FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.11.2006 17:15:05

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Sex ne shpejtesi

QIRJA IME ME E MIRE NE SPRINT

Paraloja e gjatë? Për mrekulli! Mirëpo nuk është edhe aq e obligueshme. Femrat dhe meshkujt gjithnjc e me shumë po zbulojnë kenaqësi te reja. Kënaqësi ne seksin e shpejtë. Pa paramendime. Shpe.H, me epsh dhe furishëm.

Offline

 

02.11.2006 17:15:05

AdBot
Advertisements

#2 04.01.2008 03:36:45

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Sex ne shpejtesi

NJEHERE SAPO ERDHA NGA SHKOLLA, SI ISHA ME KIMONIO, SAPO HYRA NE DERE ENDE PA E HEQUR CANTEN ME MORRI I DASHURI IM DHE ME COI NE KREVAT DHE JEMI QI SHPEJT E SHPEJT SA QE ATE LEZET SE HARROJ.
UNE MENDOJ SE GJERAT KUR SI MENDON JANE ME TE MIRA
PER MUA SEXI I SHPEJTE ESHTE DICKA E PREFERUAR.

Offline

 

#3 29.01.2008 10:55:03

haveri
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2008
Posts: 22

Re: Sex ne shpejtesi

Seksi i shpejtë nganjëherë është shumë i mirë , ani kur frikohesh se po të zen dikush të knaq krejt.

Offline

 

#4 01.05.2008 21:39:04

driloni
i/e regjistruar
Registered: 25.04.2008
Posts: 10

Re: Sex ne shpejtesi

un per  veti  qi  shpejt  se kurr  skam  kohe ;)

Offline

 

#5 30.05.2008 13:53:24

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Sex ne shpejtesi

SHPEJTSIJA E KA LEZETIN E VET

Offline

 

#6 28.06.2009 01:37:51

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Sex ne shpejtesi

altin wrote:

SHPEJTSIJA E KA LEZETIN E VET

ashtu esht

Offline

 

#7 02.08.2009 19:15:08

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Sex ne shpejtesi

Nuk me pelqen seksi ne shpejtesi shume...kam deshir te jet ma javash mire bukur..
po edhe ne shpejtesi e ka lezetin e vet po jo jo nuk e dua ashtu.

Offline

 

#8 02.08.2009 20:45:56

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Sex ne shpejtesi

bukuroshja seksi wrote:

Nuk me pelqen seksi ne shpejtesi shume...kam deshir te jet ma javash mire bukur..
po edhe ne shpejtesi e ka lezetin e vet po jo jo nuk e dua ashtu.

pajtohna plotsisht me ty (Y)

Offline

 

#9 02.08.2009 22:24:21

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Sex ne shpejtesi

nita a dikush tjeter a din mem tregu qysh mi postu do fotografi, en foto dhe video se kom shum

Offline

 

#10 02.08.2009 23:35:48

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Sex ne shpejtesi

Fotot i bon uploud ne www.imageto.net une kete e perdori e per video nuk di

Last edited by Arta (02.08.2009 23:36:08)

Offline

 

#11 03.08.2009 17:28:06

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Sex ne shpejtesi

o arta zemer

Offline

 

#12 03.08.2009 17:49:59

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Sex ne shpejtesi

superman29 wrote:

o arta zemer

Fol loqk Superman29

Offline

 

#13 04.08.2009 07:52:48

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Sex ne shpejtesi

tina je shum sexy

Offline

 

#14 04.08.2009 07:54:35

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Sex ne shpejtesi

oj arta po me pelqen shum

Offline

 

#15 04.08.2009 07:58:05

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Sex ne shpejtesi

oj arta po me pelqen shum

Offline

 

#16 04.08.2009 08:01:49

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Sex ne shpejtesi

o shpirt

Offline

 

#17 05.08.2009 20:09:32

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Sex ne shpejtesi

Sexy_TINA wrote:

NJEHERE SAPO ERDHA NGA SHKOLLA, SI ISHA ME KIMONIO, SAPO HYRA NE DERE ENDE PA E HEQUR CANTEN ME MORRI I DASHURI IM DHE ME COI NE KREVAT DHE JEMI QI SHPEJT E SHPEJT SA QE ATE LEZET SE HARROJ.
UNE MENDOJ SE GJERAT KUR SI MENDON JANE ME TE MIRA
PER MUA SEXI I SHPEJTE ESHTE DICKA E PREFERUAR.

oj tina shpirt

Offline

 

#18 06.08.2009 10:58:51

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Sex ne shpejtesi

njehere jam qire shpejt me nje djale ne banjon e nje disoje dhe kam mbaruar nga kenaqesia. ne fund ja morra ne goje dhe u prish brenda

Offline

 

#19 07.08.2009 17:28:15

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Sex ne shpejtesi

slutty_iva wrote:

njehere jam qire shpejt me nje djale ne banjon e nje disoje dhe kam mbaruar nga kenaqesia. ne fund ja morra ne goje dhe u prish brenda

na mori malli per postimet tuaja
ku ke qene keto dite o yllo

Offline

 

#20 16.08.2009 01:15:31

hyssidee
i/e regjistruar
Registered: 16.08.2009
Posts: 7

Re: Sex ne shpejtesi

hmmmmmm

Offline

 

#21 17.08.2009 11:40:01

masazheri
Guest

Re: Sex ne shpejtesi

ku po per faqe te zez kokshit ju ktu more

 

#22 09.06.2010 01:55:42

Bubrreci
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2010
Posts: 28

Re: Sex ne shpejtesi

haveri  ka te drejt me te vertet duke u ngut ta kana edhe me shume

Offline

 

#23 29.12.2010 11:12:33

luaniti
Guest

Re: Sex ne shpejtesi

nuk mund te jet seks i mire pa nje kohe te gjate minimumu 90 minuta, seksi i shpejt behet vetem kur te japet rast me kohe te shkurt

 

#24 30.12.2010 03:25:41

rul1
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 5

Re: Sex ne shpejtesi

HUAHUAHUAHUHUAHUAHUA  OOO  sjeni  ju  Tqimes   hahaha   Shikimaj  Tv  Kejt   cilat  PRograma  Jon Kto  Qe   Ikeni Pa ne  banjO  njeher   Kshtut njeher  AShtut  HAHAHA:   Po mos  U fryni  se   Qimja   Kadale  E LEzum  TKnaq   Se  shpejt  E mir   skaaa

Offline

 

#25 04.01.2011 00:42:41

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: Sex ne shpejtesi

Ne raste te ralla me pelqen kur jam eksitume shum

Offline

 

#26 08.01.2011 04:21:34

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Sex ne shpejtesi

ja qite nonen muhabetit...duhet me dit si me i ndrru marrshet, se sesht gjithmone vetem fushe...ka malore ka disheza...s'shko dot nga marrshi pare ne marrsh te gjasht periher se te thyhet transmisioni pastaj...e tha njoni ktu shpejtsia ka lezetin e vet, mire e tha...po un qe sjam me ngut, i take my motherfucikn time...hahaha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting