FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.05.2012 08:11:18

klintoni
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2012
Posts: 1

KERKOJ FEMNA DHE GRA PER SEKS

edhe nuk jam shum i bukur,por karin e kam te madh prandaj ftoj femnat dhe grat deri ne moshen 50 vjeqare te lajmrohen..imella naim_x2@live.com

Offline

 

28.05.2012 08:11:18

AdBot
Advertisements

#2 31.05.2012 14:15:29

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: KERKOJ FEMNA DHE GRA PER SEKS

hahahahahahaha jo shko qi gjyshet ti neper hallk

Offline

 

#3 31.05.2012 14:59:55

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: KERKOJ FEMNA DHE GRA PER SEKS

cristina te kisha qi te kisha knaq loqk pidhin ta kisha shkri


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting