FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.10.2009 07:38:50

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

A do te benit seks me nje njeri te martuar?

A do te benit seks me nje njeri te martuar?

http://www.ikubinfo.com/ikubFEMRA/handler/FileContent.axd?id=93f5c8a5-8ac5-470e-800d-4784fe762b59

Offline

 

03.10.2009 07:38:50

AdBot
Advertisements

#2 03.10.2009 19:15:41

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

PO UNE ME GRA TE MARTUME PO ,DMTH NESE JAN TE MARTUMEE ATA SJAN VDEK APO !!!
SHUMICA E GRAVE JAN KURIOZ DHE KAN QEF ME DIT SI ESHT SEKS ME BURRAT TJERR
DHE KAM PAS NJE NUMER TE MADH PREJ GRAVE TE MARTUME
DHE KAM SHUM VIDEOOOOO LIVE .

Offline

 

#3 04.10.2009 17:48:43

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

op shum kom qef me qi gra tmartume

Offline

 

#4 27.12.2009 17:21:17

fat_toni
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 17

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

op op gra te martuara gjithsesi, edhe jan me provoje apo

Offline

 

#5 27.12.2009 23:53:06

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

jo se me vjen gjynah per gruan e tij :P

Offline

 

#6 08.01.2010 23:01:38

anila
i/e regjistruar
Registered: 05.01.2010
Posts: 40

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

Nuk dua te shkaterroj marredheniet ne cift por nese me terheq shume se di mbase do ta harroja qe eshte i martuar!!!!

Offline

 

#7 13.01.2010 10:16:46

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

bujrum bujrum,... any bitch is more than welcomed to join... haha...kurvllik i gjalle ktu... haha... qija jeten...

Offline

 

#8 19.01.2010 13:06:03

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

me te martum nese e keni provu kurr skeni me harru shum trent e keni ju kallxojn qka asht sexy oj  cuca po qa din fmia me qi bre

Offline

 

#9 20.01.2010 16:52:06

veeti
i/e regjistruar
Registered: 21.12.2009
Posts: 4

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

oj AKULLORE pse te vjen gjynah ishala se ke ndermend me ja kput karin e me mbajt per vete, per ndryshe ai prap do ti kthehet jetes me gruan dhe familjen e tij

Offline

 

#10 22.01.2010 11:58:47

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

po paj qij te mertumt ju nuk dini sa qka asht sexi xxaaxaxx

Offline

 

#11 13.02.2010 13:22:44

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

me shume qef,se do dije te me rrotulloje me mire........... ju pres

Offline

 

#12 20.02.2010 06:17:43

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

un per veti kam pas deshir gjith me femra qe din te bajin sex

Offline

 

#13 20.02.2010 06:18:44

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

nicegirl wrote:

me shume qef,se do dije te me rrotulloje me mire........... ju pres

hellooooo

Offline

 

#14 22.02.2010 10:57:35

luan.miroci@hotmail.com
Guest

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

mos e trathtoni allahun se aj ju she ku do qe jeni e martohu me nje qe e don the te don e vazhdone heten ashtu si duhet se prej kurve nuk ka as ni te mir ajo te len ne rrug e kurr nuk she dit
[googlevid][/googlevid][googlevid][/googlevid]

Code:

[youtube][/youtube][youtube][/youtube]

 

#15 06.04.2010 06:48:40

pidhishkym
i/e regjistruar
Registered: 01.04.2010
Posts: 19

Re: A do te benit seks me nje njeri te martuar?

po more shefi i martum oshtt :P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting