FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.03.2009 17:36:57

Mburoja
i/e regjistruar
Registered: 11.11.2008
Posts: 25

"KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

"KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

Offline

 

12.03.2009 17:36:57

AdBot
Advertisements

#2 06.09.2009 19:35:20

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

UNE MENDOJ   EROTIKKKKKKKKKK
PO TI QKA MENDON ?????

Offline

 

#3 16.09.2009 16:23:44

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

erotik more ee

Offline

 

#4 04.01.2010 18:56:07

geti
i/e regjistruar
Registered: 09.08.2009
Posts: 29

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

ghnghn:D:D:D

Offline

 

#5 16.02.2010 14:48:07

istanbul
i/e regjistruar
Registered: 31.01.2010
Posts: 5

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

ooo

Offline

 

#6 17.02.2010 00:02:32

Peja039
i/e regjistruar
Registered: 10.02.2010
Posts: 33

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

erotik osht

Offline

 

#7 25.02.2010 06:09:28

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

erotik as pornografik por eshte  sexsotik haha

Offline

 

#8 25.02.2010 06:11:46

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

erotik as pornografik por eshte  sexsotik haha

Offline

 

#9 26.02.2010 00:14:43

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

eRRooThiiC...(K)`

Offline

 

#10 07.03.2010 06:02:34

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

edhe erotik edhe pornografik  dyjat

Offline

 

#11 11.04.2010 21:28:35

Kari-Zotni
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 27

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

mendimi im eshte qe pak sexual dhe pak erotik dhmth prej dyjave nga pak po shum i qellushem per mendimin tim

Offline

 

#12 12.06.2010 15:03:15

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

tung si jeni ajeni mir si po kalonite lutem lajmrohu ne ket adres muzikanti2010@hotmail.de tung sexy gerl

Offline

 

#13 12.06.2010 15:39:01

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

tung si jeni ajeni mir si po kalonite lutem lajmrohu ne ket adres muzikanti2010@hotmail.de tung sexy gerl

Offline

 

#14 23.06.2010 10:01:55

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

kape njanen mshoja tjetres :/

me shkronja nuk behet sexx ooooo njerez
mos e malltretoni Alfabetin se po me vjen gjynah prej shkronjes K. dhe P. si po i vjen lezet heheh  :D:lol:

Offline

 

#15 23.06.2010 10:02:23

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

wie lange wrote:

kape njanen mshoja tjetres :/

me shkronja nuk behet sexx ooooo njerez
mos e malltretoni Alfabetin se po me vjen gjynah prej shkronjes K. dhe P. si po i vjen lezet hahaha  :D:lol:

Offline

 

#16 23.06.2010 13:19:45

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

mir e ki mir e ki mir e ki mir e kir me shkronja nuk bohet sex :s
veq nqofse i mshoni . ni shkronje edhe nqofse e ndryshoni me sy te tuaj qat shkronje mudeni me bo sex amo me ni mundesi osht vsthir shum
qashtut qysh po menoj un radh ka asi tipa !!
edhe thash po tham deshta me thon kish tu thon edhe pata me thon se
kosovarja webu mu kon mir hiq nuk ish qel :p po nejse .......duhet mu prish
populli dyqysh  se ka edhe ma keq :p

Offline

 

#17 22.11.2010 13:46:06

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

Asnjera as tjetra.
Dikush tha qe nuk behet seks me shkronja, por as me filma nuk behet seks, as me endra. Forumet nuk sherbejn per te bere seks por per te kemby eksperienca pse jo edhe takime sekrete te kete ndermjet anetareve te forumit. Por thuaj se jemi te varfer ne kete aspekt. Forumet e kombeve tjera shume me te ngritur jane....te bejn te varshem...ketu :S asnjera as tjetra...as erotik as porno ska.

Offline

 

#18 27.01.2011 19:04:28

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

Niveli i edukimit i popullatës sonë është tepër i ulët jo vetëm në lidhje me sex apo erotik por dhe në jetën e përditshme sidomos në Kosov dhe maqedoni ku feja islame ka rënjë më të forta dhe familjet patriarhale jan më të prezentume se sa për shembul në Shqipri ku një generat jan ritur pa ndikim të fesë, njërës apo tjetrës. Në Kosovë për shembul interneti lidhet në popullat gjithmon me sex dhe amoralitet. Por hapat e parë jan duke u bërë dhe kemi qifte që janë njoftuar dhe martuar me ndihmën e internetit.
Forma më e përhapur në kosov të përdorimit të internetit në lidhje me sex, është cybersex apo sex me kamer ku nji qift diku në kosov bën seks me web camer duke shikuar nje qift tjetër duke bërë të njejtën diku tjetër kështu që e risin oreksin dhe përjetojn diqka të re.Revolucioni seksual që në evropë ishte në vitet e 60 dhe 70-ta është vonu tek ne për ca 40-50 vite por nëse marim parasysh se bota islame gjindet diku në shekullin e 15-të nuk është qudi që jemi vonuar. KJO NUK VLEN PËR MUA, SE UNË KAM HECUR ME KOHËN DHE I KAM PROVUAR TÊ GJITHA DERI TASH.

Offline

 

#19 02.11.2011 23:28:12

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

o dadi nese mendon qe nuk duhet me u kan kjo faqe qe thua ti kinse po i prish popullin merr jeten tende shtruar edhe jetoje ne menyren tende si te duash larg civilizimit e larg botes se internetit sepse kjo faqe eshte per te rinjet qe e kuptojne boten ne nje tjeter realitet ashtu siq eshte dhe siq jane rrethanat ne te cilat jetojme.
Po flitet se interneti po e bene te gjith popullin pa moral apo kush e di qka mirpo ai qe ka moral le ta mbaj mos ta humb dhe e pergezoj per ate por une mendoj qe te gjith kemi moral thjesht jane gjerat ne duart e secilit ai qe don te shkoj ne kulte fetare le te shkoj ai qe don te hyj ne boten e internetit le te hyj e ai qe don me te jetoj ne shekullin e 17 apo 18 mund ta jetoj jeten e vet ashtu siq don mirpo eshte e kote te mundohemi qe te gjith njerzimin ta kthejme edhe 2 apo me shume shekuj prapa sepse nuk kthehet askush dhe nuk eshte mir te kthehet as nuk duhet te kthehet
O njerez hapni syt e shikoni ku ka arritur europa e ku jemi ne??
"KOSOVARJA" le te jete web erotik apo pornografik le te jete qka te jete eshte shume web i mir i qelluar per rinin shqiptare dhe i pergezoj perzemersisht ata iniciator qe e kan krijuar dhe ju uroj suksese ne te ardhme sepse vertet e kan bere nje pune te madhe per rinine shqipetare


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#20 29.02.2012 02:31:05

karmadhi
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2012
Posts: 13

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

KY FORUM ESHTE I QILLUM NR 1 SOSHT AS EROTIK AS PORNOGRAFIK PO KY FORUM ESHTE QE ATA PERSONA QE SI DIN DISA SENE TE SEKSIT I MSOJN ATA QE DIN  DHE DMTH QDO PADITURI SEKSUALE KTU  MUND TE KYQET POR JO VETEM DITURI POR KA EDHE ZBAVITJE:p

E DMTH KY FORUM ESHTE NJE SHKOLLE QE KERKUN NE BOTE NUK KA  DMTH "SHKOLL SEKSORE DHE SHKOLL ARGETUESE"   HUAHUAAAHUHUA


PO QTJA KOM BA:p

Offline

 

#21 08.10.2012 11:35:24

rockhard
i/e regjistruar
Registered: 07.10.2012
Posts: 17

Re: "KOSOVARJA" web erotik apo pornografik?

ku ka porno ketu ? te la mendja ?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting