FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.09.2009 07:40:50

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Ciao nga Laura

Une jam Laura 18 vjece studente nga Shqiperia. Kam degjuar per kete sit nga disa shoqe te mia dhe thashe te anetaresohem edhe une pasi kam qejf te bej njohje te reja.
Shpresoj t'ia kaloj mire ketu.
Bye

Offline

 

29.09.2009 07:40:50

AdBot
Advertisements

#2 29.09.2009 07:41:54

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Ciao nga Laura

http://photos4.hi5.com/0107/403/911/CscAT9403911-02.jpg
http://photos4.hi5.com/0105/094/979/13z63e094979-02.jpg

Offline

 

#3 29.09.2009 07:43:18

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Ciao nga Laura

http://photos3.hi5.com/0109/109/622/avnyUs109622-02.jpg
http://photos3.hi5.com/0111/857/358/vQVZ3O857358-02.jpg

Offline

 

#4 29.09.2009 07:44:48

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Ciao nga Laura

http://photos2.hi5.com/0105/492/673/UOR06J492673-02.jpg
http://photos1.hi5.com/0107/564/384/Fpuizj564384-02.jpg

Offline

 

#5 29.09.2009 10:53:56

atis
i/e regjistruar
Registered: 11.09.2009
Posts: 6

Re: Ciao nga Laura

e lexcme moj laura ja kalofsh shume mire dhe mos u ndiz shume

Offline

 

#6 29.09.2009 10:54:26

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Ciao nga Laura

pidhi mir qenke laura , mir se erdhe de debat te kenshem.

Offline

 

#7 30.09.2009 06:28:43

klajdi
i/e regjistruar
Registered: 20.09.2009
Posts: 9

Re: Ciao nga Laura

bionde, trup te bukur, fytyre te embel, terheqese, pra me pak fjale PERFEKTE, bravo

Offline

 

#8 30.09.2009 11:13:56

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Ciao nga Laura

:cool:

Last edited by Jackal (09.11.2009 10:23:21)

Offline

 

#9 30.09.2009 23:25:45

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Ciao nga Laura

loqk koke

Offline

 

#10 01.10.2009 12:28:05

atis
i/e regjistruar
Registered: 11.09.2009
Posts: 6

Re: Ciao nga Laura

mir se erdhe dhe rruge te mbare dhe te ftoj direkt e ne kar

Offline

 

#11 02.10.2009 21:44:10

brendi
i/e regjistruar
Registered: 05.09.2009
Posts: 7

Re: Ciao nga Laura

mir se na erdhe moj bukuroshe

Offline

 

#12 02.10.2009 21:44:31

brendi
i/e regjistruar
Registered: 05.09.2009
Posts: 7

Re: Ciao nga Laura

mir se na erdhe moj bukuroshe

Offline

 

#13 11.10.2009 21:16:00

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Ciao nga Laura

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:57:47)

Offline

 

#14 16.10.2009 22:45:44

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: Ciao nga Laura

Hi Laura nese ke deshir te njoftohemi me shkruaj ne pm

Offline

 

#15 17.10.2009 07:34:23

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Ciao nga Laura

:D Pershendetje Laura. Je shume simpatike ne keto fotografi. Edhe une ne Tr jetoj. Nese ke deshire me co nje email te flasim per shume gjera te ndryshme.

Gjithe te mirat.

Offline

 

#16 17.10.2009 09:39:56

Sexpert
i/e regjistruar
Registered: 09.10.2009
Posts: 26

Re: Ciao nga Laura

Obobo, sa e mir qe je :D te lumt

Offline

 

#17 17.10.2009 17:32:11

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Ciao nga Laura

mir   se   je   bukuroshe

Offline

 

#18 18.10.2009 21:59:54

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: Ciao nga Laura

shum bukuroshe koke ki pershendetje nga gjilani pidhin ta hongsha e tqift krejt kosova ta knaqt at pidh te mir qee paske mpuq shpirti e ki nese do najsen me qo ne pm ose email kiss

Offline

 

#19 19.10.2009 10:39:49

FANATICS
i/e regjistruar
Registered: 10.07.2009
Posts: 3

Re: Ciao nga Laura

like barbie

Offline

 

#20 23.10.2009 14:18:35

Gentiani
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 13

Re: Ciao nga Laura

foxy_angel@windowslive.com  te pres Laura

Offline

 

#21 24.10.2009 15:25:27

K1nG
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 18

Re: Ciao nga Laura

Ta shtifsha komen npidh

Offline

 

#22 08.11.2009 12:20:35

erblini
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2009
Posts: 20

Re: Ciao nga Laura

o ti mos me pas pidh edhe nkthiz ta shti

Offline

 

#23 08.11.2009 19:37:47

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Ciao nga Laura

rren t'koft

Offline

 

#24 10.11.2009 00:49:11

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Ciao nga Laura

laura vip-true@hotmail.com je e mirseardhur ...... hajde ne msn se une pritoj mu mirr me komente ...folmi privat ..super kalojna besom

Offline

 

#25 25.12.2009 02:31:53

besnik
ketu jam ne qdo koh per juuuu
From: mitrovica
Registered: 07.09.2009
Posts: 39
Website

Re: Ciao nga Laura

ska fjal je ma e forta ketu .

Offline

 

#26 25.12.2009 08:18:25

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Ciao nga Laura

PPPPPPPPPPP HHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAA paske shqiper ia
kaq blonde te bukurrrrr dhe seksi ???????

Offline

 

#27 25.12.2009 23:37:02

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Ciao nga Laura

faleminderit te gjitheve per komplimentat
xox

Offline

 

#28 28.12.2009 15:13:17

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: Ciao nga Laura

bahs pidh i qartun koke a je edhe kshtu ne krevet ? veq pot kallxoj qe pidhin gjak ta kisha qit per se treti tut qie shum koke e fort e buzt ti hongsha e per cica mos te flasim mir ke boe qe je ardh knej mir do kalojm :P:D

Offline

 

#29 03.02.2010 07:53:42

hasanaga32
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 8

Re: Ciao nga Laura

MORI  LAURA NUK DI PSE IKE PERDOR FOTET E NJI VAJZE TJETER  SE UNE ENJOF KIT VAJZ SHUM MIR PO NUK EDI KUSH JE ME KIT EMER LAURA POR TASH TE PERRSHENDES DHE TREGOJ FOTOT ETUA E JO TE DIKUJT TJETER POR UNE MENOJ SE TI JE NJI VAJZ SHU E ?.............? TUNG

Offline

 

#30 06.02.2010 00:15:06

Florent
Kaltrrinaaaa
From: Gjilan
Registered: 06.01.2010
Posts: 32
Website

Re: Ciao nga Laura

e mo laura ca pidhi je ti

Offline

 

#31 08.02.2010 17:25:06

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: Ciao nga Laura

Offline

 

#32 21.07.2010 15:55:56

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Re: Ciao nga Laura

kokshe epidh i fort laura tkisha hanger krejt

Offline

 

#33 03.08.2010 08:32:20

karipunetor
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2010
Posts: 12

Re: Ciao nga Laura

shume e forte, edhe e fresket po dukeni

Offline

 

#34 24.08.2010 08:22:27

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Ciao nga Laura

laura je shum pidh  i  forte ,te pelqen me ta lepire pidhin..zemra

Offline

 

#35 26.08.2010 15:36:57

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Ciao nga Laura

laura nese ki qef te kontaktosh me mua shkruma ADD ne PM

Offline

 

#36 29.08.2010 21:31:05

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Ciao nga Laura

Mire se erdhe laura kalofsh bukur ne shoqerine tone :)

Offline

 

#37 19.11.2010 12:22:51

ramushi
i/e regjistruar
Registered: 19.11.2010
Posts: 4

Re: Ciao nga Laura

tung laura dua te takoj ty jam nga ferizaj

Offline

 

#38 19.11.2010 12:38:47

Hho0aX1
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 12

Re: Ciao nga Laura

Mir se Erdhe Laura :P:P

Offline

 

#39 21.11.2010 22:26:44

aironman
i/e regjistruar
Registered: 16.07.2010
Posts: 9

Re: Ciao nga Laura

qenke shume e bukur laura! mireseerdhe.
edhe une nga shqiperia jam.

Offline

 

#40 21.11.2010 22:28:55

aironman
i/e regjistruar
Registered: 16.07.2010
Posts: 9

Re: Ciao nga Laura

ca buzesh paske o zotttttttttttttttttt:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Offline

 

#41 22.11.2010 07:18:11

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Ciao nga Laura

kujdes mor se do i shfryhen rruges.......

Offline

 

#42 05.12.2010 02:09:24

Tonimakala
i/e regjistruar
Registered: 03.06.2010
Posts: 6

Re: Ciao nga Laura

Tonimakala@hotmail.com

Offline

 

#43 22.01.2011 22:43:07

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Ciao nga Laura

Laura bukuria yte është e papërshkrueshme, ti do të kesh sukses në qdo sfer të jetës, kjo bukuri do ti hapë të gjitha dyert ku do që do të trokitni!

Offline

 

#44 24.01.2011 08:07:46

dzeki 1970
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2011
Posts: 16

Re: Ciao nga Laura

oj laura qenke per tet knaq gjith naten locka ti qenke jo e kallet por mund te kalish cdo mashkul?

Offline

 

#45 25.01.2011 13:16:23

bujar sefiu
i/e regjistruar
Registered: 28.10.2010
Posts: 5

Re: Ciao nga Laura

po kuje moj laur a mundemi mu njoftu une ti

Offline

 

#46 12.02.2011 14:11:34

karisimpatik
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2011
Posts: 12

Re: Ciao nga Laura

kari_30@live.com

Offline

 

#47 23.07.2011 21:16:52

maloku
i/e regjistruar
Registered: 22.07.2011
Posts: 21

Re: Ciao nga Laura

e bukur ku rri ti LAURA?


jam vetem per femra te bukura

Offline

 

#48 25.07.2011 07:37:31

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Ciao nga Laura

Offline

 

#49 16.08.2011 09:26:23

fakiri
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2011
Posts: 7

Re: Ciao nga Laura

Persh.Laura!
Jam ketu vetem me komuniku me ty me gjitha rruget e format e mundshme dhe te kendshme.Te pres se qenke shume terheqese,te adhuroj fort.
andrraejtes@live.com

Offline

 

#50 22.08.2011 09:25:43

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Ciao nga Laura

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting