FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.11.2008 11:44:03

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Seks me profesorin

Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne  lenden  e matematikes,ne fakt profesori i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestari im me la ne riprovim.Ai kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesori me terheqes dhe ishte i ri dhe te gjitha vajzat qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoja te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe  kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesorit tim.Ai me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profi m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ai u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e tij.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pal breket  e shkurta ngase bente shume vape dhe nuk kisha veshur fare gjoksoren,keshtu cicat e mija vereheshin shum mire nga afer dhe kete e verejta edhe une ngase profi nuk mi heqte syt nga gjoksi im.Duke biseduar ai mu afrua me afer u ul afer meje dhe une ngadal fillova ti afrohem me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal une iu ula ne preher dhe me bythe ngadal e prekja karin e tij ai nuk mund te duronte me prekte ngadal me duart e tij, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejt tij dhe fillova ta puth ne buze dhe ngadal e zhvesha maicen dhe gjoksin ia afrova afer gojes se tij ai filloi te mi puthte cicat ngadal mi ferkonte deri sa me rotulloi ne divan dhe me shrtiu te teren dhe fillonte te me puthte ne bark dhe ngadal te mi zhvishte edhe breket qe i kisha te veshur,fillova edhe une ta zhvesh dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ai fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja  nga kenaqesia filloi te ma lepinte pidhin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja karrin e tij si e qmendur ngase e kishte shum te mire paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ai ngadal filloi ta fuste karin e tij ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe une bertisja si e qmendur ngase kisha dhembje te madhe por ai vazhdonte dhe sa me shume bertisja une aq me shum  me qinte si i qmendur ,pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si e marre ngase kure nuk me kishte nje karr si i profit zakonisht te gjithe te dashurit qe i kam pas nuk kan pas ksi kar qe mkenaqte.Ai fillonte te me qinte panderpre dhe per disa minuta ai me qinte me gjith fuqin qe kishta sa me kishte rene te fiket po ai vazhdonte te me qinte me thoshte sod kam me te qi per krejt vitin qe mke provoku edhe ker kar ke me lyp dit e nat ashtu edhe ishte vazhduam te qiheshim per nje koh te gjat sa kishte kaluar shum kohe dhe me duhej te shkoja ne shtepi dhe isha shume e lodhur e dermuar por e lunur qe e kisha kaluar vitin.Pillin e kisha te shkateruar por te kenaqur.At dite jam kenaqur vertet shume ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profi im.

write:Alba

Offline

 

07.11.2008 11:44:03

AdBot
Advertisements

#2 07.11.2008 11:46:41

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me profesorin

kisha pas qef mu bo edhe une si profi yt me gjith qef

Offline

 

#3 07.11.2008 11:48:49

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me profesorin

se shum nice history

Offline

 

#4 07.11.2008 11:53:13

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me profesorin

a kish pas far shance mu bo edhe une profesor :P

Offline

 

#5 09.11.2008 19:59:41

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Seks me profesorin

fiffy wrote:

Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne  lenden  e matematikes,ne fakt profesori i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestari im me la ne riprovim.Ai kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesori me terheqes dhe ishte i ri dhe te gjitha vajzat qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoja te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe  kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesorit tim.Ai me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profi m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ai u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e tij.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pal breket  e shkurta ngase bente shume vape dhe nuk kisha veshur fare gjoksoren,keshtu cicat e mija vereheshin shum mire nga afer dhe kete e verejta edhe une ngase profi nuk mi heqte syt nga gjoksi im.Duke biseduar ai mu afrua me afer u ul afer meje dhe une ngadal fillova ti afrohem me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal une iu ula ne preher dhe me bythe ngadal e prekja karin e tij ai nuk mund te duronte me prekte ngadal me duart e tij, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejt tij dhe fillova ta puth ne buze dhe ngadal e zhvesha maicen dhe gjoksin ia afrova afer gojes se tij ai filloi te mi puthte cicat ngadal mi ferkonte deri sa me rotulloi ne divan dhe me shrtiu te teren dhe fillonte te me puthte ne bark dhe ngadal te mi zhvishte edhe breket qe i kisha te veshur,fillova edhe une ta zhvesh dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ai fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja  nga kenaqesia filloi te ma lepinte pidhin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja karrin e tij si e qmendur ngase e kishte shum te mire paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ai ngadal filloi ta fuste karin e tij ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe une bertisja si e qmendur ngase kisha dhembje te madhe por ai vazhdonte dhe sa me shume bertisja une aq me shum  me qinte si i qmendur ,pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si e marre ngase kure nuk me kishte nje karr si i profit zakonisht te gjithe te dashurit qe i kam pas nuk kan pas ksi kar qe mkenaqte.Ai fillonte te me qinte panderpre dhe per disa minuta ai me qinte me gjith fuqin qe kishta sa me kishte rene te fiket po ai vazhdonte te me qinte me thoshte sod kam me te qi per krejt vitin qe mke provoku edhe ker kar ke me lyp dit e nat ashtu edhe ishte vazhduam te qiheshim per nje koh te gjat sa kishte kaluar shum kohe dhe me duhej te shkoja ne shtepi dhe isha shume e lodhur e dermuar por e lunur qe e kisha kaluar vitin.Pillin e kisha te shkateruar por te kenaqur.At dite jam kenaqur vertet shume ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profi im.

write:Alba

shikoni a e  kam  paershtat  mir 

Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne lenden e matematikes,ne fakt profesoresha i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestare im me la ne riprovim.Ajo kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesoresha me terheqes dhe ishte e re dhe te gjitha djemt qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoj te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesoreshes tim.Ajo me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profersoresha m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ajo u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e saj.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pale farmerka shkurta dhe duke  biseduar ajo mu afrua me afer me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal ajo  mu ul ne preher dhe me bythe ngadal me prekte karin un nuk mund te duroja dhe me prekte ngadal me duart e saj, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejtsaj dhe fillova ta puth ne buze dhe  fillova  ta  ja  prek   cicat ngadal dhe fillonte te me puthte dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ajo fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja nga kenaqesia filloi te ma lepinte karin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja pidhin e saj si i qmendur ngase e kishte shum te ambel paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ajo ngadal filloi ta fuste pidhin e saj ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe  si e qmendur pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si i marre .Me  nefund   peofesoresha  e  perfundoj      dh e nuk  do t a  haroj  kurr ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profersoresha im.

Offline

 

#6 10.11.2008 15:46:53

the-best
i/e regjistruar
Registered: 10.11.2008
Posts: 10

Re: Seks me profesorin

roku wrote:

fiffy wrote:

Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne  lenden  e matematikes,ne fakt profesori i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestari im me la ne riprovim.Ai kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesori me terheqes dhe ishte i ri dhe te gjitha vajzat qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoja te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe  kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesorit tim.Ai me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profi m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ai u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e tij.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pal breket  e shkurta ngase bente shume vape dhe nuk kisha veshur fare gjoksoren,keshtu cicat e mija vereheshin shum mire nga afer dhe kete e verejta edhe une ngase profi nuk mi heqte syt nga gjoksi im.Duke biseduar ai mu afrua me afer u ul afer meje dhe une ngadal fillova ti afrohem me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal une iu ula ne preher dhe me bythe ngadal e prekja karin e tij ai nuk mund te duronte me prekte ngadal me duart e tij, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejt tij dhe fillova ta puth ne buze dhe ngadal e zhvesha maicen dhe gjoksin ia afrova afer gojes se tij ai filloi te mi puthte cicat ngadal mi ferkonte deri sa me rotulloi ne divan dhe me shrtiu te teren dhe fillonte te me puthte ne bark dhe ngadal te mi zhvishte edhe breket qe i kisha te veshur,fillova edhe une ta zhvesh dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ai fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja  nga kenaqesia filloi te ma lepinte pidhin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja karrin e tij si e qmendur ngase e kishte shum te mire paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ai ngadal filloi ta fuste karin e tij ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe une bertisja si e qmendur ngase kisha dhembje te madhe por ai vazhdonte dhe sa me shume bertisja une aq me shum  me qinte si i qmendur ,pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si e marre ngase kure nuk me kishte nje karr si i profit zakonisht te gjithe te dashurit qe i kam pas nuk kan pas ksi kar qe mkenaqte.Ai fillonte te me qinte panderpre dhe per disa minuta ai me qinte me gjith fuqin qe kishta sa me kishte rene te fiket po ai vazhdonte te me qinte me thoshte sod kam me te qi per krejt vitin qe mke provoku edhe ker kar ke me lyp dit e nat ashtu edhe ishte vazhduam te qiheshim per nje koh te gjat sa kishte kaluar shum kohe dhe me duhej te shkoja ne shtepi dhe isha shume e lodhur e dermuar por e lunur qe e kisha kaluar vitin.Pillin e kisha te shkateruar por te kenaqur.At dite jam kenaqur vertet shume ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profi im.

write:Alba

shikoni a e  kam  paershtat  mir 

Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne lenden e matematikes,ne fakt profesoresha i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestare im me la ne riprovim.Ajo kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesoresha me terheqes dhe ishte e re dhe te gjitha djemt qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoj te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesoreshes tim.Ajo me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profersoresha m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ajo u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e saj.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pale farmerka shkurta dhe duke  biseduar ajo mu afrua me afer me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal ajo  mu ul ne preher dhe me bythe ngadal me prekte karin un nuk mund te duroja dhe me prekte ngadal me duart e saj, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejtsaj dhe fillova ta puth ne buze dhe  fillova  ta  ja  prek   cicat ngadal dhe fillonte te me puthte dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ajo fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja nga kenaqesia filloi te ma lepinte karin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja pidhin e saj si i qmendur ngase e kishte shum te ambel paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ajo ngadal filloi ta fuste pidhin e saj ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe  si e qmendur pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si i marre .Me  nefund   peofesoresha  e  perfundoj      dh e nuk  do t a  haroj  kurr ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profersoresha im.

HHAHAHHAHAHA une asaj ja kisha honger pidhin

Offline

 

#7 22.11.2008 21:13:51

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me profesorin

msn online

Offline

 

#8 23.11.2008 20:10:31

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Seks me profesorin

rrushejko meno per qata

Offline

 

#9 20.01.2009 17:08:51

alfaa-
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2009
Posts: 18

Re: Seks me profesorin

tung fiffy mendon ti ashtu aj ta provojm se si une do te cii ty nese mendon se vetem profi yt te ka ci ac fort ta dish se une edhe me shum do te kisha cij jam nga mmaqedonia .ju pres qe te kontaktojm ne msm : alfaa-@hotmail.com   qe te lem nje takim dhe te bisedojm une e ty ...klm ju pres

Offline

 

#10 27.08.2009 17:09:47

anarki90
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2009
Posts: 7

Re: Seks me profesorin

mir ta ka boo po robt ku sqellova un ven tij me tqii mir qater ksihe dit qa o me tqi:P

Offline

 

#11 28.08.2009 10:33:35

anarki90
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2009
Posts: 7

Re: Seks me profesorin

qoma e-mailin qe nuk prish pun tkallzoj diqka ki me harru profin

Offline

 

#12 25.01.2011 14:58:23

bujar sefiu
i/e regjistruar
Registered: 28.10.2010
Posts: 5

Re: Seks me profesorin

fiffi nese don mu qi hajde te tregoj une qka asht kari edhe sexi lajm ne msn b_sefiu@hotmail.com

Offline

 

#13 24.03.2012 12:40:23

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Seks me profesorin

fiffi me ke nxe shume me kete pervoj, duhet patjeter ti meshoj me dore

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting