FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 27.10.2008 21:58:22

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Takimi i anëtarëve të forumit

PËRSHËNDETJE

DISA ANËTARË KANË SHPREHUR DËSHIRË QË NË KËTË TEMË TË DISKUTOHET PËR NJË DATË KUR NË DO TË TAKOHEMI NË NDONJË VEND NË KOSOVË APO DIASPORË.

UNË KËRKOJ QË GJITHË ANËTARËT TË JAPIN IDETË E TYRE PËR KËTË TEMË DHE TË CAKTOJMË DATËN, KOHËN DHE LOKALIN.


http://www.hipcbeach.com/images/meetings_01.jpg

KETO TAVOLINA NEVE NA PRESIN....

MOS MENDONI SE MBREMJA E TAKIMIT DO TE SHNDERROHET NE SEX PARTY, THJESHT TAKIM MIQESOR.

Offline

 

27.10.2008 21:58:22

AdBot
Advertisements

#2 27.10.2008 22:55:00

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

ide e  mir  veq   pa  seks  nuk ka  me u  kthy    prap   edhe  sa pe r mu   ishhkan ma  mir  ne  kosov  se  ne  diaspor  nuk  muj me  ardh  edhe  me desh t  kshtu  pe r ne  kosov  mendoj  :D

Offline

 

#3 28.10.2008 18:02:48

Naniiiii
i/e regjistruar
Registered: 22.10.2008
Posts: 16

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Nita perbes krejte ide ishe,une mendoje qe shume ide e mire edhe  jam i pajtimite qe te takohemi,Une jam nag Ferizaji edhe mendoje qe Lokali ma i pershtatshem eshte (Natyrali ne rrugen Ferizaj-Gjilan 3 Km nga Ferizaji) per date mu me pershtatet mes dates 25 Nentore deri me 15 Dhjetore Arsuja eshte jam jashte Shtetit te Kosoves kaloni mire....

Offline

 

#4 29.10.2008 10:46:28

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Ku jane mendimet tjera ne kete teme? Apo nuk doni qe nje dite ne, anetaret e forumit, te takohemi?

Offline

 

#5 03.11.2008 12:41:31

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

kurdo qe ju mundeni me u mbledh (me u tubu) ne Kosove , kjo kish me qene diqka e mire (qe thon anglezet it will be great) po ne fund te fundit nese nuk mundemi krejt atehere ka nje zgjidhje tjeter, une po ua prezantoj hotelin me pes yje ne hyrje te Prizrenit (Hotel OK) edhe rezervimin mundemi me ba kurdo qe ja u merr mendja juve (edhe ne gjys te nates) po qe nuk bahet puna me u taku krejt atehere edhe nga dy skish me qen keq...
Ju pershendet
alberti

Offline

 

#6 04.12.2008 15:46:52

llokumi30
Guest

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

un jam i gatshum

 

#7 05.12.2008 04:27:02

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

nuk asht ide e mir
une nuk deshiroj te takohem
arsyjet jan te ndryshme...
nuk kam nevoj te pergjigjem pse??

secili le ta paramendon pewrgjegjen

me respekt

Offline

 

#8 22.12.2008 10:48:55

Blini
i/e regjistruar
Registered: 21.12.2008
Posts: 9

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Jam afer Stuttgart,
veres ne Kosove

Kush eshte ne afersi mund te lajmerohet, perndryshe veres.

Offline

 

#9 23.12.2008 15:46:02

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Valla ish kan mir me ba ni Party (Ndoshta keni ndegju per REALITYKINGS) ni qisi party me ba ish kan mir.
ose per ndryshe veres me naj mbramje rinore me naj pishin

Offline

 

#10 23.12.2008 18:12:26

EROSI_1
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 22

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

qfar pari mor kur ketu eshte vetem nja apo dy femra e dy tjera me nika te femrave jan pedera , veq mashkujt mu mbledh e mos me ardh edhe ata dy femra atehere bahet si ne ode te burrave

Offline

 

#11 23.01.2009 01:48:17

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Nita_GV Respekt mas pari qe ke hap ket tem dhe shum me vend amo DMTH un kisha thon antaret qe kan vler jo qe ion ma dikushi po qe mbain forumin pak mat t'disponum tasht un forum ka t'regjistruar shum dhe kreit mu taku se di ana nxen neper tavolina :P veq thiesht ska problem Cakto ti  1 dit ku mundesh qe te vish ne KS dhe pastai Takohemi me antaret dhe kshtu qe te pershendes Kalo bukur nese mundesh kthema ne PM ose qetu ah kam mendu mir aio  mpuq (K)

Offline

 

#12 25.05.2009 22:01:44

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

nuk eshte edhe ide e keqe por edhe un druaj qe do te behet si ne ode te burrave

Offline

 

#13 08.06.2009 12:47:39

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

kur do takohemi pra

Offline

 

#14 02.09.2009 15:23:33

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

o pse spo e leni mu taku sa djem e sa qika me dal me pi me nejt e jo me ardh ma shum meshkuj ma shum femra bon ska problem se edhe ka dy i qojm a ma shum meshkuj sbon kurqysh

Offline

 

#15 03.09.2009 07:56:38

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Une isha taku ne kosove ne ndonje nga sallat e hoteleve tona veq me tregoni per takimin.
Nese jo sex party ateher partner sex hahaha
nuk ka lezet pa bo sex besom nita.

Offline

 

#16 04.09.2009 22:39:33

Sh3Nd1
i/e regjistruar
Registered: 03.09.2009
Posts: 4

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

EDhe un Nkosov isha Taku Isha Qii me Ty NIT ishmii Shkoqq ;)

Offline

 

#17 04.10.2009 11:25:51

julian_m
florian
From: tirona
Registered: 04.10.2009
Posts: 3

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

ej kur do vini njiher ktej nga tirona??? ajdeni se jeni te mirepritur

Offline

 

#18 13.10.2009 22:37:52

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 23:08:05)

Offline

 

#19 15.06.2010 12:14:44

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

ahahhhhhhhhh ku te jav don shpirti mundem sjav prishi veq tregoni .

Offline

 

#20 15.06.2010 13:11:14

boni42
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2010
Posts: 21

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

N'kafe te Gafurii kirrk OSE te HASA LLUDI ku te deshironi

Offline

 

#21 19.06.2010 01:27:40

sexperti
SexPert - N'krevet
Registered: 15.06.2010
Posts: 30

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

po kta biqat veq me fol se per takime sjon....ju zvoglohet pidhi me dal kto a fjalt i kan tforta

Offline

 

#22 20.06.2010 11:46:08

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

paska shku nje vit e me shume qe nga hapja temes..qysh kalut ne takim :)

Offline

 

#23 21.06.2010 17:22:22

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

wie lange wrote:

paska shku nje vit e me shume qe nga hapja temes..qysh kalut ne takim :)

hahahahahahahaha skii faj:p hahaha shum mirr mojj  e kena thyy,,, nseekss party u  sheenddrruu... anii qka po diikee mu qiii niitaa ..av av av  hahaha:lol:

Last edited by Fitimoos (21.06.2010 17:22:41)

Offline

 

#24 22.06.2010 15:48:03

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

edhe ajo mos dite ska me met kush pa dite,, qysh i ka shku mendja me pergadit ftesat hahah , nime te kje knaq a ni me kinze uff ufff ;):P

Offline

 

#25 22.06.2010 21:24:20

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

ntia veq munesh me ma puth ti majen  me gjith administoren :p tonde:D

Offline

 

#26 23.06.2010 20:07:48

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

wie lange wrote:

edhe ajo mos dite ska me met kush pa dite,, qysh i ka shku mendja me pergadit ftesat hahah , nime te kje knaq a ni me kinze uff ufff ;):P

hahahaha veq me paa.. mallin per pidh ma ka hek  per 2 vjett....qaq qe uum ka ngii ...shum pidhuushk e lezetshme   !:/

Offline

 

#27 29.06.2010 11:01:25

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

fitim edi qe sa ma shume uj deti me pi ma shume etje ke me ndii :D

Offline

 

#28 29.06.2010 13:01:56

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Britanezja wrote:

fitim edi qe sa ma shume uj deti me pi ma shume etje ke me ndii :D

haha jooo breh shujj ..sa ma shum tpish ujj ndetii qaq ma shumm t gerditet edhe spii dyy diit tanajj  :P

Offline

 

#29 29.06.2010 23:40:59

Cuku
i/e regjistruar
Registered: 29.06.2010
Posts: 3

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

juve nuk nxirrni foto ketu ne forum dhe gjoja doni te takoheni live?! Oh give me a break!

Ato qe hiqen si femra ne kete forum, garant jane meshkuj.

Offline

 

#30 01.06.2011 12:25:15

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

Ju preferoj ket ver ne Deti ne Durres Vlor Sarand Apo Ulqin  do ishte nje rast i  rrall me knaqesi te pafundme  dhe shum energji me Diell,Natyr, Det dhe Sex do ishte Perfekt Party per Antaret e ktij Forumi te cilet duhet te promovojn lirin Sexulae ne Shqiptari
Me padurim pres pergjejge ne syri_k@hotmail.com
Respekt Sykaltri

Offline

 

#31 09.06.2011 03:47:37

Quni Vogel
i/e regjistruar
Registered: 07.06.2011
Posts: 5

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

ideja eshte shum e mir dhe e qellume po per mendimin tim kish me kan qe ne cka jemi ne dijaspor te takohemi ne diaspor kurse ata qe jetojn kosova te bejn atje nje tryez te rrubullaket se neve te diaspores nuk na dihet kurr tamam kur shkoj ne kosova

Offline

 

#32 27.06.2011 07:14:38

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

do te ishte shume mire per nje takim, Nita edhe neset behet SEX Party asgje te keqe nuk ka aty ;)

Offline

 

#33 18.10.2011 16:52:49

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

nese eshte dikush qe don takim ne itali lajmerohi


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#34 27.06.2012 08:20:05

Albzezak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 27.06.2012
Posts: 2

Re: Takimi i anëtarëve të forumit

he be, a u takut, a u qit?:lol:

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting