FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 06.03.2012 21:04:16

selveti_vela
i/e regjistruar
Registered: 13.04.2010
Posts: 26

LEXOJENI ME KUJDES NJE MUNDESI PER JU QE ESHTE VESHTIR TJU VJEN NE JET

PERSHENDETJA<TE GJITHVE UNE JAM 29 V DHE I PASHEM I FORT NE GJITHQKA ATE QE DUA ME SE SHUMTI TE KEM SEKS NE GRUPE ME QIFTE TE NDRRYSHME ME DY OSE ME SHUM FEMRA APO SI TE DONI JU,
NUK ME INTERESON MOSHA JUAJ NUK ME INTERESON STATUSI MARTESOR OSE KU JU JETONI DHE ME QFAR MERRENI MUA ME INTERESON PASTERTIA JUAJ DHE KAQ DHE BESNIKRIJA NE FJAL UNE JAM SHUM BESNIK EDHE SHUM I DREJT EDHE MBAJ FJALEN DI TE MBAJ EDHE SEKRETET QE DO TI KEMI NE MES NESH PRA LAJMROHU QE TE KNAQESH DERGO NJE SMS EDHE NE LEJM NJE TAKIM BASHK KJO MJAFTON.


MSN: enverhoti@hotmail.co.uk

Telefon:+38649617095

Offline

 

06.03.2012 21:04:16

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting