FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.07.2009 17:19:27

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Kolegja ime franceze

Ishte vonë. Do të duhej të isha që moti në shtëpi, por ja që kisha shumë punë dhe kompania ku punoja na bente stres per kryerjen e detyrave. Kishin shkuar te gjithe pervec meje dhe koleges sime franceze. Ajo eshte zeshkane rreth 25 vjecare, me gjoksa te mbushura mire, me trup te nje modeleje, me ca sy qe kur te shikonte te digjte fare. Buzet nuk i lyen shume, i ben ne fakt pak me te erreta dhe duken si qershi, duken sikur u rrejdh leng dhe s’ke pse te mos mendosh ti kafshosh njehere. Ne byrone tone jemi vetem ne te dy dhe ulemi perballe njeri –tjetrit. Deri ate nate ne ishim vetem kolege pune, asgje me shume. Kurse pas asaj nate ndryshoi gjithcka ne jeten tone.

Filloi te me provokoje se a kam te dashur, ku e kam etj… Une i trgova se e dashura ime ishte me prinderit e saj ne Kosove dhe do te rrinte tre jave. Po si ia ben vetem, ku e kalon kohen e lire etj… pyetje qe edhe mund ta merrja me mend se ku do te dilte.

Me pas kerkoi ndihmen time per tia zgjidhur nje problem, erdhi te tavolina ime dhe me tregonte se ku e ka hallin, se si nuk po e zgjidh dot problemin qe ishte shqaqur ne kompjuterin e saj. I thash, po kalojme te tavolina jote dhe atje do te mundohem ta zgjidhim kete. Kaluam ne anen tjeter, dhe fillova te hulumtoj ne kompjuterin e saj. Hyra ne temp files, aty ku regjistrohen dokumentat nga interneti dhe po shikoja mos e gjej naj „virus“…. dhe ja e gjeta, filluan te me shfaqen fotografi pornografike nga me te ndryshmet.

– Wow keshtu e kalon ti kohen ne pune a? i thash me te qeshur, por vazhdova te shikoja edhe metutje foto tjera. Ajo me shikonte dhe nuk thoshte asgje. Me trego se cila te pelqen me se shumti, e pyeta. Oh tha une me se shumti e dua pafoto… hahaha qeshem te dyte por huri im filloi te ngritej e te ngritej. Ajo e verejti kete dhe edhe me shume me afrohej. Dikur iu ktheva dhe e përqafova, fillova tia ledhatoj supet, pastaj filluam te puthemi me gjuhe si dy dashnore te perndezur. Ia kafshoja gjuhen e ledhatoja ne krejt trupin, ne qafe, ne shpinde, ne vithe dhe me ne fund duart tona u gjenden ne haletet e njeri-tjetrit. Ia futa duart nen fustanin e saj te shkurter dhe po ia  ferkoja pidhin mbi breket e saj. Ajo ma ferkonte karin mbi farmerkat e mia qe me dukej se donte te eksplodoje. PAstaj cicat. Ah cfare cica te forta kishte. Iaferoja me duar dhe ia lepija me gjuhe. Majaj e cicave ia thithja dhe keshtu  e ula ne tavonine dhe ia largova tangat e saj pak anash dhe fillova ta lepij ne pidhin e saj te bukur. E kishte rruar pidhin me shume kujdes. Kishte lene veq ca qime lart qe formonin shkronjen „I“. Ia fusja gjuhen here thelle e her ia lepija anash… Pastaj ia fusja gishtrinjte, dhe e lepija. Ajo perdridhej nga kenaqesia dhe shtyhej me pidh edhe me shume kah goja ime sikur donte qe une te futesha krejt ne pidhin e saj te lengshem.

Kurr nuk ma kishte thithe dikush me mire se ajo. Kur ma mori ne goje, me duej sikur doja te flutoja, me rrenqethej krejt trupi dhe me behej sikur do te kercisja nga shtangimi. Por ajo s’ndalej, here e fuste deri ne gjysme e here lepinte nga maja e deri te koqet.

Ishte radha ime. Ia vendosa njeren kembe mbi tavoline dhe e ktheva nga mbrapa. Fillovba ta gjej pidhin e saj te nxehte me guxhen time te fryre. Ia futa ngadale dhe ajo filloi te lesheoje renkime kenaqesie. Ohhhh… te lutem me qi mire. Ohhhh cfar kari…. Me kenaqe… Edhe une ulerija ngadale por kisha frike se mos na degjon kush qe rastesisht mund te kete ardhur ne ate kohe. Pidhi i saj ishte shume i lengshem dhe shume i nxehte. Kurre ne jeten time nuk me ka ndodhur qe te kenaqesha aq shume.  U shtrina ne toke dhe ajo u ngul shpejt ne karin tim qe mezi e priste pidhin e saj. Ngulej pa pushim dhe renkonte… ohhhh mamaaa,  moiiiii….. ohhhhh…  fliste ne frengjisht dhe qihej me shume vrull. Me dukej se do me theje krejt karin tim te fryre…

E ktheva ne shpine dhe fillova ta pompj me shume intensitet. Kjo e ngacmoi edhe me shume dhe ajo me terhiqte shume kah vehtja. Une qe qija me krejt forcen qe kisha. E qija e ajo me shtrengonte me kembete  saj sikur nuk i dukej mjaft kari im i madh. Ishte kulmi i qirjes kur ajo u lag teper. Eksplodoi.  Une nuk ndalesha dhe vazhdova ta pompoj derisa me erdh fundi. Kurre me shume nuk kam nxjerr sperme. E lyva krejt barkun dhe gjoksin e saj me spermen time te nxehte…. Tek pas kesaj na u kujtua ku jemi… U fshime dhe u veshem shpejte. Ikem te dy ne banesen time dhe u qime edhe tre here tjera …

Une tani nuk punoj me atje, as ajo, por ne kontaktojme me msn, dhe here pas here takohemi tinez…

eja.sonte@hotmail.com

Offline

 

30.07.2009 17:19:27

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting