FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.09.2012 10:51:45

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

seks me te afermit familjes

ndonje ndodhi qe ju kane ndodhur se shpeshe kemi ndegjuar qe te kene raste kur
qe kane ndhodhur nese doni te mbetni anonim munde te shkruani me imelin time 
se
fita_neziri@live.com    ose    www.tregime erotike.tk.com

une posedoj me disa shkrime ku kane ndodhur mes vella e moter  djal te dajes  qike e axhes  teze  e tezak ndermjte te gjitha kunat vjeher  burre te moteres etjera
kjo eshte pjes

Last edited by fite (21.09.2012 10:39:56)

Offline

 

02.09.2012 10:51:45

AdBot
Advertisements

#2 02.09.2012 13:30:04

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: seks me te afermit familjes

fite a krejt i paske provu a?

Offline

 

#3 18.09.2012 14:01:12

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: seks me te afermit familjes

o njerze normale eshte se ka shume ndodhi

Offline

 

#4 18.09.2012 22:23:32

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: seks me te afermit familjes

fite ne norvegjisht eshte pidh ...


i adhuroj pidhat

Offline

 

#5 29.09.2012 10:20:11

fite
i/e regjistruar
From: kosove
Registered: 05.08.2012
Posts: 28

Re: seks me te afermit familjes

Dy të dashuruarit, ndon-ëse me lidhje gjaku, kanë vendosur të martohen. 30-vjeçari nga Erseka, i arrestuar vetëm dy ditë më parë nga policia, ka insistuar bashkë me kushërirën 18-vjeçare për një lidhje serioze midis tyre, e cila pritet të konkludohet me martesë. Halim Bici është ndarë nga gruaja dhe dy fëmijët, për t'u lidhur me kushërirën dhe ky ka qenë qëllimi i ardhjes së tij nga Italia. Por kur kanë hasur në pengesën e prindërve, të cilët kanë qenë kundër kësaj martese brenda fisit, dy kushërinjtë e parë vendosën të largohen pa pëlqimin e tyre. Nisur nga fakti që asnjë prej protagonistëve nuk është minoren dhe që të dy kanë pranuar dashurinë për njëri-tjetrin, policia ka ngritur duart lart dhe i ka lënë të lirë.
"18-vjeçarja Elsa Minka ka vendosur me dëshirën e saj të largohet nga familja dhe nuk është marrë forcërisht nga i kushëriri. Ajo nuk është e mitur dhe të dyja palët kanë shprehur dashurinë dhe faktin se synojnë një martesë. Kjo ka çuar në lirimin e tyre, pavarësisht nga reagimet e familjarëve", kanë thënë burimet nga policia e Ersekës. Por ndërsa të rinjtë tashmë janë lënë të lirë, babai i vajzës ka insistuar në polici me dyshimet e tij si prind se nuk bëhet fjalë për dashuri, por për motive të tjera. Sipas babait të 18-vjeçares, por dhe të afërmve të tjerë të vajzës, qëllimi që kanë dy kushërinjtë e parë është trafikimi. Ndryshe nga të rinjtë që nuk kanë ankesa dhe pretendime, prindërit e vajzës nuk e kanë tërhequr denoncimin. Ata vazhdojnë të këmbëngulin se 30-vjeçari ka dashur ta trafikojë vajzën në Itali për ta shfrytëzuar për prostitucion. Frika se vajza mund t'iu ikë në Itali bashkë me kushëririn ka shtuar presionin e prindërve, të cilët veç të tjerash janë totalisht kundër një martese të ligjshme. Ndonëse dy kushërinjtë e parë nuk kanë vendosur të bëjnë ndonjë ceremoni martese, ata kanë deklaruar se do të paraqiten në gjendjen civile për t'u celebruar zyrtarisht. Historia e dashurisë mes Halimit dhe Elsës ka përçarë dy familjet. Djali që kishte premtuar të iknin në Itali ka ndërruar mendje. Pas martesës me kushërirën, ai do të qëndrojë përkohësisht në vend për arsye dokumentacioni. Për të qenë larg familjeve dhe ngacmimeve të tyre lidhur me këtë dashuri në fis, të rinjtë kanë menduar të jetojnë në qytetin e Durrësit, ku mësohet se Bici ka edhe një shtëpi.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting

Announcement