FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.07.2009 15:28:31

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Bëhuni V.I.P. Member

V.I.P. Member

eshte titull qe ofrohet nga forumi erotik kosovarja

kush mund te behet VIP MEMBER?

-cdo anetare qe ka mbi 30 postime
-cdo anetare qe frekuenton rregullisht forumin
-cdo anetare qe hap tema dhe debaton ne temat tjera
-cdo anetare qe respekton rregullat e forumit

- per tu anetaresuar ne kete grup kontaktoni mua ne privat...

Offline

 

28.07.2009 15:28:31

AdBot
Advertisements

#2 28.07.2009 15:28:50

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Si fillm ALMA eshte me kerkese te saj eshte shtuar ne grupin VIP

Offline

 

#3 28.07.2009 18:32:26

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Unikkatil

i shtohet listes së anetare VIP

Offline

 

#4 29.07.2009 08:48:07

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Nita_GV wrote:

Unikkatil

i shtohet listes së anetare VIP

2 forum qyky qe jom regj. edhe ktu jom V.I.P si atje kur t'jesh pidh nane qishtu e ki :P

Offline

 

#5 03.08.2009 01:20:58

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Bëhuni V.I.P. Member

kerkoj edhe une te jem Vip

Offline

 

#6 26.08.2009 13:00:27

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Bëhuni V.I.P. Member

dhe une do te deshiroja te beja pjese ne ket grupim,nese ju do na mundsoni ket gje,moj sexy nita

Offline

 

#7 09.10.2009 20:10:33

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Anetarja PARIS sa po u shtua ne liste VIP.

SUKSESE :)

Offline

 

#8 10.10.2009 02:38:32

drelanim
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 10.10.2009
Posts: 17

Re: Bëhuni V.I.P. Member

qka jon avantazhet e VIP-ave

Offline

 

#9 11.10.2009 21:56:50

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:45:51)

Offline

 

#10 11.02.2010 11:40:10

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Deshiroj të bëhem V.I.P Member!!! ?? :cool:

Last edited by The|Dicky (11.02.2010 11:40:46)

Offline

 

#11 26.09.2010 21:41:33

SexVsLove
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2009
Posts: 22

Re: Bëhuni V.I.P. Member

a t'vjen edhe ni piqk me gjith kto sene

Offline

 

#12 04.04.2012 10:12:30

.#HeTr!c.K#.
i/e regjistruar
Registered: 04.04.2012
Posts: 4

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Paska munges te femrave ketu...!

Mungojne edhe postime femrore....!

Offline

 

#13 08.04.2012 17:25:47

Erolli
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2012
Posts: 4

Re: Bëhuni V.I.P. Member

po un mundem me qen diqka apo jo

Offline

 

#14 15.04.2012 17:53:28

mithun
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2012
Posts: 1

Re: Bëhuni V.I.P. Member

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting