FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 01.08.2009 09:38:36

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Fshatarja e embel

Dikur shkoja shpesh te tezja ime ne fshat. Ajo ka nje shtepi modeste ku banon me burrin dhe djalin e saj te vogel. Une shkoja shpesh te ajo sepse me pelqente natyra, dhe shpesh i ndihmoja tezes per te bere punet e shtepise pasi burri i saj lodhej shume nga puna e rende qe bente. Ai ishte shtatmadh dhe kishe pershtypjen se cdo here ka nevoje per gjume.

Perveq tjerash mua me terhiqke edhe dicka te shkoja te tezja. Ata kishin ca kojshi shume te mire dhe aty ishte edhe nje vajze qe mua me pelqente. Vishej fshatce, me kule e me kemisha me menge te gjata pasi babai i saj ishte fanatik dhe nuk e lejonte te vishej si ajo deshironte. Por ama, pavarsisht kesaj veshje te thejshte fshatce, te ajo mund te dalloje nje trup me bel te holle, cica te fryra qe mezi i nxinte kemisha. Ishte zeshkane me ca vetulla te trasha buze pak te fryra dhe sy te zinj, tamam si kokrra ulliri.

Ajo vinte shpesh te tezja per te kerkuar here kryp e here veze e sende tjera qe kembehen si me kojshi ma. Vinte te kerkonte dicka dhe derisa tezja e gjente gjene e kerkuar ne shikoheshim pa folur asnje fjale. E shikonim njeri-tjetrin sikur donim ti thonim ah cka te kisha qi… Cdo dite e me shume ajo me terhiqke edhe me teper. Sa i merrte vezet, kthehej e sillte dicka tjeter qe e kishte marre dje e keshtu me radhe, une i shkreti nuk guxoja te flisja pasi mund te kuptohej dhe do te me dilte telashe me tezen time, te ciles mund te mos i pelqente qe ne te kontaktonim dhe te i dilte ndonje fjale me kojshite e tyre te rrepte.

Keshtu une digjesha dhe masturboja shpesh duke e paramenduar kojshiken e tezes. Zakonisht naten nuk me merrke gjumi. Une flija ne nje dhome te vecante qe ishte larg dhomes ku flinte tezja me burrin e saj. Nuk kishte nate qe une nuk masturboja duke e paramenduar se si do te dukej sikur kojshika e tezes te ngulej ne karin tim te bere dru. Asgje nuk me ngacmonte me shume se ato kulet e saj qe mbaheshin  vetem me nje llastik ne belin e saj te holle. Dhe e paramendoja se si do ta zhvishja ngadale si do t’ia ferkoja cicat e mbushura dhe ne fund kur e paramendoja se kari im mund te gjendej ne pidhin e saj… ohhhh atehere shpejtoja ritmin dhe derdhesha…

E vendosa te rrija vetem edhe nje nate dhe te ikja nga ky vend i mallkuar qe nuk kisha se si te dilja me kojshiken e embel te tezes. Ate nuk e lejonin te dilte shpesh, kurse une nuk guxoja te rrezikoja dicka te madhe se mund te behej ndonje bela …

Naten e fundit, tezja tha do se do te shkojne me burrin dhe djalin te ca te aferm te burrit pasi atje dikush qenka i semure dhe keta duhej te qendronin atje.

Menjehere mu rrotullua shtepia dhe fillova ta bluaj mendjen se si ta sillja kojshiken ate nate ne shtratin tim.

Tezja dhe burri i saj shkuan dhe une tere kohen qendroja ne oborr, se helbete e shoh kojshiken dhe do te ia bej me shenje te vinte.

U solla kot. Ajo nuk dukej asgjekundi. Erdhi nata, une hengra buk qe tezja ma kishte lene te gatshme dhe pasi shikova nje emsion krejt pa lidhje ne tv, ia futa gjum ne dhomen time. Por s’me merrte gjumi. Dukesha shume i deshperuar qe spo e qija kojshiken. Kari me rrinte akoma si dru perpjete. E ferkoja ashtu dhe e paramendoja kojshiken qe me digjte. Derisa krejt deshperimin tim e permbysi nje e trokitur e lehte ne xhamin e dhomes… Nuk u besova vesheve derisa degjova edhe nje te trokitur tjeter… Dola dhe hapa deren, dhe ja ishte ajo. Edhe pse vetem me drite te henes, e njoha menjehere. –Erdha te ti, tha ajo. –Eja zemer, dhe e kapa per dore. Sa hyme brenda filluam te puthemi cmendurisht. –Si dole?- e pyeta. Babai im nuk eshte ne shtepi, kurse nena sic e din eshte e semure nga veshet dhe nuk me hetoi askush.

Ia ledhatova belin ia ferkova cicat, vithet krejt trupin. Mundoheshim qe te depertojme sa me thelle ne fytin e njeri tjetrit me gjuhet tona. U shtrime ne shtratin tim dhe vazhdova ta puthja ne goje, qafe ia merrja veshin me buze, pastaj u leshova ngadale te cicat e saj ia futa doren dhe ia hoqa ca pulla te kemishes. Kishte cica te hatashme. Ishin te forta sikur molla te fresketa. Derisa ia lepija cicat doren e kisha vendosur siper pidhit te saj qe fshihej nga kulet e saj te holla. Ma mori doren dhe ma futi brenda kuleve ne pidhin e saj. E kishte krejt te lagur. Ngadale ia hoqa kemishen dhe vazhdova ta lepij ne bark e duke vazhduar ne drejtim te pidhit te saj. Ia hoqa kulet bashke me breket e saj dhe ja u gjend perballe meje pidhi i saj i embel. Iu futa me gjuhe duke ia ndare petelat e pidhit dhe duke ia ferkuar vithet me duar. Asaj i pelqente shume kjo. Pastaj e ktheva mbrapa dhe fillova ta ferkoj karin tim per lugun e vitheve te saj. Koqet e mia te fyra shpesh preknin ne pidhin e saj te lengshem.

Ishte radha e saj. Derisa une ia lepija pidhin as vete nuk e di se si ma kishte hequr maicen time.Me rrotulloi dhe mi hoqi edhe breket. Me njeren dore ma kapi karin tim qe pulsote fuqishem e me doren tjeter mi ferkonte koqet. Filloi ta ledhatoje e puthe me buzet e saj dhe ngadal filloi edhe ta gelltise. Une kapesha per shtrati se nuk e duroja nje lezet te tille. Keshtu vazhdoi per disa minuta dhe pas pak u gjendem ne poziten 69. Une ia fusja gjuhen ne picen e saj e ajo e lepinte karin tim.

Nuk duroja me. Deshiroja ta shoh se si do te dorezohet. Deshiroja qe t’ia rrasja karin tim te madh deri sa te derdhej. E rotullova dhe ia vendosa kembet e saj ne supet e mia. Tani kari im kishte vetem nje mundesi. Te ngulej ne pidhin e fshatares sime te embel. Ia futa krejt ngadale. Ajo filloi te ulurase. -sheeeettt ! Mos bertite se na degjojne e mos vet per ne.  Une e qija njehere me nje ritem te ngadalesuar. Ia fusja tre-kater here deri ne gjysme dhe te tjetren e here ia rrasja me sa vrull kisha.

Pas pak ajo u gjend mbi mua. Une ia ferkoja cicat e ajo ngulej me sa fuqi kishte. E vendosa nje jastek prapa meje ne menyre qe te arrija te ia lepija cicat, kurse me duar ia shtrengoja vithet e saj te rrumbullaketa. Nuk duroi me… Ohhhhh me knaqeeee, ohhhhh rrasma ma theeeelllleee te luuuuteeeem. Ohhhh… dhe eksplodoi. Por nuk u ndal derisa nuk e ktheva ne shpinde dhe ia rrasa me sa vrull kisha. Pompova vetem edhe nja 10-15 here dhe ia lyva barkur me spermen e nxehte. U shtriva prane saj dhe vazhduam te puthemi…

Ate nate e perseritem kete skene edhe njehere dhe pas nje puthje krejt afsh te dera, e leshova te shkonte ne shtepi, me shprese se do ta takoj perseri...

Shihe edhe kete: Kolegja ime franceze http://www.punbb-hosting.com/forums/kos … hp?id=1527
</a>
eja.sonte@hotmail.com

Last edited by Atleti (07.08.2009 16:40:14)

Offline

 

01.08.2009 09:38:36

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting