FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.10.2009 07:58:01

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Sporti ben mire per marredheniet seksuale

Per te pasur nje jete te shendeteshme, duhet te bashkosh, kenaqesit e jetes ne cift, si thone mjeket. Kemi folur per problemet seksuale ne cift dhe sesi eshte me mire te perballohet qetesisht me ndihmen e njeri tjetrit. Por nuk permendem fjalen sport. Eshte ditur gjithenje qe fitnesi eshte ndihma me e madhe e fizikut ne pergjithesi, por sot mesa duket eshte dhe terapeutik, ne rastet e problemeve seksuale. Eshte e mjaftueshme te digjni 1500 kalori ne jave duke bere sport, per te pasur nje permiresim te dukshem ne aktivitetin seksual, duke future ketu edhe parametrat te tjere. Ushtrimi fizik ndihmon ne uljen e problemeve si ne meshkuj ashtu dhe ne femra, gjithashtu ndihmon ne permiresimin e volumit vaskular ne organe te ndryshme. Rekomandimi, eshte ai qe te ushtroni aktivitet fizik, te dite ne jave./burimi: ikubinfo/

Offline

 

03.10.2009 07:58:01

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting