FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.11.2008 09:58:09

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Ishte nje cift diten e pare te marteses. shkojne ne dhome, nusja e zbukuruar, veshur seksi hyn ne krevat per te pritur burrin
Sa hyn ne dhome burri futet shpejt ne krevat dhe mbulohet me batanije, jorgan dhe ja keput gjumit Kkeshtu vazhdoi dhe ne ditet ne vazhdim.
Shkon nusja tek e ema dhe kjo e pyet qe; si shkon me burrin? A te ka trajtuar mire? A eshte treguar i embel ne seks?
Dhe vajza i kthen pergjigje qe seks nuk kishin bere asnjehere sepse sa hyn ne dhome futet ne krevat dhe gjume
Atehere i tha e ema qe ti duhet te flasesh me burrin tend e ti thuash qe cfare ke, pse nuk tregohesh i dashur me mua Une kam dhe nje vrime qe te pret ty.
Shkon ne shtepi dhe ne darke mbasi futen ne krevat vajza i tha te shoqit
te njejtat llafe qe i tha e ema!
i shoqi i tha
po pse mi, ti e paske ate vrime? Mbylle mi se na thave ftohtit!

Offline

 

02.11.2008 09:58:09

AdBot
Advertisements

#2 02.11.2008 09:58:14

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Nje shqipetar, nje amerikan dhe nje rus po provonin se cili e ka pijen tradicjonale me te forte.
Per ta provu kete marrin nje mi.
E marrin miun dhe e fusin ne vodka. Sa del miu i drejtohet vrimes tek muri. Kur pap pe shku tek vrima perplaset me mure.
e shikoni sa e forte eshte vidka thot rusi.
Merr wiskin amerikani dhe fut miun ne te. E nxjerr miun dhe prap ku ja fut me koke murit para se te futej ne vrime.
I vjen rradha shqiptarit.
Merr miun, e fut ne raki , e nxjerr . Niset miu. kur per sherr futet fill e ne vrime. Zverdhet nga turpi shqiptari. Kur del miu nga vrima me thik ne dore: KU ESHTE MACJA SE KAM ME JA Q.I ROBT E SHPIS.......

Offline

 

#3 02.11.2008 09:58:20

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Nje polic po ecte rruges ne pune te vet.
Pas tij po ecnin dy bjondina, por nga ato ama, sic i dini vete!
Duke ecur, policit i kruhet koka, dhe ai pa e hequr kapelen fare, vazhdon te kruaje koken!
Bjondinat, sa po e vejne re ia plasin me te madhe per te tallur policin!
Uuuaaaaa, shikoje si po e kruan koken polici pa e hequr kapelen!
Polici i degjon se po talleshin me te dhe u kthehet duke iu thene:
"Po pse moj, kur ju kruhet b***a juve, hiqni breket ne mes te rruges dhe e kruani"...!!!


----------#11
Sa here qe gruaja bente makarona burri i thoshte cunit:
- Haji te keqen babi makaronat haji se te rritet bibilushi.
Nje here dy here gruaja sduroi dot me dhe nje dite i vuri te gjithe tenxheren perpara dhe i thote:
- Ha o lumadh per vete ha njehere!!!!

Offline

 

#4 02.11.2008 09:58:27

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Ishin 3 studente njera nga Mirdita, njera nga Pogradeci dhe tjetra nga Gjirokastra. Duke ecur te treja se bashku thote mirditorja. Ue po del tem nga oxhaku. Thote Pogradecarja nuk i thone tem por i thone tym. Hidhet gjirokastritja dhe thote nuk i thone as tem as tym por i thone tim. Aty afer ishte nje xhaje dhe vene 3 vajzat ta pyesnin. Gjirokastritja si me e shkathet e pyet xhajen. O xhaje si i thoni ketij timit. Tani te keqen xhaja ne ne kohen tone atij tendit i kemi thene P... nuk e di si i thoni ju te rinjte sot.


---------#13
Nje lope dhe nje mi takohen nje lendine.
Lopa i thote miut:
-Po ti kaq i vogel dhe me mustaqe?!
Ia kthen miu:
-Po ti kaq e madhe dhe pa sutjena?!

--------------------#14
Cifti

Nje cift pleqsh po festoni pervjetorin e marteses nudo.
Plaka i thote plakut:
-I dashur po ndjej akoma nxehtesine ne trup si para 40 vjeteve.
Plaku:
-E dashur, te kane rene cicat ne pjaten e supes.

Offline

 

#5 02.11.2008 09:58:38

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

#15

Nje cun i vogel pyet babin:
O ba o ba si kam lindur une?
I thot babi :
Ty te keqenbabi te ka gjetur mami ne nje trendafil.
O ba o ba po ti si ke lindur?
Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok.
Po mire po gjyshi si ka lindur?
gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil.
Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit:
PO mire o Ba asnje nga fisi jone nuk ben sex!?

Offline

 

#6 02.11.2008 09:59:32

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Një student i ri bën për herë të parë një inspektim te pacietëve me mjekun e pavionit të spitalit. Duke kaluar afër një dere te hapur shohin në dhomë një pacient të shtrirë në krevat që është duke i rënë me dore si i terbuar.

Studenti pyet mjekun: "Po këtë ç'e ka gjetur?" Mjeku i përgjigjet: "Hm, atij i prodhojnë bolet shumë sperme, prandaj i duhet të onanojë shpesh që të mos i pëllcasin. "Boo!" thotë studenti me vete.

Pas pak ai sheh në një dhomë tjetër një infermiere të bukur të ulur në shtratin e një pacienti duke ia bërë atij me gojë. "Po ky këtu çfarë ka?" pyet kurioz studenti. "Të njëjtin problem, vetem se ështe pacient privat."

---------------------#2
Beni pyet nje dite babin.
- O ba cfare domethene konkrete dhe cfare domethene reale ?
Babai therret gruan dhe e pyet:
- Te te jepte njeri 1 milion lek a do e beje?
- Po - i thote gruaja - se na duhen leket
Pastaj babai therret vajzen
- Do e beje me njerin me benz po te ofroi 2 milion leke ?
- Si jo - i pergjigjet vazja.
Atere babi i kthehet Benit dhe i thote.
- Ky eshte ndryshimi Beno, konkretisht do kishim 3 milion leke, por realisht kemi dy kurva.

Offline

 

#7 02.11.2008 09:59:38

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

--------------------------#3
Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
Beni: Aha kot e ke o ma
Mami: Pse?
Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga pipthi


-------------------------#4
Nje femije i vogel vjen nga shkolla dhe pyet babain
- O ba dhegjova shoket qe flisnin per vaginen. Ca eshte vagina dhe si duket?
- Perpara seksit duket si nje trendafil i bukur i pahapur - i thote babi.
- Po pas seksit? - pyet femija.
- A ke pare ndonjehere bulldog duke henger kos ?

Offline

 

#8 02.11.2008 09:59:46

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

-------------------------#5
Nje burr po bente plazh nudo kur i vjen nje vajze e vogel dhe e pyet per penisin:
- Cfare eshte jo ?
- Zogu im - i thote burri dhe vazhdon te fleje gjume. Pas disa oresh zgjohet ne spital dhe shef qe mjeket po punonin te penisi i tij. Pasi del nga spitali kujtohet per vajzen qe e pyeti ne plazh dhe mendon se ajo duhet ti kete bere ndonje gje. E gjen dhe e pyet.
Vajza i pergjigjet:
- Un po lozja me zogun po ai me peshtyu, kshuqe i theva qafen, i theva vezet dhe ja dogja edhe folene.

Offline

 

#9 02.11.2008 09:59:52

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

----------------------------#6
Pret autobusin polici me te shoqen dhe me djalin e tyre 5-vjecar. Autobuzi s’po vinte dhe femija merzitet dhe fillon te pyese te emen:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir, sa ta laje xhaxhi autobuzin se eshte bere pis.
Pas 10 minutash:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir sa ta pastroje xhaxhi.
Pas 10 minutash:
-Maaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiii, kur vjen autobuuuuzi…
-Ja bir sa ta lyeje xhaxhi.
Ne kete moment nderhyn polici:
-Po ai zog kurve, tani e gjeti ta lyeje autobuzin?


--------------------------#7
Nje kinez shkon te doktorri. Pasi hyn ne zyre doktorri e pyet cfare ka.
- Me jep fjalen qe s'do qeshesh - i thote kinezi.
Dhe doktrorri i jep fjalen. Kinezi heq pantallonat dhe breket dhe i tregon penisin qe e ksihte shume te vogel. Doktrorri mezi po mbante te qeshuren po me profesionalitet e pyet:
- Cfare problemi ka ?
- Ka 3 dite qe me eshte enjtur

Offline

 

#10 02.11.2008 10:14:57

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

ecin rruges dy bjondina
njera thot obobo po q'er sperme vika ketej pari ndersa e dyta ia kthen, un gokësova

Offline

 

#11 02.11.2008 10:15:39

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

dy lopë në kullosë
E para: Muuuuuuuuuuu
E dyta: ma more fjalën prej goje

Offline

 

#12 11.11.2008 14:36:08

the-best
i/e regjistruar
Registered: 10.11.2008
Posts: 10

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

hahahahahaah nice barcoleta  me respekt the best

Offline

 

#13 22.12.2008 10:54:14

Blini
i/e regjistruar
Registered: 21.12.2008
Posts: 9

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Nje nip lazdran e pyet gjyshin e vet cka eshte seni ma i mire n bote.
Pidhi lum gjyshi eshte seni ma i mire.
Eu quditet nipi dhe shkon te gjyshja
Oj gjyshe cili eshte seni ma i mire n bote se gjyshi po  m thote se eshte pidhi.
Eh lum gjyshja, thuj gjyshit, hala s ke hanger kar se s te kish ra n mend per pidh.

Offline

 

#14 05.02.2009 14:34:21

Qeli-Pr
i/e regjistruar
Registered: 23.01.2009
Posts: 10

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Nje dite një burr edhe nje grua po e shikonin televzorin ishte zgjedhja e Misit dhe prapritur buuri duke e shikuar Misin i thotë gruas a e sheh kete misin kjo eshte si nje Mercedes kurse ti ne krahasim me të je nje Kombaje dhe ne mbremje bien që te fljen dhe gruaja e hidheruar me burrin ja kthen shpinen dhe nuk flet asgje pas kësaj burri i drejtohet gruas me fjalet "grua a ka sonte diqka ne program ......" dhe guraja pa u menduarfare i thotë se po e pritoj ta ndes Kombajne per nje fije kasht .

Offline

 

#15 07.06.2009 08:12:16

papq
i/e regjistruar
Registered: 07.06.2009
Posts: 4

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

barcoleta te mira, ndoshta nuk eshte barcolete por nje pyetje per te gjithe, pa ofendime
femrat ndahen ne tri kategori: ne Kurva, te Poshtra dhe te Merzitshme
Kurva eshte ajo qe ua jep te gjitheve
E Poshtra eshte ajo qe ua jep te gjitheve perveq teje, dhe
E merzitshme eshte ajo qe ta jep ty, vetem ty dhe gjithmeon TY

Qka mendoni per kete kategorizim:rolleyes:

Offline

 

#16 11.06.2009 19:58:58

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

ka qen nje bur edhe nje grua.gruaja ka qen kurva me e madhe ne at vend,kurse buri i saj ka qen nje njeri shum i thjesht.kan ra ne shtrat kta dy dhe kjo gruaja esht tregua shum e mir ne shtrat burin e vet e ka tranu kejt.dhe ky e pyt:
oj grru prej nga je msu kaq mir me ba sex?
grruaja i pergjigjet:
o burr po un kum kshyr shum filma erotik prej aty jam msu
buri i thot:
oj grru po un u myta tu e kshyr Vandamin e kurqysh sun u msova mu perla si ai karate..

Last edited by FATALJA (11.06.2009 20:01:30)

Offline

 

#17 11.06.2009 20:14:13

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

nje njeri shkon ne mjek
NJERIU:kam problem serioz
MJEKU:ta degjojm problemin e juaj
NJERIU:mua nuk me cohet fare per gruan time,si tja bej hallit
MJEKU:bjere gruan tende ketu ta kontrollojm edhe at e ne fund do e zgjedhim problemin
te nesermen e mer gruan e tij dhe e con te mjeku
MJEKU:zhvishu nudo zonje te kontrolloj edhe ty,dhe shko reth e perqark meje
gruaja zhvishet dhe ben ashtu si thot mjeku.pas pak e theret burin e saj,kurse gruaja del jasht.
NJERIU:po dr de me tregoni cka esht problemi
MJEKU:problemi esht te bashkeshortja juaj
NJERI:po si,cka ka
MJEKU:1ore e kam shikur por kursesi smu qua penisi

Last edited by FATALJA (11.06.2009 20:16:47)

Offline

 

#18 18.07.2009 01:24:36

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

e pyeti mesuesja lalin,,kur do ritesh qka do te beni ju lali,,e mesuesja ime asgje,,do pi viski dhe do qi pidha,,mesuesaj ja jep nej flakraesh,,kur vjen lali ne shtepi e vren babaija ,e pyt qke mor ti ne faqe..me rarfi mesuesja .po pse ,,po me pyti qka do te beni kur te ritesh,dhe un i thash se do pi viski dhe do qi pidha,,edhe babaija ja jep nje shuplak te nxeht,,shkon te nesermen ne shkoll mesuesja e vren se te dy faqet i ka te goditura,,qke ne ket faqe kush ta beri? babaji pergjigjet lali,,e mesuesja e pyti e qka lali do ben kur te ritesh,,dote pi kokakol e dashura mesuese dhe doti meshoj me dor

Offline

 

#19 01.08.2009 16:42:55

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Mirë i dashur, s´ka gjë. Ia kalofsh mirë -

tha ajo përparase ta ulte telefonin.

- Kush ishte ? - tha burri që ishte në shtrat me të.

- Burri im.

- Ç´donte ?

- Tha se do të vonohej sepse po luan me letra me ty.

Offline

 

#20 01.08.2009 16:43:46

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Shumë kohë më parë një plak pasanik i kërkon shërbëtorit të tij t´i mbante qiriun ndërsa do të bënte seks me gruan e tij të re. Shërbëtori u përpoq të bënte sa më tepër dritë të
mundte. Marrëdhënia seksuale e plakut me gruan e tij zgjati vetëm disa sekonda dhe kur plaku e pyetën të shoqen nëse i pëlqeu, ajo i tha se nuk ishte dëfryer aspak.Atëherë plaku i thotë shërbëtorit t´ia jipte atij në dorë qiriun dhe të bënte seks me gruan e tij. Shërbëtori që ishte djalë i ri kreu me gruan e pasanikut një marrëdhënie seksuale të fuqishme ndërsa vetë pasaniku mbante qiriun. Në fund pasaniku e pyet të shoqen nëse i pëlqeu dhe ajo i thotë se kishte qenë për së mbari fare. Atëherë pasaniku i kthehet shërbëtorit dhe i thotë " E shikon ! Ja kështu mbahet qiriu !"

Offline

 

#21 01.09.2009 09:36:44

erosi
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 4

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Ishte martuar një plak me një vajzë të re dhe pas një kohe e kupton se nusja po i qihet me një djal. Plaku e qet në gjyq dhe kur vjen koha që të dalin në gjyq nusja i thot plakut kur të pyet gjyqtari se për qfar arsye e ke paditur djalin mos i thuaj se me ka qi gruan se asht marre por thuej se ka pasur mardhanje seksuale. Plaku i thot ani dhe kur e pyet gjyqtari për arsyen pse e ka paditur plaku i thot, ka pasur mardhanje seksuale me gruan time, por plakut i duke se nuk ka thënë mjaft dhe i thot shoku gjylkatës më duket se përveç që ka pasur mardhanje seksuale edhe e ka qi pak.:

Offline

 

#22 08.09.2009 11:37:03

vali
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 18

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

e shohin dy djem te ri nje femer shum te trash njeri i thot  nese e zhvesh kete nuk munesh me ja gjet pidhin se  e ka te mbulun prej barkut e ky ja  kthen po merre nje  thes miell  derdhja perbi  trup qaty ku ti laget  mielli e ka pidhin ......

Offline

 

#23 02.10.2009 20:08:24

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Burre e gru naten e pare te marteses. Gruja ne shtrat burri tu u sjell neper dhome. Gruja per me e fut burrin ne shtrat i thet qe ka ftohte. I shoqi ja kthen:
-merre nje batanije e mloju
Gruja parap i thet qe ka ftohte
-merre jorgan-ja kthen i shoqi
Grus i qohen nervat edhe i thote:
-O burre ti e di qe un e kam nje vrime?
Ndersa i shoqi ja kthen
-A po andej te hyn era ty qe ke ftohte.

Offline

 

#24 02.10.2009 20:10:11

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Nje dite djali i thote babait:
Djali: O babi, cfare do te thote Politika?
Babi: Po ja le te marrim nje shembull.
Un jam ndermarresi pra, jam kapitalisti
Mamaja qe drejton leket eshte qeveria
Gjyshi eshte bashkia sepse eshte me i vjetri
Kjo rrogtarja nga Venezuela qe kemi eshte klasa puntore
Dhe keshtu te gjithe shqetesohemi dhe punojme per ty qe je populli, ndersa vellai i yt i vogel (6 muajsh) eshte e ardhmja.
E more vesh tani biri im?
Mepas djal shkon duke menduar ate cfare i tha Babi. Gjate nates Djali zgjohet nga te qarat e foshnjes (vellai i vogel) i cili kishte bere mutin ne panolina.
Don te zgjoje mamin por ajo ishte duke fjetur.
Shkon tek babi por e gjen ate duke palluar Venezuelanen dhe gjen gjyshin qe po shikonte nga vrima e celesit.
Te gjithe ishin kaq te zene sa qe asnje nuk e dallon pranine e djalit.

Te nesermen Babi e pyet perseri djalin:
Babi: he more bir e kuptove fjalen politike?
Djali: Po babi e kam kuptuar.
Kapitalistat ja fusin puntoreve.
Bashkia rri dhe ben sehire , shikon.
Qeveria ja fut gjume.
Per popullin nuk e can asnje fare.
Ndersa e ardhmja eshte zhytur ne mut.

Offline

 

#25 02.10.2009 20:11:08

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

djali - baba, baba! pse kur jam shtrire k..i im ngrihet nderkohe qe kur une ngrihem me ulet.
babai - epo dy k..a njeheresh nuk mund te qendrojne te çuar.

ne komunizem.

bleresi - shitese! o shitese! a mund te me japesh dy kile djathe?
shitesja - dy kile djathe jane shume e ka rregulla. mund te te jap vetem 250gr.
bleresi - te lutem. sepse jam fejuar e po organizoj nje feste me shoket tek shtepia ime.
shitesja - epo meqe eshte rast i rralle mundem te bej edhe perjashtime por ti duhet me pare te gjesh nese p.lli im ndodhet perpara apo mbrapa.
(shitesja ul te mbathurat dhe ja tregon nga perpara duke qendruar ne kembe)
bleresi - pyetje e thjeshte. eshte perpara.
(shitesia kthehet nga mbrapa dhe perkulet ne 90°)
shitesia - je i sigurte?
bleresi - jo e ke nga mbrapa.
shitesia - derisa te arrish ne perfundimin e kesaj dileme nuk do marresh djathe.
(bleresi kthehet ne shtepi ku gjen shoket qe po e prisnin)
shoket - a more djathe?
bleresi - derisa t'i zere vend p.lli shiteses nuk do kemi djathe.

Offline

 

#26 02.10.2009 20:13:34

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

dy vete duke plotesuar nje fjalekryq...

thote i pari: organi gjenital i femres, hmmmmmm, dhe mendohet...

- sa germa ka? - pyet i dyti

- 4, - pergjigjet i pari...

- horizontalisht apo vertikalisht? - pyet perseri i dyti...

- horizontalisht... - pergjigjet i pari...

- ok e gjeta plako, thote i dyti... eshte goja

Offline

 

#27 13.10.2009 23:08:01

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 23:08:39)

Offline

 

#28 21.10.2009 09:19:55

EnerGY.fire
i/e regjistruar
From: PZ
Registered: 21.10.2009
Posts: 7
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

qe disa mesagje per krejt bjondinat

mos u preki se osht veq humor ( disa tverteta)


1 Pse bjondina e vnon sahatin ne plage
Sepse ka ni qe koha i sheron te gjitha

2 Cka eshte bjondina pa telefon
Femen pa lidhje

3 Cka bohet bjondina kur e kryen fakultetin
Gjyshe

4 Cili osht dallimi ne mes 10 lopve dhe 3 bjondinave
Shtate

5 Pse bjondina kur t’lahet e la deren e bajes çel
Sepse tutet se mes pi sheh kush ka çilsi

6 Pse bjondina kur t’vozit e merr thiken me veti
Per mi pre kthesat

7 Pse bjondina rri para kadës para se mu la
Pret bujlerin mi dhez driten jeshile

8 Qysh e shtin bjondinen me kesh t’dillen
Ja kallxon shtosin t’ejten

9 Pse presin 17 bjondina para hyrjes
E presin te 18-ten sepse eshte e ndaluar hyrja ner 18

10 Cka thot bjondina kur t’met shtatzan
Nashta s’osht i jemi!

11 Pse bjondinat e blejin bojen e bardhe
Per dit t’zeza

12 Pse bjondina e gjun sahatin prej baneses
Mi pa qysh fluturon koha

13 Pse bjondines i ka met kiflja n’beth
Sepse doktori i dhomve i ka thon me honger n’onen qeter

14 Pse bjondina i porosit tri kafe
Sepse e pi t’mesme

15 Pse bjondia i vnon syzat n’bark
Per zorren qorre

16 Pse bjondina rri para pasqyres me sy mshel
Sepse ka qef mi pa veten tu flejt

17 Pse bjondines si nihet zoni gjate seksit
Sepse i ka thon nona mes me fol me t’hujt

18 Pse bjondia ha gur
Sepse e ka lexu n’horoskop “ha shka t’dush”

19 Pse shkon bjondina n’kopsht zollogjik
Shkon mi lyp kerrin qe ja ka marr marimaga

20 Pse bjondina hin me shkall n’dugoj
Sepse cmimet jane te nelta

21 Pse bjondina i man ka 5 soka dhe ka 5 gastare t’thata n’frizhider
Sepse her osht etshem e her jo

22 Pse bjondina s’di mi shkru numrin 11
Sepse s’di cilin 1-sh mi shkru t’parin

23 Pse bjondina e gjun sonen ne asfalt
Mi ushqy zebrat

24 Pse bjondina n’dugoj kqyr tenelt
Ka ni se kan me ra cmimet

25 Pse bjondina n’film ulet e para
Per mi pa filmin e para

26 Pse rrxohet muri kur t’pshtetet bjondina n’to
Sepse ma i mencmi lshon pe i pari

27 Pse bjondina e man sahatin ne kom
Per me hec me hapin e kohes

28 Pse bjondia u ra pi penxhereve
Sepse u kon tu hekuros perdet

29 Pse bjondina vesh brek t’zeza
Man zi per virgjinitetin e humbur

30 Pse bjondina vesh hullahope mrezh
Per mes mi ra p… n’tok

31 Pse bjondina e lyn murin me farmacilin
Sepse doktori I ka thon mi ly vendin ku u vra

32 Pse bjondina e la kuleten permi televizor
Per mi dal programi sa ma i pasur

33 Ku osht dallimi midis bjondines dhe akumulatorit
Akumulatori e ka edhe anen pozitive

34 Pse bjondinen e kan qit prej bankes se spermes
Sepse e kan zon tu pi

35 Pse japant jane poplli ma i menqem
Sepse nuk kan bjondina

36 Cka ndodh kur dy bjondina vrapojne njona kah tjetra
Thehet pasqyra

37 Pse bjondina i lan komt me qarapa vesht
Sepse uji osht i ftoft

38 Pse King-Kongit i pelqejin bjondinat
Se osht majmun

39 Cka thot bjondina kur i kallxojin naj shtos per bjondinat
Uuuu budallicat

40 Cka thot bjondina kur doktorri i thot se ka vakum n’kry
Ma mir najsan se kurrsan

41 Cka thot bjondina kur ta she naj porno
U qe une

42 Qysh e myt bjondina peshkun
E shti n’uj mi kop

43 Qysh e myt bjondina zogin
E gjun per penxhere

44 Qysh bon be bjondina
Jam virgjine pasha fmit

45 Pse bjondina e qel tomlin n’dugoj
Sepse e lexon n’paket “hape ketu”

46 Qysh i bon bjondina paret per DVD
E shet televizorin

47 Pse bjondina veshet trash para kompjuterit
Sepse e ka Windows-in qel

48 Pse n’ekran t’kompjuterit mesin gjurmt e komve
Sepse bjondina ka dasht me hi n’internet

49 Shka i ka thon bjondina pilot
Fluturo posht se pe rrxohemi

50 Qysh ja merr mant bjondines
Smunesh se veq i ka t’marrne

51 Pse bjondina e ka vnu gishtin permi baski
I ka shku nerva kercima e çekicit

52 Pse bjondinave ju pelqen vetetima
Sepse menojin se o ka i qet dikush n’fotografi

53 Pse ska shtosa per zeshkejka
Sepse bjondinat duhet mi qit

54 Qysh e quan bjondinen me gjysem-tru
E talentuar

55 Qysh u myt bjondina tu pi tomel
I ka ra lopa permi

56 Pse bjondina smunet mi thirr 911-shin
Sepse smunet mi gjet pullen 11 ne telefon


http://img0.uploadhouse.com/fileuploads/4664/4664780fec9e8d0e80eb910c1831b3a4acec8ba.gif
http://i38.tinypic.com/2ljgheo.jpg

Offline

 

#29 09.02.2010 09:14:05

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

mu  ka qu kari tu qesh

Offline

 

#30 24.02.2010 01:42:28

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

ish kon 1 femen  edhe ish ul tuj e bo qiqen
edhe e gjon 1 kron tuj e la dhipin e she 1 njeri,,,,
aj njeri i thot::::  boll i jepe uj ,,,,,,,thot kjo qika tash :::  AUuu sa sugjukin e han kjooo ....

Offline

 

#31 24.02.2010 01:43:02

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Pse ska pidhi kthesa???


se ska kari vollan .:P

Offline

 

#32 24.02.2010 12:24:49

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

gruja ni not spo don me bo sex me burrin,a burri ish kon shum ne disponim .po i thot gruja:
qe 50 euro shko gjoje sonte njo,shkon burri e zatetet ne balltezen,ku po shkon e pyt balltezja,
ky i tregon se gruja nuk deshi sex sonte e mi dha 50 euro.me gjet njo me pare,ateher balltezja,
i thot :ami mu paret e sonte bojmi bashk sex.keshtu burri boni sex me balltezen.
kur kthehet burri ne shtepi ,e pyt gruja, si ja bone, burri i tregon drejt,e gruja i thot,
meqka niher,une burrit sajne ja kom dhan pa pare.

Offline

 

#33 25.02.2010 23:34:07

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

dy shok po bisedonin per qmimet e larat dhe papunsin , po kajn dertin njani tjetrit , njani thot tjetrit ka koh qe skam dal jasht ne restorant me hanger buk , ky shoku tjeter i thot ati  prit more e di nje vend ku po te jepshin mem hanger po te jepshi me pi tan naten em fjet edhe en mengjes po ti japshin 100 euro , ja kthen ky , po kush te tregoj more ty per kete vend i pergjigjet ky , gruaja me tregoj , hemm hemm, ju pelqeu   
hiqq.

Offline

 

#34 25.02.2010 23:34:51

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

si ka than plaka nuk u met mi besu as gishtit ,  mesiguri e dini kete.

Offline

 

#35 07.03.2010 23:16:42

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

PREJ HOTMAILIT KUR TI LESHOVA SYT
KUR TE PASH PASWORDIN NE FYT
THASH U MYT KUKU PER MU
SHPEJT WINDOWSIN E KAM STARTU

JA PO QELI MESENGJERIN ME SHUM DESHIR
PER ME GJET NJE QIK TE MIRE
KAM VENDOS EDHE PIKE
U NJOFTOVA ME NJE QIKE

TUNG I THASH QKA PO BAN
UNE JAM BACA SHABAN
TUNG ME THA ME DASHURI
UNE JAM DADA SELVI

UNE E VESE PER DASHURI
KAM DESHIR ME I PAS PES FEMI
AJO ME THA O BABALOK LARGOHU
SE TA FUTA BLOK

OK I TASH NUK TE LUS
PO TA FUTI NI VIRUS
NUK ESHTE GAJLE THA PER MU
KAM ADRES EDHE NE YAHOO

Offline

 

#36 07.03.2010 23:20:31

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

U ula ne WC per te pushu duke mendu ne ty barku mu liru   :D

Offline

 

#37 07.03.2010 23:25:32

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

1. Frika nga një orgazëm i shpejtë
Meshkujt bashkëkohorë më shumë frikësohen se nuk do të kënaqin partneren sesa nga fakti se nuk do të arrijnë kënaqësi për vete, thonë psikologët. Kështu hyjnë në një rreth vicioz: frika shton mundësinë e ejakulimit të parakohshëm.
Si ta ndihmosh?
Në qoftë se ndodh kjo vetëm në fillim të lidhjes nuk është e nevojshme të shqetësoheni. Ju duhet të kaloni vetëm pak më shumë kohë bashkë dhe të krijoni së pari intimitet në bisedat mes njëri-tjetrit. Por ju duhet patjetër të bisedoni hapur për këtë dhe madje të kërkoni ndihmën e psikologut nëse kjo i ndodh partnerit në vazhdimësi.

2. Frika se nuk do të kuptoheni seksualisht
Meshkujt frikësohen se gjatë lidhjeve nuk do të realizojnë intimitet dhe mirëkuptim për jetë të kënaqshme seksuale. Nëse edhe partneri juaj e ndien këtë frikë, është e sigurt se ju nuk flisni hapur për seks. Ju mund të bisedoni për ndjenjat, synimet profesionale, për planet që keni me fëmijët tuaj... por vetëm për seks jo. Ky është problem i shpeshtë midis partnerëve, ngaqë meshkujt mendojnë se seksualiteti është çështje instinktive, shumë e natyrshme për të cilën nuk ka nevojë të flitet. Por pas heshtjes së tij mund të fshihet frika se dëshirat e tij seksuale ju duken të pahijshme. Gjatë aktit seksual ju shikon në sy? Ndjek çdo ndryshim në frymëmarrjen tuaj? Shpesh ju pyet: "Të pëlqen? Këto shenja nuk duhet lënë pas dore: nëse vazhdimisht është i kujdesshëm, e harron veten dhe mund të ndodhë që ta humbë ereksionin.
Si ta ndihmosh?
Nuk duhet të të pengojë kureshtja e tij. Kur të pyet - a ju pëlqen, përgjigju sinqerisht dhe tregoi çfarë të pëlqen më shumë. Bisedën mund ta vazhdosh edhe pas aktit, duke i zbuluar ngadalë ajo që të pëlqen më shumë. Por kujdes ! Duke thënë gjithmonë se çdo gjë është në rregull, se ai është dashnor i përsosur e se nuk ka pse të brengoset, marrëdhënia nuk do të jetë aspak interesante...

Offline

 

#38 07.03.2010 23:28:49

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

1. Zhdukja e qetë
Mënyrë më e zakonshme e ndërprerjes s lidhjes është ajo e ngadalshme, e qetë duke u larguar gradualisht dhe duke shpresuar se partneri do t'ju harroj apo do të gjej dikë tjetër. Si arsyetim gjeni se jeni shumë të zënë me punë, smundeni të dilni etj. Kështu bëni gjithçka që me partnerin tuaj ta mbani distancën. Nuk përgjigjeni në telefon, e ndërroni numrin etj. Duhet të kihet parasysh se kjo metodë funksionon vetëm te lidhjet e shkurta, që kanë zgjatur vetëm 2-3 muaj.

2. Ndarja sy më sy
Shumë psikologë pajtohen se mënyra më e mire e ndarjes është kur të ulet çifti sy më sy dhe qetë, por me vendosmëri i sqarohet partnerit se nuk keni asgjë personale, mirëpo problemi është se lidhja nuk funksionon. Lamtumirë, dhe mos lini ura prapa vetes. Kjo është mënyra më e mirë për ta liruar edhe partnerin.

3. Gënjeshtrat
Është zgjidhje e vështirë, por ndonjëherë gënjeshtra është më e mire se realiteti i hidhur. P.sh është më mire të shpikni diçka dhe të thuani se: " kam gjetur dike tjetër dhe dua të jem me të" se ta thoni të vertetën e hidhur:" më me dëshirë do të flija në stallë se sa të dy sërish me ty në shtrat". Nëse përcaktoheni të zgjidhni gënjeshtrën që është e lehtë dhe për të cilën edhe partneri do të kuptoj se nuk është arsye e vërtetë, duhet të jeni të vendosur. P.sh: "nuk jam i gatshëm të obligohem", apo "dua të përcaktohem për karierë në punë". Shumë vështirë e ka partneri te kete arsyetime

Offline

 

#39 07.03.2010 23:42:27

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

Nje nate Agimi vogel e sheh babane er vet mbi te emen, dhe i habitur pyet: - O Babe cka je tu i be nenes? – babai per te shpetuar situates tha: - E denoj mamin tend sepse e ka thy nje pjate. Agimi i frikesuar me vrap shkoj te vllezrit tjere dhe u tha: - Hej mos theni ndonje pjate se do tju qije babi.,

Offline

 

#40 07.03.2010 23:46:16

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

:D :P

Offline

 

#41 09.03.2010 15:50:14

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

hahahahah ... thats so funny

Offline

 

#42 12.03.2010 07:47:05

badsex
i/e regjistruar
Registered: 27.02.2010
Posts: 6

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

ish kon 1 grue edhe ajo gruja burrin nzvicerr edhe i thot vjehrrit valla me kan lujt peshqit(unazat) edhe i thot vjehrrit ish nji njeri ne ni katun qe po shnoshke edhe nje dit shkojn ne katunin tjeter edhe kur te shkojn aty aj i thot un ska smuj qe nuk shnoshi edhe i thot vjehrrit te nuses duhet pas pari me ble 1 kos tani hajde edhe ky te nesermen e blen kosin edhe shkon kur te shkon ky personi ket gruen e lyn me kos e ta q** si mire edhe aj plaki po e kqyr edhe kur e kryn te veten i thot ati plakit qe migj tash saksalem e ki edhe aj plaki i thot me migjen ma ke pshtjell me qet kos se qesaj te na i thojm tqime

Offline

 

#43 31.07.2010 23:26:53

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

nje qift mbas ca kohe qe martohen i bie ne vesh burrit se gruaja po i qihej me nje druvar
dhe vete tek druvari dhe ithot shiko meke nje gjak borgj nese nuk me ben be se nuk ke pas pune me gruan time i kthehet druvari dhe i thot une nuk te kam hak as hile po meqe erdhi puna deri ketu po te bej be.
shiko i thot ..per ket derras qe esht plase sa kam mundur n'te ja kam rrase kur esht ngrit n'kam ju ka ba ashtu siq a kan ....

Offline

 

#44 31.07.2010 23:31:43

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Barcoleta +18 (zone e kuqe)

barcaletat i paske shum te mira ti shperbleft bira
per gjith ato fjal qe fole de kesh shperblim 2 bole lollllllllll

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting