FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.02.2012 02:10:33

karmadhi
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2012
Posts: 13

Pershendetje

Pershendetje jam nje djal zeshkan nga Prishtina dhe pata deshire ti vizitoj personat seksual qe dhane shum mas seksit heeheh
une per veten time sdi qka te ju flas ama ju respektoj shum dhe besoj se do te kalonim mire se bashku

JU DUAA MPUQ e keni nga une------>    kjo ke per te gjithet qe ju respektoj


JAU LPIJ PPIDHAT DERI TE BINI TFIKT------> KJO ESHTE PER GOCAT

Offline

 

29.02.2012 02:10:33

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting