FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.06.2012 14:58:30

Durrsakja Yll *
i/e regjistruar
Registered: 13.06.2012
Posts: 4

A ju pëlqen seksi në grup?

A ju pelqen te beni sex ne grup?nese po,cfare stilesh,si do te renditeshit? une vdes per sex ne grup...hmmmmm

Offline

 

13.06.2012 14:58:30

AdBot
Advertisements

#2 13.06.2012 15:04:52

Gashi12
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2012
Posts: 9

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

Hmmm hajde ne kosove  qihesh me BIG GRUP ka ki bir ta shtim na tkosoves @

Offline

 

#3 13.06.2012 15:54:57

Durrsakja Yll *
i/e regjistruar
Registered: 13.06.2012
Posts: 4

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

me ka shkuar mendja per nje kar te forte...oh oh ohoho kush do ma jape?

Offline

 

#4 13.06.2012 17:17:58

Durrsakja Yll *
i/e regjistruar
Registered: 13.06.2012
Posts: 4

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

Mungon dicka brenda ne picken time,dini gje ju se c'fare mund te jete?

Offline

 

#5 13.06.2012 19:23:22

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

Te mungon kari im ne picken tende

Offline

 

#6 13.06.2012 19:51:07

nida sexy
i/e regjistruar
Registered: 11.06.2012
Posts: 25

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

FAR NJERZ JENI MORE JU QETSOJUNI.TAN DITEN E TAN NATEN PO MENDONI PER SEX,PUSHONI PAK.

Offline

 

#7 14.06.2012 14:16:09

Durrsakja Yll *
i/e regjistruar
Registered: 13.06.2012
Posts: 4

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

ohoho sa ma kenace picken o kari im...

Offline

 

#8 14.06.2012 14:37:50

nida sexy
i/e regjistruar
Registered: 11.06.2012
Posts: 25

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

o qirsi i fort te lutem me ndroji pak fjalet se gjithve fjalet e njejta po i thush:lol::lol::lol:

Offline

 

#9 14.06.2012 18:47:12

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

Ahaha nida

Offline

 

#10 25.09.2012 09:05:57

hektori07
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2012
Posts: 14

Re: A ju pëlqen seksi në grup?

Durrsakja Yll * wrote:

A ju pelqen te beni sex ne grup?nese po,cfare stilesh,si do te renditeshit? une vdes per sex ne grup...hmmmmm

unë kam nji "shoqe dhe me të kemi provuar gati se gjithqka.... por pasi që ajo ësht bi (pëlqen edhe vajzat shumë) kemi bër dhe bëjm shpesh sex në treshe bile njiher edhe në katërshe kemi bër dhe gjithmon përjetojm qaste të pa harruara... Për fat të keq vetëm dy her keimi pas Partnere shqiptare.... pasi që shum femra shqiptare nuk kan guxim të shprehin hapur se dojn të bëjn sex me femëra... por shresoj se në të ardhmën do bëhet mir. Po qese ka këtu ndoji femër që don ta e provoj sexin në grup (unë shoqja ime dhe ajo) mund të lajmërohet ne do e mirpresim

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting