FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 06.11.2012 14:09:45

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Takimi par me nje femen....

E kam ni Pytje per Meshkujt

E keni njoftu ni Femen qka ju pelqen edhe e keni ba nje Date bashk! Qka kishi ba, a ku kishi shku ne Takimin e par per mju lan Pershtypje Femnes haha???

Pershendetjeeee


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

06.11.2012 14:09:45

AdBot
Advertisements

#2 06.11.2012 14:11:56

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Takimi par me nje femen....

me nje vend romantik dhe normal pastaj ne ndonje dhome hoteli hahahhahah


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#3 06.11.2012 14:17:07

Xxxboy
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2012
Posts: 1

Re: Takimi par me nje femen....

Angjelina wrote:

E kam ni Pytje per Meshkujt

E keni njoftu ni Femen qka ju pelqen edhe e keni ba nje Date bashk! Qka kishi ba, a ku kishi shku ne Takimin e par per mju lan Pershtypje Femnes haha???

Pershendetjeeee

Taki i pare kish qen ne nje vend te posaqem ku kisha preferu nje dark pastaj ne ndonje club ku kish pas mumdsi me u argetu e pas saj qe kish qen dakor me shku ne hotel ku e kish prit nje ambient rommantik

Offline

 

#4 13.11.2012 02:03:32

albo
i/e regjistruar
From: Itali
Registered: 07.04.2012
Posts: 15

Re: Takimi par me nje femen....

Takimi i pare ishte ne nje lokal te Tiranes , Prince . U takuam ne nje vend te caktuar e mora me makine dhe shkuam tek ky lokali ne ambjentet e jashtme . Ishte shume bukur dhe ishte vere . Aty e putha ne mes te shume njerzve ne buz e qafe . Pershtypjet them ishin te mira boooh :D

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting