FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.10.2008 02:57:42

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Biznesmeni shqiptar me një superpidh

Kjo eshte nje video e nje biznesmeni tjeter shqiptar e filmuar nga vete ai ne dhomen e nje moteli. Femra është një bionde shumë seksi. Videon mund ta gjeni edhe ne website të huja, sepse eshtë shpërnda shum, dhe se klipi është shumë i vjetër, ka shumë kohë në qarkullim.

http://pikaloti.com/wp/?p=31

http://pikaloti.com/wp/?p=28

Last edited by roku (30.10.2008 03:06:47)

Offline

 

30.10.2008 02:57:42

AdBot
Advertisements

#2 18.12.2008 02:29:16

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: Biznesmeni shqiptar me një superpidh

Yes e ngjoh ket qiken blert eka emrin

Offline

 

#3 10.06.2009 19:57:28

GJEM
Guest

Re: Biznesmeni shqiptar me një superpidh

kar_mm_@hotmail.com
vetem per pidha

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting