FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.07.2009 10:51:43

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Alma erdh te ju + Foto

Pershendetje une quhem Alma jetoj ne Bosnje per momentin.

http://imageto.net/thumbs/1ec3911748.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3911979.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3911985.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3915400.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3916514.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3928797.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3942930.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3957791.jpghttp://imageto.net/thumbs/1ec3960934.jpg

Offline

 

07.07.2009 10:51:43

AdBot
Advertisements

#2 07.07.2009 12:17:35

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Alma erdh te ju + Foto

lexoj mesazhet ne imell

Offline

 

#3 07.07.2009 16:28:38

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Alma erdh te ju + Foto

sexy^^

Offline

 

#4 07.07.2009 17:25:10

xemy
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 10

Re: Alma erdh te ju + Foto

uuuuuuu teper seksi komplimente
lexo nje pm te kam dergu

Offline

 

#5 07.07.2009 19:04:17

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Alma erdh te ju + Foto

alma pidh i imir je shpirt po nxirre pak ta shikojm

Offline

 

#6 07.07.2009 19:47:56

jaguari
i/e regjistruar
Registered: 04.07.2009
Posts: 7

Re: Alma erdh te ju + Foto

Pershendetje une quhem Alma jetoj ne Bosnje per momentin.
-------------------------------------------------------------------------------------------
mir se erdhe Alma pidh i mir na qenke

Last edited by jaguari (09.07.2009 20:50:34)

Offline

 

#7 07.07.2009 20:30:50

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Alma erdh te ju + Foto

je krye pithe:D

Offline

 

#8 08.07.2009 11:44:05

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Alma erdh te ju + Foto

Flm e till jam

Offline

 

#9 09.07.2009 10:21:36

FuckMaster
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2009
Posts: 7

Re: Alma erdh te ju + Foto

Shum Te Bukur E Paske Bothen..

Mir Se Wjen...Crazy Girl

Offline

 

#10 09.07.2009 10:22:05

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Alma erdh te ju + Foto

a ma kishe mar n'goj oii alma ose naj nat bashk :P

Offline

 

#11 09.07.2009 21:08:13

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Alma erdh te ju + Foto

alma pershendetje

Offline

 

#12 10.07.2009 09:01:44

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Alma erdh te ju + Foto

alma shume e mire je. Ne te dyja baske do te cmendnim cdo djale qe do kishim qejf.
apo jo cuna?

Offline

 

#13 10.07.2009 11:08:23

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Alma erdh te ju + Foto

slutty_iva wrote:

alma shume e mire je. Ne te dyja baske do te cmendnim cdo djale qe do kishim qejf.
apo jo cuna?

osht e v8 iva :D

Offline

 

#14 10.07.2009 12:41:22

Kkari
Guest

Re: Alma erdh te ju + Foto

owowo qfar pidhii ta hngsha :P boll pidh koke

 

#15 11.07.2009 18:00:37

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Alma erdh te ju + Foto

JE   shum  e  bukur  ne  foto dhe  ke  nje  sharm  shum  te  lezetshem  kisha  pas  deshir  te  kem   ndoni   foto  me  re  nga  ti

Offline

 

#16 11.07.2009 18:01:04

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Alma erdh te ju + Foto

JE   shum  e  bukur  ne  foto dhe  ke  nje  sharm  shum  te  lezetshem  kisha  pas  deshir  te  kem   ndoni   foto  me  re  nga  ti

Offline

 

#17 12.07.2009 08:50:01

emi_m_gj
i/e regjistruar
Registered: 04.01.2009
Posts: 20

Re: Alma erdh te ju + Foto

pershendetje Alma,qenke nje qik e mire dhe paske nje trup te hatashem,por me vjen keq qe do shprehen menjehere ato mendime te ulta qe ka per femer,pernjehere reagon ,jo ta ha ate jo kete,te bejm nje bised ma serioze,nuk na ka hije veq do fjal bajate,sexi vjen mbas shoqerimit apo bisedes ma te gjat me partnerin...nuk esht diqka e menqur ti thuhet pernjehere femnes oh ta lepij pidhin  e diqka tjeter,,,ju pershendes te gjitheve ne kete forum

Offline

 

#18 13.07.2009 12:50:13

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: Alma erdh te ju + Foto

Bravo Alma, qenke me te vertet goce seksi, me nje fjale pidh i mire, por duhet ta provosh dhe qe din te qihesh mire. A ke ndonje foto apo video qe ke bere kur ke qene duke u qire. Nese po atehere na e dego qe e bejme nje vleresim me te drejte

Offline

 

#19 15.07.2009 01:12:31

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Alma erdh te ju + Foto

Mire se vjen, caste te mira dhe debate te kendshme ne forum.

:P:P:P

Offline

 

#20 16.07.2009 22:34:37

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Alma erdh te ju + Foto

tung alma perfekt po dokesh .........kisha dasht me kontaktu me ty

Offline

 

#21 18.07.2009 01:14:23

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Alma erdh te ju + Foto

alma shume e mire je. Ne te dyja baske do te cmendnim cdo djale qe do kishim qejf.
apo jo cuna?

--------------------------------------------------------------------------------
I want to enjoy life pa asnje dyshimm

Offline

 

#22 18.07.2009 01:15:36

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Alma erdh te ju + Foto

jelli bona si ti znaci

Offline

 

#23 18.07.2009 09:55:05

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Alma erdh te ju + Foto

o alma nga ke humbur

Offline

 

#24 24.07.2009 16:06:30

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Alma erdh te ju + Foto

O alma shume bukur dukesh ne foto...komplimente

Offline

 

#25 24.07.2009 17:05:11

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Alma erdh te ju + Foto

bukuroshja seksi wrote:

O alma shume bukur dukesh ne foto...komplimente

Flm per komplimentet

Offline

 

#26 24.07.2009 17:05:26

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Alma erdh te ju + Foto

QEJFLI wrote:

o alma nga ke humbur

Une jam ketu. por ju keni humbur

Offline

 

#27 24.07.2009 17:19:54

xXx..PeJanali..xXx
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 5

Re: Alma erdh te ju + Foto

alma...e mir qenke por ma i bukru jam un ;)

Offline

 

#28 24.07.2009 17:26:02

orexi
Guest

Re: Alma erdh te ju + Foto

mir po dukesh

 

#29 24.07.2009 19:18:35

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Alma erdh te ju + Foto

orexi wrote:

mir po dukesh

falemiderit orexi

Offline

 

#30 28.07.2009 07:28:38

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Alma erdh te ju + Foto

oi alma kissum niehr (K)

shum mir paske dal :D

Offline

 

#31 28.07.2009 15:06:54

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Alma erdh te ju + Foto

Unikkatil wrote:

oi alma kissum niehr (K)

shum mir paske dal :D

Thanks Unikkatil

Offline

 

#32 28.07.2009 15:14:59

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Alma erdh te ju + Foto

mire se vjen ALMA

Offline

 

#33 10.08.2009 01:26:52

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: Alma erdh te ju + Foto

e vertet eshte iva ...ju me te vertet do te cmendni cdo djale ketu ...... jeni te mrekullushme

Offline

 

#34 10.08.2009 01:29:48

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: Alma erdh te ju + Foto

ooo cfar bythe  krejt ta kisha hanger ......shume bukuloshe...

Offline

 

#35 27.08.2009 22:06:15

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Alma erdh te ju + Foto

ka te drejt iva o alma,jeni klas te gjithe,alamet femnash

Offline

 

#36 28.08.2009 00:33:59

ilegallboy
Guest

Re: Alma erdh te ju + Foto

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
vertet meriton me te ci bukur dhe fort ....
Je pidh i vertet

 

#37 28.08.2009 23:42:44

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Alma erdh te ju + Foto

o alma je pidh klasi,nuk lodhe mashkulli duke te qire ty,gjithçka prefekt,do jete kenaqesi ta lèpijsh pidhin tend,perse nuk na e len adresen ne emai.po ashtu shkruaj sirius-75@hotmail.com

Offline

 

#38 02.09.2009 00:52:23

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: Alma erdh te ju + Foto

:rolleyes:qa kari me fol o jaran
ti koke e mir met qi n'kad

Offline

 

#39 06.09.2009 10:47:02

sweety-uk
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 3

Re: Alma erdh te ju + Foto

oalma sa e bukiur qenke vertet vajz e endrres per mu kishe qen po te ishte e mundur.pershendetje

Offline

 

#40 08.09.2009 09:24:02

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Alma erdh te ju + Foto

Pidh e gjys koke...veq ishalla si ke vjedh ne net kto foto

Offline

 

#41 13.09.2009 18:40:29

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Alma erdh te ju + Foto

shum sexy  je alma... wauuu

Offline

 

#42 09.10.2009 09:59:32

Only For Sex
i/e regjistruar
Registered: 17.02.2009
Posts: 5

Re: Alma erdh te ju + Foto

Shume pidh i embel qenke....

Offline

 

#43 11.10.2009 21:08:38

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Alma erdh te ju + Foto

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:56:58)

Offline

 

#44 11.10.2009 21:09:21

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Alma erdh te ju + Foto

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:57:10)

Offline

 

#45 17.10.2009 18:00:54

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Alma erdh te ju + Foto

Pershendetje Alma,

Po te ra rruga nga Tirana ma bej nje email te bisedojme ne nje kafe po deshe. Je yll bote.

Respekte :)

Offline

 

#46 23.10.2009 14:26:29

Gentiani
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 13

Re: Alma erdh te ju + Foto

shume foto te bukur,je e mrekullueshme....nese deshiron dicka me shume me bej ftes  foxy_angel@windowslive.com

Offline

 

#47 26.10.2009 08:13:36

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Alma erdh te ju + Foto

slutty_iva wrote:

alma shume e mire je. Ne te dyja baske do te cmendnim cdo djale qe do kishim qejf.
apo jo cuna?

Ke shume te drejte iva. Pas dy oresh do me kishit rrezuar dhe mua. Kuptohet, te dyja bashke!!!.

;)

Offline

 

#48 02.11.2009 22:05:59

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: Alma erdh te ju + Foto

kuku moj alma facen e kurves e paske po krejt at pidh ta kisha sakatue besom qe te kisha myt tut qie ka 5 her ne dite te kisha qie ajt kiss

Offline

 

#49 06.01.2010 10:02:43

BoletinM
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2010
Posts: 6

Re: Alma erdh te ju + Foto

Pidh i mir koke
Neese ka mundsi naj kafe :P

Offline

 

#50 09.01.2010 15:55:37

laurtim
Guest

Re: Alma erdh te ju + Foto

shum pidh e fort te kokshe alma a munesh mu ma jap add te folmi :)

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting