FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.07.2009 17:46:58

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit

Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit   

Një sekretare 30 vjeçare nga Singapori, “aksidentalisht” ka kafshuar penisin e shefit të saj, gjersa ajo në veturë kënaqte shefin me seks oral, kur papritmas në “çerdhen” e tyre të parkuar u përplas një veturë tjetër.

Që të ngjaj si në film, në ato momente “kritike”, sekretarja ndjekej nga një detektiv privat, të cilin e kishte angazhuar burri i saj, që dyshonte se gruaja po e tradhton.

Çifti jashtëmartesor automobilin e kishin parkuar në një park të zonës dhe kur vetura e tyre filloj të lëkundet, detektivi shfrytëzoj rastin për të bërë edhe ca fotografi. Në atë momente nga rruga doli një veturë, duke u përplasur me çerdhen e të dashuruarve dhe duke shkaktuar “tragjedinë” e rëndë – kafshimin e penisit.

“U dëgjua në përplasje e fortë, ndërsa më pas gruaja (sekretarja) doli nga vetura duke bërtitur me zë të lartë. Nga goja i rridhte gjak, ndërsa jam shokuar kur nga goja pështyu copa mishi”, deklaroi detektivi. Sekretarja dhe shefi i saj, pas aktit “trishtues” menjëherë u dërguan në spital, ku kirurgët me sukses ngjitën copën e kafshuar të penisit

Offline

 

28.07.2009 17:46:58

AdBot
Advertisements

#2 28.07.2009 18:32:12

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit

gabim bre :P

Offline

 

#3 29.07.2009 12:19:38

fatmir ymeri
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2009
Posts: 28

Re: Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit

Prap nga pervoja! Para 3-i, viteve kame pasur nje aventur sexuale me nje kolege (duke menduar se do te qihemi 3-4-er), dhe kjo afere gati sa me ka kushtuar me shkurorezim.
   
     Edhe nese duhet pasur aventur sexuale me ndonje person tjeter pos partneres aktuale, atehere bere me dikend qe nuk e takon gjdo moment, por qe eshte me larg (se paku te punoj ne ndonje organizat tjeter), e mundesija e diskrecionit eshte me e madhe. Nese eshte me kolege, ateher, vaj halli per ty, pasiqe nuk munde ta ruash diskrecionin assesi - Besom. Ki kujdes se do te pendohesh.

     TUNG  &  FLM  &  KLM.

Offline

 

#4 27.12.2009 17:29:45

fat_toni
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 17

Re: Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit

eu bre NITA gjithqka po din edhe ti ............ja kafshon po qka

Offline

 

#5 27.12.2009 17:30:06

fat_toni
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 17

Re: Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit

eu bre NITA gjithqka po din edhe ti ............ja kafshon po qka

Offline

 

#6 27.12.2009 17:30:31

fat_toni
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 17

Re: Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit

eu bre NITA gjithqka po din edhe ti ............ja kafshon po qka

Offline

 

#7 19.09.2015 22:14:10

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Sekretarja "aksidentalisht" kafshon penisin e shefit

Aksident te mire paska perjetuar kjo sekretare :P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting