FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.09.2009 08:38:44

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Erdhi Dona

Pershendetje jam Dona jam 21 vjeqare jam nga Kosova
Desha me i pyet meshkujt pse nuk kan foto lakuriq ne forum meqenese femrat paskan kisss

Offline

 

07.09.2009 08:38:44

AdBot
Advertisements

#2 08.09.2009 15:56:50

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Erdhi Dona

pse dona don me pa karin ton ti a si ?

Offline

 

#3 09.09.2009 05:08:56

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

sigurisht meqense ju deshironi te na shifni neve edhe ne juve deshirojm gjithashtu

Offline

 

#4 09.09.2009 20:51:32

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: Erdhi Dona

ski qa she oj kaqurot kar mo

Offline

 

#5 10.09.2009 23:45:41

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdhi Dona

dona me te kallxu drejt spo di me shti foto ne forum ..........po me nje an po tham ma mir qe spo di se ishe shkri kur um kishe pa


te puthi

Offline

 

#6 13.09.2009 18:36:25

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Erdhi Dona

mundesh mem vet per foto edhe ta qoj ne email ;)

Offline

 

#7 14.09.2009 22:01:47

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Erdhi Dona

ohoooo shum foto tefort paske  ti ;)

Offline

 

#8 15.09.2009 10:06:36

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

Flm doni uroj te ju pelqej

Offline

 

#9 15.09.2009 18:06:34

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Erdhi Dona

po de    e vertet eshte... shum  trupin te mir  e ki ;)

Offline

 

#10 15.09.2009 21:01:21

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: Erdhi Dona

ufffa qfar cicash qifsha qumshtoren e fush kosoves kur pot sho ty

Offline

 

#11 29.09.2009 12:59:47

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Erdhi Dona

Dona foto lakuriq kisha ba po veq ti me pa se nuk ka kuptim , e per kete foto kur ti te duash ta beje , vetem per ty zemer tung klm.........

Offline

 

#12 29.09.2009 13:03:24

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Erdhi Dona

dona dergoma naj foto ne add. perty_6@hotmail.com dhe une ta dergoj nje apo sa dush..........

Offline

 

#13 29.09.2009 13:12:25

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Erdhi Dona

Dona shume trup sex paske , shume kame deshir ta prek ate trup e te beje nje sex me ty ,te pres zemer.........

Offline

 

#14 29.09.2009 14:27:13

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Erdhi Dona

:cool:

Last edited by Jackal (10.11.2009 14:27:26)

Offline

 

#15 29.09.2009 14:28:45

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Erdhi Dona

....

Last edited by Jackal (10.11.2009 14:27:06)

Offline

 

#16 30.09.2009 22:35:46

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Erdhi Dona

ohhh  pidh ma  te  fort  se  dona  nuka  ka...  kaaaaaa  qfar pidh qfar  trup.....

ohh ta haj  krejt don ;)

Offline

 

#17 30.09.2009 23:24:23

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdhi Dona

hin online bree oj loqk

Offline

 

#18 01.10.2009 16:15:48

erblini
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2009
Posts: 20

Re: Erdhi Dona

oh qfar pidhi koke

Offline

 

#19 02.10.2009 07:45:00

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja wrote:

Pershendetje jam Dona jam 21 vjeqare jam nga Kosova
Desha me i pyet meshkujt pse nuk kan foto lakuriq ne forum meqenese femrat paskan kisss

o karo mare duhet met ardh me hi me emer femre nese ta kana karin trego qe je peder tlajmrohet naj nja e mos ba ksi sene pa lidhje skom kurgjo kunder pederave veq mos u muno me ksi sene se nuk te shiten kerkun e qaq ma pak te une :D kishe tu ka shterr zani e je kan spital e sene rene ncncnc turp

Offline

 

#20 03.10.2009 19:10:22

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdhi Dona

dona hin bree qka doleee

Offline

 

#21 04.10.2009 08:18:38

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

hi

Offline

 

#22 04.10.2009 08:19:12

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

qfar je duke then mor haram

Offline

 

#23 07.10.2009 21:45:52

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja wrote:

qfar je duke then mor haram

at qe lexove ate e thash dhe tjetra nuk je nga PR hiq mos genje ore tkeqen turp!!!

Offline

 

#24 08.10.2009 09:02:41

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Erdhi Dona

mir se erdhe

Offline

 

#25 09.10.2009 13:47:53

DAmarkus
i/e regjistruar
From: London
Registered: 09.10.2009
Posts: 13

Re: Erdhi Dona

nese don foto qe emailin ku eke besi_p@live.com sa dush foto hard disku nuk ko me ti nxon

Offline

 

#26 10.10.2009 11:07:56

DAmarkus
i/e regjistruar
From: London
Registered: 09.10.2009
Posts: 13

Re: Erdhi Dona

shumm sexy je dona,pm me if you want to see more

Offline

 

#27 11.10.2009 16:25:42

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Erdhi Dona

Sa e mire qenke moj mashalla...
------------------
demnos@live.com

Offline

 

#28 11.10.2009 20:54:13

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja wrote:

Pershendetje jam Dona jam 21 vjeqare jam nga Kosova
Desha me i pyet meshkujt pse nuk kan foto lakuriq ne forum meqenese femrat paskan kisss

dona ne email PV pse jo

Offline

 

#29 11.10.2009 20:55:43

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Erdhi Dona

dona um kalle krejt me qato foto kiss

Offline

 

#30 11.10.2009 23:35:52

Sexpert
i/e regjistruar
Registered: 09.10.2009
Posts: 26

Re: Erdhi Dona

1 cic e jotja, sa 1 kok e jemja :D

Offline

 

#31 12.10.2009 11:17:38

tony 09
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2009
Posts: 8

Re: Erdhi Dona

e po po

Offline

 

#32 12.10.2009 16:51:48

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Erdhi Dona

je   shum  e  bukur  sidomos   nga  gjoksi

Offline

 

#33 13.10.2009 22:07:04

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja wrote:

Pershendetje jam Dona jam 21 vjeqare jam nga Kosova
Desha me i pyet meshkujt pse nuk kan foto lakuriq ne forum meqenese femrat paskan kisss

qe  a pe sheh nefoto se qfar kari :P

Offline

 

#34 14.10.2009 07:12:14

karuci
Guest

Re: Erdhi Dona

qenke shum pidh  dona do kisha pasur deshir ta kisha pidhin tend te karin tim te madh me dergo emailin ton dhe flasim en msn mpuq bukuroshe na myte te gjitheve

 

#35 15.10.2009 09:48:11

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja@hotmail.com

Offline

 

#36 15.10.2009 09:48:30

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja@hotmail.com

Offline

 

#37 15.10.2009 11:30:51

POLICI
Guest

Re: Erdhi Dona

tung

 

#38 15.10.2009 11:31:11

POLICI
Guest

Re: Erdhi Dona

pershendetje

 

#39 18.10.2009 16:21:21

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Erdhi Dona

A hin me msn ti?

Offline

 

#40 21.10.2009 16:35:57

simbol_knaquris
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2009
Posts: 6

Re: Erdhi Dona

leje bre se krejt e lodhte ish! po ju shkep te gjith anetarve msn-in edhe tani nuk po fol ne msn :mad: as kamer nuk kae veq do trupa pa krye po fut ne msn si foto, pale qfar pidhmashkull eshte

Offline

 

#41 25.10.2009 19:17:02

K1nG
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

o ftyren e mashkullit e paska he ja qifsha pederrin e nones hup mos na qaj karin ktu more pederr i mutit :@

Offline

 

#42 26.10.2009 10:10:46

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Erdhi Dona

K1nG wrote:

o ftyren e mashkullit e paska he ja qifsha pederrin e nones hup mos na qaj karin ktu more pederr i mutit :@

hahahha qka kom shkru une ma heret a sbesove :S

Last edited by HaRaM| (26.10.2009 10:11:13)

Offline

 

#43 28.10.2009 07:10:18

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Erdhi Dona

kam cam por nuk do ja leshoj deshironi ta dini kete

Offline

 

#44 28.10.2009 13:06:40

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Erdhi Dona

Po mire moj Dona atehere te lutem na trego te verteten se kush je, disa ketu pretendojne se ju jeni mashkull dhe kane argumente per kete, ndersa ju nuk i demantoni fare. Nese vertet je mashkull, atehere trego te verteten dhe te siguroj  se do gjesh edhe ata qe do kerkosh, e mos vepro keshtu sepse nuk jane te gjithe GAY ketu....Une personalisht nuk jam GAY dhe nuk kam mendim te mire per GAY-t, aspak nuk i duroj.

Offline

 

#45 16.11.2009 18:16:35

CIRCUMPUNCTUM
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 7

Re: Erdhi Dona

DONA QENKE GJOKSI ME SEKSI I FORUMIT!!! CONGR

Offline

 

#46 22.11.2009 22:50:45

mendii
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2009
Posts: 11

Re: Erdhi Dona

DONA eja ma mir e ki me shikuar karin live se sa ne foto

Offline

 

#47 22.11.2009 22:50:58

mendii
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2009
Posts: 11

Re: Erdhi Dona

DONA eja ma mir e ki me shikuar karin live se sa ne foto

Offline

 

#48 23.11.2009 22:22:41

sheripz
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2009
Posts: 3

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja wrote:

Pershendetje jam Dona jam 21 vjeqare jam nga Kosova
Desha me i pyet meshkujt pse nuk kan foto lakuriq ne forum meqenese femrat paskan kisss

Hej dona nese keni deshire ne mund te takohemi
me shkruaj sheripz@gmail.com
tungi te pres.....................

Offline

 

#49 23.11.2009 22:23:07

sheripz
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2009
Posts: 3

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja wrote:

Pershendetje jam Dona jam 21 vjeqare jam nga Kosova
Desha me i pyet meshkujt pse nuk kan foto lakuriq ne forum meqenese femrat paskan kisss

Hej dona nese keni deshire ne mund te takohemi
me shkruaj sheripz@gmail.com
tungi te pres.....................

Offline

 

#50 23.11.2009 22:24:04

sheripz
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2009
Posts: 3

Re: Erdhi Dona

dona_z_eshkanja wrote:

Pershendetje jam Dona jam 21 vjeqare jam nga Kosova
Desha me i pyet meshkujt pse nuk kan foto lakuriq ne forum meqenese femrat paskan kisss

Hej dona nese keni deshire ne mund te takohemi
me shkruaj sheripz@gmail.com
tungi te pres.....................

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting