FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.10.2008 13:30:47

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Bera seks me vjehren time

Pershendetje.... ne vazhdim do mundohem tua sqaroj cfare me ka bere vaki nje here.... para dy viteve ne vitin 2004.... Po kaloja me nje vajze quhej Zana edhe te them te drejten une u kallsha pas saj kishte nje trup shume seksi dhe kishte nje prapanice nga ato qe thojne "pika e prapanices"... por, kishte edhe gjinje te medhenje e te mrekullueshem...

keto dy pjese jane edhe dobesi e imja... por, edhe ajo digjej pas meje por asnjehere nuk ma kishte shfaqur kete edhe pse kishim kohe qe njiheshim dhe 1 muaj qe kalonim se bashku... nuk e di por gjithmone me mua rrinte si e ndrojtur nuk e di kishte frike nga une apo kishte respekt nuk arrij ta dalloj... por, me vone do tregoj se si ajo ma shfaqi kete...

Qe kalonim se bashku une edhe Zana e dini thuajse te gjithe po ashtu edhe familja e saj... andaj nje dite po shkoj ta marre dhe te dalim pak ne mbremje... kur shkova ne shtepi ajo kishte dalur deri ne dycan dhe ne shtepi ishte vetem nena e saj... te them te drejten edhe pse nena e saj kishte 40 vjeq ishte shume seksi... se cfare trupi qe kishte... edhe pse ne kete moshe ende gjinjet e saj mbanin arom natyrale dhe ajo qe me eksitone ishte buzekuqi i saj qe e kishte vendosur per mrekulli... aho filloi te me provokoj duke me pyetur nese ndonjehere kisha bere dashuri me te bijen dhe s'dija si te pergjigjesha ngurroja shume kisha turp ishte mamaja e vajzes qe cmendesha pas saj... por, ajo dalengadale filloj te hiqte rrobat mendova mos eshte cmendur gje e pyeta por ajo kembengulte qe ta prekja trupin e saj - kembet... gjinjet... vithet....

dhe mednova me vete I cmendur se i cmednur me shume se kjo nuk do cmendem... fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera... si thashe me heret cfare arome kishin gjinjet e saj... me kapi per koke dhe me nje shtrengim.... qe kurre se kisha perjetuar... ma kapi koken dhe ma drejtoi ke pidhi dhe fillova t'ia thithja... nderkohe qe ajo bertiste dhe ulurinte nga eksitimi... pastaj u zhvesha edhe une dhe te dy lakuriq... te vetem ne dhomen e gjumit te saj... e kishte pidhine rruar dhe edhe njehere ia lepiva per pak minuta dhe penisi im tani ishte bere i forte dhe qull dhe ngadale duke uluritur fusja *in tim ne pidhin e saj ndersa ajo po kafshonte gishterinjet e mij... dhe ashtu si ishte e shttrire ajo hypa mbi te dhe e fusja penisin mbi gjinjet e saj te medhenje dhe cfare kenaqesie qe ndjeja... ohhhh zot.... dhe pastaj *in tim ia dhashe ne goje ohhh si mi lepinte qoqet...ohhhh....

dhe cfare ndodhi per te mire... asaj i erdhir orgazma dhe une fillova te derdhesha.... por, nuk mbaj mend se sa rrutullime kemi bere ne shtrat apo ne parket ngaqe eksitimi ishte i papershkrueshem... kete se kisha ndier me pare... dhe .... gjersa po derdheshim nderruam pozite une ofrova koken time ke pidhi i saj nderkohe qe ajo koken e saj ke *i im... filluam ne fund me te madhe tia merrnim ne goje per here te fundit... dhe ajo se si tere *in tim qe e kam 29 cm te gjate dhe sa nje top tenisi i gjere... te terin arrinte ta fuste ne goje... dhe une po merrja orgazmen e saj dhe e perpija edhe ajo spermen time duke me shtrenguar duke uluritur.... ohhhhhhhhhhhhh zotttt....

qim qim qim ... bertiste..... dhe perfundo kjo aventure e shkelqyer seksuale... te them te drejten nuk e dija ne ate qast qe pranova te beja seks me "vjeherren" nuk e di nese me kishin ikur apo me kishin ardhur mendet... por, tani e kuptoj qe me kishin ardhur... ngaqe me kishin ikur kur per here te pare kisha bere dasuri ne te njejten menyre me Zanen, vajzen e saj....

Offline

 

20.10.2008 13:30:47

AdBot
Advertisements

#2 22.11.2008 02:28:17

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Bera seks me vjehren time

RREN KOFT   KTO JAN  SHPIFJE   MOS  JA  FUTNI  KOT  OR   NGA  CILA  REVIST  E  KENI MARR KET   AHAHAH

Offline

 

#3 04.01.2009 15:01:09

emi_m_gj
i/e regjistruar
Registered: 04.01.2009
Posts: 20

Re: Bera seks me vjehren time

ishte java e fundit e shkolles fillore ,ishim ne klasen e tete dhe shoqja ime qe ishte ulur ne banken para meje gjithmone me shikonte me dashuri,por une ende nuk e kuptoja kete shikim se qka do te thoshte,por nje dite te mesimit gjersa profesori ligjeronte mesimin dhe shkruante ne drrasen e zeze ,shoqja ime u k`thye mrapa dhe ma leshon nje shikim te hatashem thash me veti...qka don ajo me keto shikime qe ma turbullonin mendjen,dhe une i shkrova nje leter dhe ja jap ne dor ashtu te mbyllu dhe i thash lexoje.aty kisha shkruajtur...gjoll alia,pasi e lexon ajo me tha qka asht ajo fjal...une i shkrova prap...gjolla asht pidhi e alia asht kari...ajo pasi e lexoi ju skuqen faqet dhe ma shkruajti po at fjali dhe me porositi qe te takohemi pas ores se fundit.Fillova te mendoja,si me ja ba kesaj pune dhe mbas ores se fundit une vazhdova rrugen deri ne posten e pare kinse kam pune diqka,ajo me percillte nga shkoja dhe per nje moment duke dalur nga posta ajo ma zuri rrugen dhe me tha,me percill tani mua,kam diqka me te tregua.Une vazhdova mbas shoqes se klases dhe shkuam ne nje lendin ku kishte nje grop te madhe ,u ulem aty dhe shoqja filloj te me prek ne duar,ne gjoks dhe mi ofroj buzet e saja te bera shkrum nga epshi per sex,une si i ndrojtur fillova ta puthja ngadal,por ajo filloj nje puthje edhe ma te ashper dhe ma futi doren ner pantollona duke ma kapur karin tim,qe ishte bere i fort si druni,me hipi permbi mua dhe filloj te ma hjek kemishen aq shpejt sa pullat mi keputi nga qefi qe e kish rrok per te bere sex me mua,une i futa doren nermjet kembeve te pidhi i saj,qe ishte bere qull nga lezeti i saj.Ajo vazhdoi duke mi hjekur pantollonat dhe une asaj kemishen dhe fustanin ja nrita lart,kurse breket ja hoqa krejt.Vazhdova duke e puthur nga buzet,gjoksin dhe ma ne fund i futa edhe gjuhen ne pidhin e saj duke e lepir mire,ajo renkonte  dhe gjemonte nga kenaqewsia qe ndjente,pasi ja lepiva pidhin mire ,ajo me tha qe tja fusja karin ne pidh dhe ashtu bera duke e futur fell ajo me thoshte ,jepi jepi fute krejt....une edhe ma shume ja rrasesha,ajo knaqej me karin tim,vazhduam per nja nje ore ashtu dhe shperthen nje orgazem i madh ne te dy anet,ajo ma muar karin ne gojen e saj duke ma thithur dhe krejt spermen e hengri duke e lepir karin ajo vazhdoj edhe ma shume deri ne rundin e dyte,kur beme sex ne poziten 69,vazhduam ashtu deri ne bremje...dhe me te vertet kjo ka qene nje sex i mire dhe njgjarje e vertet,te nesermen ne shkoll une nuk shkova,sepse isha i dermuar nga ajo dite e paharrueshme,,ju pershendes te gjitheve

Offline

 

#4 14.06.2012 15:33:09

nida sexy
i/e regjistruar
Registered: 11.06.2012
Posts: 25

Re: Bera seks me vjehren time

nita ti je mashkull a ? ahahahahahha :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting