym lirshem, Andi i puthte dhe kafshonte me pasion, vazhdoi ne barkun dhe filloi te ma lepinte pidhin time, sikur te ishte embelsira e tij e prefereuar, besomni kam perjeturar orgazm ne gojen e tij,,,, kjo at e dhezi shume, une ngrit ne kemb. leshoi trenekat posht, mu duk sikur edhe nje dore tjeter rrinte ne mes te kembeve te tij, fillova ta mar ne goj, ishte e pamundeshme, thjesht bera at qka mundja, skisha perjetuar nje kar te tille me pare (edhe pse seksin e pare qe e kam bere eshte me te dashurin time qe jemi bashk qe 2 vite), Andi e pa se une skam eksperience te madhe, u sille shume butesisht, me tha te shtrihem dhe i hapa kembet, filloi te ma shtinte ngadal, kisha dhimbje edhe pse lengjet e mija rrjedhnin vazhdimisht, e futi koken e karit pastaj dhe gjysmen, une kisha dhimbt dhe kenaqesi dhe pastaj e futi te terin, humba kontrollin, mbeta e bllokuar, aq ma shume dhimbje qe kisha aq me shume me shtohej deshira ta kisha mbrenda, me pompoi per disa minuta, me tha zemer une po e mbaroj me kaq ....e nxori nga pidhi im, damaret e kari i kishte aq te fryera sikur ta ushtronte karin ne badybuilding, sperma e tij fluturoi ne barkun dhe gjoksin tim, ca pika mbrriten edhe ne faqe dhe ne fyt.....une skisha fuqi te ngrihem nga shtratiiii, isha e pafuqishme dhe e tuperuar. thjesht menndojaaaa te dashurin, prinderit e mi, prinderit e Andit ..... e Andit i shendritnin syt e kaltert, eshte djali me i pashem i lagjes qe e kan lakmi shume vajza. Andi me tha, zemer, une skam provuar asnjehere nje pidh kaq te embel, te ka endruar shume here, ti me ben gjeloz sa here te shoh me at klosharin ....une isha memece ne at qast, lotet me rrrjedhnin si lum, ai me tha ngritu te shkojme ne banjo, shkuam u pastruam bashk, duke ma ferkuar shpinen, vetem kari i ti i ngritur depertoi ne pidhin tim, uji rrjedhte ne trupat tone, sikur edhe lengjet e mia ....me bere te veten .....prekja duart e tij muskuloze qe kapte cicat e mia dhe jepnin ndjesi te siguris....Andi u derdh ne bothet e mija.....sdi ku e kishte depozituar gjithe at sperme. Dolem nga banjonaa kafet ishin ftofur , biseduam gjate e gjate...Andin e kam pas LOVE AT THE FIRST SIGHT mirepo skam pas guxim tia them, pasi jemi kojshi per disa vite, erdh momenti qe ta ndiej edhe mbrenda meje. Kush e di edhe sa femra te tjera i ka bere te ndihen keshtu si une. Andi eshte KING of SEX.

Offline

 

21.02.2012 09:21:56

AdBot
Advertisements

#2 21.02.2012 11:25:35

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: ANDI KOMSHIU IM

na tranove me ket tregim.

Offline

 

#3 28.02.2012 01:54:33

Lariochan
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 6

Re: ANDI KOMSHIU IM

Designer Hermes handbags and other accessories have moved the company into the 21st century, while continuing to retain their charm and presence. Hermes handbags such as Hermes Kelly bags and Hermes Birkin bags are both classic and stylish, which are every woman dream.
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiuzLeRoxqbZZg8ou01ipx5CeXCeOqwZ_JZMQkNc18Pf2sH4EMqB1XtbRsjw

Offline

 

#4 03.10.2012 09:26:35

eddy
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2012
Posts: 8

Re: ANDI KOMSHIU IM

Po gjuha shqipe nuk eshte e domozdozhme ne kete forum?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting