FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 27.10.2012 10:57:55

dridhem
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2012
Posts: 63

250 euro per 1 ore, pa seks, ne Prishtine!

A jeni e forte? Ju mund te jeni ne kontroll!

Jam mashkull, dhe kerkoj nje femer.  Seks nuk eshte e nevojshme...

C'fare une kerkoj:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_li443oXl0e1qcrv6lo1_500.jpg

edhe, ndosthe...

https://twimg0-a.akamaihd.net/profile_images/2240135480/amyfw14rs.jpg

Per nje ore, une do te paguaj 250 euro...

http://www.sangavinomonreale.net/wp-content/uploads/2012/05/san_gavino7.jpg

Jom ne Prishtine[/b]

Last edited by dridhem (28.04.2013 16:17:09)

Offline

 

27.10.2012 10:57:55

AdBot
Advertisements

#2 01.11.2012 17:32:48

dridhem
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2012
Posts: 63

Re: 250 euro per 1 ore, pa seks, ne Prishtine!

kerkoj denim per bythen time...!

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting