FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 16.09.2012 05:12:40

Pimper
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2012
Posts: 6

CamSex me pare !!!!

Pershendetje per te gjitha bukuroshet ketu,

jam i interesuar per vajza te cilat ne kohen e lire bejn cam sex ose strip me page mujore,krejt qka ju nevoitet eshte te keni nje pc dhe nje camer te mire,ju nevoiten 2 apo 3 ore pun ne dite qe te keni nje pagese jashtezakonisht te mir,krejt cka duhet beni eshte vetem online te prezantoheni live kurr,kemi myshteri te pasur nga finlanda te cilat kan kerkesa te tilla.

Per te intreresuarat ju lus te me lajmroheni ketu !!!

Offline

 

16.09.2012 05:12:40

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting