FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.07.2009 22:23:13

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Gjëja që ju eksiton më shumë?

Kushe eshte gjeja qe ju eksiton me shume ne qirje ?? peesh te lepij veshin ose gushen disa te tiera nga pervoja juaj??

Offline

 

04.07.2009 22:23:13

AdBot
Advertisements

#2 04.07.2009 23:13:11

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

mua do me pelqente te provoja te qija nje goce
e kam enderr qe me ato breket me kar artificial te qija nje goce bjonde

Offline

 

#3 28.07.2009 14:15:06

Mentor^Kurtishi
Azilant...........
From: Diskoteka BOLERO
Registered: 09.03.2008
Posts: 25

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

gjeja qe me eksiton me shume gjate seksit eshte kur ne prapavije degjoj kenget e mia

atehere kallem krejt bej si trent

Offline

 

#4 31.07.2009 15:35:02

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

Hmmmm kam merak cicat kur te mi thith mashkulli eksitona shume

Offline

 

#5 31.07.2009 15:38:50

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

bukuroshja qysh je ,hin en msn qe mundesh

Offline

 

#6 09.11.2009 08:00:52

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

kur me lipin mbrapa veshit kur mi thith cicat dhe kur ma shtin guhen ne pidh

Offline

 

#7 09.11.2009 10:16:43

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

loressa wrote:

kur me lipin mbrapa veshit kur mi thith cicat dhe kur ma shtin guhen ne pidh

Hmmm interesant disa gjera vetem se i kemi ne te dy koincidence moj vajce... remeber these sayings days before??!!

Offline

 

#8 09.11.2009 11:11:17

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

Mentor^Kurtishi wrote:

gjeja qe me eksiton me shume gjate seksit eshte kur ne prapavije degjoj kenget e mia

atehere kallem krejt bej si trent

hahahha

Offline

 

#9 28.11.2009 06:59:21

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

mua me pelqen te ma lepije karin dhe ta qi femren nga mbrapa duke ja shtrenguar cicat ne te njejten kohe ,,aty prishem nuk duroj shume.

Offline

 

#10 01.12.2009 15:25:22

arlindi>o.t.r<
i/e regjistruar
Registered: 01.12.2009
Posts: 15

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

Kur ma kap vajza karin me goje atehere mbaroj fare

Offline

 

#11 23.12.2009 11:07:11

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

Kur bej seks me dy veta e njeri me lepin pidhin e tjetrit ja marr ne goje e me pas te qihem me 2 kara

Offline

 

#12 25.02.2010 00:06:23

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

akullore te kisha propozu 3 une

Offline

 

#13 26.03.2010 14:37:17

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

une eksitohem pa mas kur gjat qimjes femra i shterngon cicat e veta ,,uuuff ani kur i preg cicen me gjuh te vet  qmendna fare ,.. ku bre u kalla.

Offline

 

#14 26.03.2010 14:44:49

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

valla une kur e nij trupin e frajerit tem kallem krejt.,e ka trupin e ndishem shum,e ka trupin e fresket  shum.
          qdo kun kur me prek  kallem ,e leje mo kur bojmi sex.

Offline

 

#15 26.03.2010 18:54:00

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

kur ma thith pidhi karin tim edhe me shikon ne sy ..ajo me eksiton shum

Offline

 

#16 27.03.2010 11:16:38

28 orgazma
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 15

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

Vdes kur e coj ne orgazem, hipur siper meje dhe ta shtrengoj nga supet fort e ta ul me force siper karit. Shtrire ne tavoline, kembet e saj siper supeve te mia dhe une qe i kap duar dhe i ushtroj presin duke i zhyt karin thelle e me thelle...  Tjeter gje, kur eshte prapsh dhe siper meje me kurriz karin ne byth dhe nje banane ne dore duke e zhytur ne pidhin e saj krejt long... ka dhe te tjera

Offline

 

#17 05.05.2010 17:00:42

zesh_kani
Guest

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

mua me pelqe te  ma thith karin shum se shum i kallt jam ne sex shum me pelqem mema marr ne goj garin  mema thith fort

 

#18 05.05.2010 22:25:46

ardita seksi
i/e regjistruar
Registered: 05.05.2010
Posts: 5

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

duaaa te qihemm

Offline

 

#19 25.09.2010 21:01:13

Reem
i/e regjistruar
Registered: 25.09.2010
Posts: 6

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

Komt e femres m`lujn kejt kejt kejt m`ja lipi sene ooo kallna :A:A :rolleyes:

Offline

 

#20 26.09.2010 23:55:36

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

28 orgazma wrote:

Vdes kur e coj ne orgazem, hipur siper meje dhe ta shtrengoj nga supet fort e ta ul me force siper karit. Shtrire ne tavoline, kembet e saj siper supeve te mia dhe une qe i kap duar dhe i ushtroj presin duke i zhyt karin thelle e me thelle...  Tjeter gje, kur eshte prapsh dhe siper meje me kurriz karin ne byth dhe nje banane ne dore duke e zhytur ne pidhin e saj krejt long... ka dhe te tjera

cuno, na e bere pidhin qull me keto shkrime :P :P:P

Offline

 

#21 28.09.2010 23:25:28

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

kari me damar (kur eshte i ngrefur) :P

Offline

 

#22 30.09.2010 23:09:13

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

fuck off wrote:

bythet e akullores me cmenden fare ;);)

;) :cool: :)

http://i.mnsls.com/552/55265.gif

Offline

 

#23 01.10.2010 02:46:32

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

loressa wrote:

kur me lipin mbrapa veshit kur mi thith cicat dhe kur ma shtin guhen ne pidh

hey o loressa eke provuar te hy kari nga bytha dhe te dal nga pidhi pastaj ti biesh me dore ....??

Offline

 

#24 01.10.2010 02:48:37

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

bukuroshja seksi wrote:

Hmmmm kam merak cicat kur te mi thith mashkulli eksitona shume

site kesh qumesht me bollek veq ma ben nje zile se vi marre dhe pompen me vete ....

Offline

 

#25 01.10.2010 02:56:09

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

Akullorja wrote:

Kur bej seks me dy veta e njeri me lepin pidhin e tjetrit ja marr ne goje e me pas te qihem me 2 kara

ti nuk duhesh te hash shum akullore ete njejten kohe te shifsh porno ...
nji mete lepi a dy kara mete qi tjeter gja te mungon ....hahahaaa katastrof

Offline

 

#26 21.10.2010 11:47:27

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

bythet e akullores???ato qe shef aty???vallaj er ti ti kishte pas ene vete si ato ajo, kish fillu me i dhone me qera...hahaha

Offline

 

#27 21.10.2010 12:27:32

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

po te qi motren ty ene hajde shife sa peder jam...ta caj marmiten...rrot kari

Offline

 

#28 06.04.2011 10:04:32

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

loressa wrote:

kur me lipin mbrapa veshit kur mi thith cicat dhe kur ma shtin guhen ne pidh

une eksitohna kur tja thithi cicat edhe poza 69 mmmmmmmm

Offline

 

#29 06.04.2011 10:06:07

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Gjëja që ju eksiton më shumë?

ardita seksi wrote:

duaaa te qihemm

Hajde Ardita pot pres met QIIII

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting