FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.07.2009 10:03:16

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Kam par foruma erotik te jashtem ka meshkuj qe postojin foto per ketu askush se ka postuar

Pse ?

POstoni ketu !

Offline

 

30.07.2009 10:03:16

AdBot
Advertisements

#2 30.07.2009 12:39:21

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

hahah sdi na vjen marre :D

Offline

 

#3 30.07.2009 13:28:25

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

pse neve nuk na vjen a

Offline

 

#4 30.07.2009 15:31:09

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

spom qohet per qata ;)

Offline

 

#5 30.07.2009 15:43:44

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Ku me dit qfar ftyra keni qe nuk po i qitni

Offline

 

#6 30.07.2009 16:27:36

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Pse jane te shemtuarr

Offline

 

#7 30.07.2009 17:37:10

Alma
V.I.P. Member
Registered: 07.07.2009
Posts: 58

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

pse nuk postojne foto pra

Offline

 

#8 30.07.2009 17:56:14

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Nita_GV wrote:

Pse jane te shemtuarr

hauahhauh jo se na del zani keq :P

Offline

 

#9 02.08.2009 17:56:31

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

nita nuk postojm se tani kallni ju pidhat

Offline

 

#10 02.08.2009 18:16:34

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

alma nuk postojm se karin e kena shum te madh e nuk na zan foto, del jasht fotos

Offline

 

#11 02.08.2009 20:46:35

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

me qit foton tem pom doket po i shoh pidhat tu masturbu me kastraveca lol :P

Offline

 

#12 05.08.2009 17:11:34

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

pse nuk e nxirrni karin te shohim se cfare keni
te eksitohemi edhe ne pak

Offline

 

#13 05.08.2009 17:27:48

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

slutty_iva wrote:

pse nuk e nxirrni karin te shohim se cfare keni
te eksitohemi edhe ne pak

thuj ta hangsha karin pa e qit foton se la :P (karin tem d.m.th) :P

Offline

 

#14 06.08.2009 03:19:45

tosi84
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 16

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

sluty iva ne qofte se na tregon pidhin ti ather une kam me qit foto to karin tim ketu..

Offline

 

#15 06.08.2009 06:55:47

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

po tani
te pelqeu?

Offline

 

#16 06.08.2009 07:24:25

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

a ma kishe lan karin tem me hi n'pidh iva ?

Offline

 

#17 06.08.2009 11:20:37

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

he pra pse nuk postoni

Offline

 

#18 06.08.2009 13:44:54

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

uh qyqy si shpell gadimes tu paska ba :P

Offline

 

#19 06.08.2009 13:52:52

MiStEr X
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 11

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

SEPSE MESHKUJ NUK JONE LONG MISH LONG MISHI KA KUSHE RRI


MiStEr X Per probleme tuaja 24ore non stop Misteri-x@hotmail.co.uk

Offline

 

#20 06.08.2009 14:17:30

tosi84
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 16

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

iva po e mbajshe fjalen,, te lumte e paske shum te bukur dhe te vogel pidhin,,,
ma je adresen private dhe ta qoj nji foto

Offline

 

#21 06.08.2009 14:59:49

MiStEr X
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 11

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Nita_GV wrote:

Pse jane te shemtuarr

SE BESOJKETE VERSOJ QE THUA TI MESHKUJT SHQIPTARE TE SHEMTUAR SHIKO CDO VENT TE KETIJE GLOBI NESE GJEN MESHKUJ ME SIMPATIK ME TE EMBEL SE SHQIPTARET ATE HERE MUND TE THUASH


KESHTU QE MOS I SHAJE MESHKUJT SHQIPTARE


MiStEr X Per probleme tuaja 24ore non stop Misteri-x@hotmail.co.uk

Offline

 

#22 06.08.2009 15:02:23

MiStEr X
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 11

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Alma wrote:

Kam par foruma erotik te jashtem ka meshkuj qe postojin foto per ketu askush se ka postuar

Pse ?

POstoni ketu !

CDO PERSON KA TE DREJTAT E TIJE TE POSTOJ APO JO PO ME SA SHIKOJ UNE TI PASKE QELLIM TJETER TE SHIKOSH E TE GJESHE NDONJE QUN TE BUKUR ME ANTE ET FOTOVE

NESE TE INTERESON NDONJE MOS E BEJ KAQ PUBLIKE KETE GJE THUJE NE (PM)EDHE CDO KUSHE MUND TA TREGONE BESOJ


MiStEr X Per probleme tuaja 24ore non stop Misteri-x@hotmail.co.uk

Offline

 

#23 06.08.2009 19:22:48

tosi84
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 16

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

iva na trego se si postohen fotot ketu ne forum se une nuk di se si ta postoj ketu,,,

Offline

 

#24 06.08.2009 19:29:11

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

kam postu po sdi sjam ka e shof az vet

Offline

 

#25 06.08.2009 19:29:25

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

...ffllf

Offline

 

#26 06.08.2009 19:38:56

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Alma wrote:

pse neve nuk na vjen a

jo bre nuk em vjen marreee  kurr ihaaaaa  sa

Offline

 

#27 07.08.2009 01:41:40

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

un dote ju postoj Almaa//flm nga ju ke pidh fantastik..esht me fat djaloshi qe ju ka

Offline

 

#28 07.08.2009 02:50:55

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

ke pidh mahnites..qenke fanatike e pastertsi slutty_iva ..te lumt zemra..je shum shum e miree

Offline

 

#29 25.08.2009 02:44:46

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Nita_GV wrote:

Pse jane te shemtuarr

jo te shemtuar por te martuar haa haaa

Offline

 

#30 13.09.2009 19:26:00

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Po hajdeni ne messenger  edhe ja qes karin ne camer  hahah

Offline

 

#31 19.09.2009 01:41:19

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Nita_GV wrote:

Pse jane te shemtuarr

ndoshta ne gostivar.
prandaj jeni be mo zot ma keq

Offline

 

#32 01.10.2009 20:58:31

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

<a href="http://tinypic.com" target="_blank"><img src="http://i33.tinypic.com/w1ebyu.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>         per almen dhe gjith te tjerat

Offline

 

#33 01.10.2009 20:59:42

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

http://i33.tinypic.com/w1ebyu.jpg per almen dhe gjith vajzat tjera

Offline

 

#34 01.10.2009 21:00:36

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

http://i37.tinypic.com/sli8u0.jpg

Offline

 

#35 01.10.2009 21:01:23

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

http://i38.tinypic.com/bfezap.jpg per kretj juveee vajzat

Offline

 

#36 03.10.2009 19:25:39

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

MIR PO E MAJSHE QE TASH TA QESS GUHEN TIME NE MAJEN E PIDHIT
DHE NUK E HJEKI DERI SA ARIN TE KESH ORGAZEM,
MET TREGU SE SHUMICA E FEMRAVE KUR E ARIJN ORGAZEM ,PIDHIN E KAN TE IDHT
NUK TE VIN SHUM KOH MBRENDA 3 MINUTA E ARIN ORGAZEM TE KESH ME GARANCION
............................................::P:P:P

Offline

 

#37 07.10.2009 17:24:44

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

http://i34.tinypic.com/ip2nwz.jpg

Offline

 

#38 07.10.2009 17:24:58

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

per juve vajzat

Offline

 

#39 08.10.2009 09:03:45

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

njeri mos ngarko aty foto se meniher ty shlyn ;)

Offline

 

#40 08.10.2009 10:02:33

**rela**
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 22

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

une ju kisha thon ma mir mos qitni asnje foto se skini qa me qit sen katastrof ... kaqurot qeli mo hahhhhhhh.qe e kish cek dhe njo ma ma lart,po lene krejt mos u mundoni mo kiss

Offline

 

#41 08.10.2009 10:02:50

**rela**
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 22

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

:mad::o:D:D

Offline

 

#42 24.10.2009 15:13:18

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

oj alma per ty e kisha ba nje foto , qysh dush ti , veq me trego ti dhe ta beje po jo ne forum se meshkujve nuk ju ka hije me dal foto lakuriq siq ju ka hije juve femrave , se ju jeni shum ma sexi ............

Offline

 

#43 24.10.2009 15:14:48

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Rela mire e ki ti , po nuk e ki pa temin halaa heheheheheh, nese do te tregoj  ok............

Offline

 

#44 24.10.2009 15:17:07

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

:P :P :P :P  ok............

Offline

 

#45 26.10.2009 22:09:37

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Kush po don me ma pa?

Offline

 

#46 26.10.2009 22:10:11

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Foton?:D:P

Offline

 

#47 30.10.2009 01:41:41

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

Alma wrote:

Kam par foruma erotik te jashtem ka meshkuj qe postojin foto per ketu askush se ka postuar

Pse ?

POstoni ketu !

O ti krejt qeto foto qe po i sheh te do femnave a nuk po te doken foto a? Po prapa atyne fotove krejt jon karuca te berlift hahhahaha

Offline

 

#48 17.01.2010 21:45:18

eduard
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2010
Posts: 6

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

http://mdb8.ibibo.com/04653616c7465645f5f6ebe474be7ff93e425efe6819bf3fbccb2777af5370665023700c4c0b7217011f8581e60055e9aedaceb25.jpeg

Offline

 

#49 26.02.2010 11:35:45

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

meshkuj po postojn foto por femrat jo he he he

Offline

 

#50 26.02.2010 13:09:49

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: Pse meshkujt nuk postojnë foto në forum?

e po vera postoje ti 1foto veq njelek edhe n'tanga :D tana un ta postoj karin tem ati nfoto tmadhe 1190x1200 :lol:

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting