FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.10.2009 09:51:36

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Një dit prej ditesh Shabani tu ec rruges e pa Ramizen e cila i buzeqeshte
kurse Shabani i fishkellonte kis kis edhe ja bente me sy ...
ramizes i livritke ka pak edhe e ngrihke kah veti shabanin me buzeqeshje...
ateher Rhabani e nxjeri 1 mindil nga xhepi dhe aty i kishte 5.80 centi
ndersa Ramizja ngja cicat e saj te ku e mbante mindilin nxorri dhe i kishte 7 euro e 50cent .


Dhe u moren vesh me njani tjetrin me shku diku me u ba pershesh keshtu qe moren taksin dhe shkuan te Villa Babushi ne Muqibab , edhe u futen ne dhomen numer 12.

Shabani te nxjerri karin e tij nga farmerkat qe i kishte veshur,dhe kari i tish dukej shum i madh ne syt e ramizes e cila ja kishte kthyer vithet dhe po qihej me Shabanin, ohhh Shaban mos u ndal Shaban mos u ndal se ma kalle pidhin, Shaban shtima ma fell, Shabanin e mlonin njerset por kari i tij hinte e dilte nba pidhi i nxeht i Ramizes,

Ma vone Shabani ja lpiu pidhin Ramizes ja boni postoqii,
e Ramizja u idhnu e ti qiv nonen shabanit pidh ftyres, vreda vreda e boni,

por me pas shabani u ul e ramizja i ra pishmon e tja nisi me ja mar ngoj, bertitke shabani , e se dike ramizja për qka po bertet, ja kish pas nxon guxhen pick mes dhomve, se krejt 3 dhom ngoj ramizja,

edhe ja lshoj guxhen dyqysh e hjeki nmes dhomve qe i kish hi, dhe ja nisi me ja lpi karin, shabes, e ti erdh ati me ju derdh, po karin shum tmadh edhe te trash si krejt shqiptaret karmdhenje qysh jon maaaa, ti derdhet ftyres te bon zhyr si me ja pas derdh 1 kofe polikollor,

me pas vrapojn te tushi, po për fat te keq skishte uj,
dhe ju kaloi koha e qendrimit ne hotel, dhe gazda e hotelit ju tha qe te lironin dhomen

Ashtu te deshpruar, te zhytyr nga sperma, te lodhur, te qelbur nga era e keqe, liruan dhomen, dhe ecen për ne shtepi, dhe rruges Shabani mori ne thua dhe u rrezua gati e thej qafen...i dul gjumi te shkretit se anderr kipas pa edhe RAZA gruja e vet ish kan tuj e thirr se qull i ba Shabani prej njerseve dhe sikletit te andrres...

Offline

 

04.10.2009 09:51:36

AdBot
Advertisements

#2 04.10.2009 09:53:01

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Nepermes Internetit-Tregimi 1

pjesa 1:

Kur dikur dëgjoja se në botën përëndimore shumëkush dashurohej, por edhe martohej përmes internetit, nuk e kuptoja se për çfarë bëhej fjala. Sot, një vit pasi kam instaluar internetin në shtëpi, e kam të qartë se si kanë mundur ata përëndimorë të njoftohen, dashurohen por edhe të martohen në këtë formë virtuale të komunikimit.
Pa e pritur, një mbrëmje mu fut online në MSN një zonjë, e cila u prezantua si grua 45 vjeçare, mësuese dhe mjaftë e ngritur për nga kultura e komunikimit. Unë, si 25 vjeçar që jam, fillova të imagjinoj se si do të ishte që të kem një mësuese kaq më të vjetër se unë, e cila do të më mësonte edhe për “punët e shtratit”. Më duhet ta pranoj se shumë shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kë të martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojën për femër, por nuk mund të lavdërohem se mund të kem shpesh ndonjë femër, e cila do më shterte krejt energjinë rinore për sex.
Përshëndetje... jeni për bisedë? – mu drejtua zonja.
- Me kënaqësi, e nderuar. Por, do të doja të di moshën tuaj, sepse biseda do të jetë më kuptimplote, nëse e di që po flasë me një femër të pjekur dhe jo me ndonjë kullerkë – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash përshtypje që në fillim dhe filloi të qeshej pa ndërprerë.
- A e din bre çun që unë jam e djegur se jo e pjekur – më tha zonja.
- Prandaj kërkova të di moshën. Unë jam 25-vjeçar – i tregova.
- Hahahahaha... e din se unë jam shumë më e vjetur se ti, bile kam mundur të të lind?! – rrëfehej zonja.
Megjithatë, unë insistoja pa ndërprerë të më tregoj moshën e saj, sepse më përshtatej në bisedë dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh për faktin se është më e moshuar. Më kaploi dëshira që të më mbështillte ajo në gji, duke më përkëdhelur sikur nëna foshnjën, e unë t’i zbatoja mësimet e saj në praktikë.
- Unë morë çun i mirë jam 45-vjeçare, por ndihem shumë më e re se mosha që kam – më tha zonja.
- Natyrisht se duhet të ndiheni ashtu, dhe kurrë as mos e qoni mendjen kah pleqëria. Sidoqoftë, a mund ta kuptoj këtë se ju jeni aktive edhe në punët e shtratit? – e pyeta, pa një e pa dy.
- Natyrisht, por e kam të vështirë të lirohem me dikë, sepse në Kosovë të gjithë meshkujt, sapo e shfrytëzojnë një femër, u rrëfehen shokëve. Prandaj është rrezik të vendos në këtë drejtim – u ankua zonja, e cila ma bëri me dije se asaj “po i lëpihet” por që ndruan se po hetohet.
- Unë e nderuar jam tip që kënaqëm, pikërisht kur ajo kënaqësi është shumë diskrete dhe intime. Po më hetoi dikush se jam në lidhje me dikë, nuk ka më vend për kënaqësi – i thash.
Si duket, kjo thënie e imja ishte çelësi kryesor që ajo të lirohej menjëherë në bisedë dhe të harroj se në sapo u njohëm. Menjëherë filloi të më fliste për dëshirat dhe qejfet e saj. Ndërkohë që më tregoi se burri i saj më shumë ishte jashtë shtëpisë se sa me të. Më tha troç se i ishte mërzitur edhe jeta bashkëshortore, gjithnjë duke dëgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natës, paralel me të rinjtë. Natyrisht se ai ishte i pasur, por që zonja me të cilën flisja dëshironte diç më shumë se pasuria materiale. Ajo më tha se është tejet e varfër shpirtërisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Më beso se jam çmendur në pleqëri... Bile, me ta thënë të drejtën, do ta dëshiroja një çun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalës – më tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj... edhe unë fillova ti rrëfehem se do e dëshiroja pikërisht atë që është me e vjetër se unë dhe se kam qejf të më bëhej mësuese shtrati.
- Të premtoj se do të jem nxënës i mirë dhe i dëgjueshëm. Nuk do të dëshiroja të dëshpërohesh me mua – i thash.
I tregova drejtë se isha i kallur për zonja, sepse nga to kam se çka të mësoj. Ajo ma ktheu se të rejat janë edhe më të dijshme se të vjetrat, sepse, sipas saj, të rejat kanë më shumë përvojë.

Offline

 

#3 04.10.2009 09:53:11

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Nepermes Internetit-Tregimi 1

pjesa 2:

- Megjithatë, më pranoni ju lutem në një kafe diku në qytet, sepse nesër nisem për në Prishtinë dhe do të jem herët në Prizren – i shash zonjës prizrenase.
Ajo më tha se do të pinte me kënaqësi një kafe, por më porositi të mos kërkoja më shumë, sepse që në fillim do me refuzonte nëse jam insistues. U pajtova me kërkesat e saj dhe mbaruam bisedën.
Të nesërmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirë. Me të arritur në Prizren, ashtu siç e kemi bërë fjalën u gjendëm në një restorant të vogël, por mjaftë i qetë dhe i përshtatshëm për biseda të tilla.
- Qenke zgjuar shumë herët – më tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mësuese.
- Më mirë të kishe pyetur nëse kam fjetur mbrëmë – ia ktheva, e që ajo përsëri qeshi dhe më “uroi” për gatishmërinë që çdo fjalë t’i gjeja një kundërpërgjigje ekzotike, siç u shpreh ajo.
Duke pirë makiato, ne vazhduam bisedën e mbrëmshme, por vetëm se interesohej më shumë të dinte se çfarë punë kisha në Prishtinë të shtunën dhe sa ka rëndësi ajo punë. I tregova se asgjë nuk është protokollare dhe se mundja ta kryeja kurë të dëshiroja. Në fakt, unë fare nuk kisha punë në Prishtinë, por qëllimin e kisha që të takohesha me të. E nëse del diçka, do të shkoja edhe në hënë, jo vetëm në Prishtinë.
- Atëherë, nëse nuk të bëhem rëndë, po vij edhe unë se kam një punë të ngjashme si ti, jo protokollare – më tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.
- Sa do të dëshiroja të më bësh shoqëri, nuk e ke idenë – ia ktheva.
Pas kësaj, u nisëm menjëherë drejtë Prishtinës. Gjatë rrugës bisedonim edhe më shumë, por assesi të merrnim ndonjë iniciativë konkrete. Kur arritëm rreth Lipjanit, ajo më luti që të hynim nëpër qytezë dhe jo të ndiqnim unazën.
- O loçkë, ajde ndalemi në një motel këtu në të djathtë, sepse nuk kam edhe aq punë në Prishtinë. Më shumë për qejf kam dalë – më tha zonja Dritë.
Ndeza treguesin e drejtimit dhe u ktheva. Ec e ec, nuk shihja ndonjë motel. Fillova të mendoja gjithçka, pa bërë zë fare. Sapo e kemi lënë qytezën, vërejta një motel, i cili nuk i ngjante edhe aq një moteli.
- Ky është moteli - më tha zonja.
Hyra në parkim dhe, kur dolëm nga vetura, një djalosh na priste me çelësa në dorë. Asgjë nuk kuptoja. Prisja se do të uleshim në hollin e këtij objekti dhe do pinim kafe, por jo. Zonja e rrëmbeu çelësin, ia bëri njëfarë pagese dhe u futëm në objekt, ku asgjë nuk pashë aty që të ngjasonte në objekt hotelerie, pos dhomave, sikur të një shkolle.
U futëm në njërën prej këtyre dhomave dhe zonja menjëherë e mbylli derën. Ishte një shtrat bashkëshortor brenda, i rrethuar me pasqyra, një dush kabinë, një tavolinë dhe dy karrige. Ajo mu vërsul si luaneshë, duke më thënë se ky ishte qëllimi.
- A e di se sa shumë kam imagjinuar ta kem një djalosh të ri, si ty? – më thoshte ajo, duke mos i ndaluar puthjet kudo nëpër qafë e trup.
Shpejtë e shpejtë e kryem turnin e parë, sepse ishim të eksituar pa masë që të dy. Më duhet ta pranoj se ajo më ka shkundur fortë. Vërtetë ishte e etur për mashkull.
Pas kësaj u futem bashkë në banjë, ku e fërkuam mirë e mirë njeri-tjetrin. Zonja nuk ishte e bukur, ama trupin e kishte bombë. Si dukej, ajo shumë i përkushtohej trupit, sepse edhe lëkurën e kishte të ushqyeshme dhe të lëmuar e depiluar. U kthyem në krevat, ku edhe filluam lojën e vërtetë, duke mos e lëshuar asnjë pjesë të trupit pa e shijuar. Zonja dinte shumë mirë të më trajtonte pjesët erogjene të trupit, sidomos, koçet. Në çastin kur mi ka mbështjellë me dy duart koçet dhe karin, ndërkohë që majën e karit ma përkëdhelte me buzët e trasha që kishte, unë humba fare nga kjo botë.
- Ohhhh zonja ime... mësuesja ime... sa shumë e din se çka e eksiton mashkullin – i thash.
- Duhet edhe ti të shijosh diçka të veçantë – ma ktheu, duke i hapur këmbët, për të ma dhuruar pidhin e saj më buzë të gjata.
Fillimisht fillova lehtë t’ia puthja pidhin. Por, kur ajo më kallte duke e thithur karin, unë doja të futem i tëri në pidhin e saj. Ishte kënaqësi e paparashikueshme, derisa ne ia trajtonim njëri-tjetrit pjesët më intime.
Sa shumë me eksitonte, kur me mjeshtëri ma fërkonte pidhin për buzë, duke kërkuar që ti bëja diçka më shumë se lëpirjet.
U ngrit më pas ajo dhe mori pozicionin e kafshës. Qëndronte sikur lopët kur janë të gatshme ta presin kërcimin e demit. Menjëherë më shkoi mendja kur unë i ruaja lopët e fshatit dhe, një grua e vetmuar ruante një lopë të vogël. Ajo ishte e pastër, sikur të flinte në dhomë. Kur i erdhi koha të mbarësohej, e pata xhelozuar demin e fshatit kur kishte kënaqësinë t’ia fuste asaj lope të ruajtur me kimet. Nuk është turp nëse them që disa herë tentoja ta qija edhe unë atë lopë të vejushës, sepse i ngjasonte pronares së vet.
Të gjitha këto mendime mu sollën nëpër kokë me një shpejtësi jashtëzakonisht të madhe dhe inspirimi im shkoi në maksimal. Kari mu bë dru i forte dhe i drejtë. Zonja vetëm i dridhte bythët, duke më ftuar që t’ia rras sa më shpejtë.
- Ma rras zemër... Ma rras se këtë e kam dëshiruar shumë kohë... Më qij si mëzat – apelonte zonja Dritë.
- Ahhhh... - lëshova një britmë, kur ia përmblodha me fuqi, bash sikur ai mëzati i katundit që mu soll në kokë.
Edhe zonja ime më inspiroi kur pikërisht më quajti muzat në çastin kur unë veç e sillja nëpër kokë atë.
Me rrëmbim i përmblidhja para vetës bythët e saj të formuara si mollë. E pompoja pa ndërprerë dhe me egërsi. Asaj sikur kjo i pëlqente pa masë, sepse e shihja që më ujdiste vithet aq mirë, sa që kisha përshtypjen se pidhin ma vuri në pjatë.
Pas disa shkundjeve, ndjeva së koçet donin të dilnin nga strofulli i tyre... E shpejtova ritmin, ndërkohë që bërtisja, në mënyrë që zonja të kuptonte se është koha e kulminacionit. U shkul me shpejtësi nga kari im dhe ma rrëmbeu atë, duke vazhduar tundjet me dorë, për ta pritur lëngun magjik.
Eksplodoja si top, përderisa ajo i priste llavat në gjoks, e me njërën dorë e lyente gjoksin me atë lëng. Sapo jam shterë i tëri, zonja e futi në gojë dhe e thithte edhe më, duke mi nxjerrë edhe pikat e fundit të spermës.
Në ato çaste mu duk se po ma nxjerr zemrën nga vendi. Çmendesha nga kënaqësia që më falte zonja ime.
Me ta përfunduar lojën, tashmë njëri pas tjetrit u lamë me ujë të vakët, sepse i ngrohti kishte mbaruar që në turnin e parë kur u lamë.
U veshëm dhe, si për habi, as unë e as ajo nuk ishim të interesuar të shkonim në Prishtinë.
Unë i propozova që të silleshim kah Brezovica, e kur të bie terri të hynim në Prizren. Ajo u pajtua më këtë idenë dhe në ia therëm kah Ferizaj.
Në Brezovicë jemi ndaluar në një vend të këndshëm dhe të flladshëm. Aty jemi argëtuar edhe më shumë, ndërkohë që në mbrëmje kemi hyrë në Prizren dhe jemi ndarë si dy të panjohur.Nga ajo ditë, ende nuk e kam takuar zonjën time, as që më ka thirr dhe as që më është paraqitur në MSN. Tani jam në kërkim të asaj zonje, por ka dy muaj që nuk e takoj dot, as që më përgjigjet ne e-maila. Krejt kjo, tani më duket si ëndërr. Shpesh e pyes vetën, athua kam parë ëndërr apo ishte realitet dëfrimi me një zonjë.

Offline

 

#4 04.10.2009 09:53:20

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Nepermes Internetit-Tregimi 2Te nderuar desha t’ju tregoj ni ngjarje me një qift që njoha nga një faqe interneti... Pas bisedës telefonike më ta, e lame që të takohemi në hotel Grand në orën 21. Ai erdh, më mori dhe shkuam kah vetura. Kur hyra në veturë, më ra në sy një biondinë e bukur rreth të 35- tave, ishte ulur në ulësen e pare, më përshëndeti. Rrugës ai më pyeste për shkollë e për punë derisa arritëm në motel. për shkak të diskrecionit më të madh, na u desh që t'i merrnim dy dhoma në vete, kështu që e lame që pasi të hynim në dhomën time, pas pesë minutash të shkoja në dhomën e tyre që ishte me numrin 82. Pasi u gjenda në dhomën e tyre i thashë bjondinës - çu zemër më shpejt se nuk po më pritet. Më besoni vizitor të nderuar se gjatë rrugës nuk mund të durohesha. Ajo filloi të zhvishej duke e larguar këmishën pastaj fustanin e ngushtë nga vithet e bukura që më çmendën fare. Kur mbeti vetëm në brus-hal-ter dhe brekë me ngjyrë të kuqe me vijën e tyre qe ishte futur në vithe, ramë që të dy afër saj. Burri i saj filloi që t'ia thithte cicat e saja jo aq të mëdha, por të bukura kurse unë fillova që t'ia thithja pidhin e saj duke ia larguar brekët e saja të vogla anash. Gjatë thithjes e angazhova njërin gisht, pastaj edhe tjetrin duke ia gicur klitorisin. Pas pak fillova që ta qija me gjuhën time të gjatë që e kam si gjarpër, atëherë filluan lëngjet e njëpasnjëshme që të rrjedhin në gojën time. Lëngjet e saja ma mbushën gojën, vrimat e hundës u desh që t'i largoja pak nga tuli i pidhit të saj sepse me të vërtetë filloi që të më zihej fryma nga epshi por edhe nga pozita që isha. Kam thithur shumë pidha por sikur pidhi i saj që m'u dha rasti ta thithja, nuk kisha hasur ndonjëherë. Më çmendi fare. E kam thithur mëse 15 minuta duke e qirë edhe me gishta. Ia ofrova karin tim i cili desh çmendej nga fortësia por ajo më tha se e kishte 'ves-vese' se nuk e kishte thithur asnjëherë. E unë ia ktheva: "Asnjë femër nuk ka lindur me kar në gojë. Merre dhe mësohu pak". Por nuk e mori se nuk e mori, e unë ia ktheva duke i thënë se kjo nuk është e qirë nëse nuk e merr karin në gojë. Harrova tju them, vizitore të nderuar, se karin e kam në madhësi prej 18cm dhe me një trashësi prej 5 cm. Kam shumë qejf me ia bo pidhat hyzmetin shumë këtij mega-kari sikurse që ky ua bon atyne. Por e pashë se kjo ishte e kotë dhe menjëherë ia futa karin në pidhin e saj duke ia larguar edhe më shumë mercedeskat. Hyrja ishte e aq e forte saqë i hapi sytë tej mase. Në atë temp të forte ia ngrita të dy këmbët përpjetë. Por ajo këtë nuk mund ta përballonte sepse sa here që kari im e prekte fundin e pidhit të saj, ajo bërtiste dhe tentonte që ta shkëpuste nga duart e mia. Por kjo ishte e kotë sepse unë isha shtrënguar si me dare për supet e saja. Ajo filloi të bërtiste duke më thënë: Lëshoma njërën këmbë poshtë se më mbyteeee". Kërcitjet e shtratit filluan të përziheshin me bërtimat e saja. Edhe burn i saj tani filloi të merakasej për gruan e tij edhe pse i pëlqente. Por dikur ai tha më ngadalë se po dëgjohen zërat jashtë moteht. Por unë e qija sepse edhe ashtu nuk kisha dëgjuar kurrë se një femër kishte vdekur prej karit. Bile ishte një fat për mua se kjo e pranoi të tërin, nuk e di a mos vallë për shkak të burrit apo prej turpërimit nga unë që nuk mund ta pranonte. Sepse në telefon mburrej se pidhi i saj ka me ia bo venin, veç a do të isha unë i zoti me e ngi. Ofshamat dhe britmat e saja më kallën mua edhe më shumë, e sidomos më kallte pozita kur kari im kthehej nga fundi i barkut të saj. Në ato momente dhëmbët e saj shtrëngoheshin edhe më shumë duke e kafshuar jastëkun në gojë dhe njëkohësisht duke ia tundur burnt të vet karin. Pas pak më erdhi të derdhem. E pyeta se ku ka dëshirë që të derdhem, në pidh apo në cica. Ajo ma ktheu (nga gëzimi që po e përfundoja me siguri) ohh-hhh në pidh, në pidh, lagma boma quuuuU se jam me hapa mbrojtëse. Ia mbusha pidhin e ngushtë me spermën time të nxehtë. E hetoj në brendësi të saj shtypjen e spermës sime të madhe që donte të dike jashtë. Pasi e përfundova unë, i hypi burri i saj. Unë shkova që ta bëja një dush por kari im nuk ulej fare. I gjori është mësuar që të merret në gojë mirë, bile unë kam dëshirë që pidhin ta qij në çdo birë, bile me pas pasë mundësi edhe në kërthizë e kisha qi. Pasi e pastrova këtë hamallin tim, shkova prapë dhe iu bashkova atyre. Ata qiheshin. Ajo ma bëri me dorë dhe iu afrova. E mori karin dhe filloi që ta tundte me dorë përderisa kari m'u be përsëri i forte. Ai kur e pa karin tim tim të ngritur, u largua nga pidhi i saj dhe ma lëshoi vendin mua që ta qija për here të dytë. Qirja e dytë ishte shumë interesante me disa lloje pozitash. Kari im kishte arritur pikën e maksi-mumit të madhësisë së tij. Tani unë përsëri e shpejtova ritmin. Por ajo më luti që të mos e qija aq shpejt dhe forte. Ankohej se po i dhembte fundi i barkut. E kapa dhe e ktheva në pozitë nga prapa. Ajo i hapi këmbët thuajse po e qinte burri i vetë, por kur i hyra me kar nga pas ajo u plandos për shtrati nga dhemb-jet dhe nga bërtimat. Nuk mund ta duronte këtë pozitë. Unë tani u shtriva në shtrat dhe ajo më hypi përmbi. Së pari filloi të ngulej ngadalë, por pas pak edhe ajo filloi vetë ta shpejtonte ritmin duke më shtrënguar për beli. Burri i saj duke e shikuar këtë pozitë filloi të derdhej, e pas pak shkoi edhe të pastrohej duke na lënë neve fillimisht vetë. Tani ajo u be mace edhe me egër, filloi të përkulej duke ma futur majën e gjuhës thellë në gojë. Sigurisht në këtë pozitë e kishte gjetur veten sepse filloi të çmendej mbi karin tim. Qihej me një shpejtësi të madhe saqë i thashë: "Ngadalë se po ma then karin". Ajo buzëqeshi dhe më tha se tani po e nxerr hakun. la bëra me dije se isha buzë kulminacionit, isha bërë ujë prej djersitjeve, dritaret ishin të hapura por vapa e kishte bërë të veten, por jo sa pidhi i saj. Ajo filloi të dridhej dhe ta kafshonte buzën duke më shtrënguar për skajet e tulit në belin tim. Ajo dridhej dhe bërtiste kurse shtrëngimet e saja ishin edhe më të forta saqë mezi durohesha pa bërtitur nga dhembjet. Ajo filloi ta lëshonte lëngun duke bërtitur - gjë kjo që më ndezi edhe mua dhe e lëshova, e lëshova edhe unë, e përziva më lëngun e orgazmit të saj. Edhe unë u ngrita për ta bërë një dush. Ata filluan të bisedonin por nga currilet e ujit nuk munda të dëgjoja se çka po bisedonin. Por ndala ujin dhe e dëgjova zërin e gruas së tij: "Shkojmë se nuk po mundem më të qëndroj me ju të dy. Gabim e paskam pasë që i kam lypë dy kara përnjëherë në shtrat". E për mua tha se budallë qenka se kari s'po ditka me iu ndalë. Pasi dola nga banjoja, ajo më tha se po shkojmë se i kemi lënë fëmijët vetë në shtëpi e nuk bën të vonohemi se duhet të udhëtojmë bukur larg. Pasi u vesha, u përshëndeta duke u larguar për në dhomën time dhe e pyeta se si kishte kaluar. Aja ma ktheu duke më thënë se ishte befasuar me atë kar monstrum. E unë ia ktheva se këtë e kam dhuratë të çmueshme nga Zoti. U largova nga dhoma e tyre. Në dhomën time time më silleshin nëpër kokë ofshamat e biondinës. Kari filloi përsëri të ngritej. Nuk mbeti tjetër pos të filloja përsëri ta tundja duke e paramenduar biondinën mbi karin tim. Shumë shpejt m'u nxe barku nga stërpikat e spermës. U ngrita dhe hyra na banjo, bëra një dush pothuajse të fto-htë, sepse trupi më ishte kallur nga epshet dhe nga zjarri. Provova që të fleja pak por ishte e kotë. Nuk isha lodhur aq shumë saqë të fleja menjëherë... Kur pas një jave e thirra në telefon A-në dhe pas një bisede për pyetje familjare e pyeta se kur do të takoheshim përsëri, ai ma ktheu se gruaja e tij nuk po mundet me u qi me ty sepse me të vërtetë po i pengon madhësia e karit tend. Dhe më tregoi se katër ditë kishte ndier dhembje në fund të barkut. E mua nuk më mbeti tjetër pos të bëja edhe një postim në atë faqen dhe të pres oferta të tjera.

Offline

 

#5 04.10.2009 09:53:33

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Me forte se viagra...


Ishte një dite e qte ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bërë sikurse një muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti për se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte…
Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera…
Pa një pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bërë dushin fare,pa pirë kafen e mengjesit…
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine…
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites…
Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit për një aheng qe do ta benin ne mbremje për ditelindjen e Emit…
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen…
E perfundova shumë shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet…
Po kurrsesi nuk mud ha rasti…
Duke me percjell burri I saj me ftoi për ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj…
E gjithë dita me eci mbarë…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej…
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa një pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fustane gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne një moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare…
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet për ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?...
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije

Offline

 

#6 04.10.2009 09:53:41

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Me kishte munguar


Ishin vetem pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne një restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q’me erdhi dhe te putha. Sa shumë ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kofshet e tua deri tek pidhi yt i qullet, qe me kishte bërë sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar pidhi yt. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si një i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja pidhin tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shumë. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at pidhin tend qe sa here me kishte bërë mashkullin me te lumtur. Sa mirë qe ne restorant nuk kishte shumë njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene një kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mirë . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal breket dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove për ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof për beli dhe te shtrengova për trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt pidhit tend te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta për tavolinen e toaletit. Te kapa për flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Kari im sikur i terbuar depertoi mbrendesine e pidhit tend te qullur. Leshove një renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shumë, derisa me doren e djathte te pickoja te bytha dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat një pas një. pidhi te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje karin tim tek te godiste mitren. një dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e pidhit tend. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete për tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire. E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e ben perseri bashk, nuk e besoje qe me kishe prane

Offline

 

#7 04.10.2009 09:53:53

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ishte ditlindja jote


Pasi e festuam ne një ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita.....kam një dhurat te bukur për te te dhuruar dua te vish me mua !! buzeqeshe mir me the,dhe ashtu u nisem te dy udhehiqja un drejt një loteli te mrekullueshem ku dhe kisha pregaditur gjithcka për te dhuruar një dhurat te vecant,
ju afruam deres te dhomes,Dua te ti lidh syt me shami te thash ! ti mbylla syte hapa deren dhe u futem brenda ishte një atmosfere e qete vetem një keng e leht balad dashurie degjohej,arom eksituese te pushtoj, ngadal ta perkedhela fyturen dhe ta hoqa shamin,pe rreth e rrotull, drit qirinjesh një krevat i bukur i mbuluar me trendafila te kuq dhe cokollata, një rtyez e vogel mbi te qendronte një shishe shampanje dy gota dhe ca luleshtrydhe ,era leviste ngadal perdet e bardha me shikove ne sy byzeqeshe embel me puthe me shum pasjon me le pa fjal me the ,te shtrengova ne kraharor dhe vazhduam te dy te kercenim nen ritmin e kenges duke shkembyer disa fjal,duart ne belin tend i mbaja dhe te terhiqja dal-ngadal drejt krevatit u ulem te dy lehte siper trendafilave dhe cokollatave qe shperdaheshin C'rregullisht siper krevatit te cmendur vazhdova te ti heq rrobat qe mbulonin trupin tend duke prekur dhe lepir me kujdes çdo milizim te trupit tend ashtu dhe ti si e dehur kerkoje te me zhvishje mua,pasi ishim te dy te laskuriqur u ngrita ne kemb te mora dhe ty lart,dua te ti lidh edhe një her syt me shami te thash,nuk fole fare ti mbylla syt u mbeshteta i teri prapa teje e ndjeje afshin e tupit tim dhe penisin e madh qe teprekte bythen,vazhduam te ecnim disa hapa drejt dushit pasi u futem brenda ta hoqa shamin pe vasken plot me uj e mbuluar me një shtres te kuqe me petale trendafili qirinj rreth e rrotull,ngele e befasuar kafshove buzen je shum i mirë me the se prisja kete , ja pra as un se besoja qe posht akullit ka zjarr te thash,
e ngrite njeren kemb dhe e fute brenda ne vask un te kapa te beli ste lash te levizje nga ai pozicjon dhe u ula posht duka ta lepir veginen e bukur dhe te lagur,
pasi u fute brenda ne vask solla dy gotat me shampanje u futa dhe un ne vask vazhdova te flas dhe pa pritur ma afrove gishtin te buza,shshshshsh mos fol me the se gjithcka esht e tepert GEZUAR psi pim pak i lam gotat ne një an, ishe komplet e shtrir ne vask syt i kishe mbyllur dhe le fantazin time te te udhehiqte,
te perkedhelja eksitueshem me duar, ta lepija fytyren gushen gjoksin,tek ta prekja pidhin me gishta ndjeja se isha shum i eksitur gjithashtu edhe ti, u afrova i teri siper teje duke ti ngritur kembet mbi supet e mia,ma preke karin OH sa te madh ma ke, me the,ta futa ngadal tundueshem te fort te terin brenda ,ngele me goj hapur, duart e mia qe te perkedhelnin fytyren ishim shum te eksituar doja te ta beja fort siq e kam zakon por ujti sme linte ,ateher u cova te mora ne krah dhe te shtriva ne krevat mora një luleshtrydhe dhe me te pershkrova ter trupin tend te lagur, pastaj tek te perkedhelja buzet me te ti e kafshove dhe e mbajte te buzet i afrova dhe un buzet u lepim te dy duke e ngren si te uritur,
isha i teri siper teje tek putheshim me plot pasjon me perkedhelje kurrizin dhe duart e tua ma preken penisin tim ,dua ta puth me the dhe ngadal u afrove afer tij tek ma lepije leht ashtu me terboje, un te kapa nga floket te ngrita lart te kafshova fort u shtrive e tera ne krah dhe un gjithashtu perball teje u futa mes kembeve,Ngadal e ndje karin qe po futej i teri brenda teje e shikoje me syt e dehur nga eksitimi dhe ashtu vazhduam ta bejm foooort ,pastaj te ngrita nga krevati te mbeshteta ne mur dhe ta bera ne kemb nga mbrapa me njeren dore ta ferkoja gjoksin doren tjeter e kisha te floket e tua isha shum i dehur pas atyre qasteve,isha i terbuar doja te te perpij te teren,
Me kishte mar malli për ty me thoje me fjalet qe te ngelnin ne goje klithmat e tua me benin me te dhunshem,pastaj te terhoqa ashtu pa ta nxjer te cova te krevati i vure brrylat e kraheve ne krevat ta ngrita dhe njeren kemb siper krevatit dy duart i kisha te bythet e tua te cilat i shtrengoja dhe ashtu ta bejra foort ,ndjeja se ishte faza finale pas gati një ore,nuk e ndaloja ritmin e shpejt qe ushtroja siper teje Papritur ndjeva se po prishesha e nxora ti e lodhur u ngrite ngadal dhe Sperma ime vershoj mbi gjoksin dhe barkun tend.
Keshtu me the gezuar ditelindjen ti mua !!? po te thash te putha embel u shtrim te dy dhe e lam fantazin e asaj natë te na udhehiqte edhe pse e dinim qe e nesermja nuk do na gjente bashk....

Offline

 

#8 04.10.2009 09:54:01

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Autobusi

Atë dite nuk mund ta harroj kurrë. Qëndroja ne stacionin e autobusëve. Më kaploi te ftohurit. Prisja fatin që dikush te me dërgonte sa me pare ne shtëpi, që te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohtë. Me bisht te syrit vërejta Fatën, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjëherë u nisa ne drejtim te kundërt ne mënyrë që t'i ikja kontaktit me te. Ne te vërtetë, shumë njerëz i mundon fiksimi kohor. Për Fatën, mu këto gjëra ishin te rëndësishme, gjëra këto te cilat edhe pas 30 vjetësh për te ishin te rëndësishme. Për te ishin te rëndë-sishëm emrat e ish-profesorëve. Për te ishin te rëndësishme vendet ku ishin te ulur nxënësit. Ky shkollim mbase për Fatën ishte e vetmja gjë që ishte me rëndësi ne jetën e tyre... Mirëpo Fatës nuk arrita që t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ç'është puna jote, shoku im i vjetër? Bëhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasinë, une ne mënyrë miqësore ia shtrëngova dorën. Lutesha që te mos fillonte te fliste përditët shkollore! Ishte njëra nga ato femrat e qëndrueshme, me një gjatësi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njëfarë bukurie seksi, e cila disi me frikësonte qysh kur ishim ne shkollë. Kishte flokë plotësisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkollë ajo kishte filluar që te thinjej dhe ajo tufë e flokëve te thinjura, ne vetëdijen tonë djaloshare kishte një domethënie seksuale vullkanike. Çdoherë kisha njëfarë stresi ndaj saj. Me provokonte ne mënyra te ndryshme. Ma mbështeste kokën mbi sup, e mbështeste trupin e saj për trupin tim, por asgjë me shumë. Vetëm do te me shikonte, do t'i lëpinte buzët e ima. Tani, pas tridhjetë vjetësh, dukej te ishte ende e mbajtur mirë. Kishte pasur te veshur një pallto. - Ç'bën? - e pyeta si i marre. - Ç'mund te bëj une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, që te shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti për prishjen time te kurorës, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjetë vjetësh. Edhe ajo ishte e ndarë. Por, ne mënyrë te pacivilizuar. Shumë thjesht. Ishte martuar vonë, me njëfarë torollaku i cili kishte përjetuar kënaqësi duke i bërë asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste këto gjëra. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - pëshpëriti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar që ne shtëpi t'i silite shokët e vêt, për te luajtur bixhoz. Por ai e kishte përulur gruan e vêt. Me kapi për dore, duke me liruar nga udhëheqja e bisedës, kështu që derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme që une vetëm te pohoja me kokë. Ishim se paku njëqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithë u paluam për njëri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur për njëri-tjetrin sa që gati e humba frymëmanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vërtetë, nuk e kishte dert që pjesët e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishëm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkëputur pul-lat ne tollovi dhe u mbështetëm stomak për stomaku, gjoks për gjoksi. Cicat e saja te mëdha filluan që te m'i ngrohnin mushkëritë. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dëshironte që fia uzurponte shtëpinê. - Paramendo. Kurrë nuk është denihur ne mua. Frikësohej nga ajo se mëpastaj. kur te bëhej fëmija, une me nuk do ta përfillja aspak. - gari filloi që te qante. - U bëra plotësisht e frustruar. Bum im kishte dëshirë që te me puthte nëpër siomak.e pastaj me pénis te me kalonte nëpër kërthizë. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vêliau im. Nuk dëshironte dhe nuk dëshironte. E une nuk dëshiroja që ta tradhtoja. Disa hère jam munduar që ta shtrëngoja me këmbë dhe ta mbaja ne brendësinë time, por ai me ka rêne shuplakë, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i përmendre pjesët me intime te trupit, une fillova që maksimalisht te koncentrohesha ne bisedë. Këmba ime ishte e futur ndërmjet këm-bëve te saja dhe diçka me sorollatej nëpër kokë: bëja ore burrë atë gjë që bashkëshorti i vêt nuk ia kishte bërë. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt pranë buzëve te mia. Lëviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e këm-bëve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetëm që eshtë derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shokë te vêt, dhe si duket mezi paska pritur që ajo ta tradhtonte, që te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grancë. Mirëpo, ajo gjithmonë ishte një vashë çap-këne dhe e dinte se ç'bënte: ajo ishte qirë, jo vetëm me shokët e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjerët, kur ai nuk e përgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur që te ndahej. E shkaku? Vëliau i saj, pèse vjetë me i vjetër se ajo, e kishte humburjetën ne një fatke-qësi komunikacioni dhe shtëpia i kishte mbetur kësaj. Ne bisedë e sipër, ajo lëvizi edhe pak dhe tani kari im u mbështet mirë ndërmjet kofshëve te saja. Ajo edhe me tutje fliste për vëllaun e vêt, por une me nuk e dëgjoja aspak. Nga autobusi zbritën disa udhëtarë dhe ne disi u liruam pak, por përsëri hypën disa te tjerë, duke shkaktuar përsëri përreth nesh një tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kënaqësisë. Ngadalë ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra atë timin. Për një moment, gati sa nuk u çmenda: sapo e afrova karin tim ndërmjet këm-bëve te saja, e vërejta se ajo nuk kishte pasur brekë fare! Guxha ime tanirnë rrëshqiti ndërmjet buzëve te saja te pidhit. Një pidh te tille te nxehtë kurrë nuk kam ndier nëjetën time. Kari im hyri pjerrët, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndër-preja rrëfnnin e Fatës ne mënyrë që ta lusja për t'i hapur edhe pak këmbët, gjithnjë duke u frikësuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva një ndryshim ne zërin e saj. Ai filloi që disi te dilte me i ëmbël dhe me i qetë. I hapi pak këmbët dhe kari im dalëngadalë po hynte gjithnjë e me thellë ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjëherë, lexues te dashur, që këtë ta bëni vjedhurazi ne autobus? Është një gjë e tmerrshme kur qirja nuk varet nga dëshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mënyrë te çrregullt. Kari im lëvizte ne përputhje me tundjen e autobusit nëpër rrugën jo te rrafshët, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetësohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qëtëkallej.Tektash!? Isha i tëri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohë, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurrë me pare. Buzët e saja u përputhën për buzët e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ç'do te mendojnë njerëzit për mua. Bëhu i mirë. Përndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetëm këtë mos e bër - mendova vetmevete. Vazhdova që edhe me tutje t'ia fusja ngadalë, duke e tërhequr sa me shumë kah vetja. Asgjë nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bërtiste një i marre, duke na shtyrë: - Aman bre zonjë. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka një bote vend! - Shko bre n'pidh t'nonës! - i bërtiti Fata ime me gjuhën e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne atë moment une ia futa deri ne fund, thellë, thellë, mu ne momentin kur edhe fillova që te derdhesha dhe ta mbushja me spermën time. Pulsimet m'i shtanguan këmbët, kurse nëpër kurriz me kaluan disa ndjenja rrëqethëse. Isha i lumtur që me ne fund çdo gjë për-fundoi aq mirë. Pastaj me kujdes karin tim e tërhoqa nën pantollone. Askush nuk hetoi asgjë. Me ne fund, ne mënyrë falënderuese e putha Fatën ne faqe. - Dhe, ç'ke vendosur te bësh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ç'më kishte folur deri me tani. - Asgjë - tha hareshëm - mu asgjë. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une atë! Ajo u përgatit për te dalë nga autobusi. I propo-zova që te shkonim se bashku tek une, ne banesë. Ajo refuzoi. I propozova që t'ia lija adresën ne mënyrë që me vonë te me paraqitej, kur te dëshironte. Atëherë për hère te pare me shikoi arsyeshëm, sikur te çuditej se për ç'arsye isha pranë saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithë këto pranime kam dëshiruar që te ngulitem? Po. Me ke pëlqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjetër. Paramendo se si do te dukej që tek tani te qiheshim!? Harroje këtë. Me te vërtetë une jam kundër çdo gjeje që është kundër miqësisë sonë. Jo, nuk do te kisha mundur që te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetëdijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova kokën lidhur me këtë kur për një moment Fata tênimë doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar..

Offline

 

#9 04.10.2009 09:54:09

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

ÇDO GJË FILLOI NE VETURË

"Dëshirën tonë duhet plotësuar sa hère që ajo te zgjohet! Këtu nuk duhet pritur shumë!", pohon Shemsedini (35). "Dua te them: kur jam i disponuarpër seks, une dua që menjëherë te kaloj ne çështje. E dashura ime Fatmirja. tanimë e ka kuptuar këtë. Jam i lumtur se as ajo nuk e kundërshton seksin e shpejtë. Përkundrazi, aie e kall fakti se une ne ato momente e dua mar-rëzisht. Kënaqësinë me marramendëse e kemi përjetuar jo moti ne veturë. Shkonim për vizitë prindërve te mi. Fatmirja qëndronte pranë timonit, e une ia ledhatova kofshët. E, ç'bëri ajo atëherë? E ktheu veturën ne vend-parkimin e pare! Atëherë u zhvendos ne ulësen e djathtë dhe me këmbë te hapura u ul ne mua. Oh, zot! Kam eksploduar me një fuqi tëjashtëzakonshme."

Offline

 

#10 04.10.2009 09:54:17

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Nate e paharrueshme

Fillova pune ne nje restorant ,,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje pun te lehte dhe m,e tha orarin beje vete ,,e gezuar per vendin e punes dhe pagesen e mire kalova dy muaj ,,,kur nje dite bosi me thote dalim te gjithe per nje dring,,ok vajtem ne klab te gjithe se bashku ishim 14 veta dhe e shikoja bosin gjithmone qe veshtronte gjoksin tim ,,qe e kam 36 c enderr per burrat ,por beja sikur se kisha vemendjen ,,ok mbas muzikes se bukur te asaj nate ,,dhe pijeve defryse ikem ne shtepi ,,,e pershendes por ai me jep nje perqafim shum te papritur ,,,shoh qe te pantallonat e tij diqka qendronte si hy i ngritur ,,naten e them dhe largohem ne shtepin time ,,,te nesermen fillova pune ne 11 ne megjes ,,,ai me priti me komplimentet me te ngrohta ,,hej alba kurr ste kam thene por ti je shum sexy dhe e bukur ,,,fytyra me skuqej vazhdimisht sa her qe e shihja ,,,nje dite me thot aty ne deskun tim kam ca letra qe duhet te mi rregullosh ne kompjuter kur me vjen te dhoma dhe me puth ngadale ,,,,,,,duart e tij prekin gjijte e mi dhe papritur ,,isha e lagur ,,ai ishte trup shum i mire dhe i pashem ,po ishte nje vit me i ri se un ne moshe dhe kurr se kisha imagjinuar nje gje te tille,,,,,,,,,,nje nat dolem perseri dhe me thot pas lokalit do te tregoi shtepine time ,,,dolem pasi hengrem nje dark shum romantike shkuam te shtepia e tij ...me tregoi komplet shtepin dhe tani esht dhoma e gjumit me thot ta shohesh apo jo ,,sa ishte ndare me gruan dhe e dija qe nuk kishte te dashur ,,,,,,,filloi te me prekte me ferkime e ledhitime ,,me puthje te pafundme ,,me lepiu gjithandey dhe gjithmon thoshte je embelsira ime ,,un eksitohesha kur ai thoshte ashtu ,,,u qim per nje kohe shum te gjat,,dhe ishte nje nat shum e paharrushme ,,,dhe qe sot e asaj dite ky i dashur qe po tregoi historin ketu u be burri im ,,,,kemi tre vjet dhe sexy esht i paharruar ,,,,,

Offline

 

#11 04.10.2009 09:54:28

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

E re, por e uritur gjithnjë për mashkull të fortë!

Një ditë i erdhi fundi kënaqësisë sime që kisha më një fqinj timin, i cili ishte dyfish më i moshuar dhe kishte grua e fëmijë. Krejt kjo kur nëna më zuri me të, derisa ishim në ekstazën më të fortë. Në atë çast, për herë të parë e urreja mamin, e cila, sikur të mos ishte femër, nuk më kuptoi fare pse isha ngulitur në hurin e xhaxhit Halit.
Sa shumë e dëshiroj tani që jam larg xhaxhin Halit, i cili ishte komshiu më i dashur për mua, edhe pse ishte shumë më i vjetër. Ai e dinte çdo imtësi për ta bërë të lumtur një vajzë të re, siç jam unë.
- I poshtër... Çka po i bën vajzës sime... Zoti të marroftë... Eja ti në shtëpi, kuçka e vogël... – bërtiste mami, pa e kontrolluar veten fare dhe me një zë, sikur të ishte e çmendur.
Nga ana tjetër, xhaxhit Halit si bëhej vonë. Edhe pse mami kapi telefonin për ta thirrur policinë, ai nuk lëvizte fare, bile edhe huri i kishte mbetur i quar përpjetë, e që e vëreja se edhe mami e lakmonte.
Pasi shkuam në shtëpi, mami më ndëshkoi, duke më mbajtur në burg shtëpiak, ndërsa kur dilja jashtë, gjithnjë isha nën përcjelljen e saj. Xhaxhit Halit nuk i kishin bërë asgjë, sepse ai vërtetë nuk kishte bërë asgjë! Unë isha nëntëmbëdhjetë vjeçare dhe dëfrimin me të e kisha bërë me vetëdeshirë. Kot mami ma qiti faqen e zezë në shesh. Ka mundur ta mbante si fshehtësi midis ne treve, e që ndoshta do ta shijonte edhe ajo karin e mrekullueshëm të xhaxhit Halit. Edhe kështu mua nuk do më ndal njeri, sepse unë jetoj për sex. Fundja, zëri i keq që më doli, ishte si një reklamë për mua se jam meraklie. Nga ajo ditë, secili mashkull mundohej ta kruante dhëmbin te unë.
Që kur u ndëshkova nga mami, unë nuk pashë kar me sy për disa muaj. Megjithatë, ajo nuk mundi të më lidh përgjithmonë për ushkuri të saj. Filloi ta qesë në harresë atë pamje të tmerrshme që përjetoi.
Një paradite, në shtëpi erdhi një burrë, i cili kishte të veshura rroba pune dhe në dorë mbante një çantë të vjetruar. Mu prezantua si mjeshtër i makinave larëse dhe më njoftoi se para dy javësh ishte ftuar nga mami im që ta riparonte makinën tonë, e cila kohët e fundit nuk funksiononte si dehej.
- E di zonjushë se kam ardhur shumë vonë, që kur më ftoi zonja e kësaj shtëpie, por kisha mjaftë punë dhe u desh t’i përfundoja me radhë – tha mjeshtri, i cili që në shikim të parë mu duk se ka vlera mashkulli dhe se nuk ishte shumë i vjetër.
Unë rrudha krahët, duke i thënë se nuk merrem me këto punë, ndërkohë që ia tregova banjën dhe i thash se mund të kryente punën e vet. Megjithatë, duke e parë se ai mashkull me muskuj të fuqishëm do ma heq pak “ndryshkun”, fillova ta provokoja. Fillimisht i ofrova një kafe, pastaj filluam muhabetin sa për t’u njohur se kush ishte dhe ku banonte. Pasi mora vesh se ai ishte fshatar, por që kishte një punëtori të këtij lloji në qytetin tonë, nisa edhe më shumë të angazhohesha që ta fus midis këmbëve.
- Mjeshtër... këtu paska shumë ujë! – i tregova, derisa isha ulur pupas dhe shikoja nën makinën larëse.
Pasi kisha të veshur një fustan të mëndafshtë dhe tejet të hollë, nga i cili vërehej se nuk kam fare brekë, sytë e atij mjeshtri donin të dilnin nga vendi, sa herë që unë shikoja diku tjetër dhe jo drejtë tij. Mora një leckë dhe fillova ta pastroja vendin ku ishte makina, jo pse më interesonte kjo, por doja ta marr pozicionin e një kafshe, ndërkohë që bythët i ktheva nga ai, në ballin e të cilit vëreheshin djersë nga sikleti. Sa më shumë fërkoja dyshemenë, aq më tepër fustani më rrëshqiste shpinës, duke mi zbuluar fillimisht kofshët dhe mëpastaj edhe vithet.
- Sa trup të bukur që paske moj engjëllushë... Mmmmmm... Mjeri unë që u plaka! – foli mjeshtri, i cili ma bëri të qartë se do e ngjyente pak në mua.
- I vjetër?!... Ti s’je normal... Je në moshën më të mirë, por nuk po e ditke këtë – iu përgjigja, por pa e kthyer fare kokën nga ai.
Përkundrazi, i shtoja lëvizjet që fustani të më ngrihej edhe më shumë. Vërtetë nuk e kisha vërejtur kur ai kishte rënë në gjunjë, por e ndjeva kur ma puthi kofshën, tashmë të zbuluar, e cila do ta kallte çdo mashkull. Unë ende nuk reagoja, sepse doja që krejt aksionin ta ndërmerrte ai, në mënyrë që mos të konsiderohesha fajtore, për çdo rast. Kur ai e pa se nuk po reagoj, filloi t’i zhvendos puthjet më afër pidhucit tim të zbuluar tashmë. Kur arriti në cak, filloi të ma fus lehtë gjuhën, më pas edhe të mi thithë buzët e lagura. Pas ca lëvizjeve dhe mjeshtërive të lehta, më rrëmbeu për bythë me dy duart dhe i futi me fuqi turinjtë, duke më lëpirë sikur një bishë e uritur.
- Ohhhh... sa mirë po e ditke se çka më pëlqen... Ahhhh... vërtetë qenke mjeshtër... – fillova të gjëmoja, kur mjeshtri nisi punën me tamam.
Ai vetëm se i shtonte aktivitetet e tij rreth pidhucit tim, duke u përndezur edhe më shumë nga fjalët e mia që e lavdëronin atë për punën që bënte. S’kishte faj i shkreti, sepse në moshën që kishte, mbi dyzet, shijimi i një pidhi nëntëmbëdhjetëvjeçar ishte vërtetë një premi e papritur për të.
Pasi më lagu e më bëri qullë, nxori karin me shpejtësi, duke ia drejtuar kokën drejtë pidhit tim. Por, kur e pashë se e kishte për mashalla, nuk u durova që mos ta rrëmbeja me duar, për të lozur pak me të. Ai u befasua nga veprimi im dhe filloi të gjëmonte si luani plakë.
- Uffff... Ashtu zogëza ime... Kjo më pëlqen... – filloi ta shprehte kënaqësinë që ia dhuroja.
Megjithatë, unë nuk ia fala shumë gjatë këtë kënaqësi, sepse isha e uritur që ta ndjej midis këmbëve atë kar, i cili ishte më i trashë se i xhaxhit Halit. E lëshova nga duart atë hu dhe ia ktheva bythët, duke i hapur paksa këmbët që të depërtonte sa më thellë. Mjeshtri ia vendosi me dorë gugjën e karit në pidhin tim, duke e fërkuar për buzët e tij për ta ngjyer në lëngjet e krijuara, në mënyrë që sa më lehtë të depërtonte në birën, jo edhe aq të gjerë.
Pas disa përpjekjesh dhe ndihmës që i jepja unë, duke i përdredhur bythët, kari i tij filloi të rrëshqasë, duke ma hapur birën deri në maksimum, kur edhe ndjeja ca dhimbje të lehta. Megjithatë, ky mjeshtër i makinave për larjen e rrobave, ishte njëkohësisht edhe mjeshtër i pidhit. Për mrekulli dinte të ma fusë deri në koqe, pa më shkaktuar dhimbje, duke ma zgjeruar birën, e cila për herë të parë pranonte një kar me përmasa kaq të mëdha.
- Ashtu mjeshtër... Ki kujdes, derisa ta bëj vendin... Pastaj do ta ketë më lehtë ky alet marramendës që paske... Lum gruaja që të ka për çdo natë... - i thosha, edhe pse ai bënte shumë kujdes edhe pa vërejtjet e mia.
Përsëri nuk u përgjigjej fjalëve të mia, por gjithnjë e më thellë trusej mbi bythët e mia të bardha, të forta dhe mjaftë mirë të formuara, sikur një pjeshkë që ende nuk është e pjekur mirë.
Pasi i bëri disa lëvizje brenda-jashtë, filloi të ulërisë dhe e nxori karin jashtë. Unë iu vërsula mbi të, duke e rrëmbyer me dy duart për ta tundur sa më shumë. Në atë çast ai u shtang i tëri, ndërsa nga maja e karit shpërtheu llava e parë e spermës, e cila me forcë më goditi në fytyrë. Kisha përshtypjen se më spërkati uji i vluar, kur filluan edhe currilat tjerë të spermës, por më të dobësuara se ato të parat.
- Aaaaahhhh... Ma shter krejt zogëza ime e ëmbël... Shtere se është mbushur shumë gjatë... Ooohhhh... – ulërinte ai, pa e vërejtur se kah po i vërviteshin llavat e spermës.
Pasi mbaruan llavat, me endje ia puthita buzët në majë të karit, duke i lëpirë edhe pikat e fundit të lëngut magjik, i cili buronte nga një kar, për të cilin do të sakrifikonte çdo femër që e din vlerën e kësaj pune.
Pasi e kemi mbaruar lojën, unë dola në kuzhinë për t’i sjellë një pije, sa për ta qerasur për punën që bëri në mua. Në atë çast ra zilja, ku unë shkova me vrap për ta hapur derën, por paraprakisht u kujdesa që të dukem normale dhe jo sikur të më kishte rrotulluar makina larëse në kazanin e saj me centrifugë.
Në derë ishte mami, e cila kishte përfunduar punën më herët dhe me habi shikonte këpucët e mëdha të një mashkulli.
- Kush është këtu? – më pyeti me habi.
- Xhaxhi Halit – iu përgjigja me kopili dhe ika brenda.
Ajo e shashtrisur hyri me vrap, por u habit kur nga banja doli mjeshtri me rroba pune. Ai i kërkoi falje fillimisht për vonesën, por i premtoi se makina do t’i punonte sikur një orë zvicerane, por se duhej të vinte edhe një ditë tjetër për t’ia montuar ca pjesë që do ta ruanin nga amortizimet e mëdha që bënte.
Mjeshtri u nis nga dera, duke ia lëshuar mamit në dorë një kartëvizitë, por që i premtoi se kësaj radhe nuk do të vonohej dy javë. Mami mu vërsul, duke më qortuar se pse nuk e kisha lajmëruar se ka arritur ai.
- E po tani... Ti ishe në punë dhe do ta braktisje punën pse ka ardhur ky zhyllan?! – ia ktheva me një gjuhë diplomatike, e cila e bindi se ky njeri nuk më ka interesuar fare për asi punë.

Offline

 

#12 04.10.2009 09:54:45

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Zonja me përvojë e unë i virgjër!

pjesa 1:

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. I mbaj në mënd fjalët e pleqve kur thoshin: “Vera njëherë vjen kah dera”. Vërtetë u binda para një dekade, se çka të sillet rreth hundës njëherë, vështirë është të përsëritet. Fati im ishte që arrita ta shijoja deri në maksimum atë rast, për të cilin kisha dhënë gjithçka, që të më përsëritet edhe njëherë.
Ndonëse tani jam i martuar dhe kam fëmijë, e kujtoj me endje vitin 1997, kur për herë të parë e kuptova se çka është dashuria dhe çka është seksi i vërtetë. Si fshatar i pa dalë nëpër dynja, e kuptova se përpos sakrificës për të fituar para, që në atë kohë mendoja se është gjithçka në jetë, ekziston edhe diçka që të bën të ndihesh më i lumturi në botë, edhe kur nuk e ke në xhep asnjë metelik.
Në banesën që zura me qira në kryeqytet, ditët e para më dukeshin sikur të isha një i burgosur. Pata mësuar vetëm një rrugë... banesë – punishte. Mbrëmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja të shtrihesha në krevat. Punën që ma kishte gjetur vëllai im i madh, nuk ishte punë, por një torturë e vërtetë. Megjithatë, duhej ta bëja sepse kjo ishte mënyra e vetme për të mbetur në kryeqytet dhe jo të kthehesha në fshat, për t’u marrë me bagëtinë dhe punët e fushës.
Një pasdite, derisa unë shtrihesha në krevat, sepse kisha lënduar paksa këmbën dhe kisha ca ditë pushim, më trokiti në derë një vajzë e pashme, për të cilën më vonë mësova se ishte banuese, nja dy numra më larg shtëpisë ku banoja unë.
- Mirë dita... Ju shqetësoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unë mbeta i stepur. Ishte kontakti i parë që kisha në kryeqytet me një femër si kjo. Nga të nxehti, pothuajse tërë trupin e kishte të zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojë, i shihej çdo gjë, sepse ai fustan që kishte veshur, ishte jashtëzakonisht i hollë dhe pa asnjë problem i dukej gjoksorja dhe brekët me tentene. O zot, mendoja në vete, ku e paska krijuar perëndia këtë femër kaq të formuar! Kishte këmbë të gjata, edhe pse vet nuk dukej të ishte më e gjatë se 170 centimetra. Vithet i dukeshin të lëmuara, pa asnjë gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpërthente atë gjoksore të hollë nga mëndafshi. Për pak sa nuk më ra të fikët, sepse kurrë nuk kisha pasur femër në jetë. Isha i njomë dhe i virgjër, edhe pse kisha mbushur nëntëmbëdhjetë vjet. Jetë fshati më... Nëse nuk zbrazeshe me dorë, s’ta qante kush hallin, nëse je pjekur apo jo, para se të martoheshe.
- Unë jam Ganimetja... Nëna më dërgoi që të ju lus për një ndihmë të vogël. E di që ju punoni, por rastësisht ju pamë nga tarraca jonë se jeni sot në shtëpi – më trazoi vajza nga hutia që isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirë jam... Urdhëroni – iu përgjigja, disi duke belbëzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrë mënd, por si dukej i pëlqente kur mashkulli lëpihej pas saj. Pranoi të ulej për një çast, gjoja sa për të më treguar se çka i nevojitesha nënës së saj, por që me lëvizjet dhe përdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herë vente njërën këmbë mbi tjetrën, e herë i ndërronte, duke ekspozuar gjithnjë e më tepër pjesën e brendshme të kofshëve. E gjora, nuk e dinte se unë kurrë nuk kam pas një femër aq të zbuluar dhe aq pranë vetes!
Pasi më sqaroi se nëna e saj kishte një punë fizike, të cilën e bën vetëm dora e mashkullit, siç u shpreh ajo, ikëm bashkë në drejtim të shtëpisë së tyre.
- Ja mami, ta prura këtë që kërkove – i tha Ganimetja nënës së saj dhe iku në dhomën e vet.
Me zonjën biseduam për ca dru, që ia zinin një cep të oborrit. Duhej t’i çaja dhe t’i palosja në bodrum, ndërkohë që ajo do më paguante mirë. E pranova atë punë, jo shumë me dëshirën se do të fitoja ca para, sa për faktin që të jem afër Ganimetes, në të cilën u dashurova që në shikim të parë. Përderisa nuk e shihja atë, sytë më iknin te nëna e saj, e cila dukej të ishte një zonjë që kujdesej shumë për trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur një fustan të hollë, i cili i mundësonte syrit tim që ta shikoj formën e trupit të saj. Fundja, unë nuk isha në gjendje që të zgjidhja shumë. Por, edhe i pa parë femër me sy edhe të kisha punë me këto hyjni, më bënte që të ndihesha më i lumturi në botë. Mjaftonte t’i shikoja, e në mbrëmje planifikoja t’i mëshoj me dorë.
Ato dru që kisha për detyrë t’i çaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenë ndonjë gjë e vështirë. Por, zotnillëku i qytetarëve kuptohej pikërisht në këtë, ku asnjë gjë fizike nuk punonin, pos nëpër zyrat e tyre.
Përderisa unë punoja, në tarracë doli edhe Ganimetja, e cila bashkë më nënën më shikonin muskujt në pjesën e sipërme të trupit, të cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinë që demonstroja me ato dru. Dukej qartë se pamja ime i joshte, pavarësisht pozitës që kisha si fshatar i thjeshtë dhe punëtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja të paska sjellë një lëng molle, i cili do të freskoj dhe do marrësh mjaftë vitamina – më tha zonja.
- Ç’i duhen këtij vitaminat... E sheh se sa i fortë që është – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjëm një kohë së bashku, duke e shfrytëzuar kohën për t’u njohur më mirë, si fqinj të rinj që ishim. Unë iu sqarova tërë historinë time. Iu tregova se jam nga një fshat i thellë në jug të vendit dhe se kisha ardhur në kryeqytet për të punuar, sa për të fituar sadopak për nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unë jam vërtetë i virgjër në çdo aspekt, por që gjithnjë e më tepër vërehej se iu pëlqente ky fakt.
Përderisa i palosja drutë në bodrum, zonja shpesh qëndronte pranë meje, duke më sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej për të larguar ndonjë gjë nga ai vend, por që më kallte, kur bythët mi ekspozonte aq mirë, sa që i shikoja se si brekët i futeshin në të qarën e saj midis këmbëve. Duke u ankuar se në bodrum ishte freskët, shkonte lartë në dhomë, por sërish kthehej. Kur në përfundim e sipër të punës u duk përsëri në bodrum, vërejta se i kishte hequr brekët fare dhe gjatë përkuljes në tokë, qartë e shihja pidhin e saj përmes atij fustani të hollë.

Offline

 

#13 04.10.2009 09:54:52

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

onja me përvojë e unë i virgjër!

pjesa 2:


O zot – mendoja në vete – kjo do më alivanos me këto sjellje. Nuk guxoja të bëja ndonjë veprim, nga frika se do të humbisja çdo shans, edhe pse e nuhata qartë se ajo dëshironte një koqe të mirë. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha një detyrë, që të shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartë për mua se kishte ardhur koha që për herë të parë në jetë ta ngjyej karin, edhe atë shumë fortë!
- Ta pastrojmë pak këtë vend dhe e përfunduam krejt punën, sepse sytë mi qorronin çdo ditë këto tollovia midis oborrit – më tha ajo, e cila angazhohej me të madhe në pastrimin e dyshemesë së bodrumit, me gjasë, vetëm për të qenë më eksituese për mua me ato bythë gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, në një çast ajo mi mbështeti bythët për karin tim, i cili donte të fluturonte jashtë nga trajnerkat e holla që kisha në trup. Si duket, e hetoi mirë që aleti më ishte bërë dru dhe se nuk kisha çfarëdo aleti, por një topuz të fortë. Ajo e pa se nuk kisha ndërmend të bëj ndonjë “marri” dhe se isha frikacak në këtë drejtim, prandaj gjithnjë e më shpesh, kinse pa dashje, mi fërkonte bythët për kari. Mua më pëlciti truri dhe në një çast e rrëmbeva për vithe me dy duart.
- Sa e fortë që jeni moj zonjë – i thash.
- Vërtetë?! Të pëlqejnë bythët e mia? – më pyeti me një shprehje të kënaqësisë.
Edhe pse u skuqa i tëri, duart lëvizën pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa një e pa dy, më rrëmbeu karin, i cili ishte në botën tjetër.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrë me shpejtësi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi që të dorëzohej e tëra, duke u shndërruar në një bushtër dhe jo të ishte një zonjë intelektuale. Filloi ta lëmoj me mjeshtëri, duke e puthur kohë pas kohe kokën e tij, përderisa nuk e futi në gojë me afsh. Në atë çast unë eksplodova... nuk dija se çka po ndodhë me mua.
- Unë... Ohhhh... Unë nuk muj më... Ahhhh... – gjëmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmëroj zonjën që ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unë po eksplodoja, sepse mi mbante më një dorë koqet, ndërkaq me tjetrën e lëmonte karin, sa herë që e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell në gojë, sa që mendoja se do ma përpinte të tërin. Pavarësisht paralajmërimit që ia bëra, zonja e thithte edhe më shumë dhe e fuste gjithnjë e më thellë në fyt.
Nuk kisha rrugëdalje, pos ta lejoja që ajo të bënte çka të dëshironte me karin tim. Ishte mbretëreshë e kësaj loje të çastit, por të planifikuar shumë mirë nga ajo.
Pasi e përpiu tërë lëngun që shpërtheu nga koqet e mia, zonja e lëmoi edhe pak karin, duke ia puthur majën e kokës dhe menjëherë mi ktheu bythët, ku kërkonte që t’ia fusja fortë. I vuri duart mbi turmën e druve që sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin që t’ia përmblidhja gjokun tim, i cili kurrë s’kishte shijuar ndjenjën e të qenurit në thellësi të femrës.
- Ohhhhh... Çuni im i lezetshëm... Ma rras të tërin... ma mbush pidhin që po digjet për një koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke më urdhëruar që ta qija fortë.
Fjalët dhe gjëmat e saj më eksitonin aq fortë, sa që mundohesha ta shqyej atë pidh të shijshëm zonje, e cila më bëri që ta harroja edhe Ganimeten, në të cilën më mbeti syri që në shikimin e parë. Fundja, me siguri se zonja e din më mirë “punën” se sa vajza e saj që dukej të ishte paksa më e ngurruar.
- Sa bythë të nxehta dhe të shijshme që keni zonjë! Më duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unë... Unë kurrë në jetë s’kam qi – arrita t’ia thosha të vërtetën, e që zonja u shkri në ato çaste nga orgazmat që përjetonte, pasi dëgjoi se ma kishte “marrë virgjërinë”. Në atë çast unë eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrëngonte aq shumë karin, sa që mu duk se po ma thithte me gojë, sikur pak më parë që e bëri.
- Ohhhhh... Më qij fortë... Ma trus deri në fund... Më tund mirë çuni im i virgjër... Ashtu, ashtu – gjëmonte si pelë zonja, përderisa unë e mbushja me llavat që buronin nga thellësia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrëmbeu me duar dhe filloi ta thithë, ashtu i lagur që ishte nga orgazmat që përjetuam bashkë.
Pasi e përgatiti edhe për një turr, u dëgjua zëri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrë në oborr. Zonja më urdhëroi që të vishesha shpejtë e shpejtë, por të mos dilja nga bodrumi, përderisa nuk do të qetësohesha nga entuziazmi që më pat kapluar.
Ajo u ngrit, lëshoi fustanin, i rregulloi flokët me gishtat e hollë dhe u nis drejtë Ganimetes, e cila po e thërriste.
Unë, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjës për punën e përfunduar. Në atë çast ia lëshova sytë Ganimetes, e cila, megjithatë, më nxiti që të lëpihesha. Zonja vërtetë më pagoi mirë, duke më dhënë edhe para shtesë, gjoja se punën e kam bërë “hakikat”. Nga ajo ditë, sa herë që zonja ndiente nevojë, më gjente ndonjë punë, sa që u bëra punëtor ndihmës i asaj shtëpie. Vonë e kuptova se ajo nuk kishte burrë fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetëm mund ta ëndërroj atë periudhë disamuajshe, sepse ndryshuan shumë gjëra, me fillimin e vitit 1998.

Offline

 

#14 04.10.2009 09:55:00

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ia kthej bythët secilit, por s’jam lavire!

pjesa 1:

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë më të bëja këtë. Nga ana tjetër, në moshën 20-vjeçare më pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke që t’i presë procedurat patriarkale, përderisa të bëhesha gruaja e dikujt që nuk do e njihja fare, deri në martesë.
Ishte fillimi i viteve të nëntëdhjeta. Kohë me krizën më të madhe financiare dhe aq më tepër dashurore. Megjithatë, unë në një festë ia lëshova sytë një djaloshi nga një fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bëra atë për veti. E mashtrova lehtë që të më grabiste, gjoja se familjen e kam të vështirë dhe nuk do më fejonte për të. Ashtu edhe vepruam, disa muaj më vonë. Nata e parë ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatë. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natë e deri më sot është burri im! Pasi më kaluan ato ditë të para, gjatë të cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortë si mashkull. Kishte një penis të vogël, diku 13 cm. Unë gjithnjë e më tepër dëshiroja diçka që do të më mbushte plotësisht meskëmbëshin tim të etur në çdo çast për mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bëmë dy fëmijë. Atëherë ndjeja edhe më shumë nevojë për “diçka” të madhe.
Harrova të them se, para se të na lindnin fëmijët, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bë ai lesh me ta, vendosi të shkonim në kryeqytet. Aty gjeti një banesë shumë të mirë dhe në një lagje, paksa të fshehtë, sikur të më kishte pyetur mua. Vend fenomenal për ta shijuar unë atë që më mungonte kaherë, sidomos pasi linda fëmijët.
Një burrë, i cili kishte vetëm një fëmijë, ndërkohë që gruan e kishte jashtëzakonisht të shëmtuar dhe të trashë, ia vura syrin menjëherë. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte një stil që më përshtatej mua. Buzëqeshja e tij, kur më përshëndeste gjatë “ndeshjes” nëpër shkallë apo edhe në shitoret, me flakëronte. Ai e kish nuhatur këtë ndjenjë time dhe filloi aksionin.
- Sa shumë më pëlqen, nuk e ke idenë. Do të dëshiroja të të kem vetëm njëherë, e pastaj le të vdesë – më tha prerazi dhe u largua.
Unë fillova të mendoja në çdo kohë për këtë “ofertë” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Të nisi këtë lojë që dëshiroja shumë vite, apo jo! Do të ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditë dhe ja, papritur u takuam me Demirin në bodrumin e ndërtesës, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutë.
- Nuk është fer të mos më përgjigjesh. Nëse e meritoj, më qo në Rr. S. Por, më beso se ti më pëlqen dhe nuk e kam me të keq – më fliste pa ndërprerë ai, ndërkohë që afrohej gjithnjë e më pranë meje.
Unë vetëm e shikoja, por që goja mu frenua krejtësisht. E shihja se njëra do të ndodhte me mua, rreziku ose kënaqësia e shumëpritur. Megjithatë, qëndroja e stepur, përderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun në sup, ndërkohë që fjalët nuk i ndalte. U bëra sikur pula në shi... as të tërhiqesha, as të qëndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i këtyre punëve. Më shikoi drejtë e në sy dhe mi ngjiti buzët për buzët e mia. Unë fillimisht nuk reagoja, por më vonë ia ktheva edhe unë, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kë. Më rrëmbeu për vithe dhe më ngjiti për trupin e tij. O zot sa i forte ishte... i fortë ishte edhe në mashkullorin e tij, sepse e vëreja kur më fërkonte mbi pantallonat e holla që kisha në atë çast. Nuk e di se kurë e kishte nxjerrë jashtë aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorën dhe ma shpuri në të.
- Ahhh... ky është kar – arrita të lëshoja vetëm këtë zë, i cili atij ia ndezi të gjitha dritat e gjelbra. Tani ai më nuk kishte aspak frikë, sepse unë humba fare në duart e tij. Me shpejtësi ma futi dorën mes këmbëve dhe filloi të më fërkonte. O sa shuplakë të madhe dhe të fuqishme që kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtëri ta fërkonte, përderisa u bëra qullë. Në çastin kur më ktheu, për të ma futur nga mbrapa, u dëgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamë më shpejtësi. Unë shkova në bodrumin tonë, e ai u fsheh diku që as unë nuk do e gjeja dot, se lerë më komshiu plak, i cili kishte zbritur për punët e veta.
Sapo është ngjitur ai plak i mallkuar lartë, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenë ka na bëjnë hora e zezë – më tha, duke qeshur tamam si një dashnor i vërtetë.
Kjo fjalë e tij më bëri që mos të vazhdoj më tej, por i thash se mund të më vij në banesë të nesërmen në mbrëmje, sepse burri më shkonte për një dokument në fshat dhe do të qëndronte atje një natë.
Kështu edhe ndodhi. Sapo është qetësuar çdo gjë, ai erdhi në banesë dhe unë mbeta si qyqajkë. Nuk dija se çfarë të mendoja, vetëm se i “kërceva” si kuçedër në qafë. Ashtu e ngatërruar në të, u ndodha në dhomën time të fjetjes, të cilën do e ndaja për herë të parë me një mashkull tjetër.
Demiri mi hoqi ato pak lecka që kisha dhe, ahhhh... sa lezet filloi të më lëpinte. Këtë burri im kurrë nuk e bënte, për asnjë çmim. Ç’është e vërteta, unë kam parë nëpër filma, por edhe mua më është dukur si një veprim shtazarak. Por, ky komshiu më bëri që ta shijoj edhe këtë kënaqësi.
- Ahhhh... Nuk kam ditur se është kaq lezet... Ti qenke mjeshtër i pidhit... Ashtu... Ohhhh. – ulurisja si kudër.

vazhdon...

Offline

 

#15 04.10.2009 09:55:08

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ia kthej bythët secilit, por s’jam lavire!

pjesa 2:


Demiri fare nuk bënte zë, por vetëm llapërçiste edhe më fortë, e që mua më bëri të arrij orgazmën e parë. Në atë çast, mi ofroi te fytyra koçet e tija shumë të mëdha. E kapa për huri dhe për herë të parë putha majën e tij. As këtë me burrin nuk e bëja, thjeshtë, sepse këto veprime ai i konsideronte si anormale.
Nuk e di as vetë se si më kaploi dëshira që të përpij të tërin atë alamet kari, edhe pse nuk ishte e mundur, sepse ishte shumë i madh.
Sapo e kam mbështjellë majën e tij më buzë, Demiri eksplodoi. Për pak sa nuk ma mbushi gojën. Këtë nuk mundja ta bëja, që ta përpija atë lëng, por e tunda fortë me dorë, duke e parë për herë të parë se çka do të thotë vullkani i vërtetë. Me dorën tjetër ia ndrydhja koçet, e që Demiri lëshonte zëra të pakuptueshëm në atë çast.
- Ashtu... Shtrydhe... Nxjerrja lëngun... Ohhhh... – bërtiste komshiu im i dëshiruar në atë çast, më shumë se çdo gjë tjetër.
Pasi jemi shterë mirë e mirë, shkuam në banjë, ku edhe aty përjetova diçka për herë të parë. Sa me mjeshtëri dinte të më shkumoj dhe të më fërkoj tërë trupin, sidomos cicat dhe meskëmbëshin. Shpesh ma fuste gishtin në bythë, e që e kuptova se ai e dëshironte edhe këtë birë, por që nuk kisha guximin ta provoj.
Në një çast ma ofroi topuzin e tij afër pidhit, i cili shumë lehtë depërtoi në të. Shpesh e nxjerrke dhe ma fërkonte për bythë. Kjo më pëlqente, por kur tentonte të depërtoj, e tërhiqja, duke e lutur që mos ta bëj këtë.
- Ani zemër, ka kohë edhe për këtë. Do të shohësh se me kohën do ta përpijë edhe kjo birë – më pëshpëriste ai, duke qenë i sigurt se unë do të vazhdoj lojën me të deri në pafundësi.
E bëmë edhe një tur të lezetshëm në banjë dhe u shtrimë në shtrat. Fëmijët flinin rehat në dhomën e tyre, sikur të solidarizoheshin me mua. Shkova që t’i kontrolloja ata dhe ta qoja djalin deri në banjë, sepse ai dinte shpesh të ma fëlliqte shtratin, edhe pse kishte pesë vjet në bythë.
Me t’u kthyer në shtratin e burrit, ku tanimë kisha diçka shumë më të mirë se ai vet, Demirin e pashë duke e lëmuar rroçkën e tij, sikur të mos ishte shterë dy herë pakë kohë më parë.
- Ende je i uritur? – e pyeta.
- Po zemër... Ti nuk e ke idenë se sa bythë të shijshme ke. Mua më mungojnë ato bythë, sepse te gruaja ime as që i shikoj. Është krejt stërvinë – ma ktheu.
Në atë çast ndjeva keqardhje për gruan e tij, sepse jam paksa feministe. Por, megjithatë, vetveten e doja më shumë. Dëshiroja që ta shfrytëzoj deri në pafundësi këtë mbrëmje madhështore.
- Mi jep të lutëm ato bythë, se nuk po ngopem dot me to – më tha komshiu im i dashur dhe i uritur, por edhe goxha i fortë.
Ashtu si ishte i shtrirë, e kalërova mbi fytyrë, ndërkohë që unë u gjenda ballë për ballë me rroçkën e tij të fortë. Kësaj radhe, pasi e kisha larë mirë e mirë, me endje e lëpija, e fusja në gojën time të vogël, e që mi lodhte fulqitë. Vërtetë ishte kar i trashë, sa që habitesha se si po e pranon aq lehtë kjo macja ime.
- Ahhh sa mirë po e trajton këtë pisin tim, i cili po vuan për një gjë të tillë – thoshte ai, ndërkohë që iu vërsulke pidhit edhe më shumë, si i çmendur.
E vëreja se ai meritonte që t’ia trajtoj koçet dhe karin e mrekullueshëm edhe më mirë. Bile t’i bëj diçka që mua nuk më pëlqente, por që atë e përndezke shumë.
Pas ca kohësh, ai më kapi fuqishëm për bythë dhe më nguliti në kar. Oh sa lezet ishte kjo pozitë... E ndjeja thellë në brendi atë alametin e tij, ndërkohë që koçet më qëndronin si jastëk ndër vithe.
Pasi të gjitha këto pozita ishin të paprovuara ndonjëherë për mua, unë nuk duroja gjatë. Arrija orgazëm shumë lehtë, por që edhe Demiri eksplodonte. Sigurisht se as ai nuk i duronte pulsimet dhe shtrëngimet e pidhit tim, derisa u shtersha.
Me shpejtësi më ka shkulur nga kari, se ndryshe, unë isha lëshuar kënaqësisë dhe as që mendoja nëse do më mbushte brenda apo jo, edhe pse nuk isha fare e mbrojtur.
U gjuajtëm sërish në shtrat dhe për një kohë nuk flisnim. Në një çast ai e shikoi orën dhe mbet i shtanguar.
- Ueeee... paska ikur ora bre... Me duhet të shkoj tani se zoti e di se çfarë do më thotë gruaja – filloi të “pendohej” Demiri për kohën e humbur me ma.
- Fare mos shko, nëse e din që s’do ta hapte derën – i thash me shaka, duke ia tërhequr vërejtjen se, nëse kthehet prapë, nuk do ja hap derën.
- Je vërtetë fantastike zemër... Ti meriton shumë më tepër, por nuk e di pse ai qyqani yt nuk ta di vlerën – më tha Demiri, derisa po vishej me shpejtësi.
Nuk e di pse jam e tillë, por në atë çast më erdhi inat që mi tha burrit qyqan. Ndjeva një dozë faji, sepse burri im nuk e meritonte një grua të tillë, por ja që kureshtja më bëri të provoj diçka më shumë.
Kushedi, ndoshta një ditë do të ngopem me Demirin, por edhe më nja dy të tjerë që kam filluar së voni, dhe do t’i kthehem vetëm burrit!
Ndoshta.
__________________

Offline

 

#16 04.10.2009 09:57:11

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Enderrime

Do doja te beja dashuri me ty tere naten. Te te tundja sic dallet qe ledhatojne detin.
Te rreshqisja ngadale mbi lekuren tende e ta mbuloja me puthje.

Do doja te beja dashuri me ty tere naten e te te ngrohja si era e shirokut.
Te prekja trupin tend te ngrohte e ta ndizja gjithkund.

Do doja te beja dashuri me ty , tere naten si kal i cmendur, per te ndjere vithet e tua
ulur mbi mua

duke shikuar buzet e tua

qe kafshojne me deshire trupin tim.

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e, prekje te gishtave t'mi ekspert.
Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik.
Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend.
I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart.
Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.
Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje.

Offline

 

#17 04.10.2009 09:57:20

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

NUSJAIsha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa...pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare....pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec... papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja karin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat...arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te pidhit une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dhe karin e tij e kapja me dore e thithja pandal...nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Pushuam pak asnjeri dhe nuk folnim...mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte pidhin ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne pidh deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me karin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot, e shtyne karin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha...dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me Fadilin...sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.

Offline

 

#18 04.10.2009 09:57:29

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Humba virgjerin dhe nuk jam penduar

Do t'i kthehem edhe njëherë se kaluarës sime për ta kujtuar me aq mall virgjërinë e humbur. Atëherë isha pesëmbëdhjetëvjeçare, ne vitin e pare te shkollës se rnesme, ne Prishtinë. Nuk pendohem për atë që kam bërë sepse ishte një përjetim i pakrahasueshëm në jetën time. Ishte një natë e nxeh.të qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtëmbëdhjetat. Atë mbrëmje kur vendosa te bëj seks për hère te pare, isha ne natën e fundit te menstruacioneve, por epshi që na kishte përfshirë nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. I dashuri im filloi te me puthë dhe te me lëpijë ne çdo pjesë te trupit, që nga gishtërinjtë e këmbëve e deri te maja e kokës. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsës, sic e quante ai, filloi te bënte akrobacione me gjuhën e tij ne pidhin tim te virgjër. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Për gati një çerek ore ka punuar ne klitorisin tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shpërthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shëndritshëm. Isha shumë afër kulminacionit dhe nuk mund te përm-bahesha. Për një moment filluan te me lidhnin lëngjet te shoqëruara me një klithmë te ëmbël. Gjithçka do te jepja që te përjetoja edhe një hère atë lojë te paharrueshme te Refikut. Ai u ngrit dhe u afrua pranë fytyrës sime duke ma drejtuar karin ne gojë. Isha aq e gëzuar që me ne fund ne duart e mia gjendej një kare i vërtet, që pulsonte dhe ishte i gatshëm për sulm. Refiku me mësonte si ta përpunoja. Fillo te punosh me gojë. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ëndje. Ishte hera e pare që provoja një gjë te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirësi karin që depërtonte ne gojën time. Megjithatë e thithja sipas këshillës se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu përgjërova. Hape gojën, lëre te kalojë me thellë dhe me lirshëm, m'u përgjigj Refiku. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumë tek rrasej ne gojën time. Isha aq e ndezur sa që e thithja pa kontroll karin e tij, ndërsa ai shtypte cicat e mia dhe fërkonte me dorën tjetër klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhën e tij ne pidhin tim qe digjej flakë. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Refiku: une e thithja penisin e tij, ndërsa ai punonte me gjuhë ne pidhin tim. Aq shumë ndjeja nevojë që kari i tij te hynte brenda pidhit tim teksa digjesha ne flakën e epshit, Dëshiroja te me dërmonte me shufrën e tij. Me një te lëvizur ai u gjend mes këmbëve te mia. Ja po afrohet, ki duriin, me pëshpëriti Refiku, ndërsa kari i tij drejtohej ne pidhin tim. Isha aq e etshme sa që me një ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e pidhit tim. Dikur depërtoi duke pasur kujdes që mos te me lëndonte. E përlotur dhe me një seri oh-oh-esh, une i thashë lamtumirë virgjërisë time. Lotët nuk me rridhnin nga nga dëshpërimi që kisha humbur virgjërnë, por nga kënaqësia që ndjeja ne ato momente. Refiku hynte dhe dilte tek une me një ritëm marra-mendës, megjithëse une nuk kisha te ngopur. E ndërruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumë me pëlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur që te përmbahesha. Lëngu i kënaqësisë me rridhte mes kofshëve te mia. Isha e lagur dhe e bërë qull nga mujoret dhe nga ky lëng mrekullie. Refiku im me qinte me një ritëm gjithnjë e me te shpejtë derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsë, rënkoi i kënaqur. Ndërruam shumë pozicione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Refiku qëndruam bashkë për tre vjet dhe mësuam gjëra që për mua ishin tabu me pare. Tani kanë kaluar dy vjet që s'e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish-të dashurin tim. Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lidhja jonë e ndërprerë. Kënaqësitë që i kam përjetuar me te, nuk mund t'i përjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër.

Offline

 

#19 04.10.2009 09:57:39

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

QASJE

Rreth nesh mbizotron qetesi, vetem rrahjet e zemres tende degjohen.
A te deshiroj vertet !? Nuk e di . Ne keto caste dua vetem ty ! Rrezatimi yt erotik me terheq magjishem, mendoj , si do te ishte te benim dashuri ketu , te shijoj buzet e tua , te leja buzet e mia te rreshqsin mbi trupin tend.
Hmmm a mos ndoshta po mendon dhe ti te njejten gje !'? Syte e tu tundues me lene ta besoj kete . Kalojne disa minute qe ne shikojm njeri tjetrin , dere tani nuk kemi ndrruar asnje fjale e ndoshta nuk do te ndrrojem der sa gjithcka te jet ne fund.
Duart e mia rrethojne trupin tend,me buzet e embla ledhatoje qafen time , nderko qe un te shtyj lehtas dhe te mbeshtes tek muri qe per ty tashme ne qiell lartesohet.

Edhe pse kemi pak koh qe njhemi, ti me veshtron, sikur te ishte hera e pare qe me shikon.
Duart e mia rreshqasin lehtas mbi krahet e tu , lekura fillon te tendoset dhe me duket sikur dicka po me pervlon.Pastaj ngjitem perseri duke te ledhatuar der tek shpatullat , me gjuhe te ledhatoj qafen , nje renkim i lehte degjohet te dale nga buzet e tua dhe un qesh, sepse tani e di me siguri , qe ty kjo po me pelqen.Pastaj un kaloj me duar lehte mbi bluze dhe rreshqas mbi gjoksin tend , te cilin filloj ta shtregosh lehte . Nga eksitimi mbeshtet koken tek muri. Buzet e mia pershkojen majat e forcuara te gjoksit tend dhe duar e tua bien, si te pa pike fuqie mbi qafen time.

Lehtas ngrita koken , i vura buzet e mia mbi te tuat dhe me majen e gjuhes filloj te luaj me buzet e tua.,ti hap gojen lehtas , ndekoh qe me heq lehte bluzen time nga xhinse qe gjithmone e me shume ngushtohen.Gjuhet tona lujan tundushem me njera- tjetren. un futa karin tim mes teje , dhe ti ndjen qe dicka fillon te rrjedh , ndjen deshire te tmerrsh per mua.Ndihemi gjithmone e me te ndezur., un ngre fundin tend lart dhe me doren tjeter heq shqyej breket tua.

Gjuha ime ne zone tende erogene, e me pas ne mes buzeve te pidhit, ohhhhhhte ben te humbasesh kontrollin . me ngre lart , hop, nderkohe qe me puth, pantallonat e mia dhe ferkon karin tim te ngurtesuar qe pulson pa pushim.
Pa pritu me gjate , me ngre larte dhe ti i lidh kembet mbas belit tim. Lehtas hyj ne ne ty dersa gjendesha krejt brenda teje.

Levizja ime behet nje me tenden, , un perpalsem gjithmone e me eksitueshem brenda teje ,ti ndjen qe po e humb fare kontrollin, dhe shkrih mbi trupin tim. E pafuqishme ngre koken dhe me shikon , kjo me len te kuptoj, dhe un derdh spermen time ne ty . Te dy jemi te mbulur me djerse, perqafojme te lumtur njeri-tjetrin dhe qeshim

Offline

 

#20 04.10.2009 09:57:49

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Dikur

Ecja e saj e shkujdesur neper shi terhoqi vemendjen nje djali qe kishte parkuar makinen para librarise dhe po priste dike te dilte nga libraria .

Ashtu e shkujdesur u fut brenda ne librari dhe u drejtua drejt rafteve te librave .

Ai nuk mundi te rrinte me ne makine .I shkoi pas .Beri sikur papritur edhe ai ishte i interesuar per librat qe rrinin ne rafte dhe prisnin qe dikush me ne fund ti merrte e ti shfletonte .

Mori nje liber te trashe , e hapi dhe po bente sikur po lexonte titullin dhe autorin .Ajo nuk e kishte vene re qe ai po e ndiqte me sy .

Ajo iku nga ai raft dhe u drejtua drejt nje rafti tjeter .Te njejten gje beri edhe ai .

Iu afrua aq shume sa mund te ndiente parfumin e saj epshndjelles .Nuk mundi te rezistonte dhe i foli .

Ajo kthehu pak koken dhe me nje buzeqeshje te shkujdesur iu pergjigj.Po kerkonte biografine e nje aktori .Ishte e dashuruar me biografite e njerezve te famshem .

Filluan te bisedonin per libra te ndryshem .Kaluan ashtu 30 minuta dhe ai harroi perse ishte ne librari .

Ajo e gjeti librin qe kerkonte dhe i tha se i duhej te largohej.

Duke u drejtuar drejt deres degjoi nje ze .-Me falni zonjush ,si quheni ?

Ajo u kthye dhe pa po te njejtin djale qe kishte biseduar pak me pare .Ia tha emrin .

Ai nuk mund te rezistonte pa i dhene numrin e tij te telefonit dhe i tha se priste telefonate nga ajo .

E mori copen e letres ne te cilen ai shkruajti numrin e telefonit dhe po e shtrengonte fort ne dore sikur donte te mos i ikte .

Zemra po i rrihte fort nga emocionet e momentit.U largua duke pohuar lehtas me koke se do ti bente telefon .

Kaluan 2 dite dhe ajo u kujtua per djalin qe i dha numrin e telefonit .Ngriti receptorin dhe filloi te formonte numrin .

Zilja ra 3 here dhe me ne fund nje ze u degjua pertej linjes tjeter .Ishte ai ze ,ai djale qe ajo takoi ne librari .

E lane per tu takuar tek bari prane parkut te madh ne qender te qytetit .Ajo po mendonte se cfare te vishte per takimin e pare .Mori ne dore te brendshmet e saj por nuk vendoste dot te vishte ato te kuqet apo rozet me fjongo te vogla te bardha .

Jo se te brendshmet kishin shume rendesi ne takimin e pare por ajo ishte shume e kujdesshme ne zgjedhjen e veshjes te saj si te brendshme apo te jashtme .

E vendosi .Veshi te kuqet .I pelqenin me shume te kuqet dhe e benin te ndihej me sexi pavaresisht se vetem ajo e dinte se cfare ngjyre ishin .

Mori ne dore parfumin e saj te preferuar dhe filloi ta hidhte ne gushe e mbrapa vesheve .E sperkati ne ajer perfumin ne menyre qe parfumi ti binte edhe ne floket e saj te zeza pis .U vesh dhe me shpejtesi doli nga dera e apartamentit te saj .Ishte 15 minuta larg vendit te takimit .Po binte shi perseri .

Hipi ne makine dhe nis drejt vendit te takimit me djalin qe takoi ne librari .Arriti aty pikerisht ne oren 9 ashtu sic sic e kishin lene takimin .

U fut brenda dhe ne banakun e barit vuri re djalin qe po e priste .Ai po thithte nje cigare dhe po formonte rrathe ne ajer me tymin e cigares .

Ajo qeshi lehte duke ju afruar .-Mirembrema !:-i tha duke u ulur ne stolin e barit prane tij .Porositi nje martini te bardhe .Ai po pinte xhin .

Nen dritat e zbehta te barit ajo dukej shume seksi.Parfumi qe kishte hedhur filloi po e ngacmonte djalin qe kishte takuar ne librari para 2 ditesh .

Ndenjen aty gati 2 ore dhe biseduan gjate .

Ambjenti i erret dhe dritat e zbehta e te verdha ngjallen tek ajo deshiren per seks .Shikimet e tij provokuese e ngjallnin me shume deshiren e saj .Zeri i tij po ashtu .Edhe ai po ndihej njelloj .Syte e saj e tregonin qarte eksitimin e saj .Parfumi i saj po e ngacmonte me shume .

Pa hezituar ai e shpuri dorentek dora e saj dhe filloi po e perkedhelte .Iu rrenqeth trupi nga kjo perkedhelje .

Shikimet e tyre shprehnin nje deshire te zjarrte per te qene diku vetem dhe te rrembeheshin nga pasioni e nga epshi .

Dhe ashtu bene .

Dolen nga bari dhe hipen ne makine .Aty filluan po prekeshin lehte dhe me hezitim .Shikimi si saj ndali tek syte e tij .Ai me sy po i kerkonte ta puthte .

E coi shikimin tek buzet e tij qe ishin fryre dhe ishin skuqur .Sa i pelqyen ato buze te ndezura e gjithe epsh .

Ju afrua dhe e puthi lehte ne buze .Ai nuk beri asnje levizje .Priti per nje puthje tjeter e cila shoqerua me kafshim .U shkeputen nga ky moment dhe u nisen drejt shtepise se saj .

U futen brenda dhe nuk priten te shkonin ne dhomen e gjumit Filluan po putheshin gjithe epsh .Parfumi i saj po e ngacmonte me teper .

Ashtu duke puthur perfunduan ne dhomen e gjumit ku filluan po zhvishnin njeri tjetrin.

Ai i zbertheu zinxhirin e fustanit te zi dhe filloi po i lemonte qafen me buzet e tij te fryra e te kuqe zjarr.

Ajo e ndjente nxehtesine qe buzet e tij percillnin ne qafen e saj dhe ju ndez deshira te kthehej nga ai e ta puthte sikur donte ti thithte gjithe gjakun e grumbulluar ne ato buze.

U kthye nga ai dhe vetem po e shikonte ne sy ...ne ata sy qe tregonin tashme cdo deshire .Nuk po i levizte syte .Vetem ju afrua atij dhe me dhembet e saj i kapi lehte buzen e poshtme dhe ia kafshoi lehte .

Perseri po e shikonte ne ata syte ndezur .Syte e saj shprehnin po te njejten deshire .Po shikoheshin te dy ne sy dhe nuk po benin asnje levizje derisa dora e tij i preku lehte shpinen .

Ajo u rrenqeth .Edhe ai po ashtu .E ndjeu trupin e saj te dridhej lehte .Dora e tij filloi po bente levizje te llogaritura mire .Filloi po ngjitej drejt qafes ,drejt buzeve dhe me gishtat e tij filloi po i prekte buzet .Ajo vetem e shikonte ne sy .Edhe ai po ashtu .E uli doren drejt gjoksit te saj qe ishte fryre .Ajo perseri u drodh lehte .Filloi po i zberthente te brendshmet e kuqe .Si per fatin e saj ajo beri mire qe kishte veshur te brendshmet e kuqe ate nate .Filloi po i prekte lehte thumbat e fryre.Ajo nuk i rezistoi dot asaj prekjeje .Leshoi nje klithme te lehte .Filloi po e puthte ne buzet e fryra e te nxehta ndresa ai i i prekte thumbat .

E kafshoi lehte ne buze dhe ky kafshim percolli tek ai sinjalin qe ajo ne ate moment ishte shume e eksituar .Ai e uli koken tek gjoksi i saj dhe filloi po i thithte lehte thumbat e fryre .Ajo po i thithte qafen .

Ashtu duke u puthur shkuan ne krevat .Ai e uli koken poshte dhe me dhembe filloi po i ulte poshte te mbathurat e kuqe .Ajo po ferkonte kembete saj me njera tjetren e ai nderkohe po e puthte ne buze .

Trupi i tij u be nje me trupin e saj .Te ishte siper saj e bente te ndihej me mashkull sec ishte .E futi organin e tij brenda saj dhe ajo leshoi nje klithme te lehte kenaqesie .Mezi e kishte pritur per kete moment .

Po leviznin te dy me te njejtin ritem .Po leshonin te dy klithma te lehta kenaqesie te cilat me vone u shnderruan ne te bertitura gjithe epsh .Qendroi ashtu siper saj per 10 minuta dhe ishte radha e saj te qendronte siper tij .Ashtu siper mbi te ajo ndihej me e deshiruar se kurre .Ai po i prekte thumbat me majat e gishtave te tj dhe here here i jepte nje pickim te i cili e bente ate te klithte nga dhimbja e kombinuar me kenaqesine .

Atij i pelqenin keto klithje gjithe epsh .Po ashtu edhe asaj .Ajo e futi organin e tij brenda vetes dhe filloi po levizte .I mbyllen syte te dy dhe po shijonin cdo levizje te shoqeruar me klithma te lehta .

Ndersa ajo levizte ai i prekte buzet me gishta ,e me pas gushen dhe me pas thumbat.Te klithurat u bene me te renda e te shoqeruara me fjale .Me pas kthyen te ne te bertitura gjithe epsh e pasion .Nuk mund te permbahej dot ,nuk mund te mos nxirrte ze .

Ishin mbuluar gjthe djerse e perseri nuk po ndaleshin .Ai e mori dhe e kthehu nga mbrapa dhe filloi po e penetronte me force .Sa here qe ai e fuste dhe e nxirrte organin e tij nga ajo ,ajo bertiste me shume nga kenaqesia e perziere me dhimbjen .Ai ishte gati per t derdhur por nuk donte .Donte qe kenaqesia te zgjaste akoma me shume .E kthehu nga para dhe e mori ne krahe .Ia hapi kembet e saj te holla e te gjata dhe filloi po e penetronte perseri por lehte dhe me levizje ne te njejtin ritem me te sajin .Tek e penetronte shikonte gjoksin e saj qe levizte poshte e lart dhe i erdhi deshira t'ja kafshonte thumbat me force dheta degjonte ate te bertiste nga dhimbja .E afroi trupin e saj ashtu sic e kishte ne krahe dhe filloi po i kafshonte thumbat .Ajo po klithte nga kenaqesia e penisit te tij brenda saj dhe nga kafshimi i thumbave qe gati po pelcisnin nga gjithe ai epsh .Ai filloi po levizte me shpejt dhe ajo po bertiste me shume .Leshoi edhe ai nje klithme te lehte dhe ashtu sic e kishte ne krahe me kembet e saj rreth tij ai u derdh brenda saj .Edhe ajo kaloi ne orgazem ne te njejten kohe me te .Ishin mbular gjithe djerse .

Te dy ata trupa qe para pak ishin puthitur ne nje tashme ishin pa piken e fuqise te shtrire ne krevat .

Po prisnin ashtu ne qetesi per te rifilluar perseri ...

Offline

 

#21 04.10.2009 09:57:59

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Agimi dhe historia e tij

pjesa 1:

Gimi ishte ulur në tavolinë të punës e cila qëndronte gati në mes të dhomës, dhe po lexonte diçka. Nga rrezet e forta të diellit prapa tij, që po futeshin përmes dritareve të mëdha dhe thua sterile, shndritej e tërë dhoma e hotelit. Djathtas tavolinës së tij, përpara kah dera, qëndron divani prej lëkure. Në anën tjetër, atje në mur qëndrojnë tre rafte me disa libra, kryesisht fjalorë dhe leksikone të ndryshme.
Gimi ishte përkthyes dhe kishte ardhur qe një muaj në Zürich, pasi duhej të përkthente për një rast delikat, lidhur me një grup shqiptarësh që merreshin me shitblerje të drogës.
Derisa po mundohej të përkthente aktakuzën e njërit nga ky grup, për një çast trokiti dikush në derë.
Është Dita.
Nuk është hera e parë që vinte ajo këtu.
Ajo është studente e drejtësisë, dhe me Gimin është njohur para një muaji, atëherë kur ajo punonte në një temë të diplomës dhe kur ka filluar akuza kundër këtij grupi. Ajo mori pjesë në këtë rast, që të përfitonte diçka lidhur me studimet e saja.
Kësaj radhe ajo erdhi më e përgatitur te Gimi, pasi që e dinte që Gimi do të shkonte për një muaj në shtëpi, tek gruaja dhe fëmijët e tij.
Kishte veshur një fund të zi shumë të shkurtër, një T-Shirt të kuq dhe çizme të zeza e të gjata deri mbi gjunj, me take të larta dhe të gjëra.
Gimi hapi derën, e përshëndeti me një puthje të lehtë dhe u largua menjëherë nga afërsia e saj.
Ai disi kishte frikë që gruaja e tij Vera, edhe pse ajo ishte larg tij, ne Bernë, e dinte se çka po ndodh tani në dhomën e tij, dyshonte se ndoshta ajo dinte edhe për herat tjera, që Gimi kishte fjetur me Ditën.
Duke i sjellë këto mendime vërdallë nëpër kokë, ajo iu afrua Gimit dhe i tha :
- "A nuk po ma sjell një Martini?"
- "Natyrisht", ia ktheu ai.
Gimi ka shpresuar që ajo do pinte diçka më të thjeshtë, Scotch me akuj, apo edhe ndoshta ndonjë lëng frutash, sepse dëshironte që kësaj pune t'i jep fund dhe t'i kthehet gruas së tij.
Ai mbushi një gote më Martini, i hodhi ca pika Wermuth, e solli nga frigoriferi një limon të verdhë dhe po e pret në copza të vogla. Tani e mori gotën dhe erdhi në dhomë.
Dita veç i kishte zbathur çizmet e saja, ishte ulur me këmbët e gjata mbi njëra-tjetrën në divan. Flokët e saja të kuqe shkëlqenin nga rrezet e diellit duke u përshkuar si nga një rreze laseri për t’ formësuar hije në murin e bardhë mbas saj.
- "Po ti a nuk pinë?" , e pyeti ajo.
Gimi mbushi një gotë me Scotch, iu afrua asaj pran divanit dhe ngriti gotën për t'i cakërruar.
- "Për ne" , tha ajo dhe e shikonte me një buzëqeshje këndellse.
- "Dita, ne duhet të diskutojmë" , filloi ai.
- "Mmm", bëri ajo dhe piu një gllënjkë.
Ai, u ul pran saj në divanin e kaltër dhe shpresonte që ajo kësaj radhe nuk ka përdorur pudër trupi dhe se nuk do të lë gjurmë pudre, parfumi apo ere në dhomën e tij.
- "Ç’ ke për të thëne? ", e pyeti ajo duke e vibruar gjuhën e saj në gotën që mbante.
Ai menjëherë e piu një gllënjkë të madhe Scotch dhe filloi:
- "Dita, ti e din që unë këtë të premte do të shkoj në shtëpi…"
- "Po?"
- "Kësaj radhe unë do rri tërë muajin."
- "Po e di."
Ai e shikonte.
Dita veç ishte e vetëdijshme që Gimi donte të ndahej prej saj.
- "Pse duhet ti çdo herë të shkosh të premten e jo të dielën?
- Pse nuk trillon diçka dhe të qëndrosh tërë muajin këtu?
- Vetëm një herë të bësh diç për mua,... pse nuk më marton mua e pastaj nuk ke nevojë fare, të shkosh tek ajo? "
- "Dita, unë mendoj që ne duhet…"
- "Unë mendoj që ne së pari duhet te ulemi më përshtatshëm dhe më rehat", ia preu ajo.
Mirëpo ajo u çua, dhe ashtu me këmbët e saja të zbathura kërceu si një mace në tepihun e bardhë para divanit.
U përkul dhe zhveshi fundin dhe brekët e saj gjer në gjunjë, pastaj çoi njërën këmbë, hoqi brekët dhe fundin nga njëra këmbë dhe pastaj nga tjetra, kështu zhveshi pjesën e poshtme të trupit.
I kapi rrobat me maje të gishtit tregues dhe i hodhi me furi, mbrapa shpinës së saj.
Duke buzëqeshur bëri një hap nga Gimi dhe e shikonte me sytë e saj të zjarrte.
- Gimi u çua në këmbë.
- Ajo ra në gjunjë para tij dhe i tha me zërin e saj pëshpëritës:
- "A nuk donë të më ngrehësh?"
- "Thuaj po", e detyronte ajo, derisa e hapte patentën e pantallonave të tij dhe me një kapje të lehte nxori atë jashtë dhe e kapi në grusht.
Sytë e saj të gjelbër edhe më tej shikojnë vetëm sytë e tij, dhe duke i çuar vetullat lartë tha:
- "Tash ndoshta donë që këtë k.. të madhe të ma futësh në gojë?
Ai, k’thei qafën mbrapa dhe fytyra e tij ra nën rrezet e diellit, humbi në hapësirë, humbi nga lëpirjet e ledhatimet e saja të pamëshirshme.
Drita përhapte ekstazën dhe për disa sekonda ai e humbi forcën e fundit të tij.

* * *

- "çka donë tash të bësh?", i tha ajo.
- "Duhet të trilloj diçka, po rrijë një muaj këtu", përfundoi ai.

Te nesërmen, Dita shkoi në ligjërata dhe ishte shumë e lumtur, që Gimi do të rrinte edhe një muaj këtu në Zürich.
Ajo jetonte në konvikt të studentëve, dhe kishte vendosur që tërë javën të jetë e rregullt në mësime, mbrëmjeve të mësonte, ndërsa në fund të javës të takohet sërish me Gimin.
Të nesërmen do të ndërmarrin diçka së bashku.
Në mbrëmje rreth orës 17, ajo u kthye në banesë dhe pasi ishte shumë e lodhur, vendosi ta bëj një dush.
Pasi u la, doli para lavaboit dhe filloi t'i pastronte dhëmbët e saja të bardha me fije mëndafshi. Pastaj mori brushën, vendosi pastën mbi të dhe po i fërkonte dhëmbët. Shikoi vetveten në pasqyrë dhe filloi të mendonte hollësisht, lidhur me aferën e saj me Gimin.
Për një moment mendoi se ishte e pakuptimtë, kjo lidhje me të dhe ndoshta është më mirë ta kërkon një djalë, për një lidhje më serioze.
Duke menduar kështu, cingëroi celulari i saj, që ishte diku në dhomë.
Vrapoi me të shpejtë kah dhoma dhe mezi e gjeti celularin, ndodhej nën batanije në krevatin e saj.
E pa numrin e Gimit dhe u lajmërua me të shpejtë.
- "Alo"
- "Dita?"
- "Po? "
- "Unë jam Gimi" tha ai.
- "Sa është ora? " donte të dinte ajo.
- "Shtatë e pesëmbëdhjetë minuta " - iu përgjigj ai me një zë të ulët.
- "Aha "
- "A mendove për sonte?"
- "Për sonte? "
- "Po, unë të..., unë të kam ftuar për të dalë sonte, a nuk të kujtohet?"
- "Hëm "
- "Çka mendon ti?"
- "Unë posa desha të shtrihem dhe të pushoj pakëz, si dhe sonte kam për të mësuar, kjo është e tera"
-"Ah, sa arrogante është kjo", mendonte ai, dhe e pyeti me zë të lartë:
-"Çka ke të veshur?"
- "Pse?"
- "Jam kureshtar"
- "E kam mantelin e bardhe të banjës " u përgjigj ajo " dhe brekë të mëndafshta"
- "Aha, ... çfarë brekë ke?"
- "Brekë, të cilat mbrapa e kanë vetëm një shirit, që më është futur në prapanicë "
- "Çfarë ngjyrë janë?"
- "Te kuqe "
Për një çast mbretëroi heshtja në lidhjen telefonike.
- "E... Pse nuk i zdeshë?" e pyeti ai
- "Ani?!" ia ktheu ajo "prit një sekondë"
Ai e dëgjoi se si Nateli (mobili) luhatej mbi diçka të fortë.
O zot, po i zdeshë brekët vërtetë, dhe filloi t'i rrah zemra me furi, donte t'i dilte jashtë kraharorit.
- "I zdesha" tha ajo.
Përsëri heshtje...
- "E ç´ke të veshur në trup?"
- "Vetëm jelekët "
- "Çfarë ngjyre janë jelekët?"
- "Të kuqe, 95 B"
O zot sa gjinjë të mrekullueshëm ka ajo, mendonte ai, dhe e parafytyronte jelekun e kuq, sikurse aureolat e gjinjve të saja të kuqe. Më pas vërejti se në prapavijë të bisedës dëgjohej një muzikë e lehtë klasike.
- "Po dëgjon muzikë, ... klasike apo?"
- "A më the t'i zhvesh unë brekët, vetëm për të diskutuar se çfarë muzike dëgjoj?"
- "Oh jo Dita, jo" ia ktheu ai.
- "Çfarë je duke bërë tash?", donte të dinte ai.
- "Jam shtri në krevatin tim"
- "A je shtri në shpinë?"
- "Po, në shpinë"
- "Këmbët, i ke të hapur?"
- "Jo"
- "Atëherë hapi"
- "Mirë" i tha ajo
- "I ke hapur shumë?"
- "Po"
- "Pse nuk e qon dorën atje poshtë?"
- "Ku atje poshtë" donte ta dëgjonte atë fjalë më saktësisht ajo, edhpse e dinte ku...
- "E din ti ku!"
- "Jo, hajt më trego ku?"
- "Në mes të këmbëve tuaja" ia shpjegoi ai.
- "Ku në mes të këmbëve të mia? Më thuaj ku?"
- "Nëëë..." sikur iu ndal për një çast frymëmarrja.
- "Në, ... ku... ?" e provokonte ajo.
- "Në pidhin tënd " i tha më në fund, ai.
- "Ani"
Tash mbretëroi një heshtje më e gjatë mes tyre.
- "A ... a e qove dorën aty?" e pyeti me gjysmë zëri.
- "Po"
- "A je lagur"
- "Po" tha heshturazi. - "E ti çka ke të veshur?" e pyeti ajo
- "Asgjë" i tregoi ai.
- "Je lakuriq?"
- "Po"
- "A je shtri në shpinë"
- "Po"
- "tu ka qu?"
- "Po, shumë"
- dhe sikur të ishim më afër....!?
-Pse nuk jemi, pajë... dhe për një moment mungoi përgjigjja ..., si thua ti, të takohemi sonte?
-Po, unë them - tani të takohemi.
-Dëshiron ti të vish ke unë apo... çka apo?...,
- Gimi ti mbase do vish më shpejt, je i motorizuar apo?!...
- Ashtu është, atëherë po nisem tani dhe pas 15 min. do gjendem para derës sate.
- Gimi unë të priti... ke kujdes...mos vono... dhe telefoni nga ana tjetër ndërpreu sinjalin dhe filloi me pi, pi, pi...

vazhdon...

Offline

 

#22 04.10.2009 09:58:10

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Agimi dhe historia e tij

pjesa 2:

Gimi rrufeshëm u ngrit, futi flokët nën krehrin e gishtrinjve...
Sikur dëshironte një masazh të lehtë dhe të shpejtë, për të risjellur memorien dhe mendjen ke Dita, që tani e priste me padurim, por edhe Gimi sikur ishte i frustruar!
- Bëri një dush të shpejtë, u rrua, parfymos dhe zgjodhi nga gardëroba veshjen më elegante që kishte.
Mbylli derën nga jashtë dhe startoi motorin e makinës me një lëvizje të lehtë të dorës në të djathtë.
Pas një momenti u gjend përbri liqenit ku ishte përplot me shetitor, në një kolorit të shndritjeve të llambave buzë liqenit si dhe atyre për rreth krijohej një peizazh magjeps, romantik.
-Gati sa u zhyt në mendime dhe harroi se gjendej i ndalur në semafor, kur një zonjë i sinjalizoi se tani ishte ndezur drita e gjelbër... pardon... dhe ai drejtoi shikimin për kontroll në semafor, u bind se vërtet ishte e gjelbër, startoi sa nuk ia fishkëlloi gomat.
Pas një çasti u gjend pranë banesës së Ditës, i ra ziles, ajo pasi u bind se ishte Gimi hapi derën dhe që të dy u gjendën në përqafim të njëri tjetrit...
- Gimi si për të hapur bisedën, iu drejtua sikur dëshironte të arsyetohej, u vonova një çik... po ajo ia kthej pa vonesë jo, jo, edhe unë bëra një dush dhe u përgatita të dalim pakëz është mbrëmje e bukur...
- Shkuan në Hotelin Sheraton, ishte përplot me mysafir, me një ndriçim që krijonte një atmosferë të qetë dhe ambient të rehatshëm për t´biseduar. Në bisedë që të dy ishin shumë të lirë dhe të ngazëllyer, nga të dy vërehej një kënaqësi e madhe që sonte pas një kohe të gjatë, prapë u gjendën së bashku në një tavolinë të përgatitur me kujdes, mbase për qifte të dashuruar.
- Për një moment, miklimin e duarve të dyanshëm ndërpreu zëri i kamerieres e cila erdhi ti shërbente.
Porositën një shishe verë të kuqe, Bordoaux, dhe për ushqim sikur iu kishte ngritë oreksi, porositën një specialitet shtëpiak me sallatë Skoceze.
Dy të rijë që ishin aty afër, nën ndriçimin e qirinjve dhe atmosferës romantike që krijohej, sikur iu bënin konkurrencë me romancat e të dashuruarve, ledhatonin duart e njëri tjetrit nën përcjelljen e shikimeve ngazëlluese...
Nuk vonoi gjatë dhe ushqimi i servuar sillte një aromë të këndshme, ishte përgatitur me kujdes dhe shije.
Pasi darkuan mirë... të ngazëllyer nga atmosfera e bukur vendosën që për këtë fundjavë të huazojnë një dhomë në këtë Hotel.
Ashtu dhe u bë.
Recepcionistia me kënaqësi ju komunikoi se kishin dhoma të lira dhe poashtu, me pamje nga liqeni.
Morën çelësin dhe u drejtuan kah ashensori në të majtë. Ishte dhoma Nr. 512 kati 5.
Ishte vërtetë një vend i bukur dhe Dita që më parë ishte e entuziazmuar me poezitë që kishte lexuar nga Gimi, tani sikur për një moment mbeti e stepur. Por Gimi shikimin e saj të drejtuar në infinit e ndërpreu duke e mbështetur në kraharor dhe ashtu së bashku drejtuan shikimin nga dritarja, ecën ca hapa në atë drejtim dhe që të dy vëzhgonin me kujdes reflektimin e dritave në këtë natë romantike.
Aty filluan puthjet e njëpasnjëshme derisa Gimi e mori në duar dhe përnjë çast u gjendën në shtratin e gjerë. Pas ledhatimeve dhe puthjeve të dyanshme e cila zgjati mjaftë, ai filloi dalëngadalë dhe me kujdes ta zdeshë duke ia ledhatuar cicat e fryra dhe mesatare me thimtha të mprehtë dhe të ndjeshëm, nga miklimi.
Ajo poashtu e zdeshi Gimin deri në brekë, ai priti për një çast dhe pasi edhe ajo kishte ende brekët e veshura së pari hjeki atë pengesë ke ajo e pastaj edhe të tijat. Dhe filloi një paralojë derisa frymëmarrja e tyre filloi të thellohej, dhe sikur zemrat e të dyve kaluan në një tahikardi, ai kaloi me një lëvizje në pozicionin e dëshiruar dhe me një kujdes të posaçëm depërtoi në vagjinën tani të lagur dhe bërë qull. Filluan lëvizjet me një takt të posaçëm, nën përcjelljen e oh, oh , oh , oooohhh, të Ditës dhe sikur këto ofshama të saj, shpejtonin ritmin e lëvizjeve të Gimit krahas lëvizjeve trupore që bënte ajo, lëvizjet sa vinin e shtoheshin.
Që të dy ishin në kulminacion, me lëvizje më të shpejtuara puthje dhe ofshama, kaluan në trans, ekstazë.
Gimi ishte gati për t’u derdhur dhe po bënte lëvizjet përfundimisht që të derdheshin njëkohësisht edhe pikat e fundit të spermës e të kënaqësisë së mrekullueshme, të dyanshme....kur nga Dita u dëgjuan klithjet e fundit nga kënaqësia e papërshkruar dhe ritmi i vazhdueshëm kulminant i lëvizjeve të Gimit.
Pastaj, ajo kaloi në aksion.
Rotulloi Gimin me shpinë përfundi dhe hypi mbi te, duke e gëlltitur me vagjinë penisin e tij, që ishte ndezur dhe bërë gur. Me dorën e djathtë hodhi flokët pas shpine dhe vazhdoi koitusin me një ritëm paksa sadist.
Gimi tani kishte kohë të ledhatonte cicat e bukur dhe të fortë, dhe në ritëm lëvizte shpatullat e tij duke ledhatuar vithet e saj, të cilat furishëm lëviznin në takt, përderisa ajo lëshonte gjithnjë ofshamën e kënaqësisë që vazhdonte deri në infinit...

Offline

 

#23 04.10.2009 09:58:18

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Pas disa muajeve

Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se c’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadale te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vagina, qe me kishte bere sa here te cmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshet e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me pare. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vagina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej muajsh te tere. Do tte haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja vaginen tend si te fryre. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at vaginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hov per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vagines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt une nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te cmendeshe fare. Pernjehere un e shpejtova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe une u mbeshteta mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadale. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
Une dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e fytyres E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e beme perseri bashke, nuk e besoje qe me kishe prane.

Offline

 

#24 04.10.2009 09:58:26

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ne stacionin te trenit-AHEN

Mberrijta vone ne Ahen aty rreth oeres dhjete e gjysme e nates.Isha I panjohuar me ate mes e poashtu edhe gjuhen gjermane nuk e zoteroj aq mire.Me duhej nje ndihme orientimi,taxi apo edhe percjellje deri te salla sportive,ku do te flinja ne ata thaset kampor.Per qudi qyteti I Ahenit kishte nje karakteristike te ndertimit te veqante me banesa te uleta ,rruge me kallderme,artitektur e vertet mesjetare.
Dritat e rruges ja jepnin nje pamje te veqant te gjitha ketyre bukurive mesjetare te ruajtura me gjelozi nga komunaret dhe mirembajtesit te cilet sapo ishin duke e pastruar rrugen dhe mbledhur hedhurinat nga kontenjret.U nisa ne drejtim te tyre t’I pyes per rrugen apo per taxi,mirepo rrufeshem ma preu rrugen nje zonje si pa dashje.Une u stepa ne vend(me vinte keq,thosha me vehte e lendova),dhe duke I kerkuar falje ne ate gjysegjermanen time,Ajo m’u drejtua:Cfare do ne kete kohe kendej?.Besomeni nuk dija edhe si te pergjigjem kjaret,mirepo duke perzier edhe me anglishte ja bera me dije se jam sportist,dhe duhet te shkoj ne Qendren sportive per te fjetur,qe te nesermen te prezentoja ne nje gare me karakter nderkombetar.
Ajo beri sikur me kuptoi per te gjitha,dhe me kapi nga krahu dhe u nisem ne nje drejtim te kundert me mirembajtesit e rrugeve.Ajo kishte te katerdhjetat diku,nuk ishte edhe aq e bukur,por kishte hedhur aq shume parfum sa qe ta zinte frymen.(me vehte mendoja; A thua u kuptuam me kete zonje a jo,sepse kaluam rrugen kryesore dhe hyme ne nje rrugice te ngushte dhe te erret).Me ne fund e kuptova se zonja ishte prostitute,sepse posa hyme ne rrugicen e ngusht ajo me kapi per jo mole dhe deshi te ma bej me dije se I bene te gjitha per para.Mirepo une nuk kisha ndonje interesim te veqant per seks e ne veqanti per nje prostitut qe sillet rrugeve mbremjeve.Megjithate ajo ngulmonte duke mi treguar gjinjet,vithet vetem e vetem te mare ca para nga une,dhe ne fund pranova te ja jap ne goje(per cka me tha se kushton 30 dm.Me besoni ajo kishte si duket mjafte pervoj ne thithje,por qe mua nuk linte ndonje pershtypje e gjithe kjo loje pa ndonje arsye te veqant.Ajo e thithte te terin,e shpesh edhe koqet I fuste ne goje derisa une qendroja jashte lojes se saj,duke shiquar se mos po kalon ndokush andej.Kurrsesi nuk mundesha te koncentrohem qe ta kryej kurse ajo me ngulm e thithte dhe sa here e shpejtonte thithjen.Dikur edhe ajo e verejti se une nuk po mundem ta derdhe epshin ne buzet e saj,filloj te ma masturboj me dy duart,duke ma shternguar thuajse do me ja zene frymen,por kursesi te derdhem.Me ne fund filloje te dhimbte jo mole e kursesi ta kryej,kurse ajo ngulmonte per perfundim,mirepo ja dhashe 30 marka vetem e vetem te shpetoj nga ai mundim,dhe me percolli pa bere asnje bised deri te taxija.
Te nesermen ishte surpriza:Ne gara prezentuan edhe shume shqipetar,meq kishin ndegjuar se kane ardhur edhe nga Kosova shqipetar ne gara,dhe duke na mbeshtetur fuqimisht gjate gares me brohoritje na ndihmuan shume… Pasi perfundoi gara,shume prej tyre te entuziazmuar me suksesin tone na pershendesin ne afersi duke na ftuar neper Hajme azilantesh apo apartmente private…
… Nje meso burre u afrua te na pershendet: hallall ju qofte bre djema(nga duart e tij plote unaza dukati na u dhurua nje bombonjere e madhe dhe iku.Ne ikje e siper,verejta se po e priste i shoqi.Ohh jo,Jo nuk eshte e mundur,feshij syte,Ajo eshte,apo s’eshte.Si eshte e mundur nje grua shqipetare te shet nderin e saj rrugeve te Evropes.Nuk mund te besoj kete,ndoshta ky tipi eshte martuar me ndonje te huaj apo eshte “makro”.Sot e asaj dite kurr nuk e kam kuptuar kete mister…

Offline

 

#25 04.10.2009 09:58:34

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

20 vjet pa sex

pjesa 1:

Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri, ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri më vinte në shtëpi, edhe atë krejt duart e nxira, ndonjëherë edhe fytyrën, se për rrobat as që mos të flasë. Gjithnjë kishte probleme me një kamion të vjetër dhe, sikur ai të ishte mekanik dhe jo shofer.
Kurrë nuk më shkonte mendja të flladitesha me ndonjë mashkull tjetër, pavarësisht se sa isha e kallur. Gjithnjë gjeja ndonjë punë nëpër shtëpi, sa për ta harlisur mendjen.
Pas luftës, burri sikur vonohej më shumë në rrugëtimet e tij dhe gjithnjë e më pak vinte në shtëpi i nxirë katran. Ndonjëherë më shkonte mendja, nëse ai po drejton kamion, apo ndonjë veturë luksoze! Ditë pas dite e javë pas jave, dyshimi në besnikërinë e tij ndaj meje shtohej, e bashkë me të edhe dashuria ndaj tij zbehej.

Një ditë, derisa ai ishte në rrugëtim, unë i futa rrobat e zhyllosura të tij në koritë, sepse atëkohë nuk kisha makinë rrobash. Duke ia kontrolluar xhepat, jo pse jam idiote, por është rregull që t’i kontrollosh xhepat, para se ti fusësh rrobat në ujë, sepse më ka ndodhur njëherë që ia kam “larë” 1000 dinarë të asaj kohe. Në xhep ia gjeta një kondom... Mbeta gojëhapur, por nuk e prisha disponimin. Vetëm mendoja se si të veprojë, kur ai të kthehej.
Herët në mëngjes, burri i botës u kthye në shtëpi. Për çudi, ishte i pastër dhe kishte një dozë parfumi. Ndoshta hunda e tij ishte mësuar me atë aromë dhe nuk e ndjente, por unë e nuhata menjëherë, bile e kuptova se ai parfum ishte i femrave dhe nuk ishte nga ato që kishim ne në tualet. Edhe pse isha e zgjuar, nuk bëja fare zë, për të parë nëse do të më ngacmonte. Burri i botës u fut me kujdes në shtrat që mos të më trazoj gjumin dhe menjëherë ia krisi gjumit. I shkreti ishte i rraskapitur fare. Herëve tjera kur vinte, më zgjonte ngadalë, duke mi futur këmbët mes këmbëve të mia dhe bënim dashuri të mrekullueshme, sepse edhe ashtu mua më pëlqen dashuria në mëngjes. Sapo u thellua në gjumë, unë u ngrita dhe ia nuhata edhe më shumë rrobat, ku u vërtetova se përmbajnë parfum femrash.
Në drekë u zgjua “zotnia” dhe më kërkonte një kafe. Ia solla si përherë, por bashkë me kafenë edhe kondomin.
- Ja, merre këtë se për pak sa nuk e kam futur në ujë – i thash, paksa me qortim.
- Nuk është e mundur... Nuk e di, nuk e di se nga ky nalet në xhepat e mi! - u shpreh si me habi, por që fytyra i humbi fare.
- Nuk kërkova sqarime se nga ky nalet në xhepin tënd, por vetëm të tregova se e shpëtova nga uji. Tjera here, kujdes xhepat ë!? - i flisja sikur të isha një damë e vërtetë. Në fakt unë edhe jam e tillë, por pse fati ka dashur që të martohesha herët dhe të jetoja gjithnjë në krah të burrit, unë nuk kam faj.
Ditët në vazhdim hetoja se ai sillej më ndryshe. Sikur e ndiente një barrë të rëndë mbi supe. Por unë, as që ia zeja në gojë këtë ngjarje. Thjeshtë, sillesha sikur nuk ka ndodhur asgjë. Por, gjatë gjithë kohës u vërtetova se ai po ma luante lojën!
Nga kjo ditë, fillova të mendoja edhe për nevojat dhe kënaqësitë e mia, pavarësisht nëse kjo do të ndodhte me të apo me ndonjë mashkull tjetër. Fundja, kisha shumë oferta, por që asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar tek një djalosh, i cili ishte 20 vjet më i ri se unë, por që shpeshherë i lëpinte buzët kur takoheshim në tregun e perimeve, apo në shitore.

vazhdon...

Offline

 

#26 04.10.2009 09:58:40

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

20 vjet pa sex

pjesa 2:

- Do ta provoj me të! - i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjë për të blerë, një ditë u vesha top fare dhe dola në treg. Sikur të më kishte përcjellë frajeri, u gjend afër meje, që në kontaktin e parë që bëra me shitësit.
- Jam në banesë, krejt vetëm sonte. Po ti? - më tha si hajdut djaloshi që shumë kohë më vardisej.
- Tung Luan, çka po bën? - ia ktheva, sikur të mos e kisha dëgjuar se çka më tha.
- Unë veç këtë desha të të them, sepse ika ta kryej një punë. Të presë në banesë, sapo të bie terri - tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri më ishte lyer pikërisht mua, kur e di se ka shumë femra të gjeneratës së vet. Megjithatë, nëpër kokë më silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vështirë ta luftoja dëshirën që pikërisht me të të shtrihesha në shtrat, ndërkohë që fakti i besnikërisë ndaj burrit plotë 20 vjet, më frenonte fuqishëm. Mendoja, nëse kaq kohë nuk i kam hyrë kësaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatë, dëshira sikur mbizotëronte. U ktheva në shtëpi dhe fillova edhe më tej të ballafaqohesha me ofertën që më ishte fare pranë. Në mbrëmje, rreth orës 22:00, u përvodha dhe shkova te djaloshi im që vërtetë e dëshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti që kurrë skam qenë me mashkull të huaj, më kishte penguar të takohesha.
Sapo i jam afruar derës, ajo u hap. Ai më kishte pritur krejt kohën në derë.
O zot... sapo e ka mbyllë derën, më ka rrëmbyer aq fortë, sa që u ndjeva e ligshtë në duart e tij.
- Zonja ime e ëndrrave... a e din se çdo natë të imagjinoja në shtratin tim? A je e vetëdijshme se sa herë i kam mëshuar me dorë, duke menduar në ty - fliste si i humbur Luani, duke më mbështjellë me duart e njoma dhe të fuqishme, tamam si një luan i vërtetë.
- Ja ku më ke... të shoh se çka do bësh tani - ia ktheva duke belbëzuar.
Më rrëmbeu fuqishëm dhe më dërgoi në dhomën e fjetjes së prindërve të tij, sigurisht për ta shfrytëzuar shtratin e tyre komod për këtë punë. Me shpejtësi filloi të mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjë paralojë, apo romantizëm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtë e shpejtë dhe mu fut mes këmbëve. Unë nuk ndërmerrja asgjë. Thjeshtë, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nëse po bëj “punë” të mirë.
Përderisa mendoja unë, ai ma palosi në vendin e duhur “rr****” e tij goxha të madhe dhe të njomë.
- Ahhhhh... O zot sa i shijshëm që je... Ashtu zemër... - fillova të gjëmoja, duke harruar në gjithçka tjetër, për t’iu dhënë kënaqësisë momentale.
- Dridhu zonja ime, dridhu... shijo mashkullin e vërtetë... Ti meriton më shumë kënaqësi - më thoshte Luani, gjithnjë duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bëra çikërr në k**** e tij, që kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa më shumë që gjëmoja, ai më shumë më rrëmbente, më shtrëngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dëshironte të ma gjej fundin. Gjithnjë më fliste se si zonjat e kallin dhe se unë isha në shënjestrën e tij për shumë kohë. Fliste kështu dhe, si për inati që nuk ia kam dhënë deri më tash, më q**** edhe më fortë.
- Ashtu... ashtu çuni im... sa i fortë qenke - murmurisja duke qenë në trans dhe në kulmin e kënaqësisë, të cilën shoferi im për 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
- Zonjë... kojshike... të mbusha.... të mbushaaaaaa - bërtiste, pa u hamendur nëse po e dëgjon kush.
- Lirisht... më mbushë... më mbushë... ohhhh lumja unë për ty që të kam kojshi - ishin fjalët e mia gjatë përjetimit të orgazmit të parë.
Jemi gjuajtur bashkë si të vdekur në shtrat dhe për disa minuta nuk kemi folur fare. Unë disi nuk besoja se më ndodhi kjo që më ndodhi, ndërsa ai qëndronte, sikur të ishte penduar që e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
- Nuk e di pse, por femrat më të moshuara, sidomos zonjat më çmendin... Sa e sa herë i kam mëshuar me dorë, vetëm kur të imagjinoja në shtratin tim - më fliste Luani.
- Nuk je ti i pari... Një ditë, derisa isha ulur në një kafene, disa djem aty afër meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u çudita kur më tepër ata i dëshironin ato që ishin më të vjetra - i thash atij.
- O zonja ime... Nuk ka djalosh që të paktën një herë nuk është dashuruar në ndonjë femër më të madhe, qoftë në mësuesen, shefen apo ku ta di unë - ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja që kjo që ndodhi mes nesh, ta mbaj shumë sekret. Por ai djalosh vetëm më shikoi dhe filloi përsëri të më përkëdhelte, duke më thënë se pikërisht këtë e dëshiron edhe ai vet. Filloi të mi thithë ngadalë majat e c******, pastaj edhe stomakun. Unë u ngjalla edhe njëherë nga epshi, por kësaj radhe e rrëmbeva atë dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafën. Përsëri gjoksin dhe në një çast u gjenda tek huri i tij beqar, të cilin e rrëmbeva me dy duart dhe fillova ta përkëdhelja me buzë. Gjatë këtij akti, Luani filloi të shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrëmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokën mes këmbëve. Ah, sa mirë dinte të më eksitoj. Gjuha e tij u bë si e gjarprit, edhe e gjatë edhe e shpejtë. Për këtë eksitim, unë nuk ia kurseja k****, e as qyskinë e trashë. Me mjeshtëri dhe afsh e fusja deri në fyt dhe e thithja me krejt fuqinë, derisa e nxirrja nga goja. Luani çmendej nga ky veprim, por nuk më mbeste borxh. Gjithnjë e më fortë mi thithte buzët e p*****, e që kjo më shpuri në prag të orgazmit të dytë.
- Mjaftë loçkë... mjaftë se më çmende... Eja ma trus fortë se po e lyp - i thash, sikur të isha duke qarë. Pa bërë zë, Luani më ktheu nga prapa dhe... o zot, sa forte më ka shtrënguar për vithe.
E ujdisi mirë majën dhe, qysh e kishte bërë qullë paraprakisht me gjuhë, i rrëshqiti dhe sikur dem ma trusi deri në k****. Sa herë më kujtohet kjo skenë, më kaplojnë edhe ethet e kënaqësisë. Më ka pumpatur edhe një kohë ashtu furishëm dhe, kur e kam dëgjuar se filloi të ulërij, u përgatita që ta pranoj edhe një mbushje të fortë.
- Ahhhh zonja ime e shtrenjtë... shtrëngoi vithet se të shqeva... Uhhhhh kojshike, sa e nxehtë që je - bërtiste dhe eksplodoi për së dyti thellë në brendinë time.
Unë vetëm i dridhja kukat, duke i ndihmuar që të depërtoj sa më thellë në mua. Në atë çast edhe unë u derdha, sapo e ndjeva llavën e vullkanit të tij.
Gjithmonë e kam imagjinuar një mashkull më të ri se vet, por assesi nuk kam guxuar të marr një vendim të tillë. Kam menduar që ka mbaruar koha e dashurive të tilla për mua. Por, kësaj radhe jam bindur se kurrë nuk është vonë për dashuri, pavarësisht moshës.
Tash e kam ndërprerë me Luanin, sepse më vinte keq t'ia humbja kohën. Mendoj se ai duhet ta gjej një femër më të re dhe të martohet, se përndryshe ai nuk do të ndiente nevojë. Më thoshte se, po qe se unë pranoj të vazhdoj këtë dashuri, ai do ta vazhdonte shumë gjatë lidhjen me mua, pa i shkuar në mendje për martesë.
Kjo ndoshta është histori e turpshme, por ja që më ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrë nuk do e shlyej atë kujtim, i cili më ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dëshira ime për të përjetuar diçka të këndshme, pasi që e kuptova se burri po më tradhtonte.
Prandaj, asnjë femër apo mashkull nuk e akuzoj, nëse dëfrehen duke ndjerë dashuri reciproke. Njerëz jemi, edhe pse jemi të martuar. Mund të dashurohemi, pavarësisht që kemi dikë afër. Luani më ktheu edhe njëherë në zemër ndjenjën. Për të cilën kam menduar se ka marrë fund për mua.

Offline

 

#27 04.10.2009 09:58:52

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Sex mes femrash

pjesa 1:

Edhe pse me burrin kam marrëdhënie të shkëlqyeshme, një dreq më kishte hyrë në tru, duke mi ngacmuar për ditë e më tepër ndjenjat dhe dëshirat seksuale. Krejt fajin e kishte një vajzë e pashme, të cilën e takuam në parkun e qytetit, gjatë një shëtitje që bëra me burrin.
Rastësisht ma tërhoqi shikimin gjoksi i saj, përderisa ishte ulur në një karrige fillikat vetëm. Ajo sikur priste dikë, por që në mua u ngjallë një kërshëri që t’i shkëmbeja ca fjalë me të, vetëm sa për ta parë më afër. Burrit tim, Bujarit, i thash të shkonte në një shitore që të merrte ca pije, ndërkohë që unë do ta prisja aty në park, sepse sandalet me taka të larta mi vrisnin këmbët. Ai pa kundërshtuar iku drejtë shitores, e cila ishte përballë parkut.
- Përshëndetje bukuroshe – iu drejtova vajzës.
Ajo, pasi më shikoi paksa me habi, u buzëqesh dhe ma ktheu përshëndetjen. U ula pranë saj dhe fillova të flas lirshëm, sepse ishim femra dhe isha e bindur që nuk do të shkaktoja ndonjë skandal.
- A jemi parë ne më parë... A njihemi ne? – më pyeti vajza me një zë melankolik, sa që më shkriu të tërën.
- Jo... Vërtetë, nuk njihemi, por të pashë që je vetëm dhe t’u afrova – i thash, pa e hequr buzëqeshjen nga fytyra, të cilën e kam armën më të fortë për ta rrëmbyer çdo mashkull.
Pasi shkëmbyem ca fjalë, ia mbërriti Bujari dhe, pasi e përshëndeti edhe ai atë bukuroshe, u ul pranë meje. Ndenjëm edhe pak dhe unë e luta burrin që të na fotografoj me atë vajzën.
- Besoj se nuk ke gjë kundër ë ? – e pyeta atë, edhe pse e dija se ajo nuk do të kundërshtonte, sepse ishte vajzë e butë sikur pëllumbeshë.
- Jo, jo... Assesi – u përgjigj, duke ma qitur krahun qafës për ta marrë pozicionin, sikur të njiheshim shumë kohë.
Përkëdhelja e saj më rrëqethi trupin, gjë që më shtyri ta lodh burrin duke na fotografuar, vetëm që të përkëdhelesha sa më shumë. Herë e shtrëngoja atë engjëllushë për beli, e herë ajo mua. Herë e përqafoja, e herë ajo mua. Të gjitha këto veprime më eksituan, derisa ndjeva që isha lagur qull midis këmbëve.
Në përfundim, vajza më kërkoi që t’ia dërgoj fotografitë me e-mail, të cilin ma shkroi në një copëz letre. Me kënaqësi mora atë letër dhe u ndamë, gjithnjë duke shpresuar se do ta shtija në dorë atë femër të re, e cila nuk kishte më shumë se 20 vjet.
Në shëtitje e sipër, mendja më rrinte tek ajo. Eksitohesha duke imagjinuar se si do ja thithja gjinjtë e njomë dhe ajo të më ledhatonte mua, përderisa të ishim me veshje të brendshme seksi. Isha shumë e lodhur nga mendimet, derisa doja që edhe burrit t’i thosha se dëshiroj të provoj diçka te re. Fillova t’i flasë për atë vajzë, duke i thënë se ishte fantastike.
- Ahhh... Pse nuk jam mashkull?! – i thash Bujarit, i cili me habi më pyeti se pse e dëshiroja këtë.
I thash se imagjinoj që është diçka fantastike të përkëdheleshe me vajzat, t’iu hipje sipër dhe të bëje dashuri me to, duke u ngulitur thellë në trupin e tyre.
- T’i je iluzioniste... Unë mendoja se më shumë kënaqeni ju që jeni femra dhe që mashkulli sillet rreth trupit tuaj, sikur rreth një diçkaje të shenjtë – ma ktheu burri.
Qeshëm bashkë, por që e ndjeja se më mungonte diçka. Nuk e di pse më sillej nëpër kokë çasti kur u ndamë dhe unë e putha atë vajzë fare pranë buzëve, ku ndjeva butësi dhe ngrohtësi. Por, këtë ndjenjë nuk mundja t’ia tregoja burrit, nga droja se do të më gjykonte keq. Tek ajo vajza më rrinte mendja për çdo ditë, sepse nuk e shihja as në mesinxher, edhe pse e regjistrova sapo arritëm në shtëpi.
Një ditë, kur unë mendoja se nuk do ta takoja më kurrë atë vajzë, ndërkohë që burri ishte në punë, papritmas Vjollca, vajza që ma turbulloi mendjen, u fut në mesinxher. Menjëherë iu paraqita, gjoja se duhej t’ia jepja fotografitë.

vazhdon...

Offline

 

#28 04.10.2009 09:59:00

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Sex mes femrash

pjesa 2:- Ooooooo... përshëndetje zonjë. Po ku jeni që nuk po ju shoh online – më pyeti Vjollca.
U stepa nga emocionet, por që isha e vetëdijshme se duhej të tregoja maturi gjatë shprehjeve.
- Edhe unë të kam pritur të kontaktojmë, sa herë që hyja në mesinxher, por nuk të shihja – i thash.
Vjollca menjëherë më “ledhatoi” me komplimente, duke më thënë se jam zonjë e vërtetë dhe shumë tërheqëse dhe se burri im duhej të ndihej krenar që më ka për grua.
Eh... Këtu ma hapi rrugën që t’i shpalosja më lirë ndjenjat e mia ndaj saj. I thash se më ka pëlqyer aq shumë, sa që nuk e bej as gjumin rehat, nuk mund ta largoj nga mendja dhe se e imagjinoj ta kem pranë.
- Ooooooo... po ju qenkeni dashuruar në mua zonjë! Si është e mundur që të ndiheni ashtu ndaj meje?! – më shkroi në vazhdim përmes mesinxherit bukuroshja e ëndrrave të mia të krisura.
Ajo kërkonte që t’i tregoja edhe detajet se si e imagjinoja, gjë që u mundova të mos e shpalosja këtë, por që ajo më luti të jem e lirë ndaj saj.
- Vjollca... Po të shprehem lirshëm, e ti mendo çfarë të duash për mua. Më quaj të krisur, budallaqe, e përdalë apo si të duash. Unë nuk do të hidhërohem në ty, por edhe më tej do të ëndërroj.
I thash troç se çka më është pikur në kokë dhe se do ta dëshiroja pikërisht atë që ta ledhatoj dhe të ndjej ngrohtësinë e saj. I thash se ëndërroj t’ia kap ata gjinj si ftonj dhe t’ia thithë, duke zbritur gjithnjë e më poshtë stomakut, për ta futur kokën midis këmbëve që t’ia lëpijë atë pidhuc të freskët dhe të njomë.
- Ohhhhh... Zonjë... të ndjej se të kam afër – mu përgjigj Vjollca, duke më lënë gojëhapur dhe shumë të gëzuar që po më kupton dhe që po e dëshiron një lojë të tillë.
Pa humbur kohë, ia dhashë numrin e telefonit dhe e caktuam një ditë për takim, bash kur burri më pat paralajmëruar se do të udhëtonte jashtë qytetit me punë zyrtare. Vjollca u pajtua me planin dhe u ndamë nga biseda në mesinxher. Unë mezi prisja atë ditë, por që përgatitesha për çdo detaj, si në trupin tim ashtu edhe për veshjen që do ta mbaja.
Të mërkurën, ditën që do të më vinte mysafirja e dëshiruar, në mëngjes e përcolla burrin në rrugëtim dhe menjëherë dola në qytet për të përzgjedhur një veshje tërheqëse që do ta mbaja atë ditë. Bëra një dush me kujdes, hoqa çdo qime të tepërt nga trupi dhe u leva me krem qumësht, për të qenë lëkura më e butë. Kah mesdita, pikërisht në kohën e caktuar, ra zilja dhe para derës u paraqit Vjollca.
- O zot... Sa e bukur që më je zemër – e prita me fjalë të ngrohta.
- Edhe ju dukeni shkëlqyeshëm... Shumë më mirë se ditën që u takuam në park – ma ktheu ajo.
Derisa i zbathte sandalet me shumë rripa, unë e shikoja trupin e saj, vërtetë të bukur. Prapanica i shkëlqente nga forma e një molle, ndërkohë që gjinjtë i vareshin sikur dy ftonj të mëdhenj. Sapo është drejtuar nga unë, e përqafova me dashurinë më të madhe, ndërsa ajo më puthi ca herë në faqe, por puthjen e fundit ma bëri në buzë.
- Ahhhhh... Sa buzë të ëmbla që ke moj xhan. Megjithëse je e tëra si mjaltë - i thash, duke u ulur në karrigen e butë, ku gjithnjë ulesha vet, sepse kisha pamjen nga dritarja.
- More ti që po më dukesh sot... As që kam paramenduar se pas atyre rrobave që kishe atë ditë në park, fshihet ky trup i mrekullueshëm – ma ktheu komplimentin vajza që dukej të ishte shumë e emancipuar për moshën që kishte.
Pasi e shërbeva me pije, u ula pranë saj dhe e ftova edhe njëherë të më përqafonte. Ajo me përqafoi fortë dhe, për çudinë time, filloi e para të më përkëdhel ngadalë dhe me shumë ëmbëlsi. Më puthi me butësi femërore në buzë, e që mu duk një fantazi e vërtetë. Ma hoqi bluzën e hollë që kisha, duke ma ledhatuar pjesën e sipërme të trupit. U largua paksa nga unë dhe u zhvesh deri në brekë. U zhvesha edhe unë deri në leckat që kisha veshur enkas për të. Mu afrua dhe filloi të mi lëpinte dhe thithte gjokset, duke mi kafshuar ngadalë majat, të cilat ishin bërë të forta si gurë. Më ledhatonte dhe më puthte aq mirë, sa që kurrë nuk e kisha përjetuar atë ndjenjë nga një mashkull. Filloi të zbresë me puthje dhe ledhatime me gjuhë poshtë barkut, duke mi puthur dhe kafshuar ngadalë pjesët e brendshme të kofshëve. Unë gjëmoja, sepse më çmendte kur filloi të ma lëpij edhe bregun e pi**. E ndjeja gjuhën e saj gjarpërore nëpër buzët e pi**.
- Ohhhhh, zemër... sa shumë të kam ëndërruar të ma bësh këtë – flisja e hutuar dhe e humbur nga orgazmat që nuk i kisha përjetuar më parë aq shpesh.
Kur kalova në çmenduari, e kapa për flokë dhe e solla kokën e saj afër fytyrës sime, duke iu vërsulur me puthje të mbuluara me epshin e një femre dyzetvjeçare. Tani ishte radha ime që t’i tregoj asaj lezetin e vërtetë. Fillova ta lëpija të tërën, duke më joshur ndryshimi i trupit nga ai i burrave. Ia lëpija gjokset, e që i kishte më të mëdhenj se të mitë, ndonëse ishte shumë më e re se unë. Kjo më eksitonte edhe më shumë, sepse i kishte edhe më të fortë, me maja të vockla, por të fryra si bërthama e një pjeshke.
Përkëdheljet i zbrisja gjithnjë e më poshtë, duke synuar për herë të parë në jetë lëpirjen e organit seksual të gjinisë së njëjtë. Më pëlqeu kur e pashë se poshtë ishte e lagur qull. Fillimisht ngadalë, për të vazhduar gjithnjë e më me afsh, fillova të zhytesha në pi*** e saj të njomë. Ajo filloi të përdridhej si pëllumbeshë në duart e mia që ia kisha futur nën vithe, ndërkohë që me gjuhë gjarpëroja në pi*** e saj të vogël.
- Ahhhhh, zonjë... qenke mjeshtre për pi**... Ohhhhh... sa lezet qenka – ulërinte çupa, përderisa përjetonte orgazmat e saj vajzërore.
Më pas unë u shtriva, ndërsa ajo më kalëroi, duke mi thithur gjokset. Më ishte futur si mashkull midis këmbëve dhe i fërkonim pi**, sikur të dëshironim të futeshim brenda, por kot.
Ne ishim femra dhe kënaqeshim me trupat tanë artistik, gjithnjë duke ledhatuar lëkurën e trupit, pa asnjë qime, siç isha mësuar tek meshkujt.
Deri në mbrëmje kemi provuar pozita të llojllojshme, por që na kënaqte ajo si numri 69, sepse edhe kishim pidh në gojë, edhe gojën në pidh.
Vjollca në fund ma pranoi se kishte ëndërruar të bëj dashuri me femër, sepse ishte joshur nga filmat pornografik që kishte shikuar me shoqe, sepse ende nuk kishte të dashur. Ndërkaq unë ia pranova se kot së koti më ishte tekur që të bëj dashuri me femër dhe se ajo ishte femra e parë konkrete, të cilën e kisha dëshiruar, që kur e takova në park.
Këtë lojë e kemi përsëritur disa herë, përderisa ajo u martua me një djalë që jetonte jashtë vendit dhe iku bashkë më të, duke më lënë me shpresë se kur të kthehej për pushime, do më kërkoj, ndërsa lidhjen do ta ruajmë përmes mesenxherit.

Offline

 

#29 04.10.2009 09:59:08

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Trendafilat


Trendafilat e kuq me kercell te gjate kishin pushtuar kater kendet e dhomes.
Mbi tavoline ajo pa nje vazo me karafila dhe kjo e joshi me teper. Nuk foli asnjeri nga te dy gjate kohes qe ajo admironte lulet me sy.
Ne heshtje ajo mori nder duar nje buqete me trendafila te fresket dhe u drejtua tek dhoma e gjumit. I dashuri e ndoqi nga prapa me karafila ne dore dhe shikonte sesi ajo po shperndante mbi krevat petalet e luleve. çarçafi i bardhe u mbush me pika te kuqe nga petalet e luleve. - Pak muzike e dashur ? pyeti me drojtje ai.
Femra pohoi me krye dhe dhoma u mbush me tinguj muzike te amerikes latine.
Muzika shoqeroj zhveshjen e saj delikate dhe shtrirjen mbi kervatin plot petale trendafili.
Vithet e saj te vogla dukeshin shume here me te bukura para se ajo te hiqte mbathjet, ndersa kofshet qene me te vertete forma te bukura.
- Eja.- tha ajo duke i ngulur syte plot egersi. Ka raste qe prej epshit syte e njerezve shfaqin pak egersi nga mungesa e durimit. Gjoksi i saj i madh e humbi pak formen joshese kur femra u shtri.
Sikur te donte te zbukuronte vajzen ai i hodhi petale karafili te tjera ne bark dhe kraharor. Ajo qendronte e mpire dhe vetem kur e pa qe ai po e zgjaste shume me lulet e preku tek xhinset duke e ledhatuar ne pjesen me te ndjeshme mashkullore.
- Kjo ishte deshira me e madhe per mua, te te shihja midis lulesh e dashur. Me shpejtesi ai u zhvesh dhe u shtri prane saj pa harruar ti puthte floket e zi.- Dua per pak çaste te jem si femija yt dhe te thith gjirin tend .- Ajo pa folur ndryshoj pozicionin ne krevat dhe ai vendosi kryet mbi prehrin e saj per t'i thithur gjoksin si bebe. Thithja e gjoksit e ndezi krejt vajzen. Me sy gjysme te mbyllur ajo dukej e perhumbur ne kenaqesi. Pas pak ai u ngrit nga shtrati dhe i vuri penisin e tendosur ne mes te gjirit duke e ditur qe ajo do t'ja shtrengonte penisin me c***** e saj. Shume femra eksitoheshin nga ky gjest erotik, pasi i bente te ndiheshin pronare te mashkullit te bllokuar atje ne mes te kraharorit midis dy cicave.
Ledhatimet e tyre vazhduan dhe ajo zoteronte nder duar organin gjenital. Ajo e preku me te dyja duart sikur donte te ngopej me mashkull, derisa ai krejt padurim u shtri prane saj pa nguruar te hipte mbi vajzen. Siper saj ajo ndjeu krejt peshen e trupit mashkullor mbi te. Kjo gje e beri te ndihej e deshiruar, ose thene ndryshe, e ngopur me mashkull. Po vononte penetrimi i tij. Djali po i puthte syte asaj derisa ajo me syte e mbyllur i tha:- Dua nje femije nga ty.
- Po zemra ime. Do ta doja edhe une keshtu midis lulesh, sikur te mos mjaftonte kjo lulja jote mahnitese! Pas kesaj penisi depertoj brenda seksit femeror. Ajo qe vertet mahnitese dhe ashtu midis shtytjesh, shtrengimesh e puthjesh bene dashuri me nje zjarr te papare. Ne momentet e fundit ai mori disa petale lulesh nga krevati dhe ja vendosi mbi fytyre. U perqafuan perseri, nderkohe qe ai po derdhte "nektarin" brenda goces se etur per dashuri. Ishte nje derdhje marramendese, e bukur dhe e nevojshme. Madje shume e veçante midis trendafilave te kuq te bashkuar me ndjenjat, dashurine dhe kenaqesine totale !..

Offline

 

#30 04.10.2009 09:59:46

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ne banjo


Isha ne pune dhe pas punes mezi prisja te vija ne shpi te me hapje deren te merja ne kra te puthja te isha me ty,Vij ne ship I bje ziles te deres Dhe te them HAPE RRUSH UN JAM,pas disa casteve hap deren dhe syt e mi
Shikojne trupin tend te lagur te mbuluar me nje peshqir,Oh nuk i rezistova dot asaj ikone eksituese,ma hoqe menjen te kapa nga beli te terhoqa drejt vetes dhe te putha te gusha ndjeja trupin tend te afrohej drejte meje me dukej sikur dicka po me shtrengonte foort sme linte te them asnjefjale ndjeja frymarrjen tende afshi jot po me dehte te terin papritur ndjeva duart e tua te lagura qe vazhduan te ma ngrinin bluzen ngadale larte, trupi jot i lagur takonte ne gjoksin tim ti dridheshe e tera ,embel i afrova buzet e mia siper buzeve tua te lepiva lehte vazhdova t'te perkedhel floket duke te prekur trupin tend te zhveshur ngadale e me poshte duarte e mia ndaluan tek bythet e tua ti shtrengova forte dhe te terhoqa drejte vetes me nje afshe te zjarrte ti thithja forte buzet e tua si nje i uritur ,ti nuk po i rezitoje situates te krijuar me zbertheve rrypin dhe pantollonat e mia po binin poshte atehere un te mora ne krah dhe ju riktheva vaskes u futem te dy brenda, pa u menduar me gjat u futa I teri mes shaleve te tua ste Lash te levizesh as te thuash asnjefjale te terhoqa fort drejt vetes e penisi pershkeroj veginen tende, vazhdoja t’te perkedhel t’te puth te shtrengoj ne kraharorin tim, Gishtat e mi udhetojne ne cdo pjese te siperfaqes tende,
ledhatojne cdo qoshe dhe gropez te trupit tend renkimet e tua tek veshet e mi ndjeja kafshimet e tua ne kurrizin tim,ndjejm ne cdo qelize eksitimin Nxehtesia dhe kenaqesia kan arritur kulmin dhe nderkohe un prishem brenda Teje Sy Bukur

Offline

 

#31 04.10.2009 09:59:53

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Nje dite tjeter


Pas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshij buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....

Offline

 

#32 04.10.2009 10:00:01

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Qirje sikur ne endrra

Në korridor një qetësi varri.
Dera gjysmë e hapur ishte treguesi më i qartë i një mbretërie heshtjeje, sa edhe frymëmarrjet tona ndiheshin aq qartë sa dukej sikur ishim një trup.
- Mos doni t’ju çoj me makinë në shtëpi? - më shkoi goja në të kundërt të mendimit.
- Jo, kam kohë. Sot jam beqare, fëmijët me burrin janë nisur në mëngjes për në Gjirokastër. Kthehen në darkë. Duke ngritur vetullat harkpërpjetë dukej sikur më thoshte: Nuk të pëlqen?
Humba çdo lloj gjykimi. Instinktivisht dora më shkoi te çelësat që i kisha vendosur mbi syprinën e tavolinës. Me dy hapa u gjenda te dera. E rrotullova vrullshëm çelësin te brava sa ajo mori rrotullimet e mbylljes së plotë. Fika dritën e zyrës. Ajo ra menjëherë në gjysmerrësirë. Ermira më shihte me po atë qëndrimin e mëparshëm. Sa e bukur dukej! Sa delikate dhe provokuese! Organi im mashkullor kishte marrë përmasat më të plota të ngasjes. Si asnjëherë në jetën time nuk isha ndierë kaq i etur dhe i papushtetshëm përpara një gruaje dhe logjikës sime të ftohtë. E kapa për beli me të dyja duart sa m’u duk se e këputa në mes. Pastaj fillova ta mbuloja me të puthura ku të mundja. Buzët e mia nuk reshtën për mëse dy minuta duke u ngulur me kënaqësinë më të madhe epshore në ballë, në sy, faqe e gushë e në buzët e saj qumështore. Ajo nuk po bënte asnjë veprim. Qëndronte ashtu, më këmbë, ende me buzëqeshjen dhe indiferentizmin epshor që zor ta komandosh në të tilla raste. Unë hoqa kollaren dhe e hodha mbi karrige. Zbërtheva këmishën dhe e shtrova në shesh si çarçaf. Të njëjtën gjë bëra edhe me kanotierën. Në dyshemenë e zyrës u formua një lloj qilimi improvizues në gjatësinë e trupit të Ermirës. Ajo rrinte po ashtu, duke parë po me atë indiferencë veprimet e mia. Pastaj u sula tek ajo. I hoqa fustanin dhe para meje u shfaq si në përralla ajo grua gjysmëlakuriq. Dukej si statujë. Në atë gjysmerrësirë, ai trup i bardhë të ndillte afshin shtazarak të jetës. Ia hoqa mbathjet dhe sytienat aq rrufeshëm, sa ajo atëherë më pa me çudinë e saj karakteristike, që e shprehte me mbledhjen e vetullave dhe hapjen paksa të gojës.
E shtriva në dysheme. Mjekrën time e vendosa në fillimet e fundkofshëve, duke puthur atë pjesë të trupit ku brisku pastërtor merr atë pjesë që ndodhet vetëm disa milimetra larg organit aq të pushtetshëm të femrave. Mjekra ime filloi të ngjitej lart me gjithë gjatësinë e trupit që pushtohet nga vendosja e parë e mjekrës deri në buzët e hajthme. Te trupi i saj ndjeva vetëm disa drithërima, por ajo nuk kreu asnjë lëvizje me duar apo me gojë mbi trupin tim. Ekstaza ime kishte kaluar në brimat e shejtanit. Çdo gjë përreth më dukej e errët, si një natë dimri në mes të pyllit. Organi im mashkullor depërtoi në oazin e saj të paqtë me një rebelim komiti, që zbret nga mali prej vitesh të tëra në parajsën e krevatit dashuror.
- Oh! - dëgjova nga goja e saj. Një “oh”
si përkëdhelje puhize detare në mesditën pranverore. Asgjë tjetër. Ajo rrinte si statujë, duke mos bërë as lëvizjen më të vogël. Një statujë e mermertë si ato të Butrintit, që të provokojnë t’i shohësh, por jo t’i prekësh. Unë as që mendoja për të, pasi çdo pikë mishtore e trupit tim kishte marrë zjarrminë e ngjizjes brenda trupit të saj. Fillova të lëvizja, ta mbështillja rreth vetes, ta shtrëngoja, ta ledhatoja, ta puthja, ta lëpija, ashtu si kisha lexuar apo parë në filmat pornografikë. Ishte hera e parë që bija si një lugat mbi një qenie kaq delikate. Në filma çdo gjë më dukej e pështirë dhe ofezë për personalitetin tim, nëse do të veproja në jetë në atë mënyrë. Kurrë nuk e mendoja veten në ato raporte ku po bëhesha eksploruesi dhe i pangopuri i një femre. Frymëmarrja po më shpejtohej. E ndjeva se pas disa sekondash nga organizmi mashkullor do të rridhte ai lëngu i bardhë, i trashë, që të jepte kënaqësinë më të magjishme mashkullore. Këtë e kisha provuar në adoleshencën time, kur masturbohesha netëve në dhomën time sekretmbajtëse. Frymëmarrja po arrinte kulmin e shpejtësisë. Fillova të rënkoja paksa. Kur ja… Në ato momente ajo më dha një të shtyrë dhe u çua në këmbë. Penisi im, nga ai ndryshim i menjëhershëm i temperaturës, u tkurr menjëherë në momentin më delikat, kur kënaqësia përjashton hidhërimin, kur në kanalet e veçanta të orgazmës qumështi im i bardhë mashkullor kishte arritur afërsisht në pikën e zbrazjes.

Offline

 

#33 04.10.2009 10:00:10

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Zonja me përvojë


pjesa 1:


Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodh me në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. I mbaj në mënd fjalët e pleqve kur thoshin: “Vera njëherë vjen kah dera”.
Vërtetë u binda para një dekade, se çka të sillet rreth hundës njëherë, vështirë është të përsëritet. Fati im ishte që arrita ta shijoja deri në maksimum atë rast, për të cilin kisha dhënë gjithçka, që të më përsëritet edhe njëherë.
Ndonëse tani jam i martuar dhe kam fëmijë, e kujtoj me endje vitin 1997, kur për herë të parë e kuptova se çka është dashuria dhe çka është seksi i vërtetë.
Si fshatar i pa dalë nëpër dynja, e kuptova se përpos sakrificës për të fituar para, që në atë kohë mendoja se është gjithçka në jetë, ekziston edhe diçka që të bën të ndihesh më i lumturi në botë, edhe kur nuk e ke në xhep asnjë metelik.
Në banesën që zura me qira në kryeqytet, ditët e para më dukeshin sikur të isha një i burgosur. Pata mësuar vetëm një rrugë... banesë – punishte. Mbrëmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja të shtrihesha në krevat. Punën që ma kishte gjetur vëllai im i madh, nuk ishte punë, por një torturë e vërtetë. Megjithatë, duhej ta bëja sepse kjo ishte mënyra e vetme për të mbetur në kryeqytet dhe jo të kthehesha në fshat, për t’u marrë me bagëtinë dhe punët e fushës.
Një pasdite, derisa unë shtrihesha në krevat, sepse kisha lënduar paksa këmbën dhe kisha ca ditë pushim, më trokiti në derë një vajzë e pashme, për të cilën më vonë mësova se ishte banuese, nja dy numra më larg shtëpisë ku banoja unë.
- Mirë dita... Ju shqetësoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unë mbeta i stepur. Ishte kontakti i parë që kisha në kryeqytet me një femër si kjo. Nga të nxehti, pothuajse tërë trupin e kishte të zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojë, i shihej çdo gjë, sepse ai fustan që kishte veshur, ishte jashtëzakonisht i hollë dhe pa asnjë problem i dukej gjoksorja dhe brekët me tentene. O zot, mendoja në vete, ku e paska krijuar perëndia këtë femër kaq të formuar! Kishte këmbë të gjata, edhe pse vet nuk dukej të ishte më e gjatë se 170 centimetra. Vithet i dukeshin të lëmuara, pa asnjë gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpërthente atë gjoksore të hollë nga mëndafshi. Për pak sa nuk më ra të fikët, sepse kurrë nuk kisha pasur femër në jetë. Isha i njomë dhe i virgjër, edhe pse kisha mbushur nëntëmbëdhjetë vjet. Jetë fshati më... Nëse nuk zbrazeshe me dorë, s’ta qante kush hallin, nëse je pjekur apo jo, para se të martoheshe.
- Unë jam Ganimetja... Nëna më dërgoi që të ju lus për një ndihmë të vogël. E di që ju punoni, por rastësisht ju pamë nga tarraca jonë se jeni sot në shtëpi – më trazoi vajza nga hutia që isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirë jam... Urdhëroni – iu përgjigja, disi duke belbëzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrë mënd, por si dukej i pëlqente kur mashkulli lëpihej pas saj. Pranoi të ulej për një çast, gjoja sa për të më treguar se çka i nevojitesha nënës së saj, por që me lëvizjet dhe përdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herë vente njërën këmbë mbi tjetrën, e herë i ndërronte, duke ekspozuar gjithnjë e më tepër pjesën e brendshme të kofshëve. E gjora, nuk e dinte se unë kurrë nuk kam pas një femër aq të zbuluar dhe aq pranë vetes!
Pasi më sqaroi se nëna e saj kishte një punë fizike, të cilën e bën vetëm dora e mashkullit, siç u shpreh ajo, ikëm bashkë në drejtim të shtëpisë së tyre.
- Ja mami, ta prura këtë që kërkove – i tha Ganimetja nënës së saj dhe iku në dhomën e vet.
Me zonjën biseduam për ca dru, që ia zinin një cep të oborrit. Duhej t’i çaja dhe t’i palosja në bodrum, ndërkohë që ajo do më paguante mirë. E pranova atë punë, jo shumë me dëshirën se do të fitoja ca para, sa për faktin që të jem afër Ganimetes, në të cilën u dashurova që në shikim të parë. Përderisa nuk e shihja atë, sytë më iknin te nëna e saj, e cila dukej të ishte një zonjë që kujdesej shumë për trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur një fustan të hollë, i cili i mundësonte syrit tim që ta shikoj formën e trupit të saj. Fundja, unë nuk isha në gjendje që të zgjidhja shumë. Por, edhe i pa parë femër me sy edhe të kisha punë me këto hyjni, më bënte që të ndihesha më i lumturi në botë. Mjaftonte t’i shikoja, e në mbrëmje planifikoja t’i mëshoj me dorë.
Ato dru që kisha për detyrë t’i çaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenë ndonjë gjë e vështirë. Por, zotnillëku i qytetarëve kuptohej pikërisht në këtë, ku asnjë gjë fizike nuk punonin, pos nëpër zyrat e tyre.
Përderisa unë punoja, në tarracë doli edhe Ganimetja, e cila bashkë më nënën më shikonin muskujt në pjesën e sipërme të trupit, të cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinë që demonstroja me ato dru. Dukej qartë se pamja ime i joshte, pavarësisht pozitës që kisha si fshatar i thjeshtë dhe punëtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja të paska sjellë një lëng molle, i cili do të freskoj dhe do marrësh mjaftë vitamina – më tha zonja.
- Ç’i duhen këtij vitaminat... E sheh se sa i fortë që është – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjëm një kohë së bashku, duke e shfrytëzuar kohën për t’u njohur më mirë, si fqinj të rinj që ishim. Unë iu sqarova tërë historinë time. Iu tregova se jam nga një fshat i thellë në jug të vendit dhe se kisha ardhur në kryeqytet për të punuar, sa për të fituar sadopak për nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unë jam vërtetë i virgjër në çdo aspekt, por që gjithnjë e më tepër vërehej se iu pëlqente ky fakt.
Përderisa i palosja drutë në bodrum, zonja shpesh qëndronte pranë meje, duke më sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej për të larguar ndonjë gjë nga ai vend, por që më kallte, kur bothet mi ekspozonte aq mirë, sa që i shikoja se si brekët i futeshin në të qarën e saj midis këmbëve. Duke u ankuar se në bodrum ishte freskët, shkonte lartë në dhomë, por sërish kthehej. Kur në përfundim e sipër të punës u duk përsëri në bodrum, vërejta se i kishte hequr brekët fare dhe gjatë përkuljes në tokë, qartë e shihja pidhine saj përmes atij fustani të hollë.

vazhdon...

Offline

 

#34 04.10.2009 10:00:18

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Zonja me përvojë


pjesa 2:O zot – mendoja në vete – kjo do më alivanos me këto sjellje. Nuk guxoja të bëja ndonjë veprim, nga frika se do të humbisja çdo shans, edhe pse e nuhata qartë se ajo dëshironte një kar të mirë. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha një detyrë, që të shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartë për mua se kishte ardhur koha që për herë të parë në jetë ta ngjyej karin, edhe atë shumë fortë!
- Ta pastrojmë pak këtë vend dhe e përfunduam krejt punën, sepse sytë mi qorronin çdo ditë këto tollovia midis oborrit – më tha ajo, e cila angazhohej me të madhe në pastrimin e dyshemesë së bodrumit, me gjasë, vetëm për të qenë më eksituese për mua me ato bothe gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, në një çast ajo mi mbështeti bothet për karin tim, i cili donte të fluturonte jashtë nga trajnerkat e holla që kisha në trup. Si duket, e hetoi mirë që aleti më ishte bërë dru dhe se nuk kisha çfarëdo aleti, por një topuz të fortë. Ajo e pa se nuk kisha ndërmend të bëj ndonjë “marri” dhe se isha frikacak në këtë drejtim, prandaj gjithnjë e më shpesh, kinse pa dashje, mi fërkonte bothet për kari. Mua më pëlciti truri dhe në një çast e rrëmbeva për vithe me dy duart.
- Sa e fortë që jeni moj zonjë – i thash.
- Vërtetë?! Të pëlqejnë bothet e mia? – më pyeti me një shprehje të kënaqësisë.
Edhe pse u skuqa i tëri, duart lëvizën pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa një e pa dy, më rrëmbeu kari, i cili ishte në botën tjetër.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrë me shpejtësi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi që të dorëzohej e tëra, duke u shndërruar në një bushtër dhe jo të ishte një zonjë intelektuale. Filloi ta lëmoj me mjeshtëri, duke e puthur kohë pas kohe kokën e tij, përderisa nuk e futi në gojë me afsh. Në atë çast unë eksplodova... nuk dija se çka po ndodhë me mua.
- Unë... Ohhhh... Unë nuk muj më... Ahhhh... – gjëmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmëroj zonjën që ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unë po eksplodoja, sepse mi mbante më një dorë koqet, ndërkaq me tjetrën e lëmonte karin, sa herë që e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell në gojë, sa që mendoja se do ma përpinte të tërin. Pavarësisht paralajmërimit që ia bëra, zonja e thithte edhe më shumë dhe e fuste gjithnjë e më thellë në fyt.
Nuk kisha rrugëdalje, pos ta lejoja që ajo të bënte çka të dëshironte me karin tim. Ishte mbretëreshë e kësaj loje të çastit, por të planifikuar shumë mirë nga ajo.
Pasi e përpiu tërë lëngun që shpërtheu nga koqete mia, zonja e lëmoi edhe pak karin, duke ia puthur majën e guxhes dhe menjëherë mi ktheu bothet, ku kërkonte që t’ia fusja fortë. I vuri duart mbi turmën e druve që sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin që t’ia përmblidhja gjogun tim, i cili kurrë s’kishte shijuar ndjenjën e të qenurit në thellësi të femrës.
- Ohhhhh... Çuni im i lezetshëm... Ma rras të tërin... ma mbush pidhin që po digjet për një koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke më urdhëruar që ta qij fortë.
Fjalët dhe gjëmat e saj më eksitonin aq fortë, sa që mundohesha ta shqyej atë pidh të shijshëm zonje, e cila më bëri që ta harroja edhe Ganimeten, në të cilën më mbeti syri që në shikimin e parë. Fundja, me siguri se zonja e din më mirë “punën” se sa vajza e saj që dukej të ishte paksa më e ngurruar.
- Sa bothe të nxehta dhe të shijshme që keni zonjë! Më duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unë... Unë kurrë në jetë s’kam qi – arrita t’ia thosha të vërtetën, e që zonja u shkri në ato çaste nga orgazmat që përjetonte, pasi dëgjoi se ma kishte “marrë virgjërinë”. Në atë çast unë eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrëngonte aq shumë karin, sa që mu duk se po ma thithte me gojë, sikur pak më parë që e bëri.
- Ohhhhh... Më qij fortë... Ma trus deri në fund... Më tund mirë çuni im i virgjër... Ashtu, ashtu – gjëmonte si pelë zonja, përderisa unë e mbushja me llavat që buronin nga thellësia e koqet.
Pasi ia nxora nga pidhii, ajo ma rrëmbeu me duar dhe filloi ta thithë, ashtu i lagur që ishte nga orgazmat që përjetuam bashkë.


Pasi e përgatiti edhe për një turr, u dëgjua zëri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrë në oborr. Zonja më urdhëroi që të vishesha shpejtë e shpejtë, por të mos dilja nga bodrumi, përderisa nuk do të qetësohesha nga entuziazmi që më pat kapluar.
Ajo u ngrit, lëshoi fustanin, i rregulloi flokët me gishtat e hollë dhe u nis drejtë Ganimetes, e cila po e thërriste.
Unë, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjës për punën e përfunduar. Në atë çast ia lëshova sytë Ganimetes, e cila, megjithatë, më nxiti që të lëpihesha. Zonja vërtetë më pagoi mirë, duke më dhënë edhe para shtesë, gjoja se punën e kam bërë “hakikat”. Nga ajo ditë, sa herë që zonja ndiente nevojë, më gjente ndonjë punë, sa që u bëra punëtor ndihmës i asaj shtëpie. Vonë e kuptova se ajo nuk kishte burrë fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetëm mund ta ëndërroj atë periudhë disamuajshe, sepse ndryshuan shumë gjëra, me fillimin e vitit 1998.

Offline

 

#35 04.10.2009 10:00:25

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ditari

Pjesa 1:

Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse çdo dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit " naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qenè vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva i pari pantallonat dhe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

---------------
Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "pervelonin " krejt.E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi ,lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me çeles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

vazhdon...
_________________

Offline

 

#36 04.10.2009 10:00:33

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ditari

Pjesa 2:


Ajo nderroi pozicion duke u vendosur sipèr djalit. " Me pelqen te qendroj mbi ty " tha ajo dhe duke bere shtytje, u perkul per te puthur gjoksin mashkullor.
Pak me pas ishte ai qe i ledhatonte me njeren dore gjinjte dhe me tjetren klitorin, Pas disa sekondash Ajo renkoi llahtarshem sikur dikush po e vriste ...
Ishte renkimi i orgazmes se asaj te cilit ju shtua renkimi i atij.
Ndersa po merrnin fryme dikush trokiti te dera e dhomes .
- Nene mos u shqeteso,- tha ajo
-çfare ndodhi ? pyeti nena e vajzes qe me sa dukej i kishte degjuar klithmat, renkimet e tyre .
-Asgje ,Nene ,pashe nje enderr.

Pas nje ore ai u largua fshehurazi nga shtepia e vajzes.
Ndihej i lumtur qe 6 muajt qe kishte pritur vajzen nuk i kishte humbur kot.


Ky eshte vazhdimi i tregimit te pare.

Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin çiftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi çifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje " vezève" te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siç ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat " spektatore" nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t'i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s'duhet t'a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore "çeshtjen" . Po ,tamam çeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t'i dhene nje mesim te mire " spektatorit" te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirè”, por shteti herè pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll - tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriçonte me drite dore makinen e nje çifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t'a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin çiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hynè ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t'i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot çiltersi tha " hera e pare qe bej dush me nje vajze".
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe .... e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t'a perqafonte ............

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume " vezèt mashkullore" .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ..........
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t'a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere s’kam qarè, nuk jam perlotur nga kenaqesia - tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me çdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pèrlotèse
__________________

Offline

 

#37 04.10.2009 10:00:39

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Kojshikja ime

Kam nje kojshike e cila ka 35 vjet dhe i ka tre femijë, burin e ka pas te semure.... ne viteve te fundit po ndegjohet tek lagja ime qe ajo po kalonte me nje burr cili ka rreth 37 vjet dhe gjithashtu edhe ai i ka tre femije.... shume veta me kan thene ne lagjen time qe ata dy po kalonon dhe une fare nuk i besova.....nje dit tek kojshikja ime u ndegjua nje perleshje dhe une dola tek dera ime dhe ndegjova qe ajo fliste, une dua nje burr qe me ngin, jo sikur buri im nuk po mundet mem qi, krejt keto fjalet ajo i tha vjehrres vet dhe burri rrinte vetem e degjonte dhe deri e shpi se tyre ka qene e hapur ashtu qe une krejt keto i degjova....shka u bo pastaj....

Pas disa dite une filova te medoja qe me te vertet ka gjasa qe kojshikja ime te kalon me ate burr.. por ajo ka qene aq e mir ne principet te veta, ne stilin e vet, ne sjelljet e veta keshtu qe prap kam qene ne dyshim......

nje nate une kam qene ne qytet me fejuaren time dhe u ktheva shpi tu dergu fejuaren time tek shpia vet une me nje rugice ku tersisht ka qene ne terr kam kaluar por per fat te mir apo te keq une i ka m zatet aty kojshiken time me at burrin dhe paramendoni si, duke u qi me nje qoshe te rrugices, ajo bertiste aq shume qe une jam shokuar bashk me fejuaren time, kur me ka par ajo dhe ai burr u ndalen dhe ai burr me pershendeti kurse ajo e uli koken poshte.....

une e qova fejuaren time tek shpia vet dhe u ktheva shpi....te nesrit une i tregova kete rast djalit te xhaxhait tim dhe e kemi mbyll kete rast sepse thame mos ta prishim nje familje, mendoj se eshte marre...... pas nje jave une kam nje balkon ne katin e tret dhe dola ne balkon te shikoj qa ka tre ne lagjen time, ajo ka dalur ne katine dyt te shtepis se vet ne dritare dhe i pastronte dritaret, kur me pa ajo besoni apo jo i lepike buzet dhe me tha si je , si ma ki qejfin, dhe ka pas nje kemish te holl edhe te ngushte dhe ajo e qeli pulen ku i nxur cicat jasht, perbes ajo ishte femer shume e bukur, edhe trupin e ka pas shum seksi...ajo me tha a don te me proon se qfare jom vetem te lutem mos trego burrit dhe vjehrres ate nate qka ke pare...un ika menjhere dhe i thash mos fol me mua.......

pas dy dite une dola ne lagjen time para deres sime dhe pritesha nje shok te shkoj te luaj ne sony playstation futboll, lojera dhe atehere kam pas 19 vjet ne vitin 2003 ne gusht me kusjtohet ka qene i 19, me duket se dita e marte..kam pritur gati 15 min.. dhe ajo me ka verejt qe jam jasht dhe kur dul me tha: "me fal komshi a ka mundesi te me nidhmojdh ta mbysim nje mij te vogel tek kuzhina ime sepse nuk po mundem vet po frigohem, te lutem",

une menjeher reagova qe e regullojme kete te shkova mbrenda,, sa mberita ne kuzhin te ajo e ndegjova qe e ka mbul derren me qels, dhe une filova te dyshoja, dhje e pyta se pse e mbyli deren, ajo me tha qe mos te ika mija veq duhet qe ta mbysim sepse pi bon shum problem, une menjeher ja lupa ndonje fshis per tme sherbyer ne mbytjen e miut.. ajo me tha se menjeher e bjen dhe me ka sherbyer me nje lengje dhe me tha une shkoa nalt ta mar fshisen nese ka mundesi te prisni pak....mir une prita kogja shume ja 10 minuta, ajo burrin e kishte ne pune, edhe vjehrren por edhe femijet ishin ne shkolle,kur ndegjova qe ajo po vjen, dhe paramendoni si ajo erdhi mbrenda, ka pas vetem breke, tango te zeza dhe ciciat i ka pas krejt jasht , mashalah ,

per bes une u qmenda dhe i thash se qka eshte duke bere, ajo me tha qe ta mbyll gojen se une e paskam kall ato... sepse une shkojsha ne fitnees dhe e kisha trupin e mir, ajo mu afru une i thash op op ngadal se mos pot vjen burri e vjehrra per me ber skandal te lutem hiqmu, ajo me tha se mos te frigohem atoi vijne ne ora 3, e ora ishte 11 para dite, ajo u afro le filoja te ma lepin veshin, por besoni qe kari im u bo si sugjuk kur eshte taze, kaq u shtrengu ashtu qe veshtir qe rrike mir ne farmerkat te mia, filluam te puthim njerin tjetrin dhe gati dhjete minuta jemi puthur, pastaj ajo me tha dua te ma lepin pidhin e zjarte, por une i thash qe une gerditem, por ajo me tha qe e ka shperla tek banjo dhe e ka rru vetem per mu, ajo me tha qe ka prit shum per mua te me provon,

ja heka tangot dhe me te vertet qfar pidhi ka pas te paster une u tranova dhe fillova te ja lepij ajo bertiste oh zemer oh, ta ha karin une ty, ti ha koqet ...ashtu ja 10 minuta e lepijta deri sa nuk u bo qull dhe pastaj ajo mi hjeki rrobat dhe filloj te ma thith karin, dhe aq shpejt per 4,5 minuta une u derdha , besoni apo jo ajo krejt spermen time e perbijti mbrenda dhe ma pastroj mir, dhe me tha tani qim aq shum sa mundesh, une e ktheva mbrapa dhe fillova ta qi ate, ajo bertiste aq shume qe une u qmenda krejt edhe une fillova te bertas...pastaj ajo mu ka gju permi mua dhe filloj te sillet sikur helikopter ne karin tim ,dhe kur mu afrua prap lezeti me kerkonte ti derdhesha ne cicat e saja,kurse ajo filloj me i lepij cicat te veta kurse une vazhdova ta qi prap,
besoni apo jo sikur te ishte qika 16 vjeqare qaq e forte dhe taze ka pas pidhin sikur qe nuk ka lind, treten here une fillova ti zbatoj do stile te mira dhe gati gjysme ore une e lodha mir mir mir, dhe ajo folke bol mo se me tranove o djal, menzi u derdha treten here shum pak dul sperma dhe prap ne gojen e saj.. me shtini ajo te lahem ne bajnon e saj dhe pastaj me than shiko kur do te don veq me thuaj une do te te sherbuej, une i thash se kjo eshte qmenduri sepse une per nje jave po martohem dhe nuk dua me te kem kontakt me te... ajo pak u nervozu por uni i premtova qe ato qka e pash ate nat ne ate rrugic qe nuk do te tregoj askujt...ashtu dula jasht dhe shkova shpi dhe besoni qe dy dit kam qene shum i lodhur pas kesaj eksperiene te mir me to, tani jam i martuar qe tri vjet dhe ajo i ka leshu te tri femijet te vet shpi dhe ka shkuar per azil me ate burin qe kalonte....me vjen shume keq por edhe kjo ndodhe......

Offline

 

#38 04.10.2009 10:00:47

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ne Zyre


Ajo Dite Nuk Kishte Asgje Te Ndryshme Se Ditet E Tjera,si Cdo Dite U Ngrita Ne Mengjeset Heret,te Behesha Gati Per Ne Pune.madje Burrin E Lash Ne Shtrat,dhe U Vesha..si Cdo Here Me Shume Kujdes Per Veshjen.e Di Qe Jam Ne Qender Te Vemendjes Ne Punen Tim,detyra Ime Me Lidhe Me Shume Meshkuj,madje Shume Here Koleget E Punes Nuk Mi Heqin Syte Sa Here Hipi Dhe Zbres Shkallet E Zyres,per Te Kaluar Nga Nje Zyre Ne Tjetren.gjithmon Kam Marre Ate Qe Kam Dashur Nga Meshkujt,di Si Te Beje Qe Te Me Deshirojne,madje Jam Aq Eksituese Sa Shpesh E Ndihej Sikletin E Meshkujve Kur Me Rrine Prape,sidomos Kur Syte E Mi Jeshil Pershkruajne Trupin E Tyre,dhe Ndihej Eksitimin E Tyre.
Dhe Ate Dite,ishte Po E Njejta Rutin.mora Makin Dhe Ndalove Te Bari I Perhershem Qe Pija Kafen Me Shoqet E Mija,dhe Pastaj Direkt Ne Zyre,ne Banke..ne Ate Kohe Isha Nendrejtoresh E Bankes Procredit,isha Prej 2 Vjetesh Aty.
Hyra Ne Zyre ,kur Sekretarja Me Lajmeroj Per Nje Mbledhje Me Drejtorin Diten E Neserme,ai Ishte Kthyer Nga Franca,dhe Duhet Te Benim Bilancin E Muajit Te Fundit....me Thene Te Drejten Me Besdisi Kjo Mbledhje,sepse Nuk Kisha Mbyllur Dosjet Qe Do Me Duheshin Ne Mbledhje,per Kete Duhet Te Punoja Deri Vone Ate Mbasdite.
Dhe Ashtu Ndodhi Vertet,ate Dite Punova Deri Pas Orarit Te Zakonshem,punen E Mbaroja Zakonisht Ne 3.30....dhe Pasi Mbaroj Orari Dhe Te Gjithe U Larguan Mendova Se Ngela Vetem Ne Pune,dhe Fillova Te Punoja Per Dosjet Qe Do Me Duheshin Ne Mbledhje.ula Grilat , Hoqa Xhaketen Dhe U Ula Po Punoja....kur Pas Pak Rra Dera.u Habita,ngrita Syte Dhe Pash Se Ne Dere Ishte Drejtori.me Cuditi Qe Po Punonte Aq Vone,se Dija Qe Ishte Aty.
Drejtori Ishte Nje Djalosh Shume I Kendeshem,rreth Te 30,brun Dhe Me Nje Trup Shume Te Bukur.kishte Nje Te Folur Shume Te Zgjedhur,dhe Me Mua Perhere Kishte Pasur Nje Sjelle Shume Te Kendeshme.
U Ngrita Ne Kembe Dhe Morra Xhaketen Ta Hidhja Supeve,isha Vetem Me Nje Kemishe Trasparente,ku Recipetat E Mia Linin Te Shikohej Gjoksi.ai Me Tha Te Mos Levizja,dhe Hyri Ne Zyren Time.po Bisedonim Kur Syte E Tij U Ulen Ne Dekolten Time,dhe Deri Te Kembet,qe Dukeshin Qarte Posht Fundit Te Shkurter.u Ngrit Ne Kembe,dhe U Afrua Te Tryeza E Punes Sime.u Perkul Drejt Meje Dhe Doren E Futi Mes Kofsheve Te Mija Te Bardha,u Ul,me Hapi Pak Kembet,levizi Tangat Me Gisht Dhe Me Gjuhe Filloje Te Lepinte Pidhin Deri Sa Nga Buzet E Mija Filluan Te Leshonin Tinguj Kenaqesie.ai Me Coje Kemben Mbi Karrigen Ku Isha Ulur,dhe Me Uli Fundin.tangat I Spostoj Deri Ne Fund,qe Te Mos Pengonte Karin Te Hynte Ne Pidhin Tim.dhe U Ngrit Ne Kembe,une I Hapa Zinxhirin E Pantallonave Dhe Ai Nxorri Karin.e Morra Ne Dore,ishte I Madhe,nuk Me Zgjenjehu Aspak...madje Dhe I Trashe.e Lepija,buzekuq Imi Ngeli Te Koka E Karit Te Tij.me Thoshte Qe Ta Fusja Te Gjithe Ne Goje,deri Ne Gurmaz.dhe Ashtu Bera.e Fusja Deri Ne Fund,deri Sa Per Pak Mbytesha.ai Me Grisi Kemishen Dhe Recipetat.me Ngriti Ne Krahe,me Mbeshteti Te Muri Dhe Filloje Te Me Qinte,me Shume Shpejtesi,dhe Sa Vinte Dhe Shtohej.une Renkoja Deri Ne Ekstaz.ai Me Pyeste Nese Me Kenaqte,dhe Me Thoshte Te Bertisja Me Fort,me Shume.pastaj Me Kthehu Nga Pas,me Mbeshteti Te Tryeza E Punes Dhe Filloje Qe Te Me Lepinte Bothen Dhe Fuste Gjuhen Ne Anus.me Hapi Kembet Me Gjurin,dhe Futi Karin Ne Both,duke Me Shtrenguar Te Hijet,qe Te Mos Levizja.penetrimi I Tij Ishte Shume I Dhunshem,dhe I Shpejt,dhe Degjoheshin Renkimet E Tij,sa Here Qe Pomponte.e Nxirrte Dhe Ma Jepte Ta Lepija,pastaj E Fuste Prape Ne Both Dhe Cdo Here Qe E Fuste Ishte Me Embel.sa Here Qe Pomponte Me Kafshonte Ne Kurriz Dhe Me Pyeste Sa Shume E Doja Karin.trupi I Tij Qe Dukej Nga Kemisha E Zberthyer,me Shenjat E Thonjeve Te Mi Ne Gjoks,me Eksitonte Dhe Me Shume.ai Me Qinte Fort,me Kafshonte Dhe Gishtin E Mesit E Kishte Futur Ke Pithi Im.me Cmendte Ku Me Kenaqte Dhe Nga Para Dhe Nga Mbrapa.me Jepte Nje Shenje Posedimi.ai Shtrengoj Duart Ne Hijet E Mija,dhe Me Disa Pompime Te Shpejta,u Prishe Brenda Ne Bothen Time.ndjeva Nxehtesin E Tij Brenda Meje,dhe Kjo Me Eksitoj Me Shume.se Di Po Ishte Sexi Me I Bukur Qe Beja Prej Kohesh.te Nesermen Ishim Ne Mbledhje,si Cdo Mbledhje Tjeter.
Dhe Si Cdo Dite Une Shkoje Ne Pune,me Te Njejtat Shikime Qe Me Ndjekin,dhe Me Deshirojne.
__________________

Offline

 

#39 04.10.2009 10:00:55

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

E tradhtova burrin “në pleqëri”

Pjesa 1:


Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri, ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri më vinte në shtëpi, edhe atë krejt duart e nxira, ndonjëherë edhe fytyrën, se për rrobat as që mos të flasë. Gjithnjë kishte probleme me një kamion të vjetër dhe, sikur ai të ishte mekanik dhe jo shofer.
Kurrë nuk më shkonte mendja të flladitesha me ndonjë mashkull tjetër, pavarësisht se sa isha e kallur. Gjithnjë gjeja ndonjë punë nëpër shtëpi, sa për ta harlisur mendjen.
Pas luftës, burri sikur vonohej më shumë në rrugëtimet e tij dhe gjithnjë e më pak vinte në shtëpi i nxirë katran. Ndonjëherë më shkonte mendja, nëse ai po drejton kamion, apo ndonjë veturë luksoze! Ditë pas dite e javë pas jave, dyshimi në besnikërinë e tij ndaj meje shtohej, e bashkë me të edhe dashuria ndaj tij zbehej.
Një ditë, derisa ai ishte në rrugëtim, unë i futa rrobat e zhyllosura të tij në koritë, sepse atëkohë nuk kisha makinë rrobash. Duke ia kontrolluar xhepat, jo pse jam idiote, por është rregull që t’i kontrollosh xhepat, para se ti fusësh rrobat në ujë, sepse më ka ndodhur njëherë që ia kam “larë” 1000 dinarë të asaj kohe. Në xhep ia gjeta një kondom... Mbeta gojëhapur, por nuk e prisha disponimin. Vetëm mendoja se si të veprojë, kur ai të kthehej.
Herët në mëngjes, burri i botës u kthye në shtëpi. Për çudi, ishte i pastër dhe kishte një dozë parfumi. Ndoshta hunda e tij ishte mësuar me atë aromë dhe nuk e ndjente, por unë e nuhata menjëherë, bile e kuptova se ai parfum ishte i femrave dhe nuk ishte nga ato që kishim ne në tualet. Edhe pse isha e zgjuar, nuk bëja fare zë, për të parë nëse do të më ngacmonte. Burri i botës u fut me kujdes në shtrat që mos të më trazoj gjumin dhe menjëherë ia krisi gjumit. I shkreti ishte i rraskapitur fare. Herëve tjera kur vinte, më zgjonte ngadalë, duke mi futur këmbët mes këmbëve të mia dhe bënim dashuri të mrekullueshme, sepse edhe ashtu mua më pëlqen dashuria në mëngjes. Sapo u thellua në gjumë, unë u ngrita dhe ia nuhata edhe më shumë rrobat, ku u vërtetova se përmbajnë parfum femrash.
Në drekë u zgjua “zotnia” dhe më kërkonte një kafe. Ia solla si përherë, por bashkë me kafenë edhe kondomin.
- Ja, merre këtë se për pak sa nuk e kam futur në ujë – i thash, paksa me qortim.
- Nuk është e mundur... Nuk e di, nuk e di se nga ky nalet në xhepat e mi! - u shpreh si me habi, por që fytyra i humbi fare.
- Nuk kërkova sqarime se nga ky nalet në xhepin tënd, por vetëm të tregova se e shpëtova nga uji. Tjera here, kujdes xhepat ë!? - i flisja sikur të isha një damë e vërtetë. Në fakt unë edhe jam e tillë, por pse fati ka dashur që të martohesha herët dhe të jetoja gjithnjë në krah të burrit, unë nuk kam faj.
Ditët në vazhdim hetoja se ai sillej më ndryshe. Sikur e ndiente një barrë të rëndë mbi supe. Por unë, as që ia zeja në gojë këtë ngjarje. Thjeshtë, sillesha sikur nuk ka ndodhur asgjë. Por, gjatë gjithë kohës u vërtetova se ai po ma luante lojën!
Nga kjo ditë, fillova të mendoja edhe për nevojat dhe kënaqësitë e mia, pavarësisht nëse kjo do të ndodhte me të apo me ndonjë mashkull tjetër. Fundja, kisha shumë oferta, por që asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar tek një djalosh, i cili ishte 20 vjet më i ri se unë, por që shpeshherë i lëpinte buzët kur takoheshim në tregun e perimeve, apo në shitore.
- Do ta provoj me të! - i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjë për të blerë, një ditë u vesha top fare dhe dola në treg. Sikur të më kishte përcjellë frajeri, u gjend afër meje, që në kontaktin e parë që bëra me shitësit.
- Jam në banesë, krejt vetëm sonte. Po ti? - më tha si hajdut djaloshi që shumë kohë më vardisej.
- Tung Luan, çka po bën? - ia ktheva, sikur të mos e kisha dëgjuar se çka më tha.
- Unë veç këtë desha të të them, sepse ika ta kryej një punë. Të presë në banesë, sapo të bie terri - tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri më ishte lyer pikërisht mua, kur e di se ka shumë femra të gjeneratës së vet. Megjithatë, nëpër kokë më silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vështirë ta luftoja dëshirën që pikërisht me të të shtrihesha në shtrat, ndërkohë që fakti i besnikërisë ndaj burrit plotë 20 vjet, më frenonte fuqishëm. Mendoja, nëse kaq kohë nuk i kam hyrë kësaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatë, dëshira sikur mbizotëronte. U ktheva në shtëpi dhe fillova edhe më tej të ballafaqohesha me ofertën që më ishte fare pranë. Në mbrëmje, rreth orës 22:00, u përvodha dhe shkova te djaloshi im që vërtetë e dëshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti që kurrë skam qenë me mashkull të huaj, më kishte penguar të takohesha.
Sapo i jam afruar derës, ajo u hap. Ai më kishte pritur krejt kohën në derë.
O zot... sapo e ka mbyllë derën, më ka rrëmbyer aq fortë, sa që u ndjeva e ligshtë në duart e tij.
- Zonja ime e ëndrrave... a e din se çdo natë të imagjinoja në shtratin tim? A je e vetëdijshme se sa herë i kam mëshuar me dorë, duke menduar në ty - fliste si i humbur Luani, duke më mbështjellë me duart e njoma dhe të fuqishme, tamam si një luan i vërtetë.
- Ja ku më ke... të shoh se çka do bësh tani - ia ktheva duke belbëzuar.
Më rrëmbeu fuqishëm dhe më dërgoi në dhomën e fjetjes së prindërve të tij, sigurisht për ta shfrytëzuar shtratin e tyre komod për këtë punë. Me shpejtësi filloi të mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjë paralojë, apo romantizëm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtë e shpejtë dhe mu fut mes këmbëve. Unë nuk ndërmerrja asgjë. Thjeshtë, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nëse po bëj “punë” të mirë.

vazhdon...
______________

Offline

 

#40 04.10.2009 10:01:02

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

E tradhtova burrin “në pleqëri”

Pjesa 2:Përderisa mendoja unë, ai ma palosi në vendin e duhur “rroçkën” e tij goxha të madhe dhe të njomë.
- Ahhhhh... O zot sa i shijshëm që je... Ashtu zemër... - fillova të gjëmoja, duke harruar në gjithçka tjetër, për t’iu dhënë kënaqësisë momentale.
- Dridhu zonja ime, dridhu... shijo mashkullin e vërtetë... Ti meriton më shumë kënaqësi - më thoshte Luani, gjithnjë duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bëra çikërr në koçen e tij, që kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa më shumë që gjëmoja, ai më shumë më rrëmbente, më shtrëngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dëshironte të ma gjej fundin. Gjithnjë më fliste se si zonjat e kallin dhe se unë isha në shënjestrën e tij për shumë kohë. Fliste kështu dhe, si për inati që nuk ia kam dhënë deri më tash, më qinte edhe më fortë.
- Ashtu... ashtu çuni im... sa i fortë qenke - murmurisja duke qenë në trans dhe në kulmin e kënaqësisë, të cilën shoferi im për 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
- Zonjë... kojshike... të mbusha.... të mbushaaaaaa - bërtiste, pa u hamendur nëse po e dëgjon kush.
- Lirisht... më mbushë... më mbushë... ohhhh lumja unë për ty që të kam kojshi - ishin fjalët e mia gjatë përjetimit të orgazmit të parë.
Jemi gjuajtur bashkë si të vdekur në shtrat dhe për disa minuta nuk kemi folur fare. Unë disi nuk besoja se më ndodhi kjo që më ndodhi, ndërsa ai qëndronte, sikur të ishte penduar që e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
- Nuk e di pse, por femrat më të moshuara, sidomos zonjat më çmendin... Sa e sa herë i kam mëshuar me dorë, vetëm kur të imagjinoja në shtratin tim - më fliste Luani.
- Nuk je ti i pari... Një ditë, derisa isha ulur në një kafene, disa djem aty afër meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u çudita kur më tepër ata i dëshironin ato që ishin më të vjetra - i thash atij.
- O zonja ime... Nuk ka djalosh që të paktën një herë nuk është dashuruar në ndonjë femër më të madhe, qoftë në mësuesen, shefen apo ku ta di unë - ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja që kjo që ndodhi mes nesh, ta mbaj shumë sekret. Por ai djalosh vetëm më shikoi dhe filloi përsëri të më përkëdhelte, duke më thënë se pikërisht këtë e dëshiron edhe ai vet. Filloi të mi thithë ngadalë majat e cicave, pastaj edhe stomakun. Unë u ngjalla edhe njëherë nga epshi, por kësaj radhe e rrëmbeva atë dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafën. Përsëri gjoksin dhe në një çast u gjenda tek huri i tij beqar, të cilin e rrëmbeva me dy duart dhe fillova ta përkëdhelja me buzë. Gjatë këtij akti, Luani filloi të shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrëmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokën mes këmbëve. Ah, sa mirë dinte të më eksitoj. Gjuha e tij u bë si e gjarprit, edhe e gjatë edhe e shpejtë. Për këtë eksitim, unë nuk ia kurseja koçet, e as qyskinë e trashë. Me mjeshtëri dhe afsh e fusja deri në fyt dhe e thithja me krejt fuqinë, derisa e nxirrja nga goja. Luani çmendej nga ky veprim, por nuk më mbeste borxh. Gjithnjë e më fortë mi thithte buzët e pidhit, e që kjo më shpuri në prag të orgazmit të dytë.
- Mjaftë loçkë... mjaftë se më çmende... Eja ma trus fortë se po e lyp - i thash, sikur të isha duke qarë. Pa bërë zë, Luani më ktheu nga prapa dhe... o zot, sa forte më ka shtrënguar për vithe.
E ujdisi mirë majën dhe, qysh e kishte bërë qullë paraprakisht me gjuhë, i rrëshqiti dhe sikur dem ma trusi deri në koçe. Sa herë më kujtohet kjo skenë, më kaplojnë edhe ethet e kënaqësisë. Më ka pumpatur edhe një kohë ashtu furishëm dhe, kur e kam dëgjuar se filloi të ulërij, u përgatita që ta pranoj edhe një mbushje të fortë.
- Ahhhh zonja ime e shtrenjtë... shtrëngoi vithet se të shqeva... Uhhhhh kojshike, sa e nxehtë që je - bërtiste dhe eksplodoi për së dyti thellë në brendinë time.
Unë vetëm i dridhja kukat, duke i ndihmuar që të depërtoj sa më thellë në mua. Në atë çast edhe unë u derdha, sapo e ndjeva llavën e vullkanit të tij.
Gjithmonë e kam imagjinuar një mashkull më të ri se vet, por assesi nuk kam guxuar të marr një vendim të tillë. Kam menduar që ka mbaruar koha e dashurive të tilla për mua. Por, kësaj radhe jam bindur se kurrë nuk është vonë për dashuri, pavarësisht moshës.
Tash e kam ndërprerë me Luanin, sepse më vinte keq t'ia humbja kohën. Mendoj se ai duhet ta gjej një femër më të re dhe të martohet, se përndryshe ai nuk do të ndiente nevojë. Më thoshte se, po qe se unë pranoj të vazhdoj këtë dashuri, ai do ta vazhdonte shumë gjatë lidhjen me mua, pa i shkuar në mendje për martesë.
Kjo ndoshta është histori e turpshme, por ja që më ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrë nuk do e shlyej atë kujtim, i cili më ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dëshira ime për të përjetuar diçka të këndshme, pasi që e kuptova se burri po më tradhtonte.
Prandaj, asnjë femër apo mashkull nuk e akuzoj, nëse dëfrehen duke ndjerë dashuri reciproke. Njerëz jemi, edhe pse jemi të martuar. Mund të dashurohemi, pavarësisht që kemi dikë afër. Luani më ktheu edhe njëherë në zemër ndjenjën. Për të cilën kam menduar se ka marrë fund për mua

Offline

 

#41 04.10.2009 10:01:10

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Seks me profesorin


Isha ne klasen e 12 kur ne fund te vitit mbeta ne riprovim ne lenden e matematikes,ne fakt profesori i lendes qe ishte poashtu edhe kujdestari im me la ne riprovim.Ai kete e beri me qellim ngase gjithmon me thoshte takhemi ne muajin gusht.Nuk me brengosste shum ngase doja ta takoja dhe te isha vetem me te ngase ishte profesori me terheqes dhe ishte i ri dhe te gjitha vajzat qmendeshin per te.Erdhi edhe muaji gusht bente shum vape temperaturat ishin shume te larta,ne mengjes mora librin edhe gjera qe me duheshin per te shkuar ne shkoll ndersa prinderit i genjeva i thash qe do te shkoja te nje shoqe, nejse shkova ne shkoll nuk kishe askush te gjithe nxenesit qe kishin mbetur ne riprovin nga klasa ime kishin kaluar me intervenime,mbeta vetem une dera ishte e hapur dhe drejtori po shkonte ne shtepi dhe qelsat e shkolles i dha profesorit tim.Ai me pa nga larg edhe me priti hyra brenda ne shkolle dhe profi m tha shkojm ne zyre te drejtorit ngase nuk kishte askush tjeter ne shkoll ne fakt kjo me beri te ndjehem me e lire,Hym brenda dhe ai u ul ne karigen ku zakonisht ulej drejtori ndersa une ne nje divan qe ishte per mysafiret e tij.Un kisha te veshur at dite nje maic dhe nje pal breket e shkurta ngase bente shume vape dhe nuk kisha veshur fare gjoksoren,keshtu cicat e mija vereheshin shum mire nga afer dhe kete e verejta edhe une ngase profi nuk mi heqte syt nga gjoksi im.Duke biseduar ai mu afrua me afer u ul afer meje dhe une ngadal fillova ti afrohem me shum se qe duhet fillova ta provokoja me fjal,duke biseduar ngadal une iu ula ne preher dhe me bythe ngadal e prekja karin e tij ai nuk mund te duronte me prekte ngadal me duart e tij, une perseri e ngadal levizja dhe u ktheva drejt tij dhe fillova ta puth ne buze dhe ngadal e zhvesha maicen dhe gjoksin ia afrova afer gojes se tij ai filloi te mi puthte cicat ngadal mi ferkonte deri sa me rotulloi ne divan dhe me shrtiu te teren dhe fillonte te me puthte ne bark dhe ngadal te mi zhvishte edhe breket qe i kisha te veshur,fillova edhe une ta zhvesh dhe per nje koh shume te shkurter ishim lakuriq perball njeri tjeterit ai fillonte te me kafshonte ndersa une bertisja nga kenaqesia filloi te ma lepinte pidhin ngadal edhe bute sa fillova te derdhesha,poashtu edhe une fillova tia thithja karrin e tij si e qmendur ngase e kishte shum te mire paraloja jon vazhdoi edhe pak kur ai ngadal filloi ta fuste karin e tij ngadal dhe filloi te me qinte me nje shpejtesi te madhe une bertisja si e qmendur ngase kisha dhembje te madhe por ai vazhdonte dhe sa me shume bertisja une aq me shum me qinte si i qmendur ,pastaj vazhdoja une ta kaleroja mbi te me gjithe shpejtesin e mundshme beja si e marre ngase kure nuk me kishte nje karr si i profit zakonisht te gjithe te dashurit qe i kam pas nuk kan pas ksi kar qe mkenaqte.Ai fillonte te me qinte panderpre dhe per disa minuta ai me qinte me gjith fuqin qe kishta sa me kishte rene te fiket po ai vazhdonte te me qinte me thoshte sod kam me te qi per krejt vitin qe mke provoku edhe ker kar ke me lyp dit e nat ashtu edhe ishte vazhduam te qiheshim per nje koh te gjat sa kishte kaluar shum kohe dhe me duhej te shkoja ne shtepi dhe isha shume e lodhur e dermuar por e lunur qe e kisha kaluar vitin.Pillin e kisha te shkateruar por te kenaqur.At dite jam kenaqur vertet shume ngase kur me nuk do ta perjetoj nje qierje aq te mire sikur nga profi im.

Offline

 

#42 04.10.2009 10:01:17

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Seks me vjehrren time


Pershendetje.... ne vazhdim do mundohem tua sqaroj cfare me ka bere vaki nje here.... para dy viteve ne vitin 2004.... Po kaloja me nje vajze quhej Zana edhe te them te drejten une u kallsha pas saj kishte nje trup shume seksi dhe kishte nje prapanice nga ato qe thojne "pika e prapanices"... por, kishte edhe gjinje te medhenje e te mrekullueshem...

keto dy pjese jane edhe dobesi e imja... por, edhe ajo digjej pas meje por asnjehere nuk ma kishte shfaqur kete edhe pse kishim kohe qe njiheshim dhe 1 muaj qe kalonim se bashku... nuk e di por gjithmone me mua rrinte si e ndrojtur nuk e di kishte frike nga une apo kishte respekt nuk arrij ta dalloj... por, me vone do tregoj se si ajo ma shfaqi kete...

Qe kalonim se bashku une edhe Zana e dini thuajse te gjithe po ashtu edhe familja e saj... andaj nje dite po shkoj ta marre dhe te dalim pak ne mbremje... kur shkova ne shtepi ajo kishte dalur deri ne dycan dhe ne shtepi ishte vetem nena e saj... te them te drejten edhe pse nena e saj kishte 40 vjeq ishte shume seksi... se cfare trupi qe kishte... edhe pse ne kete moshe ende gjinjet e saj mbanin arom natyrale dhe ajo qe me eksitone ishte buzekuqi i saj qe e kishte vendosur per mrekulli... aho filloi te me provokoj duke me pyetur nese ndonjehere kisha bere dashuri me te bijen dhe s'dija si te pergjigjesha ngurroja shume kisha turp ishte mamaja e vajzes qe cmendesha pas saj... por, ajo dalengadale filloj te hiqte rrobat mendova mos eshte cmendur gje e pyeta por ajo kembengulte qe ta prekja trupin e saj - kembet... gjinjet... vithet....

dhe mednova me vete I cmendur se i cmednur me shume se kjo nuk do cmendem... fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera... si thashe me heret cfare arome kishin gjinjet e saj... me kapi per koke dhe me nje shtrengim.... qe kurre se kisha perjetuar... ma kapi koken dhe ma drejtoi ke pidhi dhe fillova t'ia thithja... nderkohe qe ajo bertiste dhe ulurinte nga eksitimi... pastaj u zhvesha edhe une dhe te dy lakuriq... te vetem ne dhomen e gjumit te saj... e kishte pidhine rruar dhe edhe njehere ia lepiva per pak minuta dhe penisi im tani ishte bere i forte dhe qull dhe ngadale duke uluritur fusja *in tim ne pidhin e saj ndersa ajo po kafshonte gishterinjet e mij... dhe ashtu si ishte e shttrire ajo hypa mbi te dhe e fusja penisin mbi gjinjet e saj te medhenje dhe cfare kenaqesie qe ndjeja... ohhhh zot.... dhe pastaj *in tim ia dhashe ne goje ohhh si mi lepinte qoqet...ohhhh....

dhe cfare ndodhi per te mire... asaj i erdhir orgazma dhe une fillova te derdhesha.... por, nuk mbaj mend se sa rrutullime kemi bere ne shtrat apo ne parket ngaqe eksitimi ishte i papershkrueshem... kete se kisha ndier me pare... dhe .... gjersa po derdheshim nderruam pozite une ofrova koken time ke pidhi i saj nderkohe qe ajo koken e saj ke *i im... filluam ne fund me te madhe tia merrnim ne goje per here te fundit... dhe ajo se si tere *in tim qe e kam 29 cm te gjate dhe sa nje top tenisi i gjere... te terin arrinte ta fuste ne goje... dhe une po merrja orgazmen e saj dhe e perpija edhe ajo spermen time duke me shtrenguar duke uluritur.... ohhhhhhhhhhhhh zotttt....

qim qim qim ... bertiste..... dhe perfundo kjo aventure e shkelqyer seksuale... te them te drejten nuk e dija ne ate qast qe pranova te beja seks me "vjeherren" nuk e di nese me kishin ikur apo me kishin ardhur mendet... por, tani e kuptoj qe me kishin ardhur... ngaqe me kishin ikur kur per here te pare kisha bere dasuri ne te njejten menyre me Zanen, vajzen e saj....

Offline

 

#43 04.10.2009 10:01:31

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Pidhi dhurate per Krishtlindje


Ishte 25 Dhjetori 2003, dhe po i festonim festen e madhe te Krishtlindjes. Ishte nje koh e ftohft dhe kisthe shum bor, kja me pelqen mu shum kur per Krishtlindje binte bor! Para disa muajve isha lidh me nje vajz teper te bukur. Ishte dikun 1,70 m e gjat dhe ishte bjondine, i kishte floket te drejta deh te gjata. Syt i kishte te bojes se kalter dhe e kishte nje trup te hatarshem dhe te bukur. I kishte vijat e trupit bash ashtu siq u duheshin te jesin dhe cica i kishte per marak dhe gjithashtu i kishte buzt teper te bukura per te thith nje kar! Pra isthe nje femer fantazi.
Kishte dikun nje muaj se ishim te lidhun se bashku po nuk kishim pas mardhanje sexuale nerveit. Tash aja deshti te me vizitoj per Krishtlindje dhe te mi dhuroj disa dhurata. Une e mir prisja dhe i thash familjes te dilte per tu ja uruar te arfermve festen dhe te me linin vetem sepse po e pres nje musafire dhe i porosita mos te kthehen deri sa une ti theras. Ata fort mir e kuptun se qfar lloj vizite do te jet. Kur dulen dhe e leshun shtepin u gezova dhe e mire prisja at bukuroshen time.
Erdh koha dhe dola per ta mar te nje shitore afer baneses se ishte. Aja u gezu kur me pa ma dha nje puthje te amel ne goj dhe tha "Ecim se u merdhina" une ja ktheva "Ani ecim se dua te nxej" aja "Eh qata po e bres" Prej kalljes se e ndim u putjhem prap fell me gju!!
Arritem ne banes dhe i ndimova te zvishte teshat se i kish pas ves keshtu qe mbeti vetem ne farmerka te ngusht dhe nje kemish teper te hol ne te cillen ju vizatojshin edhe ma shum cicat e saja te mrekullushme. U ulem ne sallion dhe po pinim nga pak ver dhe bisedonim dhe u puthshim fell. Aja u shtri ne kauq te sallonit i hapi kembet dhe une i rash permbi dhe u puthem fort. Dhe Kari im ja nisi tu forcu po gjithashtu edhe majet e cicave te saja u forcu. Ja hapa kemishen dhe nisa te ja thithi cicat aja ja niske tu klith dhe thoshte "Oh sa mir, me kenaqe! Hiq mos u ndal!" Kur e tha ket un u ndala per ta dhez ma shum! U qova dhe i dhash prap ver per te pir sepse deshta se te dehet se keshtui do te kishim ma shum qef ne sex. E piv veren dhe me tha eja ma trego banesen dua ta di se ku banojsh ti. E mora per dore dhe ja tregova qdo dhom. Dhe e bana plan se dhomen time te ja tregoj ma te mramen sepse deshta aty ta qi. Kur i shikjoj te gjitha dhomat shkum ne dhomen time dhe i thash "Ja kja esht mbreteria ime!" dhe kesha edhe aja ma ktheu me nje te keshme dhe me tha "Te him brenda!" une plot sisht e pranova dhe u futa me te ne dhom. U ulem ne krevetin tim i cilli ishte mjaft i madh. U ulem dhe po flasim nga pak dhe po e prekim njeri tjetrin me duar dhe puthem.

Aja ja nisi tu e qu doren e vet krejt karit dhe koqeve te mia. Permbi pantolla ja nisi duke i prekur dhe ferkuar me shikoj ne sy dhe i lipuiv puzet dhe me tha "Dhurata ime esht pidhi im sonte per ty!" une buzqesha dhe ja ktheva "E pra ti e ki dhuraten time ne dor vetem duhet per ta qel!" U duk se i pelqeu keshtu se ma qeli rrypin dhe i hapi pantolat. I ngrev te posht dhe i deshi krejt. Ra ne guj para meje dhe mi krev gjith ashtu edhe boxershortsat te cillat i kisha vesh. Kari im ishte i drejtuar dhe i rinte gati drejt si qiri. Aja e shikoj karin tim dhe mua dhe me tha "Ju shqiptaret e paski karin vertet te mir!" une i thash "Ben shka te dush me dhuraten tende!" Aja e mori ne dor ja nisi duke e tund dhe une i thash mbas disa minutave "Hey zemer mos ben me mua shka muj te bej edhe vet!" Aja keshi dhe tha "Une bej shka du me dhuraten time!" u qu pak pi pozites se vet e drejtoj koken permbi kar dhe e hapi gojen e vet dhe e murr majen e karit ne goj. E lagi e bani qull. Nga dal nga dal ja nisi tu e thith fell e ma fell dhe e arriti ta fuste krejt mbrenda. E nxur prap karin prej goje dhe i murr koqet ne goj dhe ja nisi i lipi une i thash "Hey lej vezet se nuk jan pashket!" aja i leshoj dhe ja nisi prap te ma thithte karin tash edhe ma shpejt dhe ner perdorimin e dores. Dhe me ngacmojke nga pak edhe me dhembet e saja. Nuk u durova dhe i that "Do te derdhem" dhe aja me signalozoj te derdhem ne gojen e sajna! Krejtsisht u derdha ne gojen e saj dhe u shlirova. Aja krejt lengun tim e perbiu dhe u duk e knaqme.
Tash e morra ata e qova ne kemb dhe e ula ne krevet, e cita mu ra ne shpin, ja hapa pantollat dhe ja desha. Wow nuk kish pas hiq tanga vesh dhe jish kan hazer dhe e lagsht. Ja hapa buzet e pidhit pak dhe ja nisa duke lipir pidhin e nxeht. Dhe ja nisa duke i a fut edhe gishtat e mi ne pidh aja vetem bertitke "Ma fort te lutem!" une ja futa fell e ma fell dhe ja lipija pidhin e saj e ja bana krejt qull! Nganjeher dhe ja mshojsha ne pidh me dor dhe e lipisha krejt. "Te lutem me qi!" tha aja dhe e nala lipirjen e pidhit ja desha edhe kemishen dhe tashme aja ishte krejt lakuriq, edhe une e heka polluverin dhe isha krejt lakuriq para sajna. "Te lutem me qi!" Tha prap por nuk e ndegjiova rash afer sajna dhe ja nisi duke e puthur ne bark, dhe shkova perpjet te cicat, ne qaf dhe arrita ne goj. Ja futa guhen fell dhe u puthem gat. Kari im vetem sa dojke me kris edjhe ja e murr ne dor dhe ngrejke drejt pidhit te saj!
Edhe une nuk u durova dhe ja hapa kembet. E shteva edhe pak ma ne shtrat e qita ne pozit te pershtatshme dhe ja nisa tu fut nga dal ka dal. Nje her vetem majen ja futa mbrenda aja bertiste sa kishte ne kry dhe une u kallsha krejt. Dal nga dal ja nisa tu i hi ma fell deri dhe tu i dhan hoz te kadalshem sa per ta nxeh ma shum veten edhe ata. I hina krejt mbrenda deri ne koqe ne ket moment aja pertiske dhe i dulen do pika te lotit. Ma nxhiti per shpine dhe ja nisi tu me grith me thoj kembet i qoj lart dhe i lidhi reth belit tim. Tashme nuk kishte shka me ndal si i trent e qifsha aja edhe une menxi se mirrshim frym prej lezetit,. Karin ja futshna shpejt e ma shpejt brenda. "Oh me kall kali im!" "Qihum fort!" "Jepma krejt" aja pertitke ndersa une "Oh ta hangsha ket pidh te nxeht!" "Krejt kari esht i yti!" u qova ne gjuj dhe ja heka karin, aja me tha "Lem vetem ti heki vatht prej veshi se po me pengojn!" "Ok!"" thash dhe aja u drejtu dhe u sjell ne gjuj ne anen tjeter mbeti ne pozit te pershtatshme per sex anal duke i leshuar vatht ne nje box. Si i leshoj vatht e veta e morra karrin dhe ja futa ne pyth aja vetem e beri nje fshame dhe ja nisi duke e lujtur vet trupin dhe belin fort fell i hina deri sa koqet prekshin per trup te saj. I dola nga pythe dhe rash une ne shpin dhe e luta te me hyp permbi. Aja nje her ma mur karin ne goj dhe ja nisi duke ma thith. U qu dhe u ul ne kar timin dhe ja nisi tu shpejtu. Duke me qi aja une ja nisa duke ja thith cicat e saja dhe ndisha lezet. Aja u niske shpej e ma shpejt deri sa u shtri krejt dhe ra ne gjoksin tim. Une ja ngjita per qafe dhe nganje her ja mshojsha pythes. Aja ma shum u kall dhe pertitke. Mbasi se e ndjeva veten se dojsha me u derdh i thasht te qohet, e morra nje kondom ja qita vetit permbi dhe i hina prap ne poziten misionare tashme nuk dishna me u nal si i trend e qiva. Nuk mujsha te mar frym aq lezet e madh kisha, u bera krejt uj edhe aja prej njersitmit. Dhe tani eksplodova dhe u derdha krejtsisht ne te. Dola nga aja dhe rash afer sajna dhe ja dhash nje puthje te madhe. Ashtu nejtem duke pushuar dhe aja e qiti koken ne gjioksin tim.
Edhe nje her aja ma thithi karin para si te shkoj. U vesh krejtsisht edhe une u vesha dhe duke ecur per me shku te dera, hala pa e hapur deren, me pshteti per muri mi celi pantollat dhe ne kemb ja nisi duke ma thith karin. Edhe kesaj rradhe e perbiu krejt langun.

Offline

 

#44 04.10.2009 10:01:41

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

ISHA E ETUR PER KARIN E TIJ


Isht Vera dhe vendosem te shkonim me 2 shoqe ne Pushim ne Turiqi por nuk uralizuar deshira qe te shkoni ne Turqi dhe vendosem te shkoni ne Ulqin, se paku te rrezitem me nje det.
Shkutem ne Ulqin un dhe 2 shoqet e Mija, nuk kishim as nje Shok me vete dhe mendojshim qe te benim ndonje shok ne Ulqin,. shkutem ne Ulqin meqense nuk kishim rezervuar ndonje hotel vendosem qe te vendosemi me nje shtepi Private, kur mbritem ne Ulqin murrem nje Taksi dhe na la ne ne lagje dhe tha ketu do te gjeni sigurisht nje shtepi per te banuar, kur po shikonin te nje shtepi ishte nje njeri ishtrir ner nje hije ne Oborrin e ti ishte i nxirr ngjyr kafe i gjat, i Bukur dhe un po e pysja a mundet qe te na ndimoj kerkonim nje shtepi per ti kalu Pushimet 2 Javesh, aj mendoj 2 minuta dhe na Ftoj qe te banojm tek aj mbase kishte nje shtepi te bukur dhe vet ishte i Bukur nuk mundemi te Refuzojm uvendosem i kishim 2 dhoma e kurse na ishim 3 veta dhe e pytem nese ka mundesi qe te 3 ta marri 1 dhom aj na tha jo se jan shum te vogla nuk kishte vend ne dhom edhe per nje shtrat tjeter, ok pranutem 2 dhoma 2 dhoma. uinstalutem ne dhoma mbas 15 minutve dulem ne oborri kur ishte aj i shtrir ndejtem pak na luti per te pir diqka pitem diqka dhe dule, na tregoj se mbas ores 6 i vjen gruja ne shtepi etj.. ne dulem pak per te shetit, dhe keshtu vazhdoj deri te dita e 3 dilshim ne Plazh dilshim ne Mbramje vinim ne shtepi pa kurr far Problemi, ne diten e 4 erdhem prej Plazhit dhe un erdha vetem me Bikini dhe aj po mi shikon Cicat e mija se te gjith me thoj se i kam si te Pameles, un e verejta qe po me shikon dhe vazhdova drejt ne banjo. bana dush mbasi dola prej Banjosh aj jesh zveshur tersisht dhe e pritke qe te hynte ne banjo kur e pash un uhabita, dhe ma shum me habiti Kari i ti i madh i trash, qe jeshte ba dru, dhe aj me tha ah me fal dhe hyni ne banjo. por deren nuk e mbylli e la hapur, dhe e leshoj dushin dhe po bente ohhh ohh un vazhdoja ta degjoja te dera sa kisha dal prej banjos. se me la pershtypje Kari tij e trupi tij. menojsha te futem ne Banjo me ta po kisha Frik, dhe shkova ne dhomen time te nesmen ne mengjes ju thash shoqve te mija qe nuk do te shkoja ne Plazh me to se me kishte djeg dilli, Dhe keshtu veprova nuk shkova ne Plazh se kisha deshir qe ta kem at kar te bukur ne Pidhin tim, Ishte Ora 11 dhe ne Koridor kishte nje tavolin te vogel dhe un isha ulur kur po zbriste aj te Posht, dhe me Pyti nuk keni shku ne Plazh thash jo se mu ka djegur Lekura, me tha Eja un kam nje Krem qe ta ly shpin dhe Pranova Ok thash po te pres ne dhomen time shkoj aj e murr kremen dhe erdh tek dhoma ime ishte ne kemb dhe un ne kemb dhe vazhdoj me duart te Bukura te ma lemont shtepinen kur mi heki edhe jelekt per meme ferkuar ma mir dhe vazhdoj cicet te me fierkoj dhe un me njenen dor ja Lemova Karin e ti pak. dhe aj beni ohhhhhfffff dhe un ithash shtrengomi cicet edhe pak ma shum dhe ja vazhdoj kurse un vazhdoja tja lemoja Penisin e ti nuk e si se qka me gjeti dhe nuk kisha marre. dhe ja shtina doren nen Brek dhe ja Preka Karin e ti te vertet dhe aj me tha me kalle. un ja ktheva thash edhe ti mu po me ktheu nga ana e vet dhe filloj te mi thithke cicet the un vetem beje ohh ma shum prej Knatcis, dhe Kari i ti ju trash ju qua ju be si Dru., kur me uli dhe ma shtini ne goj dhe ja thithja karin ja thithja, dhe me gjuajti ne shtrat dhe filloj me gjuhen e ti te me Puthte dhe te mi shtrengojke kofshet e mija, un isha shum e nxet dhe ja kapa njeren dor dhe ja qita te pidhi im i thash lemoma pidhin pak se me plasi, aj ma lemoj dhe Pstyti nje her ne Pidhin tim dhe ja mshoj ja 2 her dhe pastaj e shtin Guhen e gjat qe e kishte ne pidhin tim dhe ma lepike pidhin dhe un isha e shkiri prej knatcis as nje her nuk kisha perjetu at knatci deri sa vazhdojke me Gjuh te ma lepinte Pidhin me njeren dor mi shtrengojke cicet, dhe mabdej ma qiti karin e vet ne fetyren time dhe un ja morra ne goj bem posite 69- pasta i thash ma shtin Karin ne Pidh se me Tranove krjet.. me tha jo nuk do ta shti dhe vazhdojke me dor te ma lemojke the un isha e djegur e etur per karin e ti dhe e lusja te ma shtinte sa ma shpejt ne pidh, kue u qua ne kemb un mendova qe me ne fund do te me qinte aj iku dul nfa dera dhe me la ashtu, mendova qe shkoj kur erdh prap i thash ku ishe me tha ta mbyllja deren, dhe kur erdhu ushtria ne shtratin tim dhe me tha hypi karit, ja ku e eke.. dhe un qova dhe ashtu veprova i hipa karit te ti te madh e te trash, dhe uqita, kurse aj me thojke ma shpjet boll shpejt provojsha po kerkojke edhe ma shpetj kur me kapi me 2 durt dhe me gjujti ne shtrat dhe mi qiti kemt e mija ne qaf te atij dhe ma rrasi karin,. dhe me nje shpetci shumm teper te shpejt. deri sa me lodhi uderdhem disa her. dhe e lutsha te me leshon kurse aj me kapi per flok dhe me tha jo se tash esht ma lezet me qiti edhe shum her., dhe vazhdoni uqitem ishte nje eqimje e mrekullushme, dhe keshtu mbaroj dita shoqve nermal nuk ju tregoja. dhe at te qime e kisha gjado nat per sa nejta ne ulqin- ishte knatci e vertet te qihesh me nje njeri te fort edhe pse ishte 12 vite ma i vjeter se un. ishte shum i mir dhe ju them te gjithave vajzave nese doni te keni sex vertet te mir qihuni me me te vjeter.ISHA E ETUR PER KARIN E TIJ

Offline

 

#45 04.10.2009 10:01:50

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Vere te qmendur do jetojm te DyPasi kishim kaluar nje nat te embel te paharruar te nesermen ju drejtuam detit
ishte vertet nje ver e qmendur qe jetoni prap pas kaq kohesh,
ishim te dy te shtrir ne reren e nxeht,ti ishe shtrir me bark nderkoh qe un te shikoja me sy te trishtuar te gjith trupin dhe te thash..te te ferkoj pak me krem qe te mos djeg dielli? ti buzeqeshe mir me the jepi
dhe ashtu vazhdova te ta prek trupin leht,dora ime rreshkiste ne te gjith trupin tend ti shijoje cdo perkedhelje te dores time dhe kafshoje buzet,duke te prekur kofshet pjesen e lartme te tyre seq me erdhi dhe hypa siper teje,ti nuk fole fare,ngadal u ula siper teje te puth te qafa te preka nga floket ti ngadal e ktheve koken te me shikosh,
te kafshova te buzet O yll ma hoqe menjen sa sexy qe je,
isha shum i fryr besoj qe dhe ti e ndjeje fortesin e tij siper bythve tua dhe u kthve peball meje u puthem embel e ndjeja ne buzet e tua qe e doje,isha pak ne siklet sepse kisha hall mos na sheh ndonjeri por e shikoja qe sa me shum kalonte koha ashtu aq me shum humbiste durime,nuk mrndova me gjat ti ula stutjenat dhe vazhdova te ta lepij majen e gjoksit ula doren poshta dhe e futa posht mbathjeve tua ishe e lagur dhe e fryr megjithse kishim ber ter naten sex
me pas ti ula mbathjet poshte ngadal u futa i teri mes kembeve tua dhe pa u menduar gjat ti ndjeve penisin tim qe ishte i teri brenda teje ngele me goj hapur e ngrite koken lart doje te shikoje penisin tim te fort qe presonte brenda teje mecduket,
ndjeja duart e tua qe me gervishtnin kurrizin dhe kjo me bente te kuptoj qe e do me fort nderkoh qe te prekja gjoksin me duar presoja brenda teje tundueshem i pa meshir djerest e mia pikonin mbi trupin dhe ashtu ndjeja qe po vinte fundi i lojes,te pash ne sy shtrengova dhembet fytyra jote byzeqeshte embel E un derdha ........brenda teje pa meshir,me pas me terhoqe drejt fytures tende me duart e lodhura dhe u puthem te DY

Offline

 

#46 04.10.2009 10:01:58

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Pajtimi

Jetonim te dy nje Qytet ,kishte disa dit qe ishim zen dhe nuk flisnim,nje mbremje e mora ne TEL dua te takohemi te flasim i thash kam disa gjera per t'te then
u takuam diku nje nje lokal biseduam per gadi gjysem ore, papritur me the.....me duhet te ik tani un, Jo ma fal kete nat mua i thash beje per veten tende jo per mua harro gjithcka dhe lere fantazin te na udheheq lerme te te tregoj ate qe dua ate qe kam ne shpirt,Ju luta por nuk pranoj,u ngrit ajo u ngrita dhe un hapat tone shoqeronin njeri-tjetrin gjer jasht lokalit,NATEN E MIR me tha po iki ,syt mu mbushen me lot NATEN i thash me fjalet qe me dridheshin ne goj,pasi beri 2 hapa ju afrova i thirra ne emer u kthye e kapa nga floket,Ndoshta nuk do ti shoh me asnjehere syt e tua i thash dhe e putha foort me mall afsh dhe pasjon,u puthem i kafshuam buzet e njeri-tjetrit
Pasi shkembyem disa puthje te nxehta tek degjoja aromen e saj isha shum i eksituar mishi me behej kokrriza-kokrriza
u shikonim ne sy sikur kerkonim ta hanim njeri-tjetrin,
dhe un i thash ikim diku ku te jemi vetem ne te dy ,Ku me tha ajo,ku te duash ne nje dhom ku te jemi vetem ne te dy thjesht te flasim ne qetesi nuk do ndodh asgje mos ki frik nuk mundem te te perdhunoj me zor i thash, e di tha ok do ikim,fytyra me buzeqeshi pas gjith asaj kohe do isha dhe nje her i gezuar,
u nisem te dy drejt nje hoteli un e shikoja trupin e saj bythen e bukur se si leviste kur ecte dhe shtrengoja dhembet,
pasi u futem brenda u ulem ne krevat,
sa flok te bukura ke i thash dhe ja perkedhela ngadal e di me tha,ashtu po bisedonim dhe i thash pse s'futesh te besh nje dush? se ke keq me tha po e bej,
un isha ulur ne krevat ajo u qua dhe vazhdoj te xhvishej perpara meje pa meshir i hiqte rrobat ngadal nuk e di se si po permbahesha por skisha cte beja nuk e perdhunoja dot,
u zhvesh u laskuric un tek i shikoja gjoksin barkun bythen kofshet merja frym thell dhe mbyllja syt,
iku ne dush po lahej e imagjinoja se si i rreshket ujti mbi trupin e saj ,pas mak u afrova te dera dhe i thash Te vij dhe un te te ferkoj kurrizin? qeshi dhe me tha Hajde mo,
o zot gjithcka u be me e veshtir per mua u zhvesha dhe u futa ne dush penisi im ishte shum i madh dhe i forte vazhdova ta ferkoj kisha shancin tja prek edhe njehere te gjith pjeset e trupit te saj kur dora ime i perkedhelte veiginen ngadal gishtat u futen pak brenda O zot ishte nje turtur e vertet,
tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,
u shtri ne krevat pastaj dola dhe un,Fol ca ke tjeter per te me then se do iki,
cohu hiqe peshqirin afruhu te ballkoni dhe shiko jasht per pak caste dhe ik i thash,
OK u cua ju afrua deres te ballkonit bythet e saj ishin shum magjepse atehere nuk u permbajta dot, e kapa nga floket e kafshova te gusha ajo kerkonte te ikte ,me lesho me thonte un nuk merja parasysh asgje e terhoqa drejt vetes e ktheva perpara ja kapa duarte ve vazhdova ta puth foort me zorr ja lepija gjoksin barkun,u ula per tja thith veginen por sme la i mblodhii kembet atehere e shtyva ne krevat dhe i hyma siper ja zura duarte me brrylat e kraheve te mi, duarte e mia i kisha te gusha e saj isha i teri mes kembeve te saj, e ndjeu qe penisi imi madh ngadal i rreshkiti branda atehere mbylli syt dhe mori frym thell trupi i saj u lerua komplet,vazhdova tja bej ashtu duke e shpejtuar ritmin ajo renkonte dhe bertiste,pastaj e cova me zorr e ula ne dyshme ne gjunj mbrapsh dhe un siper bytheve te saj ja futa prap e kapa nga floket atehere eksitimi ishte ne maksimum po ja beja fort shpejt nuk e kontrolloja as veten doja ta qaj fare e perplasja penisin tim brenda saj fort dhe i gjuja nganjehere nga bythet,papritur e ndjeva se po prishesha e nxora jash dhe sperma ime vershoj mbi bythet kurrizin dhe floket e saj o zot isha shum i lumtur,u cua dhe me tha ,U kenace? po i thash, mir se ske faj ti jo maje men,u vesh shpejt e shpejt dhe..............
__________________

Offline

 

#47 04.10.2009 10:02:04

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

EMA

Kthimi im neper kujtimet e etura e te qullura nga epshet,sikurse gitara e vendosur eksponat neteve te gjata pa gjume!,pa seks!,pa !,pa!pa!…
Emi ishte ndezur e tera!,Kishte dy dite qe vuante per kare!.Dhe jo per cfardo jo mole,por per nje kare cfare e kishte pare ne pornofilmin e Tereza Orllovskes.Nuk I hiqej kursesi nga mendja ai kare plote muskuj,kah depertonte ne pidhin e saj I teri,kah shkrehej ne spermen e tij sikurse drenush e lenduar.Mirepo me gjithe imagjinaten e saj kurrsesi nuk mund te vendoste kujt t’ia hidhte grepin.
Ajo e dinte se!,Tezja e saj kishte disa qeragji shtetas amerikan per disa muaj,dhe sipas llogaris se saj mendonte te provonte nje aventure amerikanqe me ndonjerin nga ata zezaket e famshem…
Emi,hyri ne banjo te pastrohej dhe derisa z'deshej ne pasqyr sikurse I’u paraftyrua njeri nga zezaket qe rroku nga mbrapa.Mirepo prap se prap ajo ishte vetem nje imagjinate.Ne pasqyre shiqonte cicat e saja te rrumbullaketa qe perkunder moshes dhe lindjeve te shumta nuk e kishin humbur formen e bukur.Edhe pidhin e rruajti me kujdes,duke lemuar buzet e saj te trasha qe lengonin per kare…
Trokiti ne deren e Tezes,dhe hyri pa pritur te pergjigjej ndokush nga mbrenda sepse frigohej mos po shihte kush duke hyre te te panjohurit.Ne oborr takoi njerin nga zezaket ,qe nuk I la ndonje pershtypje nga pamja fizike mirepo megjithate kishte vendosur te lozte rolin e gjahtares.Kurse mbrenda takoi edhe dy tjere,paksa me te pashem,sepse ajo parapelqente muskujt.Pasi qe gjuhen nuk e zoteronte dot,(mirepo per ato pune eshte lehte te meresh vesh), me gjithe arsyetimet e saj e kuptuan vajtjen e saj.Mirepo ajo u zhgenjye nga imagjinata e saj qe ne start.Zezaku I pare nuk shfaqi fare interesim per te,poashtu edhe I treti,kurse I dyti paksa si me ndrojtje.
Ai ju afrua ngadal,ja ngjiti per bythet e saja te forta qe pothuajse dalloheshin te terat nga fundi I saj I shkurter dhe I holle.Dhe filloi me gjuhen e tij te depertonte ne gojen e Emit thelle e me thelle,derisa ata dy tjeret kishin zgurgulluar syte dhe veshtronin gjithe aksionin e tij.Ai vazhdonte lojen me gjuhen e tij,dhe njekohesisht rreshqiste duart neper tere trupin e bukur te Emit qe zjarrmonte.Here shterngonte cicat e saja,here bythet,here ja shtinte gishtin thelle ne pidhin e saj te qullur.Ai vazhdonte tutje,kurse ajo digjej,e digjej!
Ata,dy tjeret kishin nxjerrur karat e tyre dhe I lemonin me andje.Derisa edhe perkunder epsheve te saja,ajo vjedhte me sy ata kara qe I lemonin e kurrsesi te forcoheshin si I paramendonte ajo sikurse Hu gardhi.Lui qe vazhdonte ta qinte me gisht,e kishte zdeshur te teren kurse veten e tij jo.Ajo vendosi ta zdesh sepse donte kare ne pidhin e saj e jo gishtat e Luit.Mirepo u befasua c'fare jo mole te madhe kishte Lui e kursesi te arrinte kulminacionin.Shprehte dyshimin ne veten e saj,ndoshta s’po ja qoj thoshte me vehte.Mirepo kur shiqonte edhe ata dy tjeret qe here here humbnin koncentrimin quditej.Lui filloi te depertonte ne pidhin e saj derisa ajo lozte me karat e atyre dy tjereve.Lui ja rraste karin pa dhimte fare,mirepo kursesi ta mberrinte kulminacionin,here e kthente nga prapa,here ja ngriste kembet,here e kthente ne krahe,here e mbante ne kare e vet ngritej pip ne kembe,here,here…
Ai u derdhe ne cicat e saja te bardha,kurse jo mole ju ule aq shpejt sa per te dyten here edhe tope te qiste me nuk i ngritej me,kurse Emi ishte perndezur edhe me shume.Ata dy tjeret nuk ishin te hajrit,keshtu qe zhgenjimi I saj u rrite sikurse edhe maraku per orgazem.Andaj me nje shpejtesi mblodhi plaqkat dhe iku ne drejtim te shtepis.
Posa pastroi spermen e zezakut te deshtuar,(qe shume kohe kishte enderruar se zezaket kane karin e madhe dhe jane te famshem ne sex),parfymosi trupin e saj dhe vendosi te dal nga banjoja,kur ne dere burri I saj.Ai ishte I gatshem,jo mole I tij te cilin ajo ja njifte c'do damar ne te vertet me I vogel por I forte qe kur ja rraske asaj I mbushej mendja se po e qane te teren.E shtrin nje peshkire ne banje dhe ai filloi me ja shti nga mbrapa me sa fuqi qe kishte,derisa me njeren dore ja shterngonte bythet e saja vezake kurse me tjetren e shterngonte rrethe qafe dhe e ngrihte me force nga vetja thuajse ajo po done t’I iken prej jo mole.Pastaj ai u shtri,dhe Emi I hypi karit qe sa vinte e forcohej gjithnje(thuajse per here te pare po qihej me ate kare),dridhej e perdridhej,shuante zjarrin qe e pervlonte.Ata vazhduan te qihen per dy ore rresht derisa njeri nga femijet trokiti ne dere sepse I duhej banjoja per shfrytezim.Por jo mole I tij nuk dinte te ulej,keshtu qe vazhduan te qihen edhe ne dhomen e gjumit(thuajse e kane muajin e mjaltit)….

Offline

 

#48 04.10.2009 10:02:13

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

EMA ne AKSION


Emi shpesheher parapelqente te thithte karin me ore te tera!.
Ajo ishte e shkathet ne ate drejtim,sepse ja kishte endja,andaj edhe dinte si te lepinte e te thithte karin, derisa trendafili I saj qullej nga vrullet epshore.Kishte nje parandnjenje se mund te ishte e saket ne madhesin e karit po te shiqonte mashkujt edhe po te kishin pantollonat veshur.Ashtu kishte fituar bindjen,dhe kurrnjeher nuk kishte ndodhur te deshtonte ne permasat e paramenduara.
Ishte nisur per ne Prishtine te rregullonte spiralen qe I paraqiste probleme te zakonshme,dhe zuri nje vend ne Taxin e nje Qelani me mustake katarosh.Ne Taxi ishte poashtu edhe nje plake me nipin e saj si thoshte ajo,dhe kishte qene bukur llafazane.Emi ishte e ulur ne ulesen e perparme,dhe derisa ajo plaka s’ndalej duke folur kjo vidhte me sy mes kembeve te taksistit ate karin e tij qe dukej te ishte pre e Emit.Dhe si thone!,fati eshte mbret I botes,ashtu qe ajo matufja zbriti diku mes rruges se Lipjanit,kurse Emi pa pritur filloi aksionin…
Ai qelani u dridhe nga prekja e saj me ato duart e buta sikurse mendafsh.Emi nuk ndalej,ajo shpejtonte rrethe pres se saj dhe me ne fund e kishte ne duart e saja.Ti vozit te lutem I tha atij!.
Buzet e saja preken guxhen e karit te tij qe ende nuk ishte quar,por pas dy tri puthjeve te saj,sa vinte e trashej.Nuk e kishte aq te madhe,por te trashe qe besa sikurse ata labudat e tinareve.Ajo lepinte me kujdes guxhen ngjyre vjollce,e rrotullonte neper gojen e saj te bukur sikurse vjamin qe nuk mund ta pertyp njeriu kursesi.Here here e fuste thelle ne fytin e saj te terin,kurse me njeren dore te saj lozte me koqet e tij te rruara.Ajo pelqente meshkujt me Vo te rruara,si shenje kujdesi.Keshtu qe nuk ndalej duke thithur ate kare qe I fryhej damari,dhe behej se do te pelciste.Ai leshonte xhame te medha nganjeher dhe disa here deshi ta humb kontrollin mbi timon,mirepo ajo prap s’ndalej vetem e thithte…
Ne teposhtezen e Prishtines,edhe jo mole I tij shpertheu dhe ulej sikurse kerri qe rreshqiste ne teposhtez,kurse ai ishte bere qulle nga djerset dhe e pa pritura.Buzet I qeshnin nga befasia!.
Poashtu edhe Emi ishte qullur e tera,por caku I saj ishte ajo qe e arriti
Me ndal ketu te lutem!.Ai deshi diqka te flase derisa e ndali automjetin,mirepo ajo me nje lehtesi ja leshoi ne dore 3 dm per rruge dhe iku ne drejtim te spitalit sikurse engjulli I fatit

Offline

 

#49 04.10.2009 10:02:20

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Dimrit dikur


Ishte dimer, era e acarte ngrinte edhe ato pak buleza uji qe kishin arritur te rezistonin.
Ne shtratin tim qetesia kishte pushtuar cdo gje, sme mbetej tjetre vetem te flija e flija, flija.
Endrrat shoqerojne cdo njeri si ujevara rrjedhen e saj.
Cte shoh aty prane meje poshte nje ujevare dikush po lahej.
I hedh nje sy dhe shoh nje yll qe kenaqej me notimin dhe hedhjet e saj, poshte asaj ujevare, ku dielli i ngrohte ndriconte dhe nxirrte me ne pah hiret e saj.
Mendova te largohem e te le vajzen e bukur aty ne intimitetin e saj.
Bej hapin e pare te ike dhe degjoj nje ze:
Nuk te pelqen te lahesh, apo nuk te pelqej une?
Asnje nga te dyja nuk mund te refuzohet, i them.
Atehere , eja futu edhe ti ne rrjedhen e bukur te jetes , me thote ajo.
Erdha i them se me pelqen kaq shume te jetoj.
E keshtu kridhem nen uje si nje delfin i gezuar.
E ku kish me bukur aty nen ate ujevare te brishte , qelibar ku nderthurja me ate bukuroshe ishte aq hyjnore.
A te pelqen me thote, ajo.
Po, i them ketu cdo gje eshte me e bukur nga tjetra.
Kush, une apo ujevara?
Te dyja i them.
E keshtu nis perqafimi une nen kredhjet ne ate uje te kthjellet, ku deshirat e te dyve ndizen e ndizen.
Ajo kish nje trup plot hire, e filloj ta puth ne ato buze te embla si qershi, syte e saj si bajame me joshin pa fund tek puliten aq bukur nen puthjet e perqafimet e mia.
Harkoj duart rreth fytyres se saj e puth e ferkoj ne rreze te veshit, e vazhdoj te ulem e ulem, nje gjoks i bukur me del perpara, e mbush gojen time me te dhe vazhdoj ti lepij thithkat aq te ndezura e ngritura si petale qe sa vijne e hapen.
Ajo me ngjitet me trupin e saj dhe vetem ofshan embel jepi i dashur , keshtu vazhdo kaq embelsisht, se me pelqen.
Jam kaq i ndezur sa nuk rresht se lepiri cdo hapesire te trupit te saj e rreshqas nen gjoks, ne bel ne kofshe ne kembe, poshte gjunjve, i fua kembet e saj ne goje e i thith 2 gishtat e fundit te kembes , e vazhdj me duart e mia qe slene hapesire pa pushtuar, ngrihem dhe me gjuhe ferkoj rreze kofsheve te saj, e ngrihem e puth gjoksin e buzet e saj.
Duart e mia nderkohe prekin bythet e saj ne te gjithe ovalitetin e tyre.
Nderkohe qe puthemi ferkoj pjeshken e saj, ferkoj ate push te lehte qe me ben te dridhem i teri, e nderkohe dua te depertoj me gishta per te pare brendine e saj.
Ndjej ofshama dhe kafshime ne qafen time, buzet e saj dhe goja e saj jane nje zjarrr qe po me perpin.
Ulem edhe vete ne kerkim te shijimit te pjeshkes me gjuhen time, pushi i saj eshte kaq i bute sa nuk me pengon te futem brenda saj.
Nxehtesia brenda e kerkon kete, lepij e lepij ate furre te ndezur kaq shume e me duar vazhdoj te prek here lehte e here te terheq thithkat e saj, gjuha vazhdon te hyje thelle e me thelle , jam i gjithi nje vampir i eger, ndjej te me vij drejt gjuhes time nje nxehtesi qe rrjedh nga lpjeshka e saj.
Atehere sme mbetet tjeter vetem te ngre koken e te jap nje puthje plot pasion buzeve te saj te embla mjalte.
Ajo eshte ne forme e fillon te me lepije akulloren qe eshte ndezur e eshte pothuaj e ngrire ne 90 grade.
Une e ferkoj e masazhoj rreth qafes e shpupuris floket e saj me duart e mia qe gjarperojne kudo, shtrihen mbi gjoksin e saj dhe supet qe aq te bukura i ka te nderthurura me ate fundshpine kaq harkore e te bute.
O zot sa e embel qe je i them dhe e ngre te teren peshe mbi duart e mia.
I lepij pjesen egjoksit e poshte tij.
te lutem mos u zgjat me , te lutem me perpi te teren se vdiqa me thote.
Atehere me akulloren time rreshqas rreze pjeshkes se saj dhe me dy tre ferkime lart e poshte e kam bere te dridhet ne duart e mia.
Aman fute se u dogja me thote.
E aq embelsisht futem te shijoj kete perzierje akullore e pjeshke, sa pas shume e shume perzjerjeve aty brenda krijohet nje leng i embel nderthurur me nje llave vullkani qe ska mal ta ndale, jemi bere te dy kaq te bute e lehte sa ajo vetem me puth e puth pa fund.
Faleminderit i them per kete notim kaq te bukur qe me ofrove.
Oh, faleminderit ty i dashur qe dite te notoje kaq mire.
Dua te lahem nen ujevare por nje zile telefoni me zgjon dhe shoh qe isha akoma ne shtratin tim te bute.
Sa keq me vjen qe se perjetova realisht kete larje nen ate ujevare te bardhe e aq te bukur, natyrale.
Me kete ndjenje cohem nga shtrati dhe i drejtohem nje larjeje ne vaske, qe gjithsesi nuk krahasohet me ate qe enderrova.
Jeta ime vazhdon dhe une enderroj e enderroj ate notim nen ujevare.

Offline

 

#50 04.10.2009 10:02:27

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Si nje enderr


E cuditeshme se si nje enderr, nje deshire , pasjon dashurie behet kaq reale, deri ne ate pike sa cdo pjese e trupit te kthehet ne nje petale luleje qe zbutet dhe trembet nga prekja e nje dore plot pasjon, e cuditeshme vertet se si ne largesin qe na ndan, pasjoni na rritet, deshira, frymet tona bashkohen ne nje pershtjellim te cmendur deshirash, klithma te heshtura deshire per tu perqafuar nen batanijen e shtratit te perbashket, nen yjet e neteve te ftohta dimire qe po perjetojme, ti ne krevatin e beqaris , te shtruar me aq kujdes nga nena jote cdo nate, duke pershperitur cdo nate para se te flesh ne tel "kur do behen enderrat e mija realitet zemer?", nje realitet kaq i larget, kaq i afert, kaq mekat, kaq shume dashuri.........kaq shume ne te dy, dhe une larg teje duke hedhur syte ne te vetmen gje qe na lidhe, zemrat, duke te pershperitur perseri "te puth syte zemer per te te takuar ne enderr".
E trishtushme deri diku fakti qe jetojme kaq larg, me friken se cdo fjale qe zemra mban kaq shume te fshehur, po te dal ne siperfaqe, te lirohet nga hekurat qe e mbajne te lidhur, duke bertitur aq fort sa te rimarr fryme se po mbytet, mund te shkaktoje nje bumerang ne jetet e atyre qe aq shume duhen, aq shume jane larg, aq shume vuajne, ne jetet tona zemer.
E lodhshem mendimi se ndoshta dike tjeter ke mes kraheve te tu, dhe sa here e puth thua me vete " me fal zemer," dhe mbylle syte ne cdo prekje buzesh me te, per te harruar qe ajo nuk eshte une, ndodhe??????
Kaq shume qetesues fakti qe ne jetojme ne zemrat e njeri-tjetrit, sido qe te ndodhe, sido qe te jete, ne prape kemi jetuar me njeri-tjetrin, ne nje menyre, ne menyren tone.
Kaq shume deshire ne prekjet e pakta tona , prekje mes buzeve qe shkarazi kerkojne njera-tjetren, trembje, dhe prape cmenduri per te te patur, per te qene me mua, dhe pastaj mos te ndodhe me, mjafton njeher per te mos harruar kurre aromen e trupave te tulatur nga lodhja e nje nate plot pasjon e nje shtrengimi plot afsh e nje perqafimi plot eksitim, e nje deshire per te prekur cdo pjese te trupit vetem me majen gjuhes te cmendur nga cdo intimitet i trupave tani .
D eshire e papercaktuar ndjenjash, prekjesh, mendimesh, klithmash qe ne netet e dimrit , nje dimri qe po na torturon behen me te zjarrta me te medha, me te embla, me te bukura, me eksituese.
Deshire qe cdo pjese e trupit tend te preket nga majat e gishtrinjeve te mi, ku thonjte e kuruar me kujdes te cjerrin lehte lekuren tende te rengjethur nga deshira nga prekja nga puthja e lehte mbi shpatulla qe te vershon pastaj lehte mbi qafe deri te buzet e tua te thara gjysem te hapura qe preken lehte me buzet e mija, qe pervelojne nga deshira per ty. Ti me merr ne krahet e tu, me shtrin para duarve te tua, me prek me majen e gjuhes trupin dhe ngadal dora jote shkon nen kemishen e mendafshte qe mbulon trupin tim.Peshperin lehte dicka te veshi im, qe nga perpelitja e trupave tani gati nuk degjohet, fjale qe te sjellin ne mendje mendimin e vetem, ty, dhe te fshijne nga kujtesa cdo ngjarje, cdo person , cdo moment qe eshte larg ne te dyve, larg momenteve qe ne te dy jetojme, qe ne perjetojme qe ne kaq shume duam. Kaq shume pershtjellime , perqafime, mall ne cdo hap qe ne bejme qe ne enderrojme. Kaq e cuditeshme sesa deshira bene te enderrosh, dhe vetmia te realizoj ne subkoshiencen e gjithe secilit prej nesh. Deshire per te qene ne krahet e tu pushim ndjenje, per te qene ne buzet e tua qetesi shpirti, ne zemren tende stuhi deti, ne trupin tend pervelim eksitimesh. Me pelqen shiki jot ne sy sa here je perballe meje, deshira qe ngjall cdo veprim , cdo levizje, cdo lajke dhe teke qe une kam, deshira qe reflektohet ne levizjet e duarve te tua, ne gishtrinjte qe bute me kapin te gjurin dhe lehte me peshpirt ne vesh " pse dreqin te deshiroj kaq shume?", dhe e tille mbetet pyetja jote, nje retorike qe ti dhe une e dime kaq mire pergjigjen, nje pergjigje qe lind ne thellesi te ndjenjes, asaj ndjenje qe ne te dy duam te fshehim ne skutat me te thelle te tzemres tone, dhe qe kurorezohet me eksitimin e trupave tane sa here na merr malli, sa here deshirojme sa here rrime prane njeri-tjetrit.
E cuditeshme vertet si nje deshire, nje enderr behet kaq reale sa te shkruash per te , si nje nate dashurie.
__________________

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting