FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.07.2012 11:15:23

xoxoxo
i/e regjistruar
From: prishtin
Registered: 03.07.2012
Posts: 2
Website

pershendetje nga prishtina

jam nje djal nga prishtina, simpatik, seksi banoj ne prishtine dua te takoj nje femer qe banon ne prishtin per nje lidhje apo seks. takohemi dhe bisedojm.
ky eshte numri im i telefonit: 044598244
kush te jet e interesuar te me kontaktoj ne telefon apo me email.
mosha ime eshte 30 vjec.

Last edited by xoxoxo (09.07.2012 22:47:33)


http://i46.tinypic.com/2lvhavc.jpg

Offline

 

03.07.2012 11:15:23

AdBot
Advertisements

#2 03.07.2012 11:20:29

xoxoxo
i/e regjistruar
From: prishtin
Registered: 03.07.2012
Posts: 2
Website

Re: pershendetje nga prishtina

se harrova, kam shtepin time dhe jetoj vetem. ju mirpres


http://i46.tinypic.com/2lvhavc.jpg

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting