FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.07.2009 18:11:10

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Meshkuj: me çfarë femra...

Ju gjinia ma e forte: me çfare femra (qfare nacionaliteti) jeni qi ma se miri dhe ju kan lan pershtypjen qe jane ma te mirat ne sex?

Offline

 

28.07.2009 18:11:10

AdBot
Advertisements

#2 28.07.2009 18:31:22

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

zezajkat edhe shqiptarkat (Y)

Offline

 

#3 28.07.2009 18:50:55

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

o kaltrina pse ke mungu kaq gjate ne forum

Offline

 

#4 28.07.2009 18:51:59

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

QEJFLI wrote:

o kaltrina pse ke mungu kaq gjate ne forum

kam qene ne studime dhe nuk kam pas atje qasje te lire ne internet

kam pasur internet vetem ne fakultet dhe atje spo muj me hy neper forume erotike

tash qe jam me pushime dhe hy dhe knaqem

por tash edhe ne konvikt kemi internet dhe do hy rregullisht

Offline

 

#5 02.09.2009 23:40:32

kasanova_84
Guest

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Oj moter nuk ka me shqiptarkat i kum pruvu tanat veq nuk ka me shqiptarkat..

 

#6 03.09.2009 07:24:20

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

SHQIPTARET JANË PERFEKT PO JO KREJT PREJ TYNE AMA SHUME MIRE DQIHEN TA KNAQIN KARIN E SIDOMOS NE GOJ KUR TA  MARRIN.

Offline

 

#7 03.09.2009 07:24:34

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

SHQIPTARET JANË PERFEKT PO JO KREJT PREJ TYNE AMA SHUME MIRE DQIHEN TA KNAQIN KARIN E SIDOMOS NE GOJ KUR TA  MARRIN.

Offline

 

#8 03.09.2009 07:31:57

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

JU PRSH. PAS NJE PUSHIMIT NE KS PREJ 3 JAVESH RIKTHEM HAPET NE FORUM:cool::cool:
UNE PER VETI I KAM PROVUAR SHUMMMMMMMMMMMM
POR SIKUR  FEMRAT SLLOVENI NUK KAAAAAAA E SIGURT ESHT
PERJ  FEMRAT SHQIPTARE DERI TASH SKAM PAS ASNJE QE KA MUJT MEM BIND ME
PUTHJE DHE SEKS

Offline

 

#9 07.09.2009 07:21:10

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

kaltrina po me pidhin tan nuk e kisha nderru asnje , se pidhi yt eshte shum i qart

Offline

 

#10 07.09.2009 07:23:11

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

edhe trupin e ki shum sexi , me kalle krejt bre..........

Offline

 

#11 11.09.2009 11:30:35

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

me femra sex shqiptare nuk ka ne bot ty tina te kisha qi fort e nuk te kisha ndrru me asnje femer ne bot

Offline

 

#12 29.09.2009 15:54:40

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Definitivisht Shqiptaret, jane me te pastra dhe jane me seksi, ndoshta per shkak te gjuhes, por edhe pse une nje kohe kam jetuar ne Angli dhe njoh mire Anglishten , gjuha shqipe eshte me origjinale me duket, ...

Offline

 

#13 11.11.2009 12:43:36

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

shqiptaret jan xerro ... sdin me u qi hic... vec hapi komet ene thone boje punen se spo du me u lodh... shumicen duhet me i msu se kari nuk te vret...hahaha... po si kam qi braziljane ene kubane skam qi naipidh tjeter....spanjollet ne pergjithsi jan te forta, kurse amerikonet jan si objekt experimentimi, mund te bosh ca te dush ne to... ruset icik ma siper shqiptareve... bullgaret ok... rumunet vdesin per kar... e spo kom kohe me shkrujt per te tjerat...

Offline

 

#14 15.11.2009 22:53:49

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Toni_Brooklyn wrote:

shqiptaret jan xerro ... sdin me u qi hic... vec hapi komet ene thone boje punen se spo du me u lodh... shumicen duhet me i msu se kari nuk te vret...hahaha... po si kam qi braziljane ene kubane skam qi naipidh tjeter....spanjollet ne pergjithsi jan te forta, kurse amerikonet jan si objekt experimentimi, mund te bosh ca te dush ne to... ruset icik ma siper shqiptareve... bullgaret ok... rumunet vdesin per kar... e spo kom kohe me shkrujt per te tjerat...

qashtu osht valla spo tham sen ma shum pajtohna me ket shokun se pernime shiptarkat shumica tuten kur te ja kallxojsh karin e leje mo mej qie shashtrisen hala pa jav shtie menojn per vdekjen haha hajt met mira

Offline

 

#15 16.11.2009 05:45:08

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Kaltrina kjo pyetje eshte me vend.
kam provu prej shume vendeve te botes dhe mendimi im eshte se po te thuash te gjitha femrat te njejten proces bejne por qe me ka bere me teper pershtypje nje nga kamboxhja e din si ishte moj ajo yll e para, por me e rendesishmja qe ishte teper seksi vec per tu qi donte e gjithe kohen se leshonte karin nga goja  sa mbaronte me lepirje e fute vet karin ne pill e prej aty perseri ne goje te betohem me ka cmendur fare edhe tani qe e mendoj me cohet kari per te ,po te isha ne evrope perseri do ta mbasha dashnore por tani te harruara e te kaluara por vecse ajo me ka bere shume pershtypje.

Offline

 

#16 02.01.2010 13:54:42

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Shqiptaret kane me qejf shqiptaret.

Offline

 

#17 07.01.2010 09:27:51

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

me  shkina edhe boshnijaket e bosnes , jan nana e karit

Offline

 

#18 08.01.2010 00:44:09

luki-peje
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2010
Posts: 36

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

me shqiptare normal pidh vendor ku ka ma mir se me konsumu prodhime vendore hahah

Offline

 

#19 13.01.2010 17:37:12

Casanova_djal
i/e regjistruar
From: Zürich Geilste Ort
Registered: 12.01.2010
Posts: 32

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Ju shqiptarka shum po dishni  mir mu qi me shkrojna, a jeni xeru ne krevet. Un jetoj ne zvicer mas mirte qihen italianka shpanjollka apo zvicranka. Juve gjith duhet mi than bone kshtu merma kshtu e terta merta per sex sdini gje nuk jeni te gjarta si femne tjera.

Last edited by Casanova_djal (13.01.2010 17:40:27)

Offline

 

#20 22.01.2010 23:47:51

gazmend_meha
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2010
Posts: 28

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

valla edhe une pajtohem me kit shokun ashtu osht se femrat shqiptare nuk din me bo sex siq duhet gjith mon duhet mej msu bo kshtu nuk din met knaq si te tjeret veq msohen kqyrne ne you porno, msonu pak hahha

Offline

 

#21 23.01.2010 00:05:39

ismailove1992
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 19

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

rumunet e kan pidhin 2 dylym tok te rrethekum me avli
Shqiptaret e kan te amel si sheqeri

Offline

 

#22 22.02.2010 21:16:55

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

italiankatt edhe spanjollkat  qihet fortt  kan stil per mu qii

Offline

 

#23 26.04.2010 14:42:59

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

shqiptarkat ta knaqin valla

Offline

 

#24 27.04.2010 08:15:04

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Jackal wrote:

Definitivisht Shqiptaret, jane me te pastra dhe jane me seksi, ndoshta per shkak te gjuhes, por edhe pse une nje kohe kam jetuar ne Perendim dhe njoh mire jeten atje, gjuha shqipe eshte me origjinale me duket, ...

Offline

 

#25 29.04.2010 11:50:08

big_karr
i/e regjistruar
From: TIRONA/ALBANIA
Registered: 08.04.2010
Posts: 17

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

Italianet edhe shqiptaret

Offline

 

#26 29.04.2010 12:06:59

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Meshkuj: me çfarë femra...

shqiptarkat normal . italianet amerikanet .etj

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting