FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.07.2009 08:50:00

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Çuna si më kishit qi mua?

cfare pozicionesh do kishit dashur
ku do ta fusnit karin dhe ku do derdheshit
a do kishit ndonje kerkese te vecante

Offline

 

02.07.2009 08:50:00

AdBot
Advertisements

#2 02.07.2009 09:09:08

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ashtu si te pelqen ty nga mrapa:P

Offline

 

#3 02.07.2009 17:29:41

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: Çuna si më kishit qi mua?

mbith ta kisha rras uffffffffff

Offline

 

#4 03.07.2009 10:43:49

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Çuna si më kishit qi mua?

si fillim nje 69 seshte keqe ...pastaj da vazhdoje me gojore dhe kurre jemi afer kulmit do te mbeshtesja ne mure e do te qija aq forte sa do thoje o mami o mami ...dhe un do te thoja ska mami ketu

Offline

 

#5 03.07.2009 23:26:23

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

do te kisha qir kamasutra all position.

Offline

 

#6 04.07.2009 16:56:04

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

po ndonje preference per tu derdhur keni

Offline

 

#7 04.07.2009 16:56:53

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

po ndonje preference per tu derdhur keni

Offline

 

#8 04.07.2009 21:56:37

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Çuna si më kishit qi mua?

do ta derdhja spermen ne goje.....ase brenda ne bythe si te keshe qejfe

Offline

 

#9 04.07.2009 22:55:43

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

un e kam qejf ne goje ose mbi cica

Offline

 

#10 04.07.2009 23:12:40

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Çuna si më kishit qi mua?

vetem te bije ne duart e mija ...do te beja te notoje mbi sperme!!!ke bythe super

Offline

 

#11 04.07.2009 23:22:12

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

flmdo kisha pas qejf me notu n sperme se e di notin

Offline

 

#12 04.07.2009 23:24:15

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Çuna si më kishit qi mua?

:D te mesoj une,si ke qejfe..ça poziocioni te dushe ti zjarmi

Offline

 

#13 04.07.2009 23:32:19

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Çuna si më kishit qi mua?

2shehttp://4.bp.blogspot.com/_cdssQZkeskc/SPPrWhugXWI/AAAAAAAAAZw/XvtuKjNhmu8/s400/lisa-ann-01.jpg

Offline

 

#14 05.07.2009 00:10:49

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

me pelqen

Offline

 

#15 05.07.2009 00:14:15

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

me pelqen

Offline

 

#16 05.07.2009 15:33:21

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Çuna si më kishit qi mua?

un nuk te kisha qi po te kisha dhunu, nuk e ki iden qysh tu kish dok vetja shum posht, se gjithmon je lart me meshkuj te tjert,por te une shum posht ishe dok se une kisha mbi zotru shum,veq kishe prit shum gjat mi pa spermen time me te cilen tu kish mbush goja , a ki video me pa ni seks qe ki bo me ndonje mashkull

Offline

 

#17 06.07.2009 21:01:03

ylberbeli
i/e regjistruar
Registered: 02.07.2009
Posts: 7

Re: Çuna si më kishit qi mua?

tkisha qi perqef

Offline

 

#18 07.07.2009 02:32:03

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Çuna si më kishit qi mua?

nuk di me qi me numra edhe ksine malo sutra
qysh tish kon vendi ne natyr apo ne ambient te mbyllur
isha mundu sa ma shum mos me notue ti neper spermen time....

Offline

 

#19 07.07.2009 02:34:26

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Çuna si më kishit qi mua?

tu kisha derdh ne pidh se nuk e kisha nxjer hiq deri ne piken e fundit...

Offline

 

#20 07.07.2009 06:59:50

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Çuna si më kishit qi mua?

[googlevid][/googlevid]

Offline

 

#21 07.07.2009 07:01:15

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Çuna si më kishit qi mua?

une do kisha qir ne buth dhe do ta kisha derdh ne goj

Offline

 

#22 07.07.2009 07:08:18

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ty t'kisha qi menyr ashper hauahhauha

boll pidh koke :P

Offline

 

#23 07.07.2009 07:29:02

Tarabuki'
Guest

Re: Çuna si më kishit qi mua?

eh shpirto po ca ben Mo lal keshtu:::P

Last edited by Tarabuki' (07.07.2009 07:31:45)

 

#24 07.07.2009 07:29:21

Tarabuki'
Guest

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Unikkatil U prish njerzia:p

p.s ty qik ta kisha rras karin deri ngapzerr:P

 

#25 09.07.2009 13:19:17

bosche1
Guest

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

cfare pozicionesh do kishit dashur
ku do ta fusnit karin dhe ku do derdheshit
a do kishit ndonje kerkese te vecante

Ta kisha fut karin ne vagin dhe t kisha kenaq pastaj ta kisha jap fort ne goj ta kisha derdh ne cice ne goj ne pidh dhe ku kishe pas deshir ti oo ti hangsha cicat

 

#26 09.07.2009 16:58:30

tosi84
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 16

Re: Çuna si më kishit qi mua?

UNE SEXT TINA KISH PAS QEF ME TE QIRE DOGGY STYLE. NE KEP POZITE EDHE TE HYN MA FELL KARI NE PIDH, EDHE KISHA PAS QEF ME TI NGRE FLOKET SA JAM TUT QIRE,,
UNE OSE TA KISHA DERDH NE GOJE E ME PARE SPERMEN DUKE TE REN PREJ GOJE, OSE KISHA PAS QEF ME TU DERDH NE BYTH SAPO TE QIVA DOGGY STYLE, DHE TE RRJEDH SPERMA PREJ BYTHE NE PIDH,,,
POR MA MIR TE KISHA DEMONSTRU SA SE TE THAM, KETU,,,

Offline

 

#27 09.07.2009 17:09:16

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: Çuna si më kishit qi mua?

po semer te kisha qi gjith kun a beson a

Offline

 

#28 09.07.2009 17:11:38

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: Çuna si më kishit qi mua?

po nuk muj me paramendu met pas ngat a qa te kisha bo a po nuk di a kishe mujt mem duru a se edhe te madh e kam edhe te fort a qe nuk besoj qe me kishe mijt mem ma duru karin a si ne pidh ashtu edhe ne both a se shum e kam te madh a edhe me qendru per pa u derdh nja 5her ti une nuk derdhna a

Offline

 

#29 10.07.2009 08:45:57

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

cuna me pelqejne gjith idete e juaja
do kisha qejf ti realizonim bashke

Offline

 

#30 10.07.2009 10:02:39

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Çuna si më kishit qi mua?

era komve pot vike ty a osht e vertet a

Last edited by eksituesi (22.07.2009 15:48:50)

Offline

 

#31 10.07.2009 10:06:56

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ive pa me thuaj sa koh ke pa u qir ti shpirto ? une do te qija nga te gjitha pozicionet por ca te bej te kam larg, ma ke cmendur karin fare shpirti

Offline

 

#32 10.07.2009 11:13:40

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

cuna me pelqejne gjith idete e juaja
do kisha qejf ti realizonim bashke

op kena me provu na e lam qashtu mos e ndrro ;)

Offline

 

#33 10.07.2009 18:14:33

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

cuna me pelqejne gjith idete e juaja
do kisha qejf ti realizonim bashke

Offline

 

#34 10.07.2009 18:17:39

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Çuna si më kishit qi mua?

iva baj na nji foto te re me me nudo na i trego njer ate pidhin tat ta shohim se na ka heq trunin ose po pate munci baj na nji video porno dhe na e dergo ta shofim si qihesh ti zemra

Offline

 

#35 11.07.2009 10:47:32

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva:D PO TI SI DESHIRON....TREGO PAK FANTAZITE E TUA

Offline

 

#36 12.07.2009 08:21:07

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

une do kisha qejf te beja seks me nje vajze dhe nje djale ne te njejten kohe
do me pelqente te lepija pidh nderkohe qe po me qijne nga mbrapa
ose te ishim dy cifte dhe te na qinin te dyjave nga mbrapa dhe ne te putheshim
me pelqen shume ta marr ne goje dhe midis cicave

Offline

 

#37 12.07.2009 09:32:16

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: Çuna si më kishit qi mua?

do te kisha bere nje qirje speciale tamam ne ate pozicion qe je tani, por duke te shtrenguar fort nga floket pas dhe duke ta rrasur karin fort, me pare ne pidh qe te lengezohej pak dhe pastaj pa te lajmeruar fare direkt ne bythe qe te ulerije nga dhimbja

Offline

 

#38 12.07.2009 09:36:06

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: Çuna si më kishit qi mua?

kam pershtypjen qe ty do te te pelqente me shume te te perdhunoja, dhe une ate do te kisha bere do ta kisha rrasur karin taman ne ate pozicion qe je me te gjithe forcen ne bythe sa te ulerije nga dhimbja

Offline

 

#39 12.07.2009 09:36:49

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: Çuna si më kishit qi mua?

kam pershtypjen qe ty do te te pelqente me shume te te perdhunoja, dhe une ate do te kisha bere do ta kisha rrasur karin taman ne ate pozicion qe je me te gjithe forcen ne bythe sa te ulerije nga dhimbja

Offline

 

#40 12.07.2009 10:10:05

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ja cfare me pelqen

Offline

 

#41 12.07.2009 17:01:03

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

oj zemra ka pershtypjen se nuk i perballon dot gang bang-ut si kjo ne video.

Offline

 

#42 12.07.2009 22:44:24

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

oj zemra kam pershtypjen se nuk i perballon dot gang bang-ut si kjo tipka ne video.

Offline

 

#43 19.07.2009 12:28:10

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ej zemer ama add tane folmi ti kallxoj do metoda te mia nese do takomi edhe te kallxoj qysh qi une .........kur te qi une ki mu shkri si akullore ta shtoj 5 her ma shum lezetin te knaqi besom sun po te tregoj ketu po ama add folmi edhe e she qysh jam zemer ...

Offline

 

#44 19.07.2009 14:21:29

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

gazist wrote:

oj zemra kam pershtypjen se nuk i perballon dot gang bang-ut si kjo tipka ne video.

nuk e di a me perballojne ato mua zemra

Offline

 

#45 20.07.2009 04:16:03

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Çuna si më kishit qi mua?

iva hec ke lala se te perballoj une ty shpiri ,jam sa per nje 100, ma jep email.tend flasim live shpirt

Offline

 

#46 20.07.2009 18:10:10

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

fjal te medha je kah jep ti Iva por ta shof ne veper

Offline

 

#47 20.07.2009 18:10:30

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

fjal te medha je kah jep ti Iva por ta shof ne veper

Offline

 

#48 20.07.2009 19:20:17

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

cuna me pelqejne gjith idete e juaja
do kisha qejf ti realizonim bashke

Eja pra, ti rrealizojme ;)

Offline

 

#49 20.07.2009 22:28:45

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Çuna si më kishit qi mua?

une t ekisha qi qe edhe kishe lyp dikan si une me te qi  po sun kishe gjejt ..te kisha kallxu po pritoj   ...hin ON ne msn te kallxoj

Offline

 

#50 22.07.2009 15:51:05

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Çuna si më kishit qi mua?

trego veten me ni foto te re

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting