FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 23.05.2009 13:08:11

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

ADELINA BERISHA - (foto sexy)

https://pbs.twimg.com/profile_images/2178173613/karen2_400x400.jpg

Offline

 

23.05.2009 13:08:11

AdBot
Advertisements

#2 25.05.2009 22:16:31

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

ARTA ME PAS MUNDESINE ME ZGJEDH
PER MU TI JE MA SEXI SE ADELINA

Offline

 

#3 26.05.2009 14:47:17

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

hahah me beheeet qedi qe ashtu mendon ti.

Offline

 

#4 26.05.2009 16:34:01

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

Arta wrote:

hahah me beheeet qedi qe ashtu mendon ti.

ta them sinqerisht
nga fotot dukesh e perkryer
respektet e mija

Offline

 

#5 27.05.2009 08:43:49

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

flm flm qejfli

Offline

 

#6 28.05.2009 16:43:34

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

sexy

Offline

 

#7 28.05.2009 18:48:41

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

Shum e bukur.

Offline

 

#8 29.05.2009 18:11:07

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

bukur dukesh arta

Offline

 

#9 30.05.2009 13:19:20

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

e forrt qenke tung

Offline

 

#10 31.05.2009 00:03:13

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

NUk jam une ne foto por eshte adelina berisha.

Offline

 

#11 04.07.2009 17:51:37

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

arta  nuk  vjen  mesazhi  tek  ti  per  pytjen  qe  ma  bere  do  te  tentoj  ta  dergoj  nje  mesazh  privat

Offline

 

#12 04.07.2009 17:51:52

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

arta  nuk  vjen  mesazhi  tek  ti  per  pytjen  qe  ma  bere  do  te  tentoj  ta  dergoj  nje  mesazh  privat

Offline

 

#13 07.07.2009 03:02:25

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

Arta wrote:

flm flm qejfli

ARTA tregoma naj foto tanden qe ta di se a je ma sexi

se qeflija po te njofka siq po duket

Offline

 

#14 22.07.2009 12:18:51

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

ju doket mikrofoni si kar

Offline

 

#15 22.07.2009 12:32:01

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

bruce lee wrote:

Arta wrote:

flm flm qejfli

ARTA tregoma naj foto tanden qe ta di se a je ma sexi

se qeflija po te njofka siq po duket

ja ku i ki fotot e artes

http://www.punbb-hosting.com/forums/kos … hp?id=1348

Offline

 

#16 24.07.2009 07:07:28

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

mir tybe :P

Offline

 

#17 02.01.2010 19:51:07

Kari kuq
i/e regjistruar
Registered: 03.07.2008
Posts: 13

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

oh e kisha kput kar ton naten sja kisha hek pi furres qi 1 jaw mos me mujt me hec.

Offline

 

#18 03.01.2010 00:17:06

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

Stine e Adelina Berisha në lidhje?

Tiranë, 20 dhjetor (MIA) - Së fundmi Ernest Duka- Stine dhe Adelina Berisha kanë realizuar këngën që mban titullin "Dashuria fillon", ndërsa sipas mediave shqiptare ky titull përkon edhe me të vërtetën që po ndodh mes dy këngëtarëve.

Stine dhe Adelina janë takuar para pothuajse një viti, gjatë xhirimeve të Vitit të Ri, kur Stine ishte bashkë me grupin "Skillz" për të performuar këngën "Vajzë ndaloje vrapin".

Sido që të jetë, asgjë nuk është konfirmuar, ndërsa Stine është duke menduar të marrë në menaxhim këngëtaren, dhe njëherit vazhdon të jetë i përkushtuar ndaj muzikës së tij.

Offline

 

#19 08.10.2012 13:28:23

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

arta deshiran ta lepi at pidh

Offline

 

#20 08.10.2012 13:28:25

miriimir@hotmail.com
i/e regjistruar
Registered: 08.10.2012
Posts: 14

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

arta deshiran ta lepi at pidh

Offline

 

#21 20.09.2015 04:13:16

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: ADELINA BERISHA - (foto sexy)

https://pbs.twimg.com/media/BwiewpRCIAE2Ual.jpg

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting