FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 16.10.2012 09:50:31

hamshori tirane
i/e regjistruar
Registered: 16.10.2012
Posts: 1

Pershendetje nga hamshori nga tirana..

jam 26 vjec nga tirana, shume i fuqishem dhe i nxehte ne sex.
kerkoj femra ne tirane qe deshirojne te kenaqen ne maximum,
arrij ta bej femren te digjet ne shtrat, te shkrihet, te kaloje ne orgazma pafund
ju presssss

Offline

 

16.10.2012 09:50:31

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting