FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 19.04.2012 17:00:45

HasanKarcelli
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2012
Posts: 1

Pejankat

A pajtoheni se vajzat nga Peja jane kurvat me te medha ne Shqiptari?

Offline

 

19.04.2012 17:00:45

AdBot
Advertisements

#2 22.04.2012 09:22:25

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Pejankat

jo

Offline

 

#3 23.04.2012 21:07:25

Peja039
i/e regjistruar
Registered: 10.02.2010
Posts: 33

Re: Pejankat

ahhaha ta paska lshu naj njo e pejes hasan klloshari a e tash po han mut pi perfshin krejt

Offline

 

#4 24.04.2012 14:37:34

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Pejankat

Peja039 wrote:

ahhaha ta paska lshu naj njo e pejes hasan klloshari a e tash po han mut pi perfshin krejt

ashtu asht o39

Offline

 

#5 26.04.2012 14:46:03

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: Pejankat

HAHAHAHAHAHAHA ja ki ngul peja039!
garant qashtu o kon ska lidhje prej kahit vin kurva ka gjithka po mas pari ky motren e vet e ka kurv e mshitet knej ani lee qe fol po edhe e hap ket bised thu ti se krejt peja ja ka honger.. e ki honger ti kur nuk tkan format

Offline

 

#6 26.04.2012 17:44:10

Taraki
i/e regjistruar
Registered: 24.03.2012
Posts: 11

Re: Pejankat

Thot nje fjal e urt kush e ka mizen nnder kapuq i djeg edhe kti far hasanit ja paskan djeg mir mdoket tash po i fryn edhe kosit :P hehehehe

Offline

 

#7 26.04.2012 17:45:15

Taraki
i/e regjistruar
Registered: 24.03.2012
Posts: 11

Re: Pejankat

Rrespekt per Femerat Pejone :D

Offline

 

#8 29.04.2012 16:00:34

Albioni
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2012
Posts: 2

Re: Pejankat

rrespekt, jan pidha te mira dhe te qishme.

Offline

 

#9 24.09.2012 10:41:49

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: Pejankat

ju lutem pa ofendime se prej kahit keni dal ju

Offline

 

#10 24.09.2012 13:17:08

ADRI CH
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2012
Posts: 9

Re: Pejankat

shiqoni,, pejanet jane femra te bukura , dhe natyrisht kane me shume oferta per sex,,
qihen mir pejanet,,

Offline

 

#11 24.09.2012 14:52:15

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: Pejankat

bukuroshet me te mira pidha me te embela se pejonkat(rogovaliket)qe jan bo pejonka ska
sen gjen ne kosov respekt per ju femrat nga do qe jeni e pa juve nuk mundemi..


i adhuroj pidhat

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting