FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.07.2009 15:57:02

femerlepiresi
i/e regjistruar
Registered: 08.07.2009
Posts: 10

Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

jam i sigurt se vajzave i pelqen ti lepijne kudo, ne pidh, bythe, gjoks, etj. na tregoni pak se ku ju pelqen me shume dhe pse.

Offline

 

12.07.2009 15:57:02

AdBot
Advertisements

#2 14.07.2009 14:48:59

t.b.
i/e regjistruar
Registered: 14.07.2009
Posts: 3

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

po normal qe kan shum qef  femrat me i lep ne qdo vend  bile bile edhe ne bir te bithes  se pse kan shuzm lezet saqe edhe dikush qe i lepin nuk mund ti kenaq si duhet hahah femra e lyp keshtu daj

Offline

 

#3 14.07.2009 14:50:48

t.b.
i/e regjistruar
Registered: 14.07.2009
Posts: 3

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

[img][/img] ooooooooooo po po me pelqen mua me se shumti me me lepi majen e karit hahah aty asht lezeti

Offline

 

#4 16.07.2009 22:09:46

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Normal ne pidh :d:D:D:D

Offline

 

#5 18.07.2009 12:28:13

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

PRSH : TE JU TREGOJ UNE SE UNE ME SE PAKTI NJE HER NE JAVE
LEPI PIDHIN, MU MI KONA SHUMMMMM,KA PAS RASTE SE
E KAM PRUAR FEMREN TE KET ORGAZEM DERI NE 3 HER NE DITE
TUJ JA LEPI PIDHIN ,KJO ESHT E VERTET :rolleyes:
NUK KA MA MIR KUR KA FEMRA ORGAZEM ,E UNE TUJ JA LEPI
HALA ,<<TRANOHET FEMRAAAA KUKU SA MIRRRRR ESHT ,
PO ME JU TREGU DREJT HALA SPATA RAST  QE NJE  FEMER
SHQIPTARE TE ME LEPI MUA NJEHER .

Offline

 

#6 19.07.2009 16:33:14

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

ne  maje  te pillit  mashum

Offline

 

#7 19.07.2009 16:33:58

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

ne  maje  te  pillit mendoj un

Offline

 

#8 19.07.2009 16:34:06

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

ne  maje  te  pillit mendoj un

Offline

 

#9 19.07.2009 16:34:13

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

ne  maje  te  pillit mendoj un

Offline

 

#10 19.07.2009 16:34:48

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Code:

ne  maje  te  pillit mendoj un

Offline

 

#11 19.07.2009 16:36:09

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

alma  aeki  provu  ti  a taha  pillin

Offline

 

#12 24.07.2009 11:17:53

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Alma wrote:

Normal ne pidh :d:D:D:D

normal pra eshte vendi me i bukur i femrave

Offline

 

#13 25.07.2009 12:13:42

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

qe i ki cicat kaq te bukura a don me thon se te vjen lezet ma shum ty kur ta lipin mashkulli a :D a normal si tonave hahah pak hajgare po mundesh mu pergjigj

Offline

 

#14 25.07.2009 12:26:46

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

eksituesi wrote:

qe i ki cicat kaq te bukura a don me thon se te vjen lezet ma shum ty kur ta lipin mashkulli a :D a normal si tonave hahah pak hajgare po mundesh mu pergjigj

sdon me then qe kush i ka cicat me t'mdhaja ndin me shume lezet
per mendimin tim eshte njejt ndjen te njejten lezet

Offline

 

#15 25.07.2009 12:39:35

hacker
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2009
Posts: 5

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

 

Last edited by hacker (25.07.2009 12:51:23)

Offline

 

#16 25.07.2009 12:47:25

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

bukuroshja a ki qef mu qi ma shum me nje qe ka pervoj a me virgjin,bukuroshe a ki imell qe ki publuko en forum aty ku osht mi lan imellat

Offline

 

#17 25.07.2009 13:09:29

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

eksituesi wrote:

bukuroshja a ki qef mu qi ma shum me nje qe ka pervoj a me virgjin,bukuroshe a ki imell qe ki publuko en forum aty ku osht mi lan imellat

eksituesi ma shume kam qejf me ni mashkull me pervoj disa vjeqare..

Offline

 

#18 25.07.2009 14:12:19

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

bukuroshja seksi wrote:

Alma wrote:

Normal ne pidh :d:D:D:D

normal pra eshte vendi me i bukur i femrave

qa ta kisha lpi krejt pidhin:D:P (a kishe pranu loqk)

Last edited by Unikkatil (25.07.2009 16:56:16)

Offline

 

#19 25.07.2009 14:16:57

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

mir shum me mu pra nuk po u zhgenjejshe :D ata jap une imellin a pi len ti en forum

Offline

 

#20 28.07.2009 12:51:17

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Ne pidh dhe ne mes te cicave.

Offline

 

#21 29.09.2009 08:36:56

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

kudo. lepirja mua me eksiton teper

Offline

 

#22 29.09.2009 21:00:21

erza
Guest

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

qija nanen ma mir si ne pidh ska

Code:

 

#23 30.09.2009 14:57:47

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

:cool:

Last edited by Jackal (09.11.2009 15:20:19)

Offline

 

#24 03.11.2009 09:05:16

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Ne pidh normal por edhe majet e cicave me mi lepi dhe me mi kafshu ngapak me eksiton

Offline

 

#25 03.11.2009 15:30:02

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Loressa si duket moj vajze ti ma lexon mendjen mua, permend gjerat qe une me se shumti i dua...emmmm... te pershendes bukuro

Offline

 

#26 03.11.2009 15:45:42

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Jackal wrote:

Loressa si duket moj vajze ti ma lexon mendjen mua, permend gjerat qe une me se shumti i dua...emmmm... te pershendes bukuro

si duket edhe ti po dishe mir me nxeh 1 femer

Offline

 

#27 03.11.2009 15:48:37

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

loressa wrote:

Ne pidh normal por edhe majet e cicave me mi lepi dhe me mi kafshu ngapak me eksiton

A BEN NE MAJEN E PIDHIT ME TE LEPI SE ATEHER KALLESH MA SHPEJT

Offline

 

#28 03.11.2009 15:53:45

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

LEOOO wrote:

loressa wrote:

Ne pidh normal por edhe majet e cicave me mi lepi dhe me mi kafshu ngapak me eksiton

A BEN NE MAJEN E PIDHIT ME TE LEPI SE ATEHER KALLESH MA SHPEJT

qaty osht kulmi

Offline

 

#29 03.11.2009 16:04:57

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

po eshte e vertet me pelqen shume paraloja, keshtu filloj qetas, lehte, duke puthur dhe lepire kudo, puthje dhe lepirje me buze duke leshuar ajer te ngrohe nga hoja ime perkedhelje te lehta, nganjehre shtergoj pjeset e buta, gjoksin, belin, vithet e partneres, lepij gjoksin, thith majet e cicave i kafshoj lehte, shterngoj me pellembe , puth ne buze dhe gushe, zbres posht ngadale tek cicat, beli rreth kerthizes , e pastaj me poshte .... etj etj

Offline

 

#30 03.11.2009 16:14:29

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Jackal wrote:

po eshte e vertet me pelqen shume paraloja, keshtu filloj qetas, lehte, duke puthur dhe lepire kudo, puthje dhe lepirje me buze duke leshuar ajer te ngrohe nga hoja ime perkedhelje te lehta, nganjehre shtergoj pjeset e buta, gjoksin, belin, vithet e partneres, lepij gjoksin, thith majet e cicave i kafshoj lehte, shterngoj me pellembe , puth ne buze dhe gushe, zbres posht ngadale tek cicat, beli rreth kerthizes , e pastaj me poshte .... etj etj

hmmmmm.......No comment

Offline

 

#31 05.11.2009 04:17:32

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

provojeni i here me ju lepi bythen... se o ma mire se me ju fut karin ne bythe, se ceshte e verteta ca femra e perballojn ca se perballojn... po lepirjen ne byth te gjitha e adhurojn... mos harroni ta lani para se tja u lepine ok???hahahaha

Offline

 

#32 05.11.2009 23:24:36

sex ledi
i/e regjistruar
Registered: 03.11.2009
Posts: 13

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

normal se maja e pillit asht gjaja ma e amel dhe ma eksituse kur ma lepin i dashuri un fluturoj

Offline

 

#33 06.11.2009 19:54:30

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

loressa wrote:

LEOOO wrote:

loressa wrote:

Ne pidh normal por edhe majet e cicave me mi lepi dhe me mi kafshu ngapak me eksiton

A BEN NE MAJEN E PIDHIT ME TE LEPI SE ATEHER KALLESH MA SHPEJT

qaty osht kulmi

a don njeher me ta kall kulmin e pidhit me ta lepi KREJTTTTTTTT

Offline

 

#34 02.01.2010 14:05:57

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Ne pidh de...

Offline

 

#35 03.01.2010 20:30:20

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

mendoj se kallen ma shum kur  i lepin ni mashkull ne pidh se ne disa vende tjera

Offline

 

#36 04.01.2010 14:03:29

thithesi-i-pidhit
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2009
Posts: 25

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

femrat i exiton edhe lpirja apo puthja ne qaf puthja ne ghoksa puthja ne tere trupin puthja ne gishtat e kembeve por lpirja  qe me se shumti i exiton eshte ne pidh asajna nuk mujne me i rezistu asesi eshte seni me i mrekullushem qe ndodhe ghate sexit une per vete nese nuk e thithi njehere mir e mir pidhin nuk ja shti karin nuk e ndij sexin  nese nuk kam sex oral paraprakisht

Offline

 

#37 07.01.2010 22:47:17

kujta_ffm
Guest

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

deshta mi pyt qikat a ma lezet ju vjen me jav lpi dhipin a ju mejpi karin

 

#38 08.01.2010 12:58:20

snakeman
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 08.01.2010
Posts: 4

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

o shpirt ku dush

Offline

 

#39 08.01.2010 12:58:50

snakeman
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 08.01.2010
Posts: 4

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

o shpirt ku dush ;)

Offline

 

#40 30.01.2010 00:59:35

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Kaltrina wrote:

Ne pidh dhe ne mes te cicave.

a pranon prej meje

Offline

 

#41 04.03.2010 03:23:44

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

te mi thith cicat sikur bebe dhe te ma lepij

Offline

 

#42 05.03.2010 00:39:16

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

Patjeter , petalet e pidhit kerkojne t'i lemosh dhe ti thithesh me gjuhee nese don t'ja maresh nektarin :P

Offline

 

#43 05.03.2010 20:44:54

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

DallDyshani wrote:

Patjeter , petalet e pidhit kerkojne t'i lemosh dhe ti thithesh me gjuhee nese don t'ja maresh nektarin :P

hahaha shum me vend

Offline

 

#44 06.03.2010 11:01:45

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

E kisha lepi n`krejt trupin femren,, e mas shumti n`piDhh.....

Offline

 

#45 07.03.2010 16:33:12

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Vajza, ku ju pëlqen me ju lëpijë më shumë?

heheh sexygirl un te kisha lepi ty veq gishtat e dores deri tu kish djeg pidhi krejt

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting