FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 23.12.2008 06:14:57

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

A e rrujn Ferat Shqiptare (Kosovare) Pilin

Offline

 

23.12.2008 06:14:57

AdBot
Advertisements

#2 23.12.2008 16:16:00

geti_7
i/e regjistruar
From: kuamanov macedonia
Registered: 16.12.2008
Posts: 12

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

shum e rujn ehde at kon deshir qe kur te ja lipish te kallet kejt


tung ju pershndes vajza te bukura nese oni te bisedojm msn time e kom eja loqk ju dua

Offline

 

#3 23.12.2008 23:22:30

I_DEHURI_18
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2008
Posts: 5

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

me siguri qe e rrujn

Offline

 

#4 25.12.2008 13:11:23

igli_vlore
Guest

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

pershndetje  vajza  nese doni  t e bisedoijm  po ju  le kete  add ""igli_vl@hotmail.com

 

#5 27.12.2008 12:12:12

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

normal qe e rrujn(tem pa lidhje),,,sikur mos me rru ishte ba pilli xhungel

Offline

 

#6 08.01.2009 00:01:37

fresk
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 10

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

adrenalina pyetje palidhje

Offline

 

#7 27.06.2009 20:13:53

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

PO MA MER MENDJA
SE EDHE MAQEDONET NE SHKUP SHQIPARTKAT I THIRIN ''TE RRUAJTURAT''SE KAM PAS SHUM SHOK MAQDON DHE ME KAN TREGU

Offline

 

#8 02.08.2009 19:18:58

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

hahahah qysh se rrujn more

Offline

 

#9 02.08.2009 19:42:06

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Po po e mbajme paster paster :P

Offline

 

#10 04.08.2009 10:31:35

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

nita ma jep emalin nese ben ose ta tregoj ne pm trego ketu, do ma japesh apo do e merresh timin

Offline

 

#11 26.08.2009 16:33:03

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

ka lezet i paster dhe jo gjith lesh,ju e doni qe meshkujt te perdorin gjuhen ne pidhin tuaj,por duhet tjet i paster

Offline

 

#12 31.08.2009 01:15:11

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Adrenalin
a kurr nu ja ki pa pidhin naj femre shqiptare qe e ke qel ket tem a??

Offline

 

#13 31.08.2009 12:26:45

SexVsLove
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2009
Posts: 22

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

So kom pas sex me femna as njona nuk um ka gerrdite e rrujt

Offline

 

#14 25.09.2009 14:06:28

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Nita_GV wrote:

Po po e mbajme paster paster :P

o ta hongsha pidhin ty ho se po dokesh q ee man pernime paster se ishe nifar pidhi i hallakat qe ma kisha knaqen karin

Offline

 

#15 29.09.2009 08:13:58

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

une e rruaj pasi eshte me mir per higjenen personale. organet seksuale shpesh jane vendet me pak te pastra

Offline

 

#16 05.11.2009 14:10:15

dean
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 12

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

oj  laura  meqe  e  rruanka ti  te  vi  ta lepij  i  her?ta  fus  llapen?

Offline

 

#17 05.11.2009 16:51:46

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

po more qysh jo

Offline

 

#18 05.11.2009 17:08:46

**rela**
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 22

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

une medoj qe e rrujn se une per veti smuj pa e rru hiq me mbaj paster veq ne mes mak e lo pa rru:P:P:P

Offline

 

#19 05.11.2009 17:31:11

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

loressa te hengsha pidhin degjove...

Offline

 

#20 05.11.2009 18:41:07

Sexpert
i/e regjistruar
Registered: 09.10.2009
Posts: 26

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

JO se rrujn hiq, e bojn si Kopsht me bari :D

Offline

 

#21 02.01.2010 14:06:07

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Po.

Offline

 

#22 02.01.2010 20:03:49

Kari kuq
i/e regjistruar
Registered: 03.07.2008
Posts: 13

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

pse mos menowe ti qi e lojn me juw bo aty si xhungell tuliqfar krokodilli e tarzani me tu ngjit nkar ka tja shtish

Offline

 

#23 03.01.2010 01:15:54

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Patjeter qe po, ska si te ndodhe ndryshe

Offline

 

#24 03.01.2010 20:25:20

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

une mendoj se  e rruajn dhe e mbajn  shum paster  mendim i imi

Offline

 

#25 07.01.2010 09:56:25

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

une perveti mem dal femna me shum flok ne pidh hahahaha as qe kisha filu me bo sex me to, ebile bile shu isha gerdit eeeeeeeeee

Offline

 

#26 24.08.2010 09:58:47

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

fermat  shqiptare  e  rruajne  me  shum dmth 80 % e rruajne...  20 % e  mbajne leshin sikur kadaif

Offline

 

#27 27.08.2010 08:04:36

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

ahhahaah si kadaif..mendoj se e rruajn bile me stile te ndryshme

Offline

 

#28 20.09.2010 12:33:41

body_factor
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2010
Posts: 16

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

une e rruaj pasi eshte me mir per higjenen personale. organet seksuale shpesh jane vendet me pak te pastra


  o ta lepifsha pidhin e rruar

Offline

 

#29 21.09.2010 08:25:36

Erolli
Guest

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

po jo bash krejt me rru me lan ni far vije a

 

#30 17.11.2010 15:32:21

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

poo ,, si akullore e bejne :P :D

Offline

 

#31 17.11.2010 16:46:46

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

po, femrat shqiptare e rrujn pidhin dhe jane merak me mbajt te paster. Une sa femer qe kam pas deri me tash, te gjitha e kan mbajt pidhin e rrun dhe te paster. Kjo gje me pelqen pune tek femrat tona...

Offline

 

#32 17.11.2010 18:10:16

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

funny shit and sick ppl damnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Offline

 

#33 22.11.2010 13:51:37

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Po ka qe e ruajn, ka prej tyre qe nuk e ruajn. Por shumica e ruajn, si zakonisht kur parapregatiten per nje takim te nxeht dhe e dine qe do ju nxehet pidhi pas nje takimi, e pastrojne.
Mendoj se cdo her duhet pastruar se gjitheher situata nxehet me shume ne ato raste, edhe mashkulli duhet te mbaj te ruar dhe gjitheher te para seksin te shkoje nje oral hot seks ose nje lepirje "hot" te pidhit....

Offline

 

#34 22.11.2010 21:12:18

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Po e rruj,, bile edhe me modele te ndryshme mvaret sesi ma kerkon partneri, bej per qefin e tij..

Offline

 

#35 22.11.2010 21:13:29

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Po e rruj,, bile edhe me modele te ndryshme mvaret sesi ma kerkon partneri, bej per qefin e tij..

Offline

 

#36 23.11.2010 15:07:46

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

ekallta wrote:

Po e rruj,, bile edhe me modele te ndryshme mvaret sesi ma kerkon partneri, bej per qefin e tij..

po qysh joooooooooo

Offline

 

#37 24.11.2010 23:18:23

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

**rela**kurr te rrujsh pidhin doket bukur, po edhe gjuha rreshqet ma bukur dhe e lepin klitorin me mire.nuk ka nevoj ti me rrujtun rela vije une ok.

Offline

 

#38 24.11.2010 23:26:30

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

ekallta,ti pe rrujshe pidhin po,kur terrujsh mbas andej a eledhaton klitorin per me arrit orgazmen.

Offline

 

#39 30.12.2010 03:31:22

rul1
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 5

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

AHHAHAHAHA   Le  qi  E  rujn  Po  e  LAjn Me kameliccccc  Per  Mos  mejU Rudh  HAHAHAHAHHA

Offline

 

#40 08.01.2011 04:24:13

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

si mer se rrukan...qysh kur kan dale brisqet ne treg kan fillu me e rrujt, se perpara ju bote per ta kosit...hahaha

Offline

 

#41 06.04.2011 09:57:17

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

**rela** wrote:

une medoj qe e rrujn se une per veti smuj pa e rru hiq me mbaj paster veq ne mes mak e lo pa rru:P:P:P

Shume bukur, ti po e rregullojshe pidhin me frizur shume pom pelqen po kisha dasht me ta pa dhe me ta kreh frizuren e pidhit. ;)

Offline

 

#42 20.02.2012 13:19:26

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A e rruajnë femrat shqiptare pidhin?

Poooooooooo :P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting