FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 31.07.2009 19:24:44

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Fjalët e pista në krevat...

Ndoshta do me paragjykoni po te tregoj ketu fjalet qe me pelqejne me shume te them apo te me thojne kur bej dashuri prandaj nuk po i shkruaj.

Kujt tjeter i pelqejne fjale te pista kur beni seks?

Offline

 

31.07.2009 19:24:44

AdBot
Advertisements

#2 01.08.2009 15:33:02

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Fjalët e pista në krevat...

mu shum volla ... (Y)

Offline

 

#3 02.08.2009 13:24:33

SimpatiCo
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2009
Posts: 3

Re: Fjalët e pista në krevat...

Nita_GV  mendoj se fjalet e pista gjat mardhenies nuk i flasim ne  por ato dalin vet ... sidomos kur ati ti permend partnerja dhe ti (reklamon) ps kur thot ta honksha karin me knaqe...... e kshuuu i hudh zjarrit benxin ......... ;)

Offline

 

#4 02.08.2009 14:15:20

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Fjalët e pista në krevat...

Gjate mardhanjes normal fjalt e pista dalin nga afshi qe ndjen ne ato momente ka shume fjale qe njeriu i thot...
qdo kuj i pelqen te perdor fjal te pista ne mardhanje

Offline

 

#5 04.08.2009 13:25:35

Seks i gjalle
i/e regjistruar
From: Sexy town
Registered: 02.08.2009
Posts: 14

Re: Fjalët e pista në krevat...

Mua me pelqejne vijne sipas kenaqesise dhe afshit gjate seksit nganjehere fluturoj..

Offline

 

#6 04.08.2009 17:51:05

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Fjalët e pista në krevat...

ato  fjal  vin  nga  momenti  dhe  epshi  i  madh  sidomos  kur  e  ben  ne  femer  per  het  te  par  qe  e  takon  ka  fjal  me  shum...

Offline

 

#7 05.08.2009 10:35:13

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Fjalët e pista në krevat...

te domosdoshme jane

Offline

 

#8 07.08.2009 01:47:39

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Fjalët e pista në krevat...

mua me qmend fjalori banal gjat aktit

Offline

 

#9 05.09.2009 15:30:07

pejani
i/e regjistruar
Registered: 05.09.2009
Posts: 4

Re: Fjalët e pista në krevat...

une them fjal te pistaaaa dhe kam qef shume me rreh parteneren gojes e botheve

Offline

 

#10 29.09.2009 08:28:59

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Fjalët e pista në krevat...

po i perdori dhe me eksitojne per te mos folur per djalin qe me qin shume me fort kur i degjon nga goja ime. edhe kur e kemi bere nje here i flas me llafe te pista qe ti ngrehet edhe nje here e te me qije perseri.

Offline

 

#11 29.09.2009 15:46:06

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Fjalët e pista në krevat...

Une kam deshire kur femra me lutet ta qij, me urdheron t'ia rras karin me fort dhe perdor keto fjale "slangs" te organeve gjenitale ashtu si ne ju themi ne rruge, kjo me tmerron fare.

Offline

 

#12 01.10.2009 20:49:23

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: Fjalët e pista në krevat...

cfar fjale perdorni zakonisht ju vajzat me intereson shume nghaqe e dashura ime nuk i perdor

Offline

 

#13 02.10.2009 11:11:54

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Fjalët e pista në krevat...

laura wrote:

po i perdori dhe me eksitojne per te mos folur per djalin qe me qin shume me fort kur i degjon nga goja ime. edhe kur e kemi bere nje here i flas me llafe te pista qe ti ngrehet edhe nje here e te me qije perseri.

shum sexi qenke takisha elpire deri ne mengjes

Offline

 

#14 03.11.2009 09:03:12

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Fjalët e pista në krevat...

Fjalet e pista 50% e eksitojn mashkullin,andaj nuk hezitoj te i perdori kur e di se rezultojne ne nje sex me te zjarrt,dhe ne me shume orgazma

Offline

 

#15 05.11.2009 04:15:15

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Fjalët e pista në krevat...

te honksha pidhin, luje bythen, hape gojen, thithe, etj etj etj si puna ktyne... hahaha

Offline

 

#16 05.11.2009 14:04:35

dean
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 12

Re: Fjalët e pista në krevat...

o  loressa  ta  fus  i  her  karin?ne  ate  pozicion  qe  je?eeeeee:P

Offline

 

#17 05.11.2009 16:04:47

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Fjalët e pista në krevat...

dean wrote:

o  loressa  ta  fus  i  her  karin?ne  ate  pozicion  qe  je?eeeeee:P

per ate kam marr kete pozite :)

Offline

 

#18 05.11.2009 23:19:36

sex ledi
i/e regjistruar
Registered: 03.11.2009
Posts: 13

Re: Fjalët e pista në krevat...

fjalet e pista ne akt sexsual jane te domosdoshme per te arritur kenaqesine maksimale une personalisht nuk e kuptoj seksin pa fjale te pista me pelqejn shum

Offline

 

#19 06.11.2009 17:46:21

spiderman
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2009
Posts: 92

Re: Fjalët e pista në krevat...

halo

Offline

 

#20 16.11.2009 19:01:16

dean
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 12

Re: Fjalët e pista në krevat...

loressa wrote:

dean wrote:

o  loressa  ta  fus  i  her  karin?ne  ate  pozicion  qe  je?eeeeee:P

per ate kam marr kete pozite :)

po  kur  ta fus  karin cfar llafesh  te pista  do  te  perdoresh  ti?:P:P:P:P

Offline

 

#21 18.11.2009 15:05:40

besi_pr
i/e regjistruar
Registered: 25.04.2007
Posts: 5

Re: Fjalët e pista në krevat...

Loresa a cilan fjal e flet me se shumti ti

Offline

 

#22 24.11.2009 01:46:48

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Fjalët e pista në krevat...

ma fut karin e madh shpejt se po me digjet pidhi. kam nevoje qe te ma shuash. e ndjej deri ne stomak. e dua krejt brenda ashtu te madh deri tek koqet te ma fusesh. dhe mos del me. dua te me qish me ore te tera. s'dua t'ja di ne ke pune tjeter. un jam kurve dhe duhet te qihem. more vesh. kur te me kenaqesh do ta marr une ne gojen time mikpritese dhe ta thith krejt spermen. do te me qish ne goje.
ja keshtu eksitoheni?

Offline

 

#23 26.11.2009 01:35:26

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: Fjalët e pista në krevat...

Laura moj shpirt me pelqen mendimi yt eshte mendim ideal .

Offline

 

#24 01.12.2009 15:44:19

arlindi>o.t.r<
i/e regjistruar
Registered: 01.12.2009
Posts: 15

Re: Fjalët e pista në krevat...

laura wrote:

ma fut karin e madh shpejt se po me digjet pidhi. kam nevoje qe te ma shuash. e ndjej deri ne stomak. e dua krejt brenda ashtu te madh deri tek koqet te ma fusesh. dhe mos del me. dua te me qish me ore te tera. s'dua t'ja di ne ke pune tjeter. un jam kurve dhe duhet te qihem. more vesh. kur te me kenaqesh do ta marr une ne gojen time mikpritese dhe ta thith krejt spermen. do te me qish ne goje.
ja keshtu eksitoheni?

edhe mua me pelqejne fjalet e pista si p.sh. Kapma karin ne goje etj. Ti me te vertete qenke kurve

Offline

 

#25 05.12.2009 10:15:26

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Fjalët e pista në krevat...

faleminderit

Offline

 

#26 05.12.2009 19:20:18

besi_pr
i/e regjistruar
Registered: 25.04.2007
Posts: 5

Re: Fjalët e pista në krevat...

laura a ke fol keto dite keso fjele, dhe a e praktikon shpesh

Offline

 

#27 06.12.2009 16:39:39

zylfo
Guest

Re: Fjalët e pista në krevat...

kurv s'mund te jete por ka imagjinate te vecante ne menyren se si mund tia bejne

 

#28 03.01.2010 21:00:43

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: Fjalët e pista në krevat...

me pelqejn shum  fjalt e pista  por ma shum me kenaq kur me thot femra i dashur ngulma shum shpejt se dua ti ndje disa dhimbje  ne pidh  se me eksitojn  shum

Offline

 

#29 25.03.2010 23:51:55

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Fjalët e pista në krevat...

laura wrote:

po i perdori dhe me eksitojne per te mos folur per djalin qe me qin shume me fort kur i degjon nga goja ime. edhe kur e kemi bere nje here i flas me llafe te pista qe ti ngrehet edhe nje here e te me qije perseri.

Dakort jam me ty ;)

Offline

 

#30 26.03.2010 01:48:09

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Re: Fjalët e pista në krevat...

shum i perdori edhe un me partneren bile kur iflas ngadale ne vesh edhe ja lepi veshin tranohet krejt po edhe mu me eksitojn shum fjalet e pista

Offline

 

#31 26.03.2010 01:49:37

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Re: Fjalët e pista në krevat...

akullorja cka te kish pelqy me te fol ty mu pas qi un e ti

Offline

 

#32 27.03.2010 11:37:05

28 orgazma
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 15

Re: Fjalët e pista në krevat...

vallahi kom arrit sa me mor banane kastravec  e gjona te tjera  qe karin ta kishte ne byth e pabanen ne pidh... dhe jo te folme me fjal te pista po dhe te bertitme e uleritme pafundesisht

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting