FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.09.2012 20:40:20

lili_25
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2012
Posts: 3

tung

Jemi nje cift 45 dhe 35 vjec, kerkojm nje mashkull per sex ne treshe, mashkulli duhet te jet bisexual dhe te perjetoj knaqesi me te dy gjinite. Mosha e preferuar nga 40.


jemi nje cift 40 dhe 35 vjec, kerkojm nje mashkull per sex ne treshe . Mashkulli duhet te jet biseksual dhe te perjetoj knaqesi me te dy gjinite. Mosha e preferuar nga 40

Offline

 

09.09.2012 20:40:20

AdBot
Advertisements

#2 09.09.2012 20:47:14

lili_25
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2012
Posts: 3

Re: tung

lili_25tetor@hotmail.com. Ketu mund te dergoni interesimet e juaja


jemi nje cift 40 dhe 35 vjec, kerkojm nje mashkull per sex ne treshe . Mashkulli duhet te jet biseksual dhe te perjetoj knaqesi me te dy gjinite. Mosha e preferuar nga 40

Offline

 

#3 24.09.2012 09:23:01

hektori07
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2012
Posts: 14

Re: tung

nga jeni? unë jam in interesuar .....përshëndetje nga Hektori

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting