FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 01.07.2009 10:03:46

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

pershnedetje te gjitheve nga iva nga tirana
thash t provoj njehere se cbehet ktu te ky sit
shpresoj te bej njohje te reja

Offline

 

01.07.2009 10:03:46

AdBot
Advertisements

#2 01.07.2009 21:59:55

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

pornostare

Offline

 

#3 01.07.2009 22:01:34

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

pidhqe stilin e paske pornostare

Offline

 

#4 02.07.2009 03:03:54

xemy
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 10

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

seks ikon

Offline

 

#5 02.07.2009 07:04:02

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

iva je super seksi
te kam shkru nje mp

Offline

 

#6 02.07.2009 08:51:25

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

flm cuna
po me pelqen shume ky sit dhe jam shume e kenaqur
shpresoj te bej shum miq

Offline

 

#7 03.07.2009 08:26:06

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

iva ku je sot:rolleyes:

Offline

 

#8 03.07.2009 23:32:11

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

patjeter qe do besh shum miq si trimi i mir me shok shum ne fakt trimja e mir me shok shum.

Offline

 

#9 07.07.2009 07:29:32

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

ndash mu qi i kom do PsYchKoO pata ata t'mysin :P

Offline

 

#10 21.07.2009 19:31:32

shpendy
i/e regjistruar
Registered: 21.07.2009
Posts: 5

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

qe je per me ta lipire pidhin ,ta gjej nje shokin time aj e ka profesion

Offline

 

#11 21.07.2009 21:48:20

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

tina hin ne msn
zemer

Offline

 

#12 24.07.2009 11:07:38

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

gjithashtu edhe mua me pelqen shume kjo faqe

Offline

 

#13 30.07.2009 01:33:10

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

iva je pidh per gjdo lavda..

Offline

 

#14 30.07.2009 08:43:57

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

seksi  pa  te  folur  nuk  eshte  seks

Offline

 

#15 30.07.2009 20:45:33

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

iva qe ku mki mu zemer

Offline

 

#16 15.08.2009 23:51:34

i kallti per pidh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2009
Posts: 12
Website

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

tung iva une ta thithi pidhin qka dush veprojm seks nuk zgedhi seks veq me kon seks nxet une km deshir edhe msn shum memfol per seks hajde >>sweet-1980@live.com<< mir se ardhje

Offline

 

#17 31.08.2009 14:07:22

dordaleci_me_kar
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 14

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

hey iva c'kisha pasur deshirë që te ta kalli rroten e pidhit me biseda te kallta per sex.shkruaj ne privat tek une. te pres me padurim pidh tirone

Offline

 

#18 06.09.2009 14:53:13

shpendy
i/e regjistruar
Registered: 21.07.2009
Posts: 5

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

IVA  i paske bithet e shterrura ,nuk ta rrasi karin une ne ato byth ,fyckyou

Offline

 

#19 17.09.2009 12:26:18

kujtimb
i/e regjistruar
Registered: 17.09.2009
Posts: 5

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

bukuroshe a te pelqen kari

Offline

 

#20 14.03.2010 16:20:26

mentori1000
i/e regjistruar
Registered: 12.03.2010
Posts: 3

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

pershendetje  e dashure mundemi me kontaktu

Offline

 

#21 17.05.2010 21:37:57

king_hot_sexy
i/e regjistruar
Registered: 17.05.2010
Posts: 8

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

nqs jeni per qef nonstop me beni add te djali_embel_simpatik@live.com ju pres bukuroshe

Offline

 

#22 27.05.2010 00:01:56

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

prano add teme jom e etun per seks ....

Offline

 

#23 27.05.2010 19:53:41

XXX
i/e regjistruar
From: italia
Registered: 23.05.2010
Posts: 12

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

o buroshe o kokrra e kurves

Last edited by XXX (05.02.2012 19:10:33)

Offline

 

#24 28.05.2010 10:50:18

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

XXX wrote:

o buroshe si e ke adresen tende?e imja eshte (enigma.99@hotmail.it).Ciao

adresa ime eshte :a.rezniqi@yahoo.com

Offline

 

#25 28.05.2010 10:51:36

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

fuck off wrote:

nese mashkull ta pangopshem me sex lajmroju tek une ma shkruaj ne pv msn tande ose numrin e telit kontakotjme

merre add teme foli aty:a.reznqi@yahoo.com

Offline

 

#26 28.05.2010 11:15:21

Gllo22
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

buroshja mos rrej per add se une te kam regjistru qe disa dite e rri nga ora 8-18 online ne pune pastaj gjith mbremjen e ende nuk te pash online andaj me pak rrena te lutem


No comment

Offline

 

#27 28.05.2010 14:58:37

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

flm gllo22 qe tregove qe qenka rrence kjo buroshja se edhe un ja kam ba add por nuk po hin kurr ;)

Offline

 

#28 28.05.2010 17:33:38

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

XXX wrote:

o buroshe si e ke adresen tende?e imja eshte (enigma.99@hotmail.it).Ciao

add ime eshte a.rezniqi@yahoo.com  t kom regjistru po sje online kur

Offline

 

#29 28.05.2010 17:34:43

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

Gllo22 wrote:

buroshja mos rrej per add se une te kam regjistru qe disa dite e rri nga ora 8-18 online ne pune pastaj gjith mbremjen e ende nuk te pash online andaj me pak rrena te lutem

m vjen keq se une add ju kom regjsitru 2ve po ju spo jeni onl...
m vejn keq qe skeni me pas as mundsi mu knaq me mu

Offline

 

#30 28.05.2010 17:54:29

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

ahahaaaaaaaaaaa buroshja dreq je ehehhhhhhhhhhhhhhhhh.

Offline

 

#31 31.05.2010 10:21:00

Dardani89
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

buroshja wrote:

Gllo22 wrote:

buroshja mos rrej per add se une te kam regjistru qe disa dite e rri nga ora 8-18 online ne pune pastaj gjith mbremjen e ende nuk te pash online andaj me pak rrena te lutem

m vjen keq se une add ju kom regjsitru 2ve po ju spo jeni onl...
m vejn keq qe skeni me pas as mundsi mu knaq me mu

ti po u tutshe me u qi me bo seks :A:P:D:o:P:lol::rolleyes:

Offline

 

#32 31.05.2010 10:39:44

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

oj buroshja eja provo knaqsin qe kurrr ndoshta se ke shiju me par ............

Offline

 

#33 02.06.2010 10:37:04

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

buroshja wrote:

XXX wrote:

o buroshe si e ke adresen tende?e imja eshte (enigma.99@hotmail.it).Ciao

adresa ime eshte :a.rezniqi@yahoo.com

bukuroshe spo e pranon oj zemer , nese e merr timen do kenaqemi atje te pres oj pidhushe. sexboy@postribe.com

Offline

 

#34 02.06.2010 22:17:27

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

Dardani89 wrote:

buroshja wrote:

Gllo22 wrote:

buroshja mos rrej per add se une te kam regjistru qe disa dite e rri nga ora 8-18 online ne pune pastaj gjith mbremjen e ende nuk te pash online andaj me pak rrena te lutem

m vjen keq se une add ju kom regjsitru 2ve po ju spo jeni onl...
m vejn keq qe skeni me pas as mundsi mu knaq me mu

ti po u tutshe me u qi me bo seks :A:P:D:o:P:lol::rolleyes:

Une po tutna aa nccncncncn  jo vala e mu pas tut une sisha regjsitru hiq n ket forum
po  une jom e kallt per seks edhe per karr  ani me mar n goj ohhhhhhh

Offline

 

#35 02.06.2010 22:18:03

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

sexy_boyy wrote:

oj buroshja eja provo knaqsin qe kurrr ndoshta se ke shiju me par ............

pooooooooo ama n gojjjj shtima n pidh qijem ohhhhhhhhhhh knaqem

Offline

 

#36 03.06.2010 00:21:21

aRm33ndD
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 14
Website

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

buroshja wrote:

sexy_boyy wrote:

oj buroshja eja provo knaqsin qe kurrr ndoshta se ke shiju me par ............

pooooooooo ama n gojjjj shtima n pidh qijem ohhhhhhhhhhh knaqem

ta shtiiii une :P

Offline

 

#37 06.06.2010 09:56:49

mikael-gr
Guest

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

cila vajiz ndjehet e vetmuar dhe e ndezur per seks   te lere msn

 

#38 03.08.2010 08:07:33

karipunetor
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2010
Posts: 12

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

tung
edhe une kam deshire te njejte me ju

Offline

 

#39 21.12.2010 14:59:46

beni36
i/e regjistruar
Registered: 20.12.2010
Posts: 14

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

Pershendetje nga Arbeni IVA. Jam 36 vjecar
poashtu deshiroj te flas per sex ne msn apo tel. dhe preferoj te mbetet secret.
beni36@live.de

Offline

 

#40 13.01.2011 18:24:38

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

buroshja wrote:

Dardani89 wrote:

buroshja wrote:


m vjen keq se une add ju kom regjsitru 2ve po ju spo jeni onl...
m vejn keq qe skeni me pas as mundsi mu knaq me mu

ti po u tutshe me u qi me bo seks :A:P:D:o:P:lol::rolleyes:

Une po tutna aa nccncncncn  jo vala e mu pas tut une sisha regjsitru hiq n ket forum
po  une jom e kallt per seks edhe per karr  ani me mar n goj ohhhhhhh

ejjjjjjjjjjjjjjjjjj nese mendon nepermjet forumit me gjet partner per sex je mashtru keq.ktu gjithcka esht rren.

Offline

 

#41 13.01.2011 18:27:13

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

FATALJA wrote:

buroshja wrote:

Dardani89 wrote:


ti po u tutshe me u qi me bo seks :A:P:D:o:P:lol::rolleyes:

Une po tutna aa nccncncncn  jo vala e mu pas tut une sisha regjsitru hiq n ket forum
po  une jom e kallt per seks edhe per karr  ani me mar n goj ohhhhhhh

ejjjjjjjjjjjjjjjjjj nese mendon nepermjet forumit me gjet partner per sex je mashtru keq.ktu gjithcka esht rren.

edhe une jam ne ket forum po sjam e interesume per sex ktu,por veq per biseda te ndryshme,dhe per keshilla.por e shoh se ktu nuk paska njeri qe te keshillon.

Offline

 

#42 06.04.2011 09:32:42

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

FATALJA wrote:

FATALJA wrote:

buroshja wrote:


Une po tutna aa nccncncncn  jo vala e mu pas tut une sisha regjsitru hiq n ket forum
po  une jom e kallt per seks edhe per karr  ani me mar n goj ohhhhhhh

ejjjjjjjjjjjjjjjjjj nese mendon nepermjet forumit me gjet partner per sex je mashtru keq.ktu gjithcka esht rren.

edhe une jam ne ket forum po sjam e interesume per sex ktu,por veq per biseda te ndryshme,dhe per keshilla.por e shoh se ktu nuk paska njeri qe te keshillon.

Po per qfar je ketu fatalja, nese te nevoitet ndonje keshill seksuale apo qfardo lirisht pyet, nuk mund te keshillojm dike qe nuk pyet

Offline

 

#43 06.04.2011 09:33:42

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

buroshja wrote:

Dardani89 wrote:

buroshja wrote:


m vjen keq se une add ju kom regjsitru 2ve po ju spo jeni onl...
m vejn keq qe skeni me pas as mundsi mu knaq me mu

ti po u tutshe me u qi me bo seks :A:P:D:o:P:lol::rolleyes:

Une po tutna aa nccncncncn  jo vala e mu pas tut une sisha regjsitru hiq n ket forum
po  une jom e kallt per seks edhe per karr  ani me mar n goj ohhhhhhh

Po me vjen mire buroshja, mu per kete arsye jemi ketu met knaq

Offline

 

#44 07.08.2011 12:33:03

hot_moment_boy
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2011
Posts: 4
Website

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

do te besh shoke sa te duash seks ikon qenke

Offline

 

#45 08.08.2011 10:29:54

marakli me qi
i/e regjistruar
Registered: 08.08.2011
Posts: 9
Website

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

qe ku umki mu tflasim per sex edhe te bejm sex nese do

Offline

 

#46 08.08.2011 10:34:24

marakli me qi
i/e regjistruar
Registered: 08.08.2011
Posts: 9
Website

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

qe add pidha princi-kalter-sex69@hotmail.com jam i gatshem per ju bukuroshee

Offline

 

#47 15.08.2011 08:16:12

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

slutty_iva wrote:

pershnedetje te gjitheve nga iva nga tirana
thash t provoj njehere se cbehet ktu te ky sit
shpresoj te bej njohje te reja

pershendetje, te them te drejten per ate arsye kam fy ne kete forum

Offline

 

#48 15.08.2011 08:16:50

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

Tonny wrote:

slutty_iva wrote:

pershnedetje te gjitheve nga iva nga tirana
thash t provoj njehere se cbehet ktu te ky sit
shpresoj te bej njohje te reja

pershendetje, te them te drejten per ate arsye kam fy ne kete forum

toni81_26@hotmail.com

Offline

 

#49 16.08.2011 11:32:34

fakiri
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2011
Posts: 7

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

Iva,pranon te behemi miq bashke?Une kisha me te pranu me kenaqesi,me fole e me cka ti te duash,do me beje te lumtur.
andrraejetes@live.com

Offline

 

#50 13.09.2011 22:31:14

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Kam qejf te flas per sex dhe te bej sex

mu lajmero tek hot_moment_boy@hotmail.com


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting