FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.03.2012 19:07:48

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Per ju femra

Jam biznesmeni nga Prishtina, 30 vjeqar, i gjate 1.85. Jam shume marakli i pidhit, per ate po e publikoj kete tekst me te cilin po ju ftoj juve femrave qe te lajmroheni nese vertet deshironi ta shijoni cdo gje, sex, shetitje, darka romantike etj. Meqe jam shume marakli i pidhit dhe jam i interesuar per sex, edhe nese eshte me pages nuk ka dert vetem le te di te me knaq.

Offline

 

30.03.2012 19:07:48

AdBot
Advertisements

#2 02.04.2012 11:06:47

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Per ju femra

A u lajmerua ndonje bre?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting