FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 21.03.2012 11:12:18

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Koha e pranverës, kohë për seks...

kjoh koh pranvere ,pom terhjek ma shum me ba sex,si thoni ju quna

Offline

 

21.03.2012 11:12:18

AdBot
Advertisements

#2 21.03.2012 17:36:12

phantom1977
i/e regjistruar
Registered: 07.02.2012
Posts: 6

Re: Koha e pranverës, kohë për seks...

Te une esht extrem kam shum horex per sex

Offline

 

#3 22.03.2012 17:12:34

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Koha e pranverës, kohë për seks...

vera uhh pasha nanen me qef edhe une, a thu qysh mendon ti me provu nady me sex
:)

Offline

 

#4 23.03.2012 12:14:53

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Koha e pranverës, kohë për seks...

Cooler wrote:

vera uhh pasha nanen me qef edhe une, a thu qysh mendon ti me provu nady me sex
:)

nuk thash me provu une me ty,nuk asht aq leht

Offline

 

#5 23.03.2012 14:24:59

Narti
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2012
Posts: 5

Re: Koha e pranverës, kohë për seks...

Veraa me provu dhe shiju sex-in , me ber me Art dhe shije

Offline

 

#6 23.03.2012 15:49:57

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Koha e pranverës, kohë për seks...

vera wrote:

Cooler wrote:

vera uhh pasha nanen me qef edhe une, a thu qysh mendon ti me provu nady me sex
:)

nuk thash me provu une me ty,nuk asht aq leht

aiiii edhe ti,veq pona nxen marum krejt:P:P
ani provo me kon ki qef de,knaqu:)
e pse mori nuk osht aq leht me provu nady:P:P:)

Last edited by Cooler (23.03.2012 15:51:12)

Offline

 

#7 23.03.2012 18:19:21

Narti
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2012
Posts: 5

Re: Koha e pranverës, kohë për seks...

Vera sa eshte shpejtsia max ne sex ??

Offline

 

#8 24.03.2012 11:03:26

Taraki
i/e regjistruar
Registered: 24.03.2012
Posts: 11

Re: Koha e pranverës, kohë për seks...

Pershendetje dhe te une vera eshrt stina qe me stimulon shum per sex..

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting