FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#101 09.06.2010 01:01:52

Bubrreci
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2010
Posts: 28

Re: Çuna si më kishit qi mua?

une nuk kisha pas deshir me ju Qi edhe ashtu kshtu spo me vjen rendi u ban shume ketu:D:D:D:D

Offline

 

09.06.2010 01:01:52

AdBot
Advertisements

#102 09.06.2010 01:13:26

AG-CH
i/e regjistruar
Registered: 09.06.2010
Posts: 3

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Qinu knaqnu po ne fund pastronu mosme harroni mu lemni rend edhe mu se edhe une kam ni kar

Offline

 

#103 09.06.2010 01:14:47

AG-CH
i/e regjistruar
Registered: 09.06.2010
Posts: 3

Re: Çuna si më kishit qi mua?

a ti bre bi te kisha qi veq mbrapa  edhe tu kisha derdh nermjet te cicave

Offline

 

#104 27.06.2010 11:21:09

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ngoj edhe un tu kisha derdh edhe masandej me nje viagra ..... plus dose. qe mo mos met ra nder mend me bo sex.

Offline

 

#105 10.07.2010 18:28:39

bigdongboy
Guest

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ty tkisha qi anal tani ta kisha rras n pidh dej sa ta kisha kall krejt e n fund ngoj edhe tu kisha derdh n cica ti kisha nuk ato cicat e mdhaja pej veni tkisha qi dej sa tkisha lodh krejt :):P:D

 

#106 20.02.2012 13:23:29

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

:o:o:o:o

Offline

 

#107 05.03.2012 14:43:13

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Kurr nuk te kisha qi vetem. Vet i dyti po

Offline

 

#108 06.03.2012 07:43:49

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Çuna si më kishit qi mua?

nje pytje e ban ,,,shqiptart ja nisin me ba histori.......po pidhi ska filozofi o pederat e qkokerdhum..qi sa tmunesh me kar si kama e viqit...qa nlesh po shitni te mire ooo per bese krejt pedera te shkrumavt jeni.....pasha tokë e pasha dill gagagaga

Offline

 

#109 15.03.2012 15:36:24

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva ishalla te plotsohen deshirat mori qik sa shum lyp,
zor me besu qe je femer ishalla po,:P:P

Offline

 

#110 17.03.2012 00:36:08

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

une do kisha qejf te beja seks me nje vajze dhe nje djale ne te njejten kohe
do me pelqente te lepija pidh nderkohe qe po me qijne nga mbrapa
ose te ishim dy cifte dhe te na qinin te dyjave nga mbrapa dhe ne te putheshim
me pelqen shume ta marr ne goje dhe midis cicave

do ta kisha plotesu ket deshire yllo

Offline

 

#111 17.03.2012 19:38:20

dlali i mire
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2012
Posts: 4

Re: Çuna si më kishit qi mua?

une do te kisha qire ne goje.dhe di ta kisha derdhur ne goje:P

Offline

 

#112 18.03.2012 22:51:44

xhesi
i/e regjistruar
Registered: 06.02.2012
Posts: 11

Re: Çuna si më kishit qi mua?

un ty vetem do te qija pa pushim edhe mbai ta derdhja prap do vazhdoja te qija

Offline

 

#113 18.03.2012 23:08:44

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Çuna si më kishit qi mua?

do ta fusja ne goj e ku te deshiron ti veq mu lajmero


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#114 22.03.2012 17:13:42

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

cfare pozicionesh do kishit dashur
ku do ta fusnit karin dhe ku do derdheshit
a do kishit ndonje kerkese te vecante

duhet met pa ftyren si dokesh,tani flasim qysh ki qef:P:P

Offline

 

#115 26.03.2012 15:46:34

Narti
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2012
Posts: 5

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

po ndonje preference per tu derdhur keni

hmmm en gojee , duke te shiku direkt en sy

Offline

 

#116 24.09.2012 23:25:19

ADRI CH
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2012
Posts: 9

Re: Çuna si më kishit qi mua?

nuk ma merr mendja qe eshte femer,  eshte fake , mos shkruni quna se nuk eshte femer , ket fotografi e ka kopju,, nuk eshte fotografia e vet,,,

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting