FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.04.2012 18:45:09

albo
i/e regjistruar
From: Itali
Registered: 07.04.2012
Posts: 15

Pershedetje Andre

Jam 26 vjec dhe eshte nje kenaqesi te behem pjese e forumit tuaj .
Jam Shqiptar nga Shqiperia dhe jetoj  ne Itali 
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/314478_4361515237654_788943245_n.jpg

Last edited by albo (04.08.2012 08:37:16)

Offline

 

07.04.2012 18:45:09

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting