FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 25.02.2009 18:06:19

LadyMK
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2009
Posts: 15

A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

une jam femer, dhe nese ka mundesi te me tregoni se a mund te humbesh Virgjiniteti nese masturbon

Mendoj pa e futur gishtin mbrenda ne vagin, vetem duke e stimuluar muskujt e vagines, a mundet te prishiet virgjiniteti :)

Offline

 

25.02.2009 18:06:19

AdBot
Advertisements

#2 26.02.2009 13:26:18

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

Per mendimin tim sbesoj qe edhe qaq leht do te prishej virgjiniteti, ndoshta ka dikush naj mendim mat sakt :D

Offline

 

#3 26.02.2009 20:51:09

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

hahah ajo nuk mundesh :D

Offline

 

#4 01.03.2009 16:33:29

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

LadyMK wrote:

une jam femer, dhe nese ka mundesi te me tregoni se a mund te humbesh Virgjiniteti nese masturbon

Mendoj pa e futur gishtin mbrenda ne vagin, vetem duke e stimuluar muskujt e vagines, a mundet te prishiet virgjiniteti :)

lal mos u bo merak se s ke humb ashtu por me te qi un normal qe e humb ...hey do ma kalosh add e msn per pv plz dhe flasim ok ?? e imja esht <trid_el_vis-syjeshili@live.com > gjithsesi per ty dhe pidhatt  e tjer do ja kalojn mir me mua ju a premtoj ;) mereni .... ciao

Offline

 

#5 01.03.2009 16:36:16

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

LadyMK wrote:

une jam femer, dhe nese ka mundesi te me tregoni se a mund te humbesh Virgjiniteti nese masturbon

Mendoj pa e futur gishtin mbrenda ne vagin, vetem duke e stimuluar muskujt e vagines, a mundet te prishiet virgjiniteti :)

lal mos u bo merak se s ke humb ashtu por me te qi un normal qe e humb ...hey do ma kalosh add e msn per pv plz dhe flasim ok ?? e imja esht <trid_el_vis-syjeshili@live.com > gjithsesi per ty dhe pidhatt  e tjer do ja kalojn mir me mua ju a premtoj ;) mereni .... ciao

Offline

 

#6 01.03.2009 17:14:58

LadyMK
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2009
Posts: 15

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

ti techno-Boy, shko qie motren tonde , se sigurisht osht virgjine, .... qfar fshatari i keq, ketu shihet suksesi u juaj ne seks, se vuani per pidha... mut

Offline

 

#7 02.03.2009 21:19:16

Talibanks
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2009
Posts: 8

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

Hahahaha LadyMK Super i the ati se e Meriton ncnc i Kallt mas Pidhit  edhe Hunt Pidh i kish shti ai huauhauha

Offline

 

#8 03.03.2009 21:51:10

femagnet
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2009
Posts: 3

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

ndoshta ma mir osht me pyet dikon ma profesional ....logjikisht jo po k ume dit :D

Offline

 

#9 31.03.2009 17:13:58

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

LadyMK wrote:

ti techno-Boy, shko qie motren tonde , se sigurisht osht virgjine, .... qfar fshatari i keq, ketu shihet suksesi u juaj ne seks, se vuani per pidha... mut

na onksh karin edhe bolen e majt  ene ai tjetri gjithashtu  ... se un t thash se nuk e hum ashtu me kuptimin qe kur te qihesh e hum dor me nji c akarin keni ju qe merni kot vec kaq kisha un ok ...
tu na bo si interesont njoni ene tjetri ma lepini koqen ;)

Offline

 

#10 31.03.2009 17:16:28

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

ene s apr pish kom qi je jom expert me gjith kuptimin e fjales mi kare ma lepin ene  bolen e djetht  tani :) :)

Offline

 

#11 02.04.2009 09:30:22

LeCorbusier
Guest

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

mso shqip e mandej shkruj

 

#12 02.04.2009 12:32:06

Hypsi
i/e regjistruar
Registered: 31.03.2009
Posts: 7

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

Mendoj qe nuk prishet virgjeniteti ne qoftese vetem stimulon pjesen e siperme te vagines pra nuk demton asgje ne brendi te saj, pra keshtu qe arrin edhe kenaqesi pa e demtuar pelhuren ne hyrje te vegines.

Offline

 

#13 09.04.2009 02:04:42

bukuroshi_berlin
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2009
Posts: 10

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

LadyMK pershendetje te gjithve sorry se nuk di te shenoj mir shqip.und jam ne studime medicinen per gjynekolog dhe desha te tregoj se nuk ka kur far rreziku der sa nuk e fut gishtin fell si ta domton pilhuren edhe nuk prishet vergjiniteti aq leht se ajo cip asht e fort dhe ti dot te ndjen dhimbje.per ate mndesh te masturosh sahere dush.klm te pershendes

Offline

 

#14 22.05.2009 20:59:38

Laniboti
Guest

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

hej tema pernime bon te diskutohet me seriozitet e jo pidhi e qka po di une

 

#15 28.05.2009 13:36:35

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

NUK MUNDET TE MASTURBOSH BA E FUT GISHTIN OSE NDONJE SEND TJETER.  ASHTU LOGJIKSHEM  HUMBET VIRGJERIA.

Offline

 

#16 21.07.2009 22:18:25

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

fatalja pajtohem me mendimit tend

Offline

 

#17 22.07.2009 15:45:48

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: A humbet virgjiniteti duke mastrubuar?

fatalja and kom dashni, seksi nuk ka fund, keshtu qe keni koh deri ne momentin kur jeni gjall pi provu te gjitha knaqesit qe ti jep seksi,virgjeria nuk hupet edhe nese masturbohesh ,per femna kuptohet , nejse ka literatura qe mundeni me ju bashkangjit naten duke vjeter qe ti lexoni

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting