FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.11.2012 00:04:27

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

A e mbajne pidhin e paster femrat aq shume sa te lepihet pa problem???

a e kane shumica e femrave higjienen ne nivel per me pas kenaqesi mashkulli per me e lepi pidhin e nje femre?????


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

15.11.2012 00:04:27

AdBot
Advertisements

#2 15.11.2012 13:11:08

Omelsin
i/e regjistruar
Registered: 15.11.2012
Posts: 2

Re: A e mbajne pidhin e paster femrat aq shume sa te lepihet pa problem???

Varet nga femra dhe sa rendesi i kushton vetes ajo, ka mashkuj qe e pelqejn te pa rrum pidhin,

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting