FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.04.2009 22:49:55

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

A ju pëlqen me ju qi në bythë?

jam kurioz me pyt femrat e forumit a kane deshire qirjen ne beth
une per vedi jam i cmendur qer seksin anal

Offline

 

15.04.2009 22:49:55

AdBot
Advertisements

#2 16.04.2009 13:40:57

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

Po, me pelqen dhe eshte teper lezet.

Offline

 

#3 16.04.2009 15:23:07

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

Nita_GV wrote:

Po, me pelqen dhe eshte teper lezet.

si je ndi kur je qi ne byth per here te pare

Offline

 

#4 22.04.2009 02:52:40

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

karin e kam pak ma trash se sa duhet edhe kam problem mi qi n both , a kshtu shum kam deshir mi qi aty po s kam qa boj , i kthehem pidhit jam mushi mir n karrr

Offline

 

#5 28.05.2009 13:46:40

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

JO MUA SME PELQEN ASPAK KUR MA SHTIN NE BYTH,SE  ME DHEM SHUM DHE SUN E DUROJ DHIMTEN.DHE ATY NUK ESHT VEND I MIR PER SEX.DY TRI HER E KAM BE AT PUN DHE MA ZDUA TE NI PER AT.PARAQITEN SMUNDJE TE NDRYSHME NE ZOREN E TRASH PREJ SEXIT ANAL.

Offline

 

#6 29.05.2009 12:53:42

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

FATALJA wrote:

JO MUA SME PELQEN ASPAK KUR MA SHTIN NE BYTH,SE  ME DHEM SHUM DHE SUN E DUROJ DHIMTEN.DHE ATY NUK ESHT VEND I MIR PER SEX.DY TRI HER E KAM BE AT PUN DHE MA ZDUA TE NI PER AT.PARAQITEN SMUNDJE TE NDRYSHME NE ZOREN E TRASH PREJ SEXIT ANAL.

Nuk ka shanse te paraqiten smundje nese perdoret kondom! ;)
Sa i perket dhimtes, ai i shkreti nuk paska dit te punoj mir me ty ;)

Offline

 

#7 29.05.2009 15:41:38

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

per qirjen ne beth une e kam provue disa here por , por me te vertet femna ime e ka pak bethen e ngusht dhe ka pas dhimt te medha  per ate edhe pse kam qef shum  me qi ne beth  nuk e preferoj me kete job.

Offline

 

#8 30.05.2009 23:01:20

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

S200@live wrote:

per qirjen ne beth une e kam provue disa here por , por me te vertet femna ime e ka pak bethen e ngusht dhe ka pas dhimt te medha  per ate edhe pse kam qef shum  me qi ne beth  nuk e preferoj me kete job.

Anus eshte sikur llastek, zgjerohet si ti japesh. Provo me ndonje mjet ndihmes njeher (vibrator te holle per Anus qe jane) dhe gjithsesi edhe ndonje kreme apo gell per me ja ly pak :D
Jo seriozisht e kam, provojeni keshtu edhe do ta shifni masnej. Po e them nga pervoja ;)

Offline

 

#9 01.06.2009 21:09:36

Drenii
i/e regjistruar
Registered: 12.05.2009
Posts: 11

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

NITA KARIN NE BYTH TA SHTIEFSHA BE KUDER , BRE PIQK TY DUHET MET QI SI KURVEN E KEQE,

Offline

 

#10 08.06.2009 16:35:12

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

Anonym wrote:

FATALJA wrote:

JO MUA SME PELQEN ASPAK KUR MA SHTIN NE BYTH,SE  ME DHEM SHUM DHE SUN E DUROJ DHIMTEN.DHE ATY NUK ESHT VEND I MIR PER SEX.DY TRI HER E KAM BE AT PUN DHE MA ZDUA TE NI PER AT.PARAQITEN SMUNDJE TE NDRYSHME NE ZOREN E TRASH PREJ SEXIT ANAL.

Nuk ka shanse te paraqiten smundje nese perdoret kondom! ;)
Sa i perket dhimtes, ai i shkreti nuk paska dit te punoj mir me ty ;)

ME FAL POR BURI IM KA ''SHKUN''SHUM PIDHA,DHE PER AT GJE ESHT PROFESIONAL ME.POR MUA NUK ME PERLQEN ASPAK SEXI ANAL.DHE NESE SE DIN,DJEMT KAN QEF ME BO AT PUN NE BYTH PA KONDOM SE ME KONDOM SJU VJE E LEZECME,DHE ATA DUAN TE MBAROJN BRENDA SE EDHE AJO ESHT KNAQSIA ME E MADHE .

Offline

 

#11 08.06.2009 16:36:12

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

NJE PYTJE PER KEJT VAJZAT QE E DUAN SEXIN ANAL;   VAJZA ME CKA E PASTRONI BYTHEN PARA SEXIT?????????   DUA PERGJIGJE KOREKTE

Offline

 

#12 08.06.2009 17:15:39

FuckMaster
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2009
Posts: 7

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

Op More.! t'Kall

Offline

 

#13 15.06.2009 00:42:20

adonis_tkall
i/e regjistruar
Registered: 15.06.2009
Posts: 4

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

Partnerja ime nuk ka qejjf se e ka biren e ngusht ndoshta un kam qejv se derdhesh pa frik

Offline

 

#14 16.06.2009 21:44:01

emi_m_gj
i/e regjistruar
Registered: 04.01.2009
Posts: 20

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

jo bre kurr nuk kam provua ne both...po thoni qe asht shume e lezetshme!!!do e provoj,por me duhet nje pidh qe e ka provua sexin anal,te me jep pak praktike...

Offline

 

#15 18.06.2009 15:45:48

arbeni
Guest

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

po knaqna tu e qi

 

#16 19.06.2009 00:32:06

lendri
Guest

Re: A ju pëlqen me ju qi në bythë?

vall em t e qi uen ne byth  ni jav  dit  sun qohesh ne kan se  e kamtrashe dhe kogja te madhqe  po  thoj 27  te  gat

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting